Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

 

8 хвилин тому, seim сказав:

а що там погоджувати? Гайдар по Карпатам і закарпаттю, Єгошин по центральній, південній і східній Україні). Чи Гайдару такі розклади не подобаються? 

Вони мусять офіційно визнати "сірі зони", які були створені не без їх участі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, nibond сказал:

Стретовичу це під силу, бо він спеціаліст з партійного будівництва, це те, чим він весь час займався і вміє робити

Результати роботи таких стретовичів народ України буде вихекувати ще довго.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, nibond сказал:

Вони мусять офіційно визнати "сірі зони", які були створені не без їх участі.

И что пакеты с карпаткой будут уничтожатся на подъездных путях области в которой районирована УС. Или это просто кто где маток своих  впаривать будет? :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, nibond сказав:

Не маю бажання когось переконувати, хто хоче бачити - той бачить, вся інформація в інеті є.

Як сказав мені голова обласного осередку, в середині лютого плануються збори голів обласних осередків, основна мета - вирішення задач пов'язаних з ростом рядів.

Рядів пока не має а голови є. А де можна дізнатись про склад того що є ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Берендей сказал:

И что пакеты с карпаткой будут уничтожатся на подъездных путях области в которой районирована УС.

Будут изыматься и "уничтожаться" на пасеке Очколаса. А с украинкой на пасеке Нагорнюка. И фсе в шоколаде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Берендей сказав:

И что пакеты с карпаткой будут уничтожатся на подъездных путях области в которой районирована УС. Или это просто кто где маток своих  впаривать будет? :umora:

Спочатку вони обєднаються проти бакфаста, на трьох мабуть не ділиться:umora:

Але якщо серйозно, то позиція Гайдара, Комісара і ін. по суті вірна. Не можна безвідповідально ставитись до генетичного різноманіття про що наголошує і Бенефільд, хоч здавалось з меркантильних інтересів йому вигідно проштовхувати сюди побільше карніки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

1. Я про те, що Стретовича вибрала "кучка" людей не знаю, отже не всі знають.

2. Дякуючи Стретовичу, який свого часу організував громадські слухання у Верховній Раді на тему перевезення бджіл по автошляхах і реєстрації в ДАІ відповідного транспорту. Ключовим моментом було, коли на питання про ДТП з бджолами даішники відповіли, що таких не було (!). Після цього керівник ДАІ України на нараді дав розпорядження підлеглим не зупиняти безпричинно транспорт з вуликами. Якщо хтось не пам'ятає, кількість зупинок суттєво зменшилось і в цьому є заслуга Стретовича.:hi:

С паршивой овцы хоть шерсти клок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, nibond сказал:

Це образно, але спочатку карпатчики з УСниками повинні між собою погодити сфери впливу, якщо притримуватись правил породного районування.

Яке районунування ви ще в салдепії і мислите як при салдепії в Німців карніка ьакфаст італійка і всі працюють на покращення бжоли а в нас як в анегдоті щось комусь мішає.які танцьори  такі і бжоли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Рус сказав:

Будут изыматься и "уничтожаться" на пасеке Очколаса. А с украинкой на пасеке Нагорнюка. И фсе в шоколаде.

Запитайте у @Паланочка чи @Стрельчук Олег Анатольович, вони збирались в Гадячі і вирішували це. Хочуть замінити в кінці літа всіх карпаток на УС. Могли б і раніше, але не має де взяти маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, nibond сказав:
1 година тому, yurko сказав:

А Ваше нерозуміння стосується будь якої організації, чи виключно СПУ? Як щодо розуміння критики голів, наприклад, таких організацій як Уряд, КПРС, ОЗУ, ... Теж не розумієте? 

Це вже абсолютне Ваше нерозуміння.  Спілка пасічників не є владною структурою.

Абсолютне? Невже? ОЗУ владна структкра? А замість ... можливо підставити кучу невладних структур на кшталт пофсоюзів, скаутів, федерацій (бокс, футбол, ...), ... (і так далі) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, доктор сказав:

С паршивой овцы хоть шерсти клок

,доктор - зцілися сам!:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, nibond сказал:

Запитайте у @Паланочка чи @Стрельчук Олег Анатольович, вони збирались в Гадячі і вирішували це. Хочуть замінити в кінці літа всіх карпаток на УС. Могли б і раніше, але не має де взяти маток.

Если так будет, то точно начнется "охота на ведьм". Нужно успеть прыгнуть в "последний вагон".

Кстати, если обернуть улей фольгой, спутник не определит какая у Вас порода. Это мне по секрету с Укркосмоса сказали:hmm:

  • Подобається 6
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, targal сказав:

Яке районунування ви ще в салдепії і мислите як при салдепії в Німців карніка ьакфаст італійка і всі працюють на покращення бжоли а в нас як в анегдоті щось комусь мішає.які танцьори  такі і бжоли.

Ви мабуть не все перечитали, я ж і кажу, що ми в "сірій зоні".

У німців зовсім інші проблеми, у них не має стільки пасічників і бджолосімей, як у нас, їх там рідше. Але і при цьому матки Ф1 у них вже різношерстні. Хіба у вас ні разу не закрадалось бажання, мрія спробувати розводити чистопородних бджіл, а не ефок. Тільки не доводьте про гетерозис, бажаний для нас ефект буде не завжди, для нього також необхідні певні умови.

2 хвилини тому, Рус сказав:

Если так будет, то точно начнется "охота на ведьм"

Це прохання Очколаса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Ви мабуть не все перечитали, я ж і кажу, що ми в "сірій зоні".

 Хіба у вас ні разу не закрадалось бажання, мрія спробувати розводити чистопородних бджіл, а не ефок. Тільки не доводьте про гетерозис, бажаний для нас ефект буде не завжди, для нього також необхідні певні умови.

Ні небуло бажання так як у мене пасіка медового напрямку. А селекцією нехай займаються селекціонери а мене Ф1 повні устроює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, targal сказал:

Ні небуло бажання так як у мене пасіка медового напрямку. А селекцією нехай займаються селекціонери а мене Ф1 повні устроює.

И симьи з эфками вал дають бильший.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, targal сказав:

Ні небуло бажання так як у мене пасіка медового напрямку. А селекцією нехай займаються селекціонери а мене Ф1 повні устроює.

Я не про селекцію, а про використання на товарних пасіках чистопородних відселекційованих бджіл з гарантованими, стабільними ГКО. Це питання суто економічне, собівартість обслуговування таких бджіл нижча.

А відносно ефок, то це справа вподобань кожного, але чомусь я думав, що всім до вподоби новенький мерс,  а  не бвешний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Bombus сказав:

А вот яркий представитель среднего класса Украины, пан asaltan

Я не прихильник середнього класу, мені більше подобаються гетероауксини.:wave:

Цитата

угрофинов из комиссии за медаль благодарил

Я не знав і не знаю, хто був членами комісії.:dntknw:

Цитата

пани Тетяни букетик цветов преподнес

Ні,  квіти в Стамбулі - це не входило в мій бюджет. 

Цитата

если вы спросите у него, чем занимается сейчас она, уверен, он найдет что сказать приятное и обнадеживающее

.Вона входить в громадську раду по меду при МінСГ і бореться проти Європейського законодавства, як і більшість пасічників.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

, що всім до вподоби новенький мерс,  а  не бвешний.

Ви праві от і працюєм з німецькими бжолами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Лозко Василий сказав:

И симьи з эфками вал дають бильший.

Не завжди. Явище гетерозису буде, але за якими ознаками. Ми хочемо більше меду, але може бути більше злобливості, менше зимостійкості, або рекордне зниження медопродуктивності. Все це гетерозис - це підсилення якихось ознак, при  неконтрольованому спаровувані ми не знаємо які ознаки підсиляться і в яку сторону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, asaltan сказал:

Вона входить в громадську раду по меду при МінСГ і бореться проти Європейського законодавства, як і більшість пасічників

И чем она объясняет такую свою позицию?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, targal сказав:

Ви праві от і працюєм з німецькими бжолами.

Але бвешними.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Bombus сказав:

И чем она объясняет такую свою позицию?

Не знаю, на цю тему з нею не спілкувався. Здається, боїться імпорту китайського меду. На Апімондії просив її голосувати проти проведення конгресу Апімондії в РФ.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, nibond сказал:

Я не про  собівартість обслуговування таких бджіл нижча.

чомусь я думав, що всім до вподоби новенький мерс,  а  не бвешний.

Так i так до бакiв три пiдходу за сезон -щоб зробити три качки 

А щоб на новoму мерсi iздити треба як Стретович у влaду iдти , а не бджiл водити 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, nibond сказал:

Але бвешними.

Мабуть тому що вони все рiвно кращi нiж продукцiя Укравто 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Мико сказав:

Так i так до бакiв три пiдходу за сезон -щоб зробити три качки 

Ви також почали образно висловлюватись.

Передивився гостини І. Фабро і  Д. Фадєєва у Є. Рудя і ніяких чудес бакфаста не видно, і посеред зими заглядає - бакфасти всі з розплодом, тепер геморой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...