Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

 

23 хвилини тому, seim сказав:

понятно зачем СПУ. А зачем пчеловодам она нужна?

Для 2-5 сімей вона зовсім не потрібна, хіба що так, для душі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Рус сказав:

По конституции я могу считать "власной" всю землю Украины.

Тільки певну частину, належну Вам на правах приватної власності згідно закону.

Цитата

 

Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, nibond сказал:

 

Для 2-5 сімей вона зовсім не потрібна.

а для 71-100 сімей навіщо вона?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, nibond сказал:

А де ініціатива "правильних" спілок?

Важлива не тільки ініціатива,  а й те,  чи буде вона мати продовження. Якщо буде, значить Стретович вміє працювати. Але я дивився його виступ і там про це було сказано трохи в іншому контексті. Мені більш імпонує, що Стретович готовий до діалогу і вирішення проблем. Хто з критиків конкретно звертався чи з пропозицією, чи проблемою?

А что за инициатива пересчитать всех, вот это инициатива :ay:Прям всем инициативам инициатива .

Он что добился запрета использования неоникотиноидов? Или упрощение правил сбора доказательной базы при потраве пчел? Или возможно льготного кредитования для пчеловодов? А возможно он добился бесплатного анализа пчел на болезни для отметки в паспорте? Скажите мне чего конкретно он добился для пчеловодов???? А то может я что то пропустил?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, seim сказав:

а для 71-100 сімей навіщо вона?

Мені вона потрібна, повірте на слово.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 я от ніяк не допираю, а чому С.В.М. не подав в проект закону про повну заборону форумів, ну хоча б на ТочкУ, я розумію на ТочкУ не рівень Супутніка, но походу логіки тєрору спутлєарєтата це цілком послідовно, мед з антібіотіком є,  ну всьоє , а от такої дурні ще не придумали, то хто там ближче к  С.В.М. порадьте ну хоча б для приколу, чо ж ви таке пропускаєте аж я мушу підсказувать:baby:

а, і ще чуть не забув, користувачів форуму в інтерпол подать, вони взагалі вже розбестились, що думають те говорять, карать їх законом СПУ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, nibond сказал:

Мені вона потрібна, повірте на слово.

я вірю вам, бо ви дуже за неї переживаєте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Берендей сказав:

Он что добился запрета использования неоникотиноидов? Или упрощение правил сбора доказательной базы при потраве пчел? Или возможно льготного кредитования для пчеловодов? А возможно он добился бесплатного анализа пчел на болезни для отметки в паспорте? Скажите мне чего конкретно он добился для пчеловодов????

А що, є з ким порівнювати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Рус сказал:

всю землю Украины.

ну у Вас і розмах:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, seim сказав:

я вірю вам, бо ви дуже за неї переживаєте. 

Ну й добре, що ми порозумілись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Рус сказав:

Так я не понял, кто тогда я в своей стране? Турыст?

Громадянин

Цитата

Розділ II
ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Рус сказал:

Так я не понял, кто тогда я в своей стране? Турыст?

воно то так, та тільки ж ми не можемо переїхати посередині не скошене поле пшениці в ООООН ту посадочку бо за нею гарні й широкі лани з соняшником будуть цвісти:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Рус сказав:

Вам Николаевич тоже факел вместо пасеки грозит. Карника тоже в "террористах" украинских степей" . Или Стретович уже "шапку" поменял?

Я прийму рішення після того, як Гайдар і Єгошин з'ясують між собою стосунки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Рус сказав:

Вам Николаевич тоже факел вместо пасеки грозит.

Мені не загрожує, бо немає пасіки, а nibond - Іванович. Ви про кого?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, larson сказал:

воно то так, та тільки ж ми не можемо переїхати посередині не скошене поле пшениці в ООООН ту посадочку бо за нею гарні й широкі лани з соняшником будуть цвісти:hi:

Та по ходу, мы на ООООН ту посадочку скоро смотреть за деньги будем, не то что переехать

 

1 минуту назад, nibond сказал:

Я прийму рішення після того, як Гайдар і Єгошин з'ясують між собою стосунки.

Как я отстал от жизни...А шо там за стосунки они решают?

 

1 минуту назад, asaltan сказал:

а nibond - Іванович.

Склероз:hi:

 

3 минуты назад, Bombus сказал:

Рус, и все остальные - а вы знаете  куда делась наша радетельница за всех пчеловодов Т. Васильковская после Апимондии? Мне как-то на глаза она не попадается. Может, просто, не там смотрю.

Не знаю. Если честно, я ее и на Апимондии не видел)))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Рус сказал:

Та по ходу, мы на ООООН ту посадочку скоро смотреть за деньги будем, не то что переехать

ви я к воду дивитесь, та тільки я думаю що все устаканиться, ну дуже все покроєно на ласкутики ( особливо в нас) думаю завжди найдеться місце де притулитись

5 минут назад, Рус сказал:

.А шо там за стосунки они решают?

теж цікаво???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Рус сказав:

Как я отстал от жизни...А шо там за стосунки они решают?

Це образно, але спочатку карпатчики з УСниками повинні між собою погодити сфери впливу, якщо притримуватись правил породного районування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Це образно,

хух, відлягло, а то дійсно думав у них конфлікт, мало нам "берегів турецьких", так ще й свої передеруться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Це образно, але спочатку карпатчики з УСниками повинні між собою погодити сфери впливу, якщо притримуватись правил породного районування.

Как не крути, а от бакфаста только плюс Украине. Всех расшевелил))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Рус сказал:

Всех расшевелил))))

тільки конкуренція заставля працювать продуктивно і якісно, більш нічого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, nibond сказал:

Це образно, але спочатку карпатчики з УСниками повинні між собою погодити сфери впливу, якщо притримуватись правил породного районування.

а що там погоджувати? Гайдар по Карпатам і закарпаттю, Єгошин по центральній, південній і східній Україні). Чи Гайдару такі розклади не подобаються? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Рус сказал:

Не знаю. Если честно, я ее и на Апимондии не видел)))))

А вот яркий представитель среднего класса Украины, пан asaltan, как мне кажется...:IMHO1: наверное, не только угрофинов из комиссии за медаль благодарил, а и пани Тетяни букетик цветов преподнес, я надеюсь. 

И поэтому, если вы спросите у него, чем занимается сейчас она, уверен, он найдет что сказать приятное и обнадеживающее.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

. Якщо хтось не пам'ятає, кількість зупинок суттєво зменшилось і в цьому є заслуга Стретовича.:hi:

Ви можете навести статистику?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, nibond сказал:

Це образно, але спочатку карпатчики з УСниками повинні між собою погодити сфери впливу, якщо притримуватись правил породного районування.

www.youtube.com/watch?v=zSWPI1g_RnM

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...