Jump to content

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Recommended Posts

3 хвилини тому, Гурович сказав:

Ну так мабуть ціни не дав, то і пішли на базар:ay:

Але ж на початку погодились на оптову здачу. Якби їм не дозволили розмістити біля фацелії, то взагалі нічого не мали б, ще можливо і годували до соняшнику.

Не порядно.

• Like 3

7 минут назад, nibond сказал:

Не порядно.

Я так понимаю, что официального договора подписано не было. Ну а всё остальное является только протоколом о намерениях, который ни к чему не обязывает:hi:

• Like 1

Тільки що, Гурович сказав:

официального договора подписано не было

А що договір совісті добавить? На всю Україну потім Очколас заявив, які пасічники дріб'язкові і не договіроздатні.

• Like 4

Так почему же он договора с ними не подписал? Подписал бы договор, поставили улья, покачали, мед отдали по договорной цене. Не захотели отдавать мёд - в суд и пусть платят неустойку за невыполнение договорных обязательств. А нет договора: устраивает цена оптовая - продаю, не устраивает- иду на рынок.

• Like 1

51 хвилину тому, Гурович сказав:

Так почему же он договора с ними не подписал? Подписал бы договор, поставили улья, покачали, мед отдали по договорной цене. Не захотели отдавать мёд - в суд и пусть платят неустойку за невыполнение договорных обязательств. А нет договора: устраивает цена оптовая - продаю, не устраивает- иду на рынок.

Воно то так, але, видно, ви щасливець - не стикалися ви з нашими українськими судами та з "пожиттєвими " нашими "непорочними" (!) суддями.:(:umora:

• Like 1

43 хвилини тому, Гурович сказав:

Я так понимаю, что официального договора подписано не было.

Договір може бути усним і це не значить, що він не обов'язковий до виконання.:IMHO:

І коли через сторінку Wladimir_K згадує, як Асканія-Пак безоплатно перевірила мед на антибіотики, а потім відмовилась купувати із-за високої (на їх думку) ціни, то це - порушення усного договору. В цьому випадку усі пасічники дружно кажуть: Асканія-Пак - кака!  А якщо схоже роблять пасічники-сусіди Очколаса, то вони - цяця!  Несправеливо!:IMHO:

До речі, пункт про форс-мажор в міжнародних контрактах спочатку з'явився, коли покупець і продавець розписували, як вони будуть виконувати зобов'язання, якіщо їхні країни почнуть воювати між собою.:hi:

• Like 6

2 години тому, Гурович сказав:

Подписал бы договор, поставили улья, покачали, мед отдали по договорной цене.

Так вони на колінах просились до Очколаса і на все погоджувались. Не Очколасу це було потрібно, а їм. Це звичайнісінький кидок і ніякий папірець суті не міняє, папірець ше легше обійти, бо тоді совість ніби і ні при чому.

Тільки чому ми репетуємо, коли з нами так поступають.

Залишимо совість у спокої. Врешті вони поступились  нерозумно, бо на цей рік він їх просто не допустить до медоносів. Тільки тепер на його стороні всі козирі, що йому і треба було. Так хто кого надурив.

• Like 5

20 часов назад, miro сказал:

а я б му булаву або нагана в кобуру дав, справа б швидко до кінця дійшла, коли в людини стільки "ентузіазму":IMHO1:

Вроді булава майже є .   А шо буде , якщо буде кабура? Бліііін довічне ? Капец залажу в краївку.

• Haha 1

4 часа назад, nibond сказал:

Пасічники пообіцяли Очколасу, що мед з фацелії продадуть йому, але більшість обдурила і  продавали мед на ринку. На цей рік він сказав, що таким не дасть дозволу на розміщення біля фацелії. На скільки це йому вдасться невідомо, бо посіви фацелії планується збільшити, якщо не помиляюсь, до 1600 га. Крім фацелії ще 600 га буркуну, 200  синяку,  додатково гречка, козлятник, сільфія.

Земля то его пусть даже в аренде , с посадками дело тут туго они относятся в одних к сельским советам , а у других как бы к лесничеству , а по конституции

народу :ah: Вот тут и есть  нюанс / фермер с головой и директором вась -вась и получается облом /  . Да и закон гласит пасека ставится бесплатно , Ющенко подписал . Другое дело как выполняют .

Да и фермеру лучше будет урожай повысится , а получается как всегда / это мне , это мне и опять мне /

Тогда и урожай те 30% надо было делить :)

• Like 1

1 час назад, nibond сказал:

Так вони на колінах просились до Очколаса і на все погоджувались. Не Очколасу це було потрібно, а їм. Це звичайнісінький кидок і ніякий папірець суті не міняє, папірець ше легше обійти, бо тоді совість ніби і ні при чому.

Тільки чому ми репетуємо, коли з нами так поступають.

Залишимо совість у спокої. Врешті вони поступились  нерозумно, бо на цей рік він їх просто не допустить до медоносів. Тільки тепер на його стороні всі козирі, що йому і треба було. Так хто кого надурив.

Нікому  Очколас не дозволяв ставати на свої поля.Я запитував дозволу особисто в пана  Очколаса.І особисто знаю хлопців,яких виганяли з лісосмуги.На рахунок меду він обіцяв давати на 1 грн більше для місцевих пасічників,але такої ціни  не було.

• Like 3

17 минут назад, Tryten сказал:

.І особисто знаю хлопців,яких виганяли з лісосмуги.

И как он предъявлял претензии к тем людям ?

• Like 2

2 часа назад, nibond сказал:

І на рахунок совість,чи ви б перевезли стаціонарну пасіку із свого двору,села,навколо якого посіяні чужі медоноси.І нічого він не зробить,бо він прийшов до нас,із своїми 1000 вуликів,а куди дітися нам.Раніше мені ніхто не забороняв перевозити пасіку, туди куди я хочу.

• Like 5

31 минуту назад, Tryten сказал:

Нікому  Очколас не дозволяв ставати на свої поля.Я запитував дозволу особисто в пана  Очколаса.І особисто знаю хлопців,яких виганяли з лісосмуги.На рахунок меду він обіцяв давати на 1 грн більше для місцевих пасічників,але такої ціни  не було.

Очколас і  другі  голодні товстосуми на мою думку , то копія Попандопула. 

• Like 3

7 минут назад, Tryten сказал:

І на рахунок совість,чи ви б перевезли стаціонарну пасіку із свого двору,села,навколо якого посіяні чужі медоноси.І нічого він не зробить,бо він прийшов до нас,із своїми 1000 вуликів,а куди дітися нам.Раніше мені ніхто не забороняв перевозити пасіку, туди куди я хочу.

Все правильно, с какого перепугу местные должны проситься? Вот пляць нравится мне хохляцкая натура - "пусть ипут, аби не били". Возле меня, километров за 40, умники тоже 300 ульев втулили между селом и полями. Так местные их за две недели "выжили". И посадку палили, и "ежи" подбрасывали, и фермеру грозились что паи заберут и отдадут другому. Добились своего. Я не против крупных пасек, сам кочую, но нужно искать компромис. А то один в шоколаде, а другие лапу сосут. Сами себя в холопы загоняем.

• Like 7

11 минут назад, Рус сказал:

Все правильно, с какого перепугу местные должны проситься? Вот пляць нравится мне хохляцкая натура - "пусть ипут, аби не били". Возле меня, километров за 40, умники тоже 300 ульев втулили между селом и полями. Так местные их за две недели "выжили". И посадку палили, и "ежи" подбрасывали, и фермеру грозились что паи заберут и отдадут другому. Добились своего. Я не против крупных пасек, сам кочую, но нужно искать компромис. А то один в шоколаде, а другие лапу сосут. Сами себя в холопы загоняем.

Нас хочуть знищити,буду розширятися до 1000++++

• Like 1

1 година тому, Tryten сказав:

Те, що я сказав, Очколас заявив на БК в Ст. Салтові.

29 хвилин тому, Tryten сказав:

Ну звісно мова не про власне подвір'я, а за підвіз до медоносів. Не знаю як у вас далеко села один від одного, але у нас можна знайти поля, які будуть більше 5 км від населених пунктів і лісосмуги передані в оренду фермерам. Без дозволу землевласника не поставиш пасіку.

1 час назад, Tryten сказал:

От тобі і чесне слово пана Очколаса:at:

Никому верить на слово нельзя!

3 минуты назад, nibond сказал:

Те, що я сказав, Очколас заявив на БК в Ст. Салтові.

Ну звісно мова не про власне подвір'я, а за підвіз до медоносів. Не знаю як у вас далеко села один від одного, але у нас можна знайти поля, які будуть більше 5 км від населених пунктів і лісосмуги передані в оренду фермерам. Без дозволу землевласника не поставиш пасіку.

Їх послухать так вони святі.

• Like 1

3 хвилини тому, Tryten сказав:

Їх послухать так вони святі.

Для того ми тут і спілкуємось.

• Like 1

5 минут назад, nibond сказал:

Для того ми тут і спілкуємось.

Нам тепер тільки те й залишається їхати на їхні медоноси:ole_ole::az:

• Like 1

Ось цей виступ Очколаса

21 минуту назад, Рус сказал:

В Франції є долина де вирощують сорти винограду для виробництва  "Шампанського" . Вона розділена на дві частини , на одній дозволено вирощувати виноград на другій можна вирощувати овочі , фрукти і тд. но не виноград. Бджоли дотримуються правила , при наявності  взятку сильні сімї летять найдальше , нуклеуси біля вулика. Великі пасіки задушать  дрібних  - на 1000 сімей потрібно 1000га. сояха , а то прямокутник  2,5  х 4 км. в одному куску. До чого я веду - з роботою проблеми і знищення дрібних пасік позбавить купу людей заробітку ,тож  латифундистам держава іменем закону повина заборонити утримувати пасіки , ставки , вирощувати городину , займатись  ,ягідниками і тд. Нехай рибу виловлюють в океані.Мясо, кукурудзу,сою (а ще краще готову продукцію) возять  ешелонами по світу. З нами держава нехай поступає так, як сильні сім з нуклеусами. Фантастикка  ? Но Франція ,щоб зберегти своє вино приняла таке рішення:IMHO1::hi:       

• Like 1

22 хвилини тому, Пахомич сказав:

В Франції є долина де вирощують сорти винограду

Приклад не зовсім вдалий до нашого випадку, бо там захищається торгова марка "шампанське".

У нас потрібно розглядати з іншої логіки - прав сільгоспвиробника на вироблену ним продукцію. Семигреєнко в Семенівці насіяв медоносів на землі, якою він користується на законних підставах (аренда, чи інше) з метою отримання продукції - меду. Якщо хтось розміщує своїх бджіл поряд без його дозволу, то це по суті крадіжка його продукції.  Якщо пасіки розміщують не на його землях, то у нього не має ніяких підстав виставляти якісь претензії. А на своїй землі він має право заборонити.:IMHO:

Я думаю, що коли навіть пасіки місцевих пасічників будуть знаходитись в 3-х кілометрах від медоносів, то все одно будуть в шоколаді.

• Haha 1
  • Confused 1

3 минуты назад, nibond сказал:

Приклад не зовсім до нашого випадку, бо там захищається торгова марка "шампанське".

У нас потрібно розглядати з іншої логіки - прав сільгоспвиробника на вироблену ним продукцію. Семигреєнко в Семенівці насіяв медоносів на землі, якою він користується на законних підставах (аренда, чи інше) з метою отримання продукції - меду. Якщо хтось розміщує своїх бджіл поряд без його дозволу, то це по суті крадіжка його продукції.  Якщо пасіки розміщують не на його землях, то у нього не має ніяких підстав виставляти якісь претензії. А на своїй землі він має право заборонити.:IMHO:

Так у нас в яке село не поїдь будеш злочинцем,скрізь є землі Семигреєнка.

• Like 1

• Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України