Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

5 минут назад, nibond сказал:

але баба вже ніколи не стане дівкою.:umora:

Безтурботна юність українського бджільництва закінчилась:hi:

Ще бабка ворожила на двоє . В світовому і  в українському бджільництві  є купа підводних каменів. США зрозуміли , Ізраіль також не дурні , ми країна з сільським господарством і вигода в нас не від меду , а від опилення. Німці мудрі но і дурні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Пахомич сказал:

Моя думка - хто володіє тисячами  гектарами  землі ограничити  в утримані бджіл  не більше 10 сімей без права продажу  продукції на базарі 

Уявляю свого фермера володiючого 10000 га орноi землi 

поруч з перекупниками в медовому ряду на базарi з викачаним медом з 10 сiмей  :rofl:

Мало не обiссяв штани 

 

image.jpeg.1830127a312e37bacfdeccb4365ff347.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Пахомич сказав:

Ще бабка ворожила на двоє . В світовому і  в українському бджільництві  є купа підводних каменів. США зрозуміли , Ізраіль також не дурні , ми країна з сільським господарством і вигода в нас не від меду , а від опилення. Німці мудрі но і дурні?

Так з запиленням якраз проблем і не буде, бо кількість бджолосімей весь час зростає, а в німців і США навпаки. Проблема в конкуренції між пасічниками, нам загрожує перенасичення бджолосім'ями.

Можливо тоді будемо кочувати до них на запилення.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, nibond сказал:

Проблема в конкуренції між пасічниками, нам загрожує перенасичення бджолосім'ями.

Можливо тоді будемо кочувати до них на опилення.:umora:

I одержувати за опилення еврогрощi :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Уявляю свого фермера володiючого 10000 га орноi землi 

поруч з перекупниками в медовому ряду на базарi з викачаним медом з 10 сiмей  :rofl:

Мало не обiссяв штани 

 

image.jpeg.1830127a312e37bacfdeccb4365ff347.jpeg

Сци не сци ,а власник великого мясокомбінату на тернопіільськоу ринку с/п має свої квадратні метри, а бідний "крєстьянін" стоть на асфальті. Великий землевласник нехай ешолонами ганяє по світу ,  а підножний корм залишить  "крєстьяніну".   

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, nibond сказал:

Безсумнівно, що на промисловій пасіці продуктивність праці вища і можна досягти нижчої собівартості, а значить платити вищу зарплату

Безсумнівно? А можете розвіяти і мої сумніви? Тільки в життєвих реаліях, а не утопічних штампах. Для початку спростуйте моє переконання,  що праця на себе ефективніша ніж на хазяїна. А ще повідайте, будь-ласка, які засоби і методи, які застосовуються на промисливих пасіках, для підвищення продуктивності праці, не можна застосувати на моїй " куркульській" пасіці 100 сімей.А я вам видам те, що застосовую я, а не застосує ніколи бізнесмен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, nibond сказав:

на промисловій пасіці продуктивність праці вища

Один досвідчений ветеран-АТОвець зможе відстріляти більше грабіжників, ніж п'яний сторож-пенсіонер!:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Віктор просто сказав:

А можете розвіяти і мої сумніви?

Можу. Ви дивитесь зараз на монітор, а Ваші руки на клавіатурі. Як думаєте, де вони виготовлені? Ну явно не в лісосмузі на коліні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, asaltan сказал:

Один досвідчений ветеран-АТОвець зможе відстріляти більше грабіжників, ніж п'яний сторож-пенсіонер

Не коректне порівняння : або обидва п'яні, або обидва досвідчені!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не набридло?,щоб моє було зверху. Припиніть розганяти фейки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Можу. Ви дивитесь зараз на монітор, а Ваші руки на клавіатурі. Як думаєте, де вони виготовлені? Ну явно не в лісосмузі на коліні.

Ви мені, ще про космос заспівайте! Тема на бджолярському сайті, і ми обговорюємо проблеми пасічників. А якщо по...ть, то до Стретовича!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Віктор просто сказав:

Ви мені, ще про космос заспівайте! ....

Та доводиться, бо частина пасічників якраз в космосі і витає.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, nibond сказал:

Мені здається, що частина пасічників якраз в космосі і витає.

Ось і все "безсумнівно"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, nibond сказал:

Ми можемо тільки жалкувати, що наш вигідний бізнес став привабливим для інших, вони на це мають таке саме право.

Але чи стане Вам легше від того, що замість одного з 2000 сім'ями з'явиться 40 по 50. А вони таки  ростуть як гриби після дощу. Так землевласник хоч насіє медоносів,  а чи багато з нас хоч сотку посіяв?

так насіють особисто для вас

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, ромео сказав:

Переглядав дане відео, підтримую пана Стретовича. Правильні речі говорить, головне йому сили та терпіння у досягненні поставлених цілей. :IMHO:

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Просто Саша сказав:

Переглядав дане відео, підтримую пана Стретовича. Правильні речі говорить, головне йому сили та терпіння у досягненні поставлених цілей. :IMHO:

а я б му булаву або нагана в кобуру дав, справа б швидко до кінця дійшла, коли в людини стільки "ентузіазму":IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Просто Саша сказал:

Переглядав дане відео, підтримую пана Стретовича. Правильні речі говорить, головне йому сили та терпіння у досягненні поставлених цілей. :IMHO:

А Вы являетесь членом СПУ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Членом СПУ не є. 

Відповім чому: наскільки я розумію вступ має здійснюватись по структурі в місцевий осередок, якого на даний час в моєму районі не існує, вів переписку з обласним керівництвом по питаню бажання вступу, як я зрозумів з переписки все сходиться на важливість наявності місцевого (районного) осередку. Спілкуємось з місцевими пасічниками по питаню обєднання так як разом сила.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, targal сказав:

так насіють особисто для вас

В Семенівці місцевим пасічникам дозволили розмістити свої сім'ї біля фацелії, правда вони потім не виконали домовленість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не зрозуміло хто ці вони - пасічники чи Очколас?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Просто Саша сказал:

Членом СПУ не є. 

Відповім чому: наскільки я розумію вступ має здійснюватись по структурі в місцевий осередок, якого на даний час в моєму районі не існує, вів переписку з обласним керівництвом по питаню бажання вступу, як я зрозумів з переписки все сходиться на важливість наявності місцевого (районного) осередку. Спілкуємось з місцевими пасічниками по питаню обєднання так як разом сила.

От і виходить, що потрібні ви там тільки для масовки та сплати членських внесків бо якби Ви там були потрібні, то Вас і одного би прийняли в обласну спілку:IMHO1: Об*єднатися, якщо є таке бажання, можна і в свою окрему спілку .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відео. Ну гадаю всі вже бачіли і склали свою думку. З моєї точки зору просто хочуть створити свою кормушку, хочя вона вже створена але треба підвищити дохідність. Ато виходить в усіх є кормушка а у представників бджілок немає от і стараюця як можуть. Але хай вони що не роблять а порушувати конституцію зась їм і руки повідбиваю якщо до моїх бджіл полізуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Гурович сказав:

Не зрозуміло хто ці вони - пасічники чи Очколас?

Пасічники пообіцяли Очколасу, що мед з фацелії продадуть йому, але більшість обдурила і  продавали мед на ринку. На цей рік він сказав, що таким не дасть дозволу на розміщення біля фацелії. На скільки це йому вдасться невідомо, бо посіви фацелії планується збільшити, якщо не помиляюсь, до 1600 га. Крім фацелії ще 600 га буркуну, 200  синяку,  додатково гречка, козлятник, сільфія.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так мабуть ціни не дав, то і пішли на базар:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...