Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

спутникові карти старі не теперішнего часу  я прикупив участок 5 років назад 4 роки як построїв приміщення під пасіку подевивсь на карти а там гола земля без построек і без пасіки от і всі спутники 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасічники, як малі діти! Кажуть, не пущу перевіряючих на своє обійстя. Хі-хі!

Згадайте, що робили з курниками в селах, де знайшли пташиний грип? Правильно, знищили все поголів'я.

Що зробили зі свинями там, де знайшли АЧС. Правильно, знищили з виплатою компенсації.

Можна згадати 30-і роки минулого століття, коли протичумні ветеринані загони при підтримці армії (Гайдар після цього втік з армії) палили в Середній Азії вогнища розповсюдження чуми разом з людьми (басмачами). Думаю, що до цього не дійде.

Але, якщо Ви розведете на своїй незареєстрованій пасіці гнильця, то Ваш сусіда підкаже, де треба палити вулики!:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, gru.v сказал:

виглядає так, але в мене не в садку стоять, а на відкритій ділянці, якщо з поміж дерев то фіг там хтось, щось побачить

хто знайде вулики ))) ?

Untitled-1.thumb.jpg.416933d4b3c6fe1906fe7214ba969684.jpg

А тут з Києва спеціально вертольот викличуть, щоб порахувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, asaltan сказал:

Згадайте, що робили з курниками в селах, де знайшли пташиний грип? Правильно, знищили все поголів'я.

Що зробили зі свинями там, де знайшли АЧС. Правильно, знищили з виплатою компенсації.

Не знаю, що було колись, а от в січні 17р в районі був зафіксований спалах АЧС, Крім 3х постів, які можна було об'їхати і 2х статей в місцевій газеті нічого не було, як, мабуть і самого АЧС (злі язики так стверджують). А свині як були в господарстві, так і залишились ( поки не прийшов їх час). Не стверджуйте, чого не знаєте. А по дворах ходити немає дурних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gru.v сказал:

виглядає так, але в мене не в садку стоять, а на відкритій ділянці, якщо з поміж дерев то фіг там хтось, щось побачить

хто знайде вулики ))) ?

 

Так то ж у вас гугл карта 

Там мова про  iнший супутник йшла 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, asaltan сказал:

Але, якщо Ви розведете на своїй незареєстрованій пасіці гнильця, то Ваш сусіда підкаже, де треба палити вулики!:IMHO:

А шо Вы, фасовать будете? Китайский :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На счёт спутника, бред конечно. Но для общего развития: Держгеокадастр делая публичную кадастровую карту действительно делал снимки, только не спутником, а военным самолётом. Чёткость карт просто зашкаливает, можно старый деревянный забор рассмотреть.

Вот только они не находятся в общем доступе. И чёт меня берут сомнения что какой-то спу дадут к ним доступ и уж тем более самолёты повторно гонять не будут. 

1 час назад, asaltan сказал:

 

Але, якщо Ви розведете на своїй незареєстрованій пасіці гнильця, то Ваш сусіда підкаже, де треба палити вулики!:IMHO:

 

Как заново Стретовича послушал...  Вы не соседи? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Wladimir_K сказав:

Нарешті прослухав настанови шановного голови СПУ. На думці одне, або йти на пасіку і вчитися цій справі або на ....

Ну не можна ж бути керівником такої структури і неволодіти реальним станом речей.

Треба щоб реально ( а не на папері) працювали районні і обласні спілки тоді з часом з"являться свої керівники ( лідери) і недоведеться  в керівництво обирати  заготовачів  експортерів  і  спонсорів.Нам дуже дорого обходиться  відсутність  захисту наших  інтересів з боку спілки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба і будки сабачі поховати щоб супутник незасік а то допишуть лишніх 5 вуликів.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

2 часа назад, targal сказал:

Треба і будки сабачі поховати щоб супутник незасік а то допишуть лишніх 5 вуликів.:umora:

Или  возле  уликов  собак  попривязывать.  пусть  думают  что то  собачьи  будки.    ( правда  собачек  жалко. но  это такое )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

 

Или  возле  уликов  собак  попривязывать.  пусть  думают  что то  собачьи  будки.    ( правда  собачек  жалко. но  это такое )

На том спутнике такая моЦная аппаратура ,что способна по цвету пчёл определить нарушителя " Плана породного районирования пчёл " 

А вот  "диверсантов " выявить может мгновенно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, targal сказал:

Треба і будки сабачі поховати щоб супутник незасік а то допишуть лишніх 5 вуликів.:umora:

Ну вам то переживать нечего Смотреть с 5-30 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Мико сказал:

На том спутнике такая моЦная аппаратура ,что способна по цвету пчёл определить нарушителя " Плана породного районирования пчёл " 

А вот  "диверсантов " выявить может мгновенно 

Підкиньте ідея Гайдару, "диверсантів-пасічників"  таким метод можна ж виявляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Wladimir_K сказал:

Підкиньте ідея Гайдару, "диверсантів-пасічників"  таким метод можна ж виявляти.

Вистачить просто форум почитати тильки аватарки 

  • Порода пчел:в основному карніка Пешетц, Тройзек1075, Пернер
  • Порода пчел:-бакфаст
  • Порода пчел:карпатка .
  • Порода пчел:країнська степна карпатка (щось новеньке )
  • Порода пчел:бакфаст,итальянка
  • И это только часть с этой страницы 
  •  
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Мико сказал:

А вот  "диверсантов " выявить может мгновенно 

Сталин прав!

Кругом враги!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Віктор просто сказал:

image.png.ea5cebaa8f2596ad407a4fc2bc18f9b8.png

З такими роями в голові- тільки в президенти СПУ

Не хватает матки с хвостом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, asaltan сказав:

Пасічники, як малі діти! Кажуть, не пущу перевіряючих на своє обійстя. Хі-хі!

Згадайте, що робили з курниками в селах, де знайшли пташиний грип? Правильно, знищили все поголів'я.

Що зробили зі свинями там, де знайшли АЧС. Правильно, знищили з виплатою компенсації.

Можна згадати 30-і роки минулого століття, коли протичумні ветеринані загони при підтримці армії (Гайдар після цього втік з армії) палили в Середній Азії вогнища розповсюдження чуми разом з людьми (басмачами). Думаю, що до цього не дійде.

Але, якщо Ви розведете на своїй незареєстрованій пасіці гнильця, то Ваш сусіда підкаже, де треба палити вулики!:IMHO:

 

А Ви того гнильця бачили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Лавр сказав:

А Ви того гнильця бачили?

1. Я нюхав.

2. Хлорамфенікол (антибіотик) з'являється в меді саме при лікуванні (профілактиці ) від гнильця.

3. На думку німців при гнильці треба не лікувати, а увечері закрити льоток і спалити все гамузом.

4. При виявленні такого такого захворювання, крім знищення пасіки, ветеринари повинні встановити санітарну зону, з якої не можна вивозити мед.:blink:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, asaltan сказал:

1. Я нюхав.

2. Хлорамфенікол (антибіотик) з'являється в меді саме при лікуванні (профілактиці ) від гнильця.

3. На думку німців при гнильці треба не лікувати, а увечері закрити льоток і спалити все гамузом.

4. При виявленні такого такого захворювання, крім знищення пасіки, ветеринари повинні встановити санітарну зону, з якої не можна вивозити мед.:blink:

 

Це Ви трохи старих книг перестали, а як кажуть у "Страху очі великі".

Ніхто з пасічників сучасних вже давно, крім кліща не лікує, 10 в плюс чи 10 в мінус це статистика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Дід Василь сказал:

спутникові карти старі не теперішнего часу  я прикупив участок 5 років назад 4 роки як построїв приміщення під пасіку подевивсь на карти а там гола земля без построек і без пасіки от і всі спутники 

Хлопці про що мова? Які сопутники? В країні 4 рік війна йде...де ті сопутники??? Де?  

Ні хто до Вас не прийде без вашої  доброї волі. І рєестрація це теж тільки Вам вирішувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Урош сказал:

Хлопці про що мова? Які сопутники? В країні 4 рік війна йде...де ті сопутники??? Де?  

Ні хто до Вас не прийде без вашої  доброї волі. І рєестрація це теж тільки Вам вирішувати.

а Стрітевич думае інакше )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Дід Василь сказал:

а Стрітевич думае інакше )))

Де хто теж думав інакше як народ України...і де вони зараз....Далі не буду....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Віктор просто сказал:

image.png.ea5cebaa8f2596ad407a4fc2bc18f9b8.png

З такими роями в голові- тільки в президенти СПУ

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Ніхто з пасічників сучасних вже давно, крім кліща не лікує

Як можна писати "ніхто", коли невідомо навіть, скільки тих пасічників в Україні.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, asaltan сказал:

Як можна писати "ніхто", коли невідомо навіть, скільки тих пасічників в Україні.:hmm:

Слово "сучасних" пропустили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...