Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

Всё равно будут скупать мёд, делать анализы, фосовать,и отвечать за этот мёд будут скупщики.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Рудий Панько сказав:

Швайка молодець, чисту правду сказав.

Дешеві маніпуляції затертими лозунгами і придумування різних страшилок.  Не-по-ві-рив!

Політикам невдахам затьмарює розум електоральна цифра 400 тис пасічників.

Подумаємо логічно кому можуть стати поперед дороги дрібні пасічники. Тільки конкурентам - великим промисловим пасікам. Подивіться ситуацію в Семенівці, для Очколаса місцеві пасічники це проблема.

А коли велика промислова пасіка це вже одночасно і експортер, то для них подвійна зацікавленість, щоб загнати дрібного пасічника в кероване русло.

Всі ці "движухи" це їх рук діло:IMHO: Це банальна конкуренція.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Украине есть несколько всеукраинских общественных организаций по пчеловодству, которые регулярно проводят съезды, конференции, различные встречи. На них принимаются различные решения, готовятся и публикуются на страницах официальных сайтов. Выступление Игоря Швайки, к сожалению, состоялось не на всеукраинском уровне. Очень интересное, но все же крик души, который официально могли бы поддержать и оформить в какое-то воззвание находящиеся в аудитории председатели региональных общественных организаций и разослать руководству, по другим филиалам, в СМИ. А так... Ну Ютуб, ну 500 просмотров... И что в сухом остатке??

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Булатову велике спасибі за інтерв'ю з Стретовичем. Більше нічого не треба - побачили, почули, зробили висновки. Замполіти радянської епохи нервово курять... Заблукав чоловік назавжди!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Віктор просто сказал:

Булатову велике спасибі за інтерв'ю з Стретовичем. Більше нічого не треба - побачили, почули, зробили висновки. Замполіти радянської епохи нервово курять... Заблукав чоловік назавжди!

Якщо можна посилання?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

  • Подобається 2
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стретович каже неправду, я знаю де знаходиться в Європі незарєстрована пасіка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Рудий Панько сказав:

Стретович каже неправду, я знаю де знаходиться в Європі одна незарєстрована пасіка.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

image.png.ea5cebaa8f2596ad407a4fc2bc18f9b8.png

З такими роями в голові- тільки в президенти СПУ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Віктор просто сказав:

 

і в пух, і в прах , повна дурь, СПУ асоціює себе , як підвладна підкладка, і на сьогодні головуючий перш аніж подавати пропозиції має пройти перевірку на адекватність, голова спу такий далекий від бджіл , як BMW від вулика

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нарешті прослухав настанови шановного голови СПУ. На думці одне, або йти на пасіку і вчитися цій справі або на ....

Ну не можна ж бути керівником такої структури і неволодіти реальним станом речей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Нарешті прослухав настанови шановного голови СПУ. На думці одне, або йти на пасіку і вчитися цій справі або на ....

Ну не можна ж бути керівником такої структури і неволодіти реальним станом речей.

У Вас витримка, як у Штірліца, я б так не сказав, навіть після відра валер'янки. Заздрю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Нарешті прослухав настанови шановного голови СПУ. На думці одне, або йти на пасіку і вчитися цій справі або на ....

Ну не можна ж бути керівником такої структури і неволодіти реальним станом речей.

ну, туйво він си спутник запусти і буде бадов всі пасіки по країні, то є велике діло і прогрес коли прийде ветиринар витягне з будь-якого вулика рамку і єдним бадом вповісь про стан цілої пасіки, то ми так здаєсі з пасічників хочут зробити клоунів на чолі того цирку з гастролями по Україні поїде пан Стретович.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Віктор просто сказал:

У Вас витримка, як у Штірліца, я б так не сказав, навіть після відра валер'янки. Заздрю!

Положение супермодератора обязывает 

2 часа назад, Віктор просто сказал:

image.png.ea5cebaa8f2596ad407a4fc2bc18f9b8.png

З такими роями в голові- тільки в президенти СПУ

Берiть вище , в президенти Украiни 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Булатова в СПУ не візьмуть бо він його дратує ))))

а взагалі бред, бла-бла ні про що

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Мико сказав:

Положение супермодератора обязывает 

Берiть вище , в президенти Украiни 

:crazy: Ви хочете сказати, це :al:клон Ющенко:ak:йоментус бджолом..ь:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Ну не можна ж бути керівником такої структури і неволодіти реальним станом речей.

Так у нашій державі практично кругом такий стан речей!

Тому й маємо те що маємо. Це вже класика!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При всем уважении к читателям темы-

Позовите кто нибудь Доктора,пока не поздно....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в них сейчас одна цель заявить про себя и розпилить деньги виделение на пчеловодство или получить откаты но некак неболит голова о пасичниках, хотябы одну взяли истину за правило))) НЕНАВРЕДИ  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

М-м-м-м-м ДА." А Тичина пише вірші, та все гірші, та все гірші" , спутники, шпиёны, товарищ Стретович, что вы курите?:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Внучку то шкода вонаж меду з антибіотиком наїсться діти невідомо які народяться . Цеж яка антиреклама меду  майбутні мами в фейсбуках відео подивляться .

І роздрібному ринку хана повна . :IMHO:

  • Подобається 4
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, uam_63 сказал:

І роздрібному ринку хана повна

можливо цього і добиваються

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, elesey71 сказал:

спутники, шпиёны, товарищ Стретович, что вы курите?

рахувати через спутники це звичайно бред, і хто буде кожен земельний участок переглядати, так і очі можна зламати, але на гугл мапс мої вулики видно, але ж то я знаю, що то вулики ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, gru.v сказал:

рахувати через спутники це звичайно бред, і хто буде кожен земельний участок переглядати, так і очі можна зламати, але на гугл мапс мої вулики видно, але ж то я знаю, що то вулики ))

Чекаю результату скільки у мене вуликів нарахують...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

виглядає так, але в мене не в садку стоять, а на відкритій ділянці, якщо з поміж дерев то фіг там хтось, щось побачить

хто знайде вулики ))) ?

Untitled-1.thumb.jpg.416933d4b3c6fe1906fe7214ba969684.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...