Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

@pr1zZ, Денис створіть з ініціативних і молодих власний проект і я буду один з перших який в нього вступить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Николай S сказал:

Я вижу сдесь страсти огромные:hmm: подолью и я масла в огонь:

И правильно сделал, что выбрал другой путь, С моей точки зрения сдесь, что-то  сделать смогут не просто увлечённые пасечники которые считают пасеку доп.доходом, а только  те для которых пасека стала бизнесом, то есть  основным или вообще единственным доходом ,  есть ассоциация импортёров, есть агрофирмы  то есть крупные производители юр.лица, давайте создадим Общественную Организацию Ассоциацию Производителей Меда физ лиц.  это и будет коллективный разум прогресивных пчеловодов

Николай, я ЗА любую Общественную Организацию. Я не хочу никого критиковать, но я хочу от Критиков видеть ДЕЙСТВИЯ.

Пусть будет хоть 100 Общественных Организаций связанных с пчеловодством - я буду только РАД этому. Главное не быть пассивным. И не состоять в "диванной армии пчеловодов" :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тобто ви хочете позбавити соломяних капелюшків тих хто на вихідні, після важкої праці в офісі ,чи на залізній дорозі,становиться профі пасічником і диктує закони........тоді я згоден,і даю дорогу:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

@pr1zZ, Денис створіть з ініціативних і молодих власний проект і я буду один з перших який в нього вступить.

Всё будет. Информация появится на форуме. Поддержка молодых пчеловодов - это моя цель в СПУ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

@pr1zZ, Денис створіть з ініціативних і молодих власний проект і я буду один з перших який в нього вступить.

Я це вже пропонував, але навіщо створювати власні проекти якщо ми зможемо "внедриться" в уже створенну готову Спілку яка є і буде всеукраїнською,офіційною і признаною а згодом ми її просто очолимо:umora:;):af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, pr1zZ сказал:

 

Повторюсь. Сейчас всё в наших руках и нужно обьединятся, чтобы иметь коллективную СИЛУ, РАЗУМ, МОЩЬ! 

Денис  поддержу все начинания ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, pr1zZ сказал:

Николай, я ЗА любую Общественную Организацию. Я не хочу никого критиковать, но я хочу от Критиков видеть ДЕЙСТВИЯ.

Пусть будет хоть 100 Общественных Организаций связанных с пчеловодством - я буду только РАД этому. Главное не быть пассивным. И не состоять в "диванной армии пчеловодов" :)

Денис в цій темі діалог вели, саме пасічники у яких за 200 сімей і які в своїх регіонах є найактивніші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Денис в цій темі діалог вели, саме пасічники у яких за 200 сімей і які в своїх регіонах є найактивніші.

Владимир, руководство в СПУ можно сменить и предлагать свои идеи. Главное активно отстаивать их. Я вот за полтора года достучался и меня услышали :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, pr1zZ сказал:

......И не состоять в "диванной армии пчеловодов" :)

согласен, но в январе недельку думаю можно:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, pr1zZ сказал:

Повторюсь. Сейчас всё в наших руках и нужно обьединятся, чтобы иметь коллективную СИЛУ, РАЗУМ, МОЩЬ! 

Це все добре, але треба для себе відповісти хто від того всього отримує девіденди. Для себе зробив висновок, що перспективу мають ті об'єднання де всі нарівних. Для прикладу зібрались 5-10 крупних виробників, створили кооператив і все вирішують разом. Не має великої ієрархії в якій рядові члени просто статисти. Представники кооперативу так як і представники СПУ спокійно можуть сидіти за круглими столами в міністерстві і вирішувати свої питання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Wladimir_K сказал:

Денис в цій темі діалог вели, саме пасічники у яких за 200 сімей і які в своїх регіонах є найактивніші.

я и писал именно о таких прогресивных, грань за 200  семей  ставить думаю не стоит, в одних медовое направление или ММ, в других пакетное или матководство это разная специфика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Shmel сказал:

Це все добре, але треба для себе відповісти хто від того всього отримує девіденди. Для себе зробив висновок, що перспективу мають ті об'єднання де всі нерівних.Для прикладу зібрались 5-10 крупних виробників, створили кооператив і все вирішують разом. Не має великої ієрархії в якій рядові члени просто статисти. Представники кооперативу так як і представники СПУ спокійно можуть сидіти за круглими столами в міністерстві і вирішувати свої питання.

Так я только ЗА, чтобы все зарабатывали. Это очень хорошо.

Сейчас запускает много интересных проектов в Спилке для ВСЕХ членов. Будет скоро всё озвучено.

19 минут назад, Николай S сказал:

я и писал именно о таких прогресивных, грань за 200  семей  ставить думаю не стоит, в одних медовое направление или ММ, в других пакетное или матководство это разная специфика.

Каждый должен быть в равных условиях.

Я уважаю начинающего, даже если у него 1 улей, но он стремиться развиваться. И мне не интересно общаться с пчеловодов, который за десятки лет так и не смог сделать рентабельную пасеку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, pr1zZ сказал:

Всё будет. Информация появится на форуме. Поддержка молодых пчеловодов - это моя цель в СПУ

Надо как то продумать, что бы инфа была сразу видна и не проскочила не замеченной

 

4 минуты назад, pr1zZ сказал:

 

Каждый должен быть в равных условиях.

 

Именно так в равных условиях

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Shmel сказав:

Веред в Яремче вже бився в груди і казав, що буде добиватись, щоб обробку бджіл проводили всі одночасно. А це ж вимога партнера Очколоса чи не так? 

А що в цьому на Вашу думку поганого? 

З любим шкідником чи хворобою можна ефективно боротись тільки разом. :IMHO:

 Дам Вам таку задачку: Вова обробив своїх бджіл вчасно і ефективним препаратом від кліща, а сусіди Вася, Петя і Коля скажуть що їм і так добре. На скільки часу стане того обробітку Вові. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, SASHA.OK сказал:

А що в цьому на Вашу думку поганого? 

З любим шкідником чи хворобою можна ефективно боротись тільки разом. :IMHO:

 Дам Вам таку задачку: Вова обробив своїх бджіл вчасно і ефективним препаратом від кліща, а сусіди Вася, Петя і Коля скажуть що їм і так добре. На скільки часу стане того обробітку Вові. :hmm:

Але препаратом з виробником  якого СПУ заключили договір і тоді у всіх пасічників "ажур".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Але препаратом з виробником  якого СПУ заключили договір і тоді у всіх пасічників "ажур".

Вот где можно почитать или услышать подтверждение Ваших слов? Откуда эта информация?

Первый раз такое слышу. Массовая обработка - это мечта и до нее не один десяток лет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Але препаратом з яким СПУ заключили договір і тоді у всіх пасічників "ажур".

Теж думав над цим питанням і це треба обговорювати учасникам СПУ щоб вони скажімо на місцях самі вирішували який препарат закупити, або якось інакше, але і говорити що "проведення одночасного обробітку" це погано теж не правильно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, SASHA.OK сказал:

З любим шкідником чи хворобою можна ефективно боротись тільки разом. :IMHO:

Це правильно, але ж у кожного свої методи і підходи. Я наприклад ставлю полоски в серпні, а сусід чекає вересня, щоб обробити біпіном (економить кошти). От припустимо Очколасу і компанії захочеться обробляти біпіном, то, що всі мають дружно опустити голову і чекати коли дадуть дозвіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, pr1zZ сказав:

Поддержка молодых пчеловодов - это моя цель в СПУ

А молоді це до скільки? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, pr1zZ сказал:

Вот где можно почитать или услышать подтверждение Ваших слов? Откуда эта информация?

Первый раз такое слышу. Массовая обработка - это мечта и до нее не один десяток лет. 

А яка проблема обробити у всіх пасічників, які стоять біля всі відомої промпасіки. Тут проблем немає, аби був інтерес у всіх сторін.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Shmel сказав:

Це правильно, але ж у кожного свої методи і підходи. Я наприклад ставлю полоски в серпні, а сусід чекає вересня, щоб обробити біпіном (економить кошти). От припустимо Очколасу і компанії захочеться обробляти біпіном, то, що всі мають дружно опустити голову і чекати коли дадуть дозвіл.

а я знаю такого що минулорічні полоски вибрав поскладав в пакет  і цього року повторно в вулики 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Shmel сказав:

Це правильно, але ж у кожного свої методи і підходи. Я наприклад ставлю полоски в серпні, а сусід чекає вересня, щоб обробити біпіном (економить кошти). От припустимо Очколасу і компанії захочеться обробляти біпіном, то, що всі мають дружно опустити голову і чекати коли дадуть дозвіл.

Визначатиколи і чим повинен не Очколас чи йому подібні, а відповідні наукові заклади. Розуміючи що це "утопія" в наших реаліях, то напевно можна вирішувати це "колегіально" в осередках на місцях :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Shmel сказав:

Це правильно, але ж у кожного свої методи і підходи. Я наприклад ставлю полоски в серпні, а сусід чекає вересня, щоб обробити біпіном (економить кошти). От припустимо Очколасу і компанії захочеться обробляти біпіном, то, що всі мають дружно опустити голову і чекати коли дадуть дозвіл.

До прикладу в Чехії всі пасічники обробляють своїх бджіл від кліща вчасно(тобто в зазначений термін) І це нормально нормальна практика......... А не так як ви кажите "що всі мають дружно опустити голову і чекати коли дадуть дозвіл"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, mukola-s сказав:

а я знаю такого що минулорічні полоски вибрав поскладав в пакет  і цього року повторно в вулики 

:ay::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, mukola-s сказав:

а я знаю такого що минулорічні полоски вибрав поскладав в пакет  і цього року повторно в вулики 

сильно:umora::frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...