Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

Только что, Сергей Тюркин сказал:

Скинемся  и одного шпиона пропихнем. 

Хотів запропонувати, але випередили.

Ось СПУ могла б делегата від себе і направити на дане засідання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Как по мне то лучше вступить в ассоциацию экспортёров мёда.

Одне іншому не завадить.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Ось СПУ могла б делегата від себе і направити на дане засідання.

Были делегаты. Какая информация Вас интересует? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, pr1zZ сказал:

Были делегаты. Какая информация Вас интересует? 

Про що домовилися?

Які питання піднімали?

Коли наступна зустріч?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, pr1zZ сказав:

 

Очень просто :) Кстате, в Яремче было интересно. Вход для членов Спилки - 200 грн, для других - 400 грн. Обед, ужин, кофе-брейки за счет организаторов. 

Денисе, я думаю, що ти помиляєшся. Якщо спілка хоче розширення, то таких умов би не ставила у ціновій політиці оргвнеску. Скоріше всього, вони не були зацікавлені в тому, щоб приїхали люди не підконтрольні їм і не задавали своїх питань. Від Хмельниччини хотіли поїхати у Яремче пасічники,  але  великий оргвнесок відбив їм бажання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, pr1zZ сказал:

Немного не пойму, что плохого в промышленных пасеках. Может обьясните? 

Промисловикам абсолютно начхати буде на думку рядових пасічників. Згадайте для прикладу слова Очколаса коли він казав, що всіх пасічників у своєму районі заставить плясати під його дудку. Потім трохи попустився, але то до пори до часу. Як тільки він почне вирощувати та продавати матки одразу ж почне пробивати, щоб дотримувались всі закону і ніяких там кордованів, карнік, бакфастів.... Вже сьогодні начинають навязувати, що обробки бджіл мають бути централізованими.  СПУ перетворюється на проект двох трьох бізнесменів (більшість віцепрезидентів у них на зарплатах або партнерах по бізнесу), а люди їм треба для статистики, щоб бігати по міністерствах і козиряти, що вони представляють пасічників і їх треба слухати. Прикро інше, що думка керівництва СПУ не завжди співпадає з думкою рядових членів СПУ. Для прикладу зараз міністерство хоче пропхати резолюцію ЄС на мед і вирішило для цього використати СПУ, Європа на то дає гроші (саме захід в Яремче проводився на такі гроші) і їм абсолютно байдуже, що далі буде з рядовими пасічниками, і з ціною на мед.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Про що домовилися?

Які питання піднімали?

Коли наступна зустріч?

Я думаю, что это не публичная информация. Вы член СПУ? 

23 минуты назад, офіцер сказал:

Денисе, я думаю, що ти помиляєшся. Якщо спілка хоче розширення, то таких умов би не ставила у ціновій політиці оргвнеску. Скоріше всього, вони не були зацікавлені в тому, щоб приїхали люди не підконтрольні їм і не задавали своїх питань. Від Хмельниччини хотіли поїхати у Яремче пасічники,  але  великий оргвнесок відбив їм бажання. 

Дело в том, что зал был расчитан на чуть больше 200 человек. Зачем было набирать всех? Там было достаточно людей, которым дали высказаться. 

Какие вопросы Вас интересуют? Задавайте тут, я их озвучу. Меня никто не контролирует :) 

10 минут назад, Shmel сказал:

Промисловикам абсолютно начхати буде на думку рядових пасічників. Згадайте для прикладу слова Очколаса коли він казав, що всіх пасічників у своєму районі заставить плясати під його дудку. Потім трохи попустився, але то до пори до часу. 

Ну это бизнес. И в пчеловодстве действуют законы конкуренции. Всегда сильный сьедает слабого. В этом то и дело, что нужно обьединятся и становится еще сильнее. Спилка - это инструмент противодействия.

12 минуты назад, Shmel сказал:

Як тільки він почне вирощувати та продавати матки одразу ж почне пробивати, щоб дотримувались всі закону і ніяких там кордованів, карнік, бакфастів.... Вже сьогодні начинають навязувати, що обробки бджіл мають бути централізованими.

Фантазировать они могут. Реализовать они никак это не смогут. И позиция Спилки четка - ЗАЩИЩАТЬ интересы ВСЕХ ее членов. Не зависимо какой породы его пчелы.

14 минуты назад, Shmel сказал:

СПУ перетворюється на проект двох трьох бізнесменів (більшість віцепрезидентів у них на зарплатах або партнерах по бізнесу), а люди їм треба для статистики, щоб бігати по міністерствах і козиряти, що вони представляють пасічників і їх треба слухати. Прикро інше, що думка керівництва СПУ не завжди співпадає з думкою рядових членів СПУ. Для прикладу зараз міністерство хоче пропхати резолюцію ЄС на мед і вирішило для цього використати СПУ, Європа на то дає гроші (саме захід в Яремче проводився на такі гроші) і їм абсолютно байдуже, що далі буде з рядовими пасічниками, і з ціною на мед.

Ну это очередной бред. У нас люди любят фантазировать. Я четко знаю позицию Спилки и никакие вице-президенты никак не влияют и не могут повлиять на Президента Стретовича В.М. 

Как раз на собрании Экспортеров именно Спилка поднимала вопросы Цены на мед, чтобы Экспортеры не скупились. И Ваша Пани Васильковская это лично слышала. 

 

Пчеловод должен понимать, что есть и будет всегда связь только с Общественными Организациями. А не с физическими лицами.

Давайте уже НАКОНЕЦ-ТО ПОЙМЕМ. Что сила в единстве. Если Вам не нравится кто-то лично, предлагайте свою кандидатуру и делайте. А критиков всегда хватает, а вот действующих мало.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Просто Саша сказав:

Так і зроблю, завтра зателефоную до них, і почну процес вступу:af: Дякую, що з орієнтували:az:

неполучиться  пізно заяву потрібно подати  в ваш   районний осередок   а  він повинен   завізувати в області    лафа закінчилась пора обєднуватись   тимпаче в вас    в області  є обласний осередок      ставте вимоги   питайте   а через голови скакати це вже вчорашній день . 

      хоч   є керівники районних та обласних осередків які не тільки саботують     роботу спілки але і  з простягнутою рукою  хочуть жити за рахунок пересічного пасічника  .     Візьмемо міжнародний день пасічника    в  Яремчі  де  керівники   деяких організацій не пройшли реєстрацію -  "бо  потрібно платити "       а так як вони не є членами   СПУ    то  оргнесок для них  був  400.   На ЗАУВАЖЕННЯ пройти реєстрацію  один  голова районного  товариства просто відповів та  " ми просто приїха подивитись на ярмарку "  інший день напередодні дзвонив  і казав що він є членом спілки за  часів "діда Панька"  але так як таке членство не дає йому привілеїв   то він  просто не їхав на форум .  ще один  голова товариства який не є членом СПУ   не просто не зареєструвався але і  за рахунок пересічних пасічників був на обіді. Доки ми пересічні пасічники повинні годувати тих дідів які самі себе колись назначили головами товариств   нічого не роблять для розвитку  бджільництва ?     І все це наші люди   з наших областей    районів     також  без реєстрації  пройшли  деякі пересічні пасічники та   таких одиниці      і  при такій  кількості учасників     це не так замітно   але обідно що хтось самий розумний ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, SASHA.OK сказал:

А якщо серйозно, то я не виключаю вступу в СПУ і згідний що з часом ми будем працювати як більшість цивілізованих країн. Просто останні роки від СПУ користі було "как от козла молока" ось і звідси такий скептицизм і недовіра. А хотілося б вірити в те що СПУ почне працювати і для рядових членів. :IMHO:

Саня, я с тобой согласен. Тоже так думал. Но моё мнение изменилось. Можно критиковать любого из членов Спилки, НО я выбрал другой путь - я хочу что-то изменить. Нужно взять Курс не на пчеловодов "старой закалки", а реально прогрессивных и это совсем другой разговор. Коллективный Разум! Мы сможем всё!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, офіцер сказав:

Денисе, я думаю, що ти помиляєшся. Якщо спілка хоче розширення, то таких умов би не ставила у ціновій політиці оргвнеску. Скоріше всього, вони не були зацікавлені в тому, щоб приїхали люди не підконтрольні їм і не задавали своїх питань. Від Хмельниччини хотіли поїхати у Яремче пасічники,  але  великий оргвнесок відбив їм бажання. 

хто хотів  приїхати то той приїхав  і коли людина  є членом  спілки то воно повинна мати певні привілеї  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, офіцер сказав:

Денисе, я думаю, що ти помиляєшся. Якщо спілка хоче розширення, то таких умов би не ставила у ціновій політиці оргвнеску. Скоріше всього, вони не були зацікавлені в тому, щоб приїхали люди не підконтрольні їм і не задавали своїх питань. Від Хмельниччини хотіли поїхати у Яремче пасічники,  але  великий оргвнесок відбив їм бажання. 

і ще  якщо врахувати два обіди   кофе брейки   оренду зала то  400  гривень це не так дорого   а ще  виступаючі  запросили  певні кошти     тож панове   на халяву можна  в себе в районі зібратись  або області  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, pr1zZ сказал:

Я думаю, что это не публичная информация. Вы член СПУ? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, pr1zZ сказал:

Саня, я с тобой согласен. Тоже так думал. Но моё мнение изменилось. Можно критиковать любого из членов Спилки, НО я выбрал другой путь - я хочу что-то изменить. Нужно взять Курс не на пчеловодов "старой закалки", а реально прогрессивных и это совсем другой разговор. Коллективный Разум! Мы сможем всё!

Чем же Вам Денис так неугодили пчеловоды старой закалки? Иногда аж обидно становится .Слова "старой закалки" как лозунг уже берут .И где бы все что есть было без старой закалки? .Как уже надоели лозунги .Брат Адам ,которого часто цитируют тоже человек старой закалки.Для него увлечение было выше материальгой выгоды.Вот там как раз и чувствуется "старая закалка"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, КАЕ сказал:

Чем же Вам Денис так неугодили пчеловоды старой закалки? Иногда аж обидно становится .Слова "старой закалки" как лозунг уже берут .И где бы все что есть было без старой закалки? .Как уже надоели лозунги .Брат Адам ,которого часто цитируют тоже человек старой закалки.Для него увлечение было выше материальгой выгоды.Вот там как раз и чувствуется "старая закалка"

Я не против них. Но я считаю, что сейчас нужно давать дорогу молодежи.

Для меня "пчеловоды старой закалки" - это те, кто в начале разговора говорит - что он пчеловод с 25+летнем стажем и что он уже всё умеет. А таких очень много. Вот не давно с таким спорил - бесполезное дело. А такие есть на руководящих должностях, которые 25 лет головы областей, а у него в спилке 10 человек... 

Пример ПРОРЫВА - это Днепровские Пасечники. Вот это рвение - завидую. Организация на высшем Уровне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, pr1zZ сказав:

Саня, я с тобой согласен. Тоже так думал. Но моё мнение изменилось. Можно критиковать любого из членов Спилки, НО я выбрал другой путь - я хочу что-то изменить. Нужно взять Курс не на пчеловодов "старой закалки", а реально прогрессивных и это совсем другой разговор. Коллективный Разум! Мы сможем всё!

Денис я з тобою згоден і вже одною рукою в СПУ:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, miro сказал:

Денис я з тобою згоден і вже одною рукою в СПУ:)

Спасибо за Поддержку! Ты ведь один из не многих, который знает лично Позицию Спилки и реально она заинтересована в развитие пчеловодов.

Но нужно понимать, что СПИЛКА будет работать только на СВОИХ членов организации. Это не благотворительная организация для всех пчеловодов. 

Пчеловоды должны понимать, чтобы что-то получить - нужно сначало что-то дать. 120 грн в год - это копейки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, pr1zZ сказал:
1 час назад, Shmel сказал:

Як тільки він почне вирощувати та продавати матки одразу ж почне пробивати, щоб дотримувались всі закону і ніяких там кордованів, карнік, бакфастів.... Вже сьогодні начинають навязувати, що обробки бджіл мають бути централізованими.

Фантазировать они могут. Реализовать они никак это не смогут. И позиция Спилки четка - ЗАЩИЩАТЬ интересы ВСЕХ ее членов. Не зависимо какой породы его пчелы.

Що вона буде захищати? Це ж пряме порушення закону. Їм буде легше позбутися пару членів ніж іти проти закону та й проти інтересів тих хто платить. Веред в Яремче вже бився в груди і казав, що буде добиватись, щоб обробку бджіл проводили всі одночасно. А це ж вимога партнера Очколоса чи не так? 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, pr1zZ сказав:

Спасибо за Поддержку! Ты ведь один из не многих, который знает лично Позицию Спилки и реально она заинтересована в развитие пчеловодов.

Но нужно понимать, что СПИЛКА будет работать только на СВОИХ членов организации. Это не благотворительная организация для всех пчеловодов. 

Пчеловоды должны понимать, чтобы что-то получить - нужно сначало что-то дать. 120 грн в год - это копейки. 

та,з критикою можна йти безустанно,але треба і спробувати долучитись із своїм бачення і можливостями,якщо тебе проігнорують,плюй на все і роби так, як знаєш,завжди знайдуться ті які є однодумці і не пливуть за течією.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Shmel сказал:

Що вона буде захищати? Це ж пряме порушення закону. Їм буде легше позбутися пару членів ніж іти проти закону та й проти інтересів тих хто платить.

У Вас есть прямые доказательства? Если нет - буду считать Ваши сообщения клеветой и это прямое нарушение правил форума.

Можем перейти в личную беседу на форуме или по телефону. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Shmel сказав:

Що вона буде захищати? Це ж пряме порушення закону. Їм буде легше позбутися пару членів ніж іти проти закону та й проти інтересів тих хто платить.

 

 

інколи ситуація і реальність підштовхують до змін, і всіх не позбудишся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, pr1zZ сказал:

У Вас есть прямые доказательства? Если нет - буду считать Ваши сообщения клеветой и это прямое нарушение правил форума.

Можем перейти в личную беседу на форуме или по телефону. 

Читайте Наказ "Про затвердження нормативно-правових актів з питань розвитку бджільництва"  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0736-00

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені здається, чим більше при обговоренні різних думок висловлюється, тим більше питання і проблематика розкривається .

Тільки в межах правил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, pr1zZ сказав:

У Вас есть прямые доказательства? Если нет - буду считать Ваши сообщения клеветой и это прямое нарушение правил форума.

Можем перейти в личную беседу на форуме или по телефону. 

е не переходімо на особистост і непозбавляйте мене інтересу до теми,бо я вже бачу скоро тут почнеться,ну я в доброму смислі слова

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вижу сдесь страсти огромные:hmm: подолью и я масла в огонь:

39 минут назад, pr1zZ сказал:

......Тоже так думал. Но моё мнение изменилось...... я выбрал другой путь - я хочу что-то изменить. Нужно взять Курс не на пчеловодов "старой закалки", а реально прогрессивных и это совсем другой разговор. Коллективный Разум! Мы сможем всё!

И правильно сделал, что выбрал другой путь, С моей точки зрения сдесь, что-то  сделать смогут не просто увлечённые пасечники которые считают пасеку доп.доходом, а только  те для которых пасека стала бизнесом, то есть  основным или вообще единственным доходом ,  есть ассоциация импортёров, есть агрофирмы  то есть крупные производители юр.лица, давайте создадим Общественную Организацию Ассоциацию Производителей Меда физ лиц.  это и будет коллективный разум прогресивных пчеловодов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Shmel сказал:

Читайте Наказ "Про затвердження нормативно-правових актів з питань розвитку бджільництва"  http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0736-00

И что Вы хотите этим сказать? 

Повторюсь. Сейчас всё в наших руках и нужно обьединятся, чтобы иметь коллективную СИЛУ, РАЗУМ, МОЩЬ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...