Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

40 минут назад, Джаз сказал:

Например? 

Я лично вижу действия Спилки и ее активность в регулирование проблем пчеловодов. Особенно мне нравится, что от Кабинета Министров есть прямой контакт и они тоже действительно заинтересованы в развитии пчеловодства в Украине. Ведь экспорт - это деньги в бюджет. И они заинтересованы в этом.

18 минут назад, SASHA.OK сказал:

Ще таке питання. Ось змоделюєм ситуацію. СПУ створює пром. пасіку з можливістю експорту меду, ну і звичайно закупки на місці у пасічників для подальшого експорту. Чи просто в СПУ буде кілька промисловиків які будуть закуповувати і експортувати мед. І буде тисяча пасічників з кількістю сімей 50-200 які будуть здавати мед тим же промисловикам-експортерам. Як ти думаєш, СПУ буде зацікавлена у високій оптовій ціні на мед на внутрішньому ринку? І чиї інтереси буде лобіювати тоді СПУ, бо тоді інтереси пасічників і промисловців будуть дещо розходиться.

Думка подана дещо примітивно, бо пишу з телефона :ah:

Саня, фантазировать можно долго :) Только фантазии не приносят результата. Для результата - нужны конкретные действия. 

На счет СПУ и экспорта меда. В Украине 69 экспортеров и многие с зарубежным капиталом. Сейчас у них серьезная конкуренция.

Спилка (в лице Стретовича В.М.) лоббирует интересы членов СПУ-пчеловодов. Если кто-то думает, что если он просто пчеловод - значит Спилка должна на него работать. Это ошибочное мнение. Вступи в Спилку и сможешь участвовать в жизни Спилки.

 

П.С. Сложилось такое мнение, что у пчеловодов интересная позиция - никто не хочешь ничем делится. А пользоваться хотят всем.

Трофимцева ясно сказала, что если пчеловоды думают, что они опыляют растения и им за это все вокруг должны - разговора не будет.

 

25 минут назад, SASHA.OK сказал:

Денис, з твоїх слів все так добре у спілці, що я вже сам подумую про вступ до неї. Як думаєш, я маю шанс, приймуть?

Очень просто :) Кстате, в Яремче было интересно. Вход для членов Спилки - 200 грн, для других - 400 грн. Обед, ужин, кофе-брейки за счет организаторов. 

Сейчас планируются много мастер-классов и посещений интересных пасек - которые смогу посетить только члены Спилки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рано или поздно, по тем или иным причинам но, мы все будем в Спилке и все потихоньку к этому движется.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Fabro сказал:

Рано или поздно, по тем или иным причинам но, мы все будем в Спилке и все потихоньку к этому движется.:IMHO1:

Думаю, що ні, зараз вже формуються кластер пасічників, які мають промислові пасіки і об'єми у них відповідні, от вони і будуть задавати тон, це зараз вже є і з кожним роком таких буде більше.

А  СПУ, лишиться СПУ як останніх декілька десятиліть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Fabro сказал:

Рано или поздно, по тем или иным причинам но, мы все будем в Спилке и все потихоньку к этому движется.:IMHO1:

Это Мировая Практика. Общественный Организации выгодные всем. И правительство действительно сейчас готовы к диалогу с пчеловодами, а они признают только Общественные Организации

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

А  СПУ, лишиться СПУ як останніх декілька десятиліть.

Можливо! Я думаю час нас розсудить і покаже:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Fabro сказал:

Можливо! Я думаю час нас розсудить і покаже:az:

Чомусь не бачу щоб експортери йшли на контакт з пасічниками у СПУ, а от з великими пасіками і організаторами об'єднань формальних як не дивно йдуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Fabro changed the title to Спілка Пасічників України - Новини Спілки пасічників України
5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Думаю, що ні, зараз вже формуються кластер пасічників, які мають промислові пасіки і об'єми у них відповідні, от вони і будуть задавати тон, це зараз вже є і з кожним роком таких буде більше.

Промышленные пасеки будут работать сообща с СПУ. И они уже работают.

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

А  СПУ, лишиться СПУ як останніх декілька десятиліть.

Владимир, я понимаю Вашу позицию - это позиция большинства пчеловодов. КРИТИКОВАТЬ.

Вы знаете, всегда вспоминаю пример, когда во дворе одного дома образовалась мусорка после строителей. Так вот большинство жителей дома начали кричать, чтобы убрали. Искать виновных, а мусорка никуда не пропадала. Пока не собралось около 10 жителей дома и не УБРАЛИ эту мусорку.

Так вот советую КАЖДОМУ из нас задуматься, может стоит закатить рукава? Ведь если Вы думаете, что Вы накачали меда и сидите на бочках, кто-то обязательно должен ЗА ВАС договориться о высокой цене на мед? Кто-то должен ЗА ВАС решить вопрос с потравами? Кто-то ДОЛЖЕН ЗА ВАС ВСЁ делать? 

Я тоже так раньше думал, но сейчас твердо решил, что моё благополучие - только в моих руках. А вести диалог с правительством можно только через Общественную Организацию.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Чомусь не бачу щоб експортери йшли на контакт з пасічниками у СПУ

Ну Вы же не Брюс Всемогущий и всё видеть не можете. Экспортеры, Главы АгроХолдингов, Зарубежные Организации идут на контакт с СПУ и признают их.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, pr1zZ сказал:

Промышленные пасеки будут работать сообща с СПУ. И они уже работают.

Владимир, я понимаю Вашу позицию - это позиция большинства пчеловодов. КРИТИКОВАТЬ.

Вы знаете, всегда вспоминаю пример, когда во дворе одного дома образовалась мусорка после строителей. Так вот большинство жителей дома начали кричать, чтобы убрали. Искать виновных, а мусорка никуда не пропадала. Пока не собралось около 10 жителей дома и не УБРАЛИ эту мусорку.

Так вот советую КАЖДОМУ из нас задуматься, может стоит закатить рукава? Ведь если Вы думаете, что Вы накачали меда и сидите на бочках, кто-то обязательно должен ЗА ВАС договориться о высокой цене на мед? Кто-то должен ЗА ВАС решить вопрос с потравами? Кто-то ДОЛЖЕН ЗА ВАС ВСЁ делать? 

Я тоже так раньше думал, но сейчас твердо решил, что моё благополучие - только в моих руках. А вести диалог с правительством можно только через Общественную Организацию.

 

Час розставить все на свої місця, як Ваня сказав.

Є не критикую, а просто висловлюю те, що бачу зі сторони. У нашій країни в основному робиться все "вопреки правилам" ніж по по тому як могло б бути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, pr1zZ сказал:

Ну Вы же не Брюс Всемогущий и всё видеть не можете. Экспортеры, Главы АгроХолдингов, Зарубежные Организации идут на контакт с СПУ и признают их.

Знаю, що СПУ запропонували окремим членам здавати мед по 47.

І ще СПУ об'єднує десятки тисяч пасічників, це фантастична база зі спільною ціллю , вигідно здати скажімо мед чи наприклад купити дешево якесь обладнання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто нибудь в последние время вступал в СПУ в Киевской области?Какой членский  взнос?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Агропродукты сказал:

Кто нибудь в последние время вступал в СПУ в Киевской области?Какой членский  взнос?

Вроде бы как 120 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Fabro сказал:

Вроде бы как 120 грн.

В рік чи місяць?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, pr1zZ сказав:

Саня, фантазировать можно долго :) Только фантазии не приносят результата. Для результата - нужны конкретные действия

Денис, я не фантазував а просто змоделював ситуацію і хотів почути твою думку як представника СПУ (як я зрозумів) :ah:

Я тебе почув і в принципі зрозумів, але якщо спілка буде займатись ще і експортом меду чи напряму, чи через свої дочірні підприємства у вигляді пром пасік, то в неї однозначно буде конфлікт інтересів :IMHO:

А 69-ти експортерам завжди легше домовитися ніж кільком тисячам пасічників. І тут виникає питання чию сторону прийме керівництво СПУ?

22 хвилини тому, pr1zZ сказав:

Если кто-то думает, что если он просто пчеловод - значит Спилка должна на него работать. Это ошибочное мнение.

 

23 хвилини тому, pr1zZ сказав:

Сложилось такое мнение, что у пчеловодов интересная позиция - никто не хочешь ничем делится. А пользоваться хотят всем.

 

23 хвилини тому, pr1zZ сказав:

если пчеловоды думают, что они опыляют растения и им за это все вокруг должны - разговора не будет.

Ніколи не рахував що мені хтось, щось винен, чи повинен мені щось зробити. 

31 хвилину тому, pr1zZ сказав:

Вход для членов Спилки - 200 грн, для других - 400 грн. Обед, ужин, кофе-брейки за счет организаторов. 

Суттєвий аргумент на користь вступу в СПУ :ay:

А якщо серйозно, то я не виключаю вступу в СПУ і згідний що з часом ми будем працювати як більшість цивілізованих країн. Просто останні роки від СПУ користі було "как от козла молока" ось і звідси такий скептицизм і недовіра. А хотілося б вірити в те що СПУ почне працювати і для рядових членів. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про спілки, в нас в районі є якась спілка пасічників, так вони вирішили для вступу нових учасників платити по 50 грн. з сімї бджіл. Тут два варіанти або брехати або забити. Бо просто так дарити круглень кусу комусь не збираюсь, не так легко мені гроші заробляються.

Питання можна вступити в СПУ оминувши районну ланку?

Підкажіть хто знає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

В рік чи місяць?

Членский взнос при вступе. А так, если не ошибаюсь в районе 150 грн. в год (но могу и ошибаться) 

4. Згідно з п.5.10 Статуту член Спілки сплачує вступний внесок (сплачується одноразово при вступі), який становить 120,00 грн.(сто двадцятьгрн..).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, MaXUA123 сказав:

Про спілки, в нас в районі є якась спілка пасічників, так вони вирішили для вступу нових учасників платити по 50 грн. з сімї бджіл. Тут два варіанти або брехати або забити. Бо просто так дарити круглень кусу комусь не збираюсь, не так легко мені гроші заробляються.

Питання можна вступити в СПУ оминувши районну ланку?

Підкажіть хто знає.

Також цікавить питання вступу, районний осередок спілки відсутній (наскільки мені відомо), неправильно якось і через сруктурні одиниці стрибати (район, область) якщо вони є та й турбувати прямо на Київ чи правильно . З великим ентузіастом приєднався б в Спілку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Просто Саша сказал:

З великим ентузіастом приєднався б в Спілку.

Це можливо зробити на пряму. Я сам про це подумую:az:

1. Відповідно до п.3.9.1 Статуту спілки пасічників прийом до Спілки здійснюється шляхом подання заяви до колективного члена Спілки(районної, спілки підприємства чи організації). Термін розгляду заяви – 1(один) місяць здня подання. Прийом членів до Спілки здійснюєтьсяРадою відповідного колективного члена з видачею уніфікованого членського квитка єдиного зразка.

2. У випадку відсутності первинної територіальної організації Спілки, заява про вступ надсилається поштою або електронним зв’язком безпосередньо до центрального офісу Спілки пасічників України: 19, Академіка Заболотного вул., м. Київ, 03680 або e-mail:spilkapas@gmail.com. До заяви обов’язково додаються 2 кольорових фото або скрін-копія  випадку електронної заяви).

3. Колективні члени Спілки пасічників подають відповідну заяву про прийом до СПасУ на адресу Ради Спілки (п.3.9 Статуту), з додаваннямсписків розгорнутих своїх членів.

4. Згідно з п.5.10 Статуту член Спілки сплачує вступний внесок (сплачується одноразово при вступі), який становить 120,00 грн.(сто двадцятьгрн..).

Якщо виникнуть питання звертайтесь до Сушко Тетяни

тел. (067)459-54- 44.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У випадку відсутності первинної територіальної організації Спілки,

здається у нас в області є представництво спілки, мооже до них звернутися:az:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Просто Саша сказал:

У випадку відсутності первинної територіальної організації Спілки,

здається у нас в області є представництво спілки, мооже до них звернутися:az:\

Можна і до них, а можна (як мені сказали) і на пряму

заява про вступ надсилається поштою або електронним зв’язком безпосередньо до центрального офісу Спілки пасічників України: 19, Академіка Заболотного вул., м. Київ, 03680 або e-mail:spilkapas@gmail.com. До заяви обов’язково додаються 2 кольорових фото або скрін-копія  випадку електронної заяви).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Fabro сказав:

Можна і до них, а можна (як мені сказали) і на пряму

заява про вступ надсилається поштою або електронним зв’язком безпосередньо до центрального офісу Спілки пасічників України: 19, Академіка Заболотного вул., м. Київ, 03680 або e-mail:spilkapas@gmail.com. До заяви обов’язково додаються 2 кольорових фото або скрін-копія  випадку електронної заяви).

Так і зроблю, завтра зателефоную до них, і почну процес вступу:af: Дякую, що з орієнтували:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, MaXUA123 сказал:

Про спілки, в нас в районі є якась спілка пасічників, так вони вирішили для вступу нових учасників платити по 50 грн. з сімї бджіл. Тут два варіанти або брехати або забити. Бо просто так дарити круглень кусу комусь не збираюсь, не так легко мені гроші заробляються.

Питання можна вступити в СПУ оминувши районну ланку?

Підкажіть хто знає.

Можно на прямую. Если Вы не имеете желания вступить в районную, вас никто не имеет права заставлять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.10.2017 в 05:43, asaltan сказал:

офіцер, Сергей Тюркин, а Ви члени СПУ, чи ні?:hmm:

Как по мне то лучше вступить в ассоциацию экспортёров мёда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Как по мне то лучше вступить в ассоциацию экспортёров мёда.

Не приймуть, там внесок інший, а до речі було б цікаво почитати статут даної організації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Не приймуть, там внесок інший, а до речі було б цікаво почитати статут даної організації.

Скинемся  и одного шпиона пропихнем. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...