Jump to content
Victor Fursov

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Recommended Posts

4 минуты назад, targal сказал:

Іван це у них (потужна інфа) як обдурити простих пасічників тому вона і закрита

Можливо і так:hmm:. Хто знає як вступити в спілку?;) Буду Вам всім повідомляти про те що там буде для "своїх", тобто потужну інфу;):az: 

• Like 4
16 минуту назад, Fabro сказал:

Якщо не секрет - хто?

Так, Стретович сам казав що інформація поверхностна для всіх, а "потужна" інфа буде тільки для членів спілки

Іван це у них (потужна інфа) як обдурити простих пасічників тому вона і закрита

Довести зможете? Чи просто так... аби написати?

туда лівих не приймають

Только что, Fabro сказал:

Можливо і так:hmm:. Хто знає як вступити в спілку?;) Буду Вам всім повідомляти про те що там буде для "своїх", тобто потужну інфу;):az: 

22 минуты назад, ppz сказал:

Так все вірно. Це ж членів го стосується. Ви член якої го?

Де написано в законодавстві написано, що інформація відкрита і публічна тільки для членів спілки ? 

Я ні в яких балаганах, (спілках, об'єднаннях) участі не приймаю і не планую. 

• Like 2
1 минуту назад, Fabro сказал:

У Статуті чи в проекті там все написано як вступити.

2 минуты назад, Fabro сказал:

мені також цікаво як вступити в спілку, коли дізнаєтесь напишіть):az:

Буду Вам всім повідомляти про те що там буде для "своїх", тобто потужну інфу

Будеш засланним козачком. :umora:

• Like 1
21 минуты назад, targal сказал:

туда лівих не приймають

Так я стану правим;)

• Like 6

Так я стану правим;)

:umora::umora::ay::ay:

• Like 1
25 минуты назад, Маркіян сказал:

У Статуті чи в проекті там все написано як вступити.

Ну і як туди вступити? Що я не знайшов як туди вступити:dntknw: Покажіть будь-ласка :az:

3.1.            Членами Спілки можуть бути:

3.1.1.      громадськi об’єднання пасiчникiв, зареєстрованi вiдповiдно до закону

3.1.2.      пiдприємства та організації, дiяльнiсть яких пов’язана з бджiльництвом

3.1.3.      фiзичнi особи – пасiчники, у випадку вiдсутностi у адмiнiстративних одиницях зареєстрованих громадських об’єднань пасiчникiв.

3.2.            Колективнi члени Спiлки (громадськi об’єднання пасiчникiв та пiдприємства i організації) реалiзують свої права i обов’язки через своїх представникiв, яким вiдповiдно юридична особа видає вiдповiдний мандат з зазначеним термiном повноважень.

3.3.            Пасiчники, що є членами колективних членiв Спiлки, автоматично набувають членства у Спiлцi пасiчникiв України i користуються всiма правами, i виконують обов’язки, передбаченi цим статутом;

3.4.1    iндивiдуальнi члени Спiлки набувають членства у порядку, встановленому статутом.

3.1.            Прийом колективних членів до Спілки здійснюється за їх заявою Радою Спiлки на найближчому засiданнi Ради.

3.1.1.      Прийом iндивiдуальних членiв до Спiлки здійснюється Радою вiдповiдного мiсцевого осередку протягом місяця з дня подачi заяви.

Шановні, просто з позиції редактора одного з масових друкованих ЗМі бачу, що у керівництва СПУ є бажання створити потужну організацію, і не на бумазі. Яка була СПУ останні 10 років, вважаю, говорити не варто. Ніякої реклами, але зараз, як для некомерційного проекту вже створено набагато більше, ніж за ці 10 років, і "планов громадье"... Оптимізму трохи більше, як на мене. Люди більш відкриті якось...

• Like 1
1 минуту назад, ppz сказал:

але зараз, як для некомерційного проекту вже створено набагато більше, ніж за ці 10 років, і "планов громадье".

Діма, якщо не секрет, що саме створено спілкою на даний час?

1 час назад, ppz сказал:

Так все вірно. Це ж членів го стосується. Ви член якої го?

Де написано в законодавстві написано, що інформація відкрита і публічна тільки для членів спілки ? 

Я ні в яких балаганах, (спілках, об'єднаннях) участі не приймаю і не планую. 

Це діло ваше, безумовно. Але на питання ви так і не відповіли.

Можливо трішки діяльність пасічників введуть у цивілізоване поле, бо для нас гадаю бджільництво є не леше справа для душі та естетичне насодження природою та Божою комохою, а в деякій мірі - це справа яка годує та утримує сімї. І тому нам потрібно обєднуватися задля вирішення проблемних питань. Не можна розвивати бджолину інфраструктуру виходячи на ринок не ідентифікуючи себе чи свою продукцію. Лише гуртом - ми сила!

• Like 3

але зараз, як для некомерційного проекту вже створено набагато більше, ніж за ці 10 років, і "планов громадье".

Діма, якщо не секрет, що саме створено спілкою на даний час?

-        планування і організація суспільної діяльності з залученням провідних діячів галузі (покроковий план роботи до 2018 року, рішення про проведення 9-го позачергового з’їзду, анкетування пасічників, вступ СПУ до Аграрної Конфедерації України);

-        з перших днів активні поїздки президента СПУ по областях, участь у зібраннях, відвідання виставок-ярмарок, конкурсів тощо;

-        пропаганда діяльності організації (доповіді на зрозумілій для бджолярів мові, видання яскравих буклетів, робота з редакціями пасічницьких видань, регулярне їх інформування щодо подальшої роботи та ін.);

• Like 2
17 минуту назад, ppz сказал:

Це діло ваше, безумовно. Але на питання ви так і не відповіли

Ви на моє питання теж не відповіли, тому всього найкращого в спілці :wave:

2 минуты назад, ppz сказал:

-        планування і організація суспільної діяльності з залученням провідних діячів галузі (покроковий план роботи до 2018 року, рішення про проведення 9-го позачергового з’їзду, анкетування пасічників, вступ СПУ до Аграрної Конфедерації України);

-        з перших днів активні поїздки президента СПУ по областях, участь у зібраннях, відвідання виставок-ярмарок, конкурсів тощо;

-        пропаганда діяльності організації (доповіді на зрозумілій для бджолярів мові, видання яскравих буклетів, робота з редакціями пасічницьких видань, регулярне їх інформування щодо подальшої роботи та ін.);

Дякую за відповідь, але :IMHO: щось не густо, планування, поїздки по виставках, пропаганда.:hmm: Це і я, і більшість бджолярів таке робить. А що корисного та дієвого зроблене в цілому для бджільництва? 

• Like 2

Не знаю, але ж повинні бути якісь привілеї членам СПУ? Хто внески платить, наприклад. Зайдіть на офіційну сторінку "Апімондії" - це теж наче громадська структура (наче об"єднує громадські структури). Там теж інформація є і публічна, і для тих, хто щось проплатив.  

8 минут назад, ppz сказал:

Не знаю, але ж повинні бути якісь привілеї членам СПУ? Хто внески платить, наприклад. Зайдіть на офіційну сторінку "Апімондії" - це теж наче громадська структура (наче об"єднує громадські структури). Там теж інформація є і публічна, і для тих, хто щось проплатив.  

Це називається - проплатіть  внески і , можливо, щось цікавеньке почитаєте ... з кухні СПУ. На обласному рівні та й на форумі вже нераз  підкреслюю , що внески повинні себе якось окуплювати, щоб збільшувалось членство.

• Like 1
3 минуты назад, dust сказал:

Це називається - проплатіть  внески і , можливо, щось цікавеньке почитаєте ... з кухні СПУ

Узнаешь не узнает а гроші вітдай! 

От аби ця спілка допомогла пасічника та лобіювала наші права а не на внески апімондії влаштовувала толку з них? Апімондія - пошти мат, без образ але так і є.

12 минуты назад, ppz сказал:

Це називається - проплатіть  внески і , можливо, щось цікавеньке почитаєте ... з кухні СПУ

Розділ III 
ПРАВА ТА ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКИХ ОБ'ЄДНАНЬ

Стаття 21. Права громадських об'єднань

1. Для здійснення своєї мети (цілей) громадське об'єднання має право:

1) вільно поширювати інформацію про свою діяльність, пропагувати свою мету (цілі);

Я так розумію - має право, але не зобов"язане...

• Like 1
13 минуты назад, dust сказал:

Узнаешь не узнает а гроші вітдай! 

От аби ця спілка допомогла пасічника та лобіювала наші права а не на внески апімондії влаштовувала толку з них? Апімондія - пошти мат, без образ але так і є.

1. 100 грн - великі гроші, так.

2. Щоб лобіювати щось у ВР, потрібно мати велику кількість зацікавлених депутатів.

3. Хто організовував "Апімондію"-2013  - ББУ (перша скрипка) + СПУ (стара спілка). Питання - з них

35 минуты назад, ppz сказал:

-        планування і організація суспільної діяльності з залученням провідних діячів галузі (покроковий план роботи до 2018 року, рішення про проведення 9-го позачергового з’їзду, анкетування пасічників, вступ СПУ до Аграрної Конфедерації України);

-        з перших днів активні поїздки президента СПУ по областях, участь у зібраннях, відвідання виставок-ярмарок, конкурсів тощо;

-        пропаганда діяльності організації (доповіді на зрозумілій для бджолярів мові, видання яскравих буклетів, робота з редакціями пасічницьких видань, регулярне їх інформування щодо подальшої роботи та ін.);

Дякую за відповідь, але :IMHO: щось не густо, планування, поїздки по виставках, пропаганда.:hmm: Це і я, і більшість бджолярів таке робить. А що корисного та дієвого зроблене в цілому для бджільництва? 

З чогось треба починати... А що колись у нас планувалось покроково? Коли було планування? Коли Спілка збирала редакторів? Коли чесно ділилася статутом? Завжди щось заважало: або сидіння на трох стільцях, або якісь таємниці кулуарні...

1 минуту назад, ppz сказал:

З чогось треба починати...

Не марнуйте свій час і нерви. Ваші опоненти ще в совку і довести їм щось  марно.

Дякую за інформацію про НОВИНИ  в СПУ.

Сайт  СПУ інформативний, треба його регулярно наповнювати - нелегка робота....

• Like 1