Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, Хадзуми сказал:

Если в нас гипотетически тогда и говорить нет о чем. Я паспорт сделаю тогда когда увижу что государство реально хочет помогать, а не зарабатывать на мне. Когда будут современные лаборатории по диагностике заболеваний пчел, и по  проверке продуктов пчеловодства,  соответствующие специалисты, а не ветеринары которые только умеют кастрировать свиней.  А пока нас хотят отправить в Европу на советском автомобиле уж извините но он далеко не доедит. 

"Я перестану воровать тогда, когда перестанут воровать другие! "

Это "тогда" никогда не наступит!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минуту назад, Хадзуми сказал:

Как я могу достоверно знать что у соседа гнилец ? Какой именно контролирующий орган я могу вызвать ? Если у меня нет доказательств гнильца на соседской пасеке. Сосед имеет полное право послать их подальше и не пустить во двор.

Вітаю! Ви наступили на свої ж граблі.

Яка не є привабливою анархія, а все ж доведеться полюбити демократію.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуты назад, nibond сказал:

Ви все ще шукаєте ручку "стопкрана"?

Змиріться і згадайте рядки премадони за совдепівських часів:

"Мир не возможно повернуть назад, и время не на миг не отановиш"

 

А зачем,у меня есть голова не для того чтобы есть,Я трезво смотрю на вещи .А то вон уже достаточно объединится и не затратив ничего чистый навар получить.Хочется спросить захотели заняться контробандой в широких масштабах,так всеравно платить надо .А то 2.5 бакса в чистую решили получить,будете радоваться ,если 1 грн с кг еще останется

30 минуты назад, Хадзуми сказал:

  А пока нас хотят отправить в Европу на советском автомобиле уж извините но он далеко не доедит. 

Это Вы льстите,еще пока на брычке едем ,до автомобиля далеко

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минуты назад, nibond сказал:

Вітаю! Ви наступили на свої ж граблі.

Яка не є привабливою анархія, а все ж доведеться полюбити демократію.

Перечитайте весь діалог, ви не правильно зрозуміли. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуты назад, nibond сказал:

Вітаю! Ви наступили на свої ж граблі.

Яка не є привабливою анархія, а все ж доведеться полюбити демократію.

 

:ay:

@Хадзуми все правильно сказано, я стараясь показать не правильность такого суждения, не заметил что вернулись на то с чего начинали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минуту назад, Хадзуми сказал:

Перечитайте весь діалог, ви не правильно зрозуміли. :hi:

Я зрозумів так:

анархія

56efe0d213216_1.jpg.1d1b91601502584d6764

демократія

56efdf3ef107e_.jpg.c3eda45946b3300eccf1d

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Fabro сказал:

;) Как я это вижу. Внедряемся всем "скопом" в СПУ (она уже зарегистрирована), устанавливаем "свои правила", меняем Стретовича или берем его в оборот, и рулим парадом. Вносим изменения в законы в пользу пчеловодства. Решаем с кооперативами, экспортом, инвентарем, фермерами и тд. и тп.;):af:

Ну, пожалуй, єто самое дельное предложение на всём форуме.  "Мафию нельзя уничтожить - можно возглавить!".

Опять-же, это мы, допустим, сделаем, но для жизни организации нужны личности. Именно они тянут воз, а все остальные на нём едут иногда подсобляя. А личности как известно в организациях (типа громада, спилка) не нуждаются - они уже личности, они могут иметь сами то, чего другие только думают иметь от этой организации. По-этому если Вы личность, дерзайте и ведите за собой.  И чем влезать в СПУ и вышибать кого-то, так лучше новую свою родную всеукраинскую наполнить содержанием связями, титулами, источниками... и вперёд с песней.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

готується до затвердження прект нового Статуту СПУ.

Пропоную текст для обговорення.Статут Спілка пасічників новий(1).docx

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, PDD сказал:

готується до затвердження прект нового Статуту СПУ.

Пропоную текст для обговорення.Статут Спілка пасічників новий(1).docx

Я так понимаю,что СПУ :IMHO1:не мешало бы выставить статут на своем ресурсе для обсуждения,и внесения предложений всеми пасечниками :UA:.И возможно прислушаться до предложений которые будут вносить . Как это ? утвердить Статут ,который решает дальнейшее "существование" ,без обсуждения:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 часа назад, kudla14 сказал:

Я так понимаю,что СПУ :IMHO1:не мешало бы выставить статут на своем ресурсе для обсуждения,и внесения предложений всеми пасечниками :UA:.И возможно прислушаться до предложений которые будут вносить . Как это ? утвердить Статут ,который решает дальнейшее "существование" ,без обсуждения:dntknw:

А кто запрещает Вам обсуждать Устав на этом форуме? Разве вносить предложения, изменения под ником - не совсем корректно.

Собственный ресурс СПУ обещают вначале апреля.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, PDD сказал:

А кто запрещает Вам обсуждать Устав на этом форуме? Разве вносить предложения, изменения под ником - не совсем корректно.

Собственный ресурс СПУ обещают вначале апреля.

 

Вы ,заметили,что проект Статуту размещенный Вами, висит уже сутки!!! А реакции и обсуждения 000. Исходя из этого ,можно сделать вывод:-все написано правильно?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.03.2016в18:34, PDD сказал:

Пропоную текст для обговорення.Статут Спілка пасічників новий(1).docx

Яке Ваше відношення до цього пункту

Цитата

2.2.10 організовує та координує проведення науково-технічних досліджень у сфері бджільництва, зокрема розробляє та впроваджує спiльно з науковими установами програми для якiсного збереження, покращення та массового поширення на землях вiдповiдних адмiнiстративних територiй мiсцевих вiдселекцiонованих чистопородних бджiл згiдно плану їх породного ранжування.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

               2,3,6. здiйснює контрольно-диспетчерську функцiю організації кочового бджiльництва для ефективного використання медоносних ресурсiв, якiсного запилення  сiльськогосподарських культур з дотриманням ветеринарно-санiтарних та екологiчних правил. 

                     Хай здійснює, але:    Яким чином здійснює 

контрольно-диспетчерську функцiю організації кочового бджiльництва? Який правовий чи нормативний акт є регулятором?

                     Уявляю таку ситуацію: Стоїть точок ... Так, зрозуміло що не на перельоті. ВОНИ приїхали... - Не так і не там стоїте! Питаю: "А де Ви були раніше до того як я тут ще не став?" ну і т.д.

                       Можна ж якимось чином діяти на упередження подібних ситуацій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 час назад, kudla14 сказал:

Вы ,заметили,что проект Статуту размещенный Вами, висит уже сутки!!! А реакции и обсуждения 000. Исходя из этого ,можно сделать вывод:-все написано правильно?:)

Основываясь каким законом,эта спилка что-то собралась делать.Это так воздух потрясти.Надо запустить в действие закон по пчеловодству,а потом успеть ноги унести.Вот представьте картину,что завтра продажа пакетов и маток строго по ППР.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Любомир сказал:

Уявляю таку ситуацію: Стоїть точок ... Так, зрозуміло що не на перельоті. ВОНИ приїхали... - Не так і не там стоїте! Питаю: "А де Ви були раніше до того як я тут ще не став?" ну і т.д.

А можна й по-іншому. Спілка наперед приймає заявки від бджолярів хто, куди, коли збирається кочувати і бере на себе логістику і  правове забезпечення. В тому числі і вирішує проблеми, які Ви привели, але захищає при цьому інтереси пасічників, а не корумпованих чиновників. І пасічник вже не відчуває себе беззахисним один на один з безліч проблем і ризиків на кочівлі. Крім того, є й інші ситуації - здоров'я, АТО, стихійні лиха.

А ще це можуть бути централізовані цехи по відкачці меду і тоді пасічнику залишається тільки відібрати корпуси для відкачки і поставити потім відкачані. Мед залишається на централізованому складі на зберіганні. Відпадає одразу безліч проблем. Мед вже знаходиться в одному місці, в стандартній тарі і пасічник лиш приймає рішення коли, кому і по якій ціні. Можна легко сформувати любу партію і вже диктувати свої умови від імені спілки пасічників.

Фантастика? Так. Але ж, поки цього не буде у мріях, його ніколи не стане в реалі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минуты назад, nibond сказал:

захищає при цьому інтереси пасічників, а не корумпованих чиновників. І пасічник вже не відчуває себе беззахисним один на один з безліч проблем і ризиків на кочівлі

3.1.1.   в такому разі  пiдприємства та організації, дiяльнiсть яких пов’язана з бджiльництвом нехай створюють свою спілку, а не користуються інформацією спілки  пасічників. Якщо говорити про справи - то пасічники - це пасічники, а не переробники, оптовики-перекупщики чи експортери. Чому в СПУ - повлазили всі?   Так, це зручно, ім зручно, а не пасічникам. Для чого в СПУ  членами є  переробники, експортери, покупці меду... там їм не місце. Та вони просто цих пасічників "імеють" для них це як наркотик  і на закупках і ціні і якості аналізах і т.д..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Любомир сказал:

Для чого в СПУ  членами є  переробники, експортери, покупці меду... там їм не місце. Та вони просто цих пасічників "імеють".

Зі всим з Вами згоден, коли мати на увазі конкретно СПУ. Про це я говорив ще рік тому.  Але ж на СПУ світ клином не зійшовся, мова була про те, якою повинна бути спілка бджолярів..

А СПУ більш підійшла б назва - Спілка переробників і експортерів меду, і тоді не було б ніяких запитань. А так в головному, ціні меду, найбільше протирічча - протилежність інтересів.

Як корейці умудрились сумістити все в одному - не розумію. На то вони, мабуть, і корейці.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

А СПУ більш підійшла б назва - Спілка переробників і експортерів меду, і тоді не було б ніяких запитань. А так в головному, ціні меду, найбільше протирічча - протилежність інтересів.

100 відсотків. Я тому і не поважав СПУ як і ББУ  - за їх меркантильність. 

Немає у нас спілки пасічників. А тепер читаймо назву цієї теми -  то про які тут новини мова? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, nibond сказал:

І пасічник вже не відчуває себе беззахисним один на один з безліч проблем і ризиків на кочівлі.

це під силу спілці пасічників місцевого рівня

10 час назад, nibond сказал:

можуть бути централізовані цехи по відкачці меду і тоді пасічнику залишається тільки відібрати корпуси для відкачки і поставити потім відкачані. Мед залишається на централізованому складі на зберіганні.

а це про місцевий кооператив бджолярів або про приватне підприємство, яке надає такі послуги, а не СПУ

 

10 час назад, nibond сказал:

А СПУ більш підійшла б назва - Спілка переробників і експортерів меду, і тоді не було б ніяких запитань.

Дана фраза перевернула моє ставлення до СПУ - це дійсно так і в мене до них питань не виникає. Вони просто не так називаються.

Аби в них до мене також питань не виникало.  Але ж вони будуть тому, що ВОНИ використовують назву "спілка пасічників" ніби   перевертні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні відбулася цікава зустріч керівництва Спілки пасічників із представниками друкованих бджолярських ЗМІ. У жвавому обговоренні сучасних проблем з бджільництва народжувались дуже корисні думки. До цього підштовхувала відвертість і відкритість учасників спілкування (були представники 6-ти видань). Слід зазначити те, що вперше створено інформаційний інтернет-ресурс громадської організації spasu.com.ua, який з часом повинен стати потужним джерелом отримання інформації усіма зацікавленими (із різним ступенем доступу до матеріалів). Подробиці зустрічі - пізніше

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, ppz сказал:

Слід зазначити те, що вперше створено інформаційний інтернет-ресурс громадської організації spasu.com.ua, який з часом повинен стати потужним джерелом отримання інформації усіма зацікавленими (із різним ступенем доступу до матеріалів)

Це є порушенням законодавства. :ah:

Цитата

Громадські об'єднання утворюються і діють на принципах:

6) прозорості, відкритості та публічності.

Чому не виконується закон ? Хоча самі члени так званної спілки про це кричать на кожній зустрічі, а самі закони порушують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минуту назад, ppz сказал:

Слід зазначити те, що вперше створено інформаційний інтернет-ресурс громадської організації spasu.com.ua, який з часом повинен стати потужним джерелом отримання інформації усіма зацікавленими (із різним ступенем доступу до матеріалів)

Це є порушенням законодавства.

Якого законодавства?

Цитата

Громадські об'єднання утворюються і діють на принципах:

6) прозорості, відкритості та публічності.

Чому не виконується закон ? Хоча самі члени так званної спілки про це кричать на кожній зустрічі, а самі закони порушують.

Так все вірно. Це ж членів го стосується. Ви член якої го?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минуты назад, ppz сказал:

(були представники 6-ти видань).

Якщо не секрет - хто?

20 минуты назад, ppz сказал:

Слід зазначити те, що вперше створено інформаційний інтернет-ресурс громадської організації spasu.com.ua, який з часом повинен стати потужним джерелом отримання інформації усіма зацікавленими (із різним ступенем доступу до матеріалів)

Так, Стретович сам казав що інформація поверхностна для всіх, а "потужна" інфа буде тільки для членів спілки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минуты назад, ppz сказал:

(були представники 6-ти видань).

Якщо не секрет - хто?

Осташевський (УП), Петруша (Пасіка), Гурман (Пасіка от А до Я), Кузьмін (ППЗ), Комісар (БК)..., наче 5 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Fabro сказал:

Якщо не секрет - хто?

Так, Стретович сам казав що інформація поверхностна для всіх, а "потужна" інфа буде тільки для членів спілки

Іван це у них (потужна інфа) як обдурити простих пасічників тому вона і закрита

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...