Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

19 хвилин тому, Sanich сказав:

Бренд розкручується в еру інтернету за тиждень-місяць, в залежності від бажання і цілей. 

Це для шампуні і домогосподарки достатньо. А представництво в міжнародних організаціях і заходах, владних структурах, в свідомості більшості пасічників  - для цього потрібні роки.

19 хвилин тому, Sanich сказав:

Партія Регіонів - це також бренд. Що  з того?

А що, змарнували бренд і мільярди на вітер.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, nibond сказав:

Це для шампуні і домогосподарки достатньо. А представництво в міжнародних організаціях і заходах, владних структурах, в свідомості більшості пасічників  - для цього потрібні роки.

Ви реально вважаєте, що вас пустять в СПУ  представляти пасічників України у міжнародних організаціях чи владних структурах? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Ви реально вважаєте, що вас пустять в СПУ  представляти пасічників України у міжнародних організаціях чи владних структурах? 

Якби в мене була така потреба, то створював би власну всеукраїнську спілку. А так достатньо більшості переобирати керівництво. Хіба Стретовач не про це заявив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

в певних державних службах є інструкції,щодо забороненої продукції,

Відкрию секрет - відносно меду - немає. Максимум, що пропонували - довідку зі скотомогильника (треба відвезти під Кропивницький).:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.01.2018 в 15:07, Мико сказав:

А выступление  Швайка  будет опубликовано 

Название ролика и описание очень обрадовали 

Пчеловодство.Игорь Швайка Мелкий и Средний Пчеловод Будет Уничтожен

Всі бачили цей виступ, де І.Швайка переконливо передбачає кінець світу.

Ніхто не поцікавився що ж то за документи, на які він посилався. А насправді він ні на які офіційні документи не посилався, хоч видав це саме так. Фактично він маніпулював, тому й не сказав що ж то за документи.

У мене це викликало підозру і я зробив офіційний запит до Міністерства аграрної політики і продовольства України. Сьогодні отримав офіційну відповідь:

5a73845338936_2025.thumb.jpg.974e0ab0fdb79e53a71bdff45d33c361.jpg

Це підтвердило, що немає такої офіційної програми, на яку посилався І.Швайка, а всього лиш наукова робота групи вчених.

З юридичної точки зору таку саму вагу матиме програма розроблена любим з нас.

Фейк запущений і його вже дружно підхопили, Овдієнко посилаючись на нього, навіть вже кличе на протести до Верховної ради. Вийде як в тій казці - піди туди не знаю куди, принеси те не знаю що. Кличе на посміховисько.

Думаю, якщо будемо так просити, то точно податки випросимо.

Ну Швайка може хоч по даху побігає, а Овдієнко ж туди і не вилізе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, nibond сказав:

А чому в нас до неї така пильна увага? Бо СПУ це бренд. А кожен бренд має свою ціну і користь, ним не розкидаються, на його створення потрібен час, кошти, зусилля.

В нас в районі є створений пасічний кооператив (чи як там він правильно називається) який створив наш форумчанин Микола Сцюрко і вони домовились з агрохолдингом "Мрія" про те що Мрія профінансує 10 платформ для перевезення бджіл. І я не то щоб щось мати проти них, я радий за них і бачу перспективу і мені цікавий досвід їхньої роботи. І навіть якщо вони там в себе в кооперативі щось невийде (не дай Боже), то це буде стосуватись виключно членів кооперативу і самого Миколи в першу чергу, а на всіх інших пасічників району, які не є членами даного кооперативу, це ніяким чином не відіб'ється.

СПУ претендує на право представляти всіх пасічників України і якщо вони там щось нахімічать, то це може відбитися на усіх пасічниках, незалежно від того чи є вони членами даної спілки. Відчуваєте різницю?

Ось із-за цього така реакція усієї пасічної спільноти, незалежно від того чи є вони членами СПУ чи ні. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

СПУ претендує на право представляти всіх пасічників України

СПУ буде представляти інтереси всіх коли там будуть всі. Коли там буде просто більшість, то на неї звертатимуть увагу в першу чергу. Коли там меншість, то це просто наші страхи - "как бы чего не вышло, как бы чего не случилось".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, nibond сказал:

СПУ буде представляти інтереси всіх коли там будуть всі. Коли там буде просто більшість, то на неї звертатимуть увагу в першу чергу. Коли там меншість, то це просто наші страхи - "как бы чего не вышло, как бы чего не случилось".

 У нас не то что у других . Если будет много ,а не большинство могут выдать и за всех . а если это будет большинство это уже все . И не дай бог кому то придёт в голову не то , это будет горе . Примеров хоть отбавляй , приводить не надо . :IMHO1:Где чиновник нос вставил жди беды , это аксиома :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, nibond сказав:

СПУ буде представляти інтереси всіх коли там будуть всі. Коли там буде просто більшість, то на неї звертатимуть увагу в першу чергу. Коли там меншість, то це просто наші страхи - "как бы чего не вышло, как бы чего не случилось".

Ми вже бачимо на прикладі того що Комісар, Гайдар, Папп, Доскоч нафантазували стосовно бакфасту, а потім появились повідомлення накшталт "всі пасічники", "суспільство" і т.д. і т.п. проти бакфаста, а в реальності проти кілька осіб через свої меркантильні інтереси, а для більшості якраз всерівно яка бджола носить мед. Але головне як це подати. Теж саме і тут, членів СПУ може 1% від всіх пасічників, а хотять робити "добро" для всіх :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мені цікаво, ось ці ініціативи, які хотять запровадити СПУ вони якось обговорювались між хочаб своїми членами, чи члени СПУ так для внесків і для масовки, так сказати "для інтер'єру"? І ліва рука незнає що робить права. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

ось ці ініціативи, які хотять запровадити СПУ

Звідки Ви взяли ці ініціативи, я не чув ніяких заяв Стретовича, що СПУ є ініціатором прийняття урядом документів, які наводять на нас страх. Так, була позиція Стретовича, коли йому задавали питання стосовно реєстра.

Зробіть офіційний запит до уряду, щоб не губитись в догадках, про сам реєстр і його ініціаторів. Мені ж відповіли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, blek-269 сказав:

это будет горе

Горе у нас від того, що всі по кутках по одному.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, nibond сказав:

Горе у нас від того, що всі по кутках по одному.

а Ви попробуйте  всіх зібрати, і  щось вирішити, і щоб всім все сподобалось!

Стільки знайдеться порадників і ревізорів, але робити прийдеться самому, врешті самі і будете робити, а ті що прийдуть,  будуть розказувати Вам  як Ви маєте робити , що казати і коли вже настануть для них щасливі дні. Врешті  Вам також це обридне і буде як є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Іван Михайлович сказав:

а Ви попробуйте  всіх зібрати, і  щось вирішити, і щоб всім все сподобалось!

Стільки знайдеться порадників і ревізорів, але робити прийдеться самому, врешті самі і будете робити, а ті що прийдуть,  будуть розказувати Вам  як Ви маєте робити , що казати і коли вже настануть для них щасливі дні. Врешті  Вам також це обридне і буде як є.

Я казав  вище, що це благо, що знайшлась людина, яка погодилась все це звалити на свої плечі. Але це також нікому не подобається. Стретович також заявив, що дотягне до виборів, а там розбирайтесь самі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Sanich сказав:

Навіщо в неї вступати? Чому не об"єднуватися з іншими регіональними спілками? 

суть в тому,що регіональні спілки почали лягати під кер.апар.спут., общем почали шукати халяви.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Іван Михайлович сказав:

а Ви попробуйте  всіх зібрати, і  щось вирішити, і щоб всім все сподобалось!

Стільки знайдеться порадників і ревізорів, але робити прийдеться самому, врешті самі і будете робити, а ті що прийдуть,  будуть розказувати Вам  як Ви маєте робити , що казати і коли вже настануть для них щасливі дні. Врешті  Вам також це обридне і буде як є.

питання підчим збирати, під бредовою їдеєю супутників і реєстрації, ну горе від ума якщо сьогодні ладні збиратись під таким проголошеним напрямком, що позиціонує з популізмом та іншою бредовою іхінею.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звідки Ви взяли ці ініціативи, я не чув ніяких заяв Стретовича, що СПУ є ініціатором прийняття урядом документів, які наводять на нас страх. Так, була позиція Стретовича, коли йому задавали питання стосовно реєстра.
Зробіть офіційний запит до уряду, щоб не губитись в догадках, про сам реєстр і його ініціаторів. Мені ж відповіли.
В середині лютого, коли приймуть зміни до закону про бджільництво, тоді ви побичити які були ініціативи і від кого вони пішли. Якщо щось не озвучують то це не означає що його немає.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я ще раз підкреслю, якщо ці сім пунктів втілити в життя всі будуть членами СПУ, це те що потрібно пасічникам,бджолам і нації.

11 година тому, miro сказав:

як на мене для бджолярів і бджіл не так багато і треба зробити, але як необхідне ,це ввести в дію

1. правило заборони  обробляти препаратами поля в денну пору

2.препарати повинні бути безпечні для бджіл,

3.заборонити лікування бджіл антибіотиком {продукція яка йде на експорт і так перевіряється, а та що залишиться в нас немає мати ходу}, у разі виявлення антибіотику в продуктах бджільництва ,продукцію конфісковувати,

4.добитися як найбільшого пропагування бджолиної продукції в нашій країні, на кожнім каналі пропагувати бджолину продукцію{ми тоді взагалі перестанемо говорити про експорт, і лишим ділків нечесного бізнесу},

5.добитись щоб на підприємствах різних галузей де є фактор шкідливих умов праці, працівникам видавати збалансовані бджолопродукти,мед,пилок тощо,

6. в школах дітям видавати бджолопродукти,

7. впровадити в навчальних закладах, навчання важливості продуктів бджільництва в житті людини і бджоли в природі.

Хто може передайте моє прохання через супутник менеджеру СПУ  Стретовичу В.М., а якщо він того неможе чого треба, то кому він і те СПУ потрібно.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, nibond сказал:

Горе у нас від того, що всі по кутках по одному.

В данном случаи это единственный вариант в это время . Когда собирается народ вот тогда уже на это обращают внимание(и не применно используют ) . И это уже прецедент который можно использовать во благо или во вред . В нашем случаи это будет скорей всего ---догадаться :hmm:. Как говорили раньше ( я не против колхозов только не у себя )  Я не против Вашей организации делайте , ну только не переносите её на всех и от всего общества пасечников . А это дело уже видно движение в сторону общего управления , то есть всеми от имени всех . Вспомни те про ГАИ тут упоминалось . :IMHO1: И это ещё не всё . Когда наберётся № количество народа можно уже говорить от всего общества и за всех . И тогда кому то уже пришла в голову электронная декларация , а другому придёт что надо водить только тех пчёл , а не как других , а другому надо ставить только в этом месте и не как в другом и так далее и тому подобное . Но не кто не будет вспоминать о простых за ради кого это было создано поверти . Да что верить оглянитесь вокруг . Где чиновник всунул рыло там нечего хорошего не будет . Так как эти умники только руководить , а в самой сути ведения данного дела не имеют не малейшего понимания .

 Вот яркий пример . Было собрание в 2013 году у нас и там подняли вопрос про бакфаст  написанной в газете . Где было опубликовано что бакфаст злой разоряет другие семьи и передаёт болезни . Так я спросил , а Вы видели , в ответ тишина . Ну тогда придите и посмотрите , у меня была на тот момент В235. И козаки приезжали создавать ассоциацию , для общей сдачи мёда и дотаций для пчеловодства . Ну я не от одного создателя не слышал что бы для защиты простых пасечников от тех же потрав или беспредела тех же фермеров или лесников да и тех же ДАЙ-цов . А вот денег дай и по рамке печатки с пчелой  с каждой семьи дай . Я не говорю что у Вас так будет , ну :dntknw:нет доверия хоть как:ah: Не в том государстве живём или не в то время

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Горе у нас від того, що всі по кутках по одному.
Просто у многих это " в крови" ..
" моя хата с краю!"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, miro сказав:

у разі виявлення антибіотику в продуктах бджільництва ,продукцію конфісковувати

А от цікаво, на скільки збільшиться кількість антибіотика в меді, якщо його за це можна буде конфіскувати, а не просто знижку вибити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, blek-269 сказав:

В данном случаи это единственный вариант в это время . Когда собирается народ вот тогда уже на это обращают внимание(и не применно используют ) . И это уже прецедент который можно использовать во благо или во вред . В нашем случаи это будет скорей всего ---догадаться :hmm:. Как говорили раньше ( я не против колхозов только не у себя )  Я не против Вашей организации делайте , ну только не переносите её на всех и от всего общества пасечников . А это дело уже видно движение в сторону общего управления , то есть всеми от имени всех . Вспомни те про ГАИ тут упоминалось . :IMHO1: И это ещё не всё . Когда наберётся № количество народа можно уже говорить от всего общества и за всех . И тогда кому то уже пришла в голову электронная декларация , а другому придёт что надо водить только тех пчёл , а не как других , а другому надо ставить только в этом месте и не как в другом и так далее и тому подобное . Но не кто не будет вспоминать о простых за ради кого это было создано поверти . Да что верить оглянитесь вокруг . Где чиновник всунул рыло там нечего хорошего не будет . Так как эти умники только руководить , а в самой сути ведения данного дела не имеют не малейшего понимания .

 Вот яркий пример . Было собрание в 2013 году у нас и там подняли вопрос про бакфаст  написанной в газете . Где было опубликовано что бакфаст злой разоряет другие семьи и передаёт болезни . Так я спросил , а Вы видели , в ответ тишина . Ну тогда придите и посмотрите , у меня была на тот момент В235. И козаки приезжали создавать ассоциацию , для общей сдачи мёда и дотаций для пчеловодства . Ну я не от одного создателя не слышал что бы для защиты простых пасечников от тех же потрав или беспредела тех же фермеров или лесников да и тех же ДАЙ-цов . А вот денег дай и по рамке печатки с пчелой  с каждой семьи дай . Я не говорю что у Вас так будет , ну :dntknw:нет доверия хоть как:ah: Не в том государстве живём или не в то время

а хто той чиновник ???  один з поміж нас !!!  самий хитрий , часто безграмотний і захланний  тип , якому МИ  дали таку можливість .  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вставлю свои две копейки по поводу новых выступлений руководства СПУ.
Первое и самое важное - вот не создаёт впечатление Стретович, что он на стороне простых пасечников. Об этом говорит: менторский тон, постоянные противоречия в выступлениях, демагогия и лютые ляпы (типа спутников-разведчиков, вертолётов "огневой поддержки" и много другого). Создаётся впечатление, что всё-таки это всё для пасечников-толстосумов.
2. Как-то не располагает человек, который не удосуживается отвечать на вопросы пасечников. Меня это вообще возмутило. Приехал, нарассказывал  баек, а как ответить на вопросы, так сразу убежал. Ну очередное подтверждение, что мы ему в тягость.
3. Я так и не понял программу СПУ. Про взносы понял, а что дальше - не понял. Где программа, где мероприятия,  где показатели, которые необходимо достигнуть и по чему оценивать работу руководства? Где отчёты? Где конкретные факты помощи пчеловодам? Ну нет этого. Времени мало прошло? Ну хоть пару десяткам пчеловодам можно было оказать юридическую поддержку и отчитаться за это (в качестве рекламы хотя бы).
4. Я видел  организацию пасечников немного по-другому. В первую очередь - конкретные дела, конкретные планы, конкретные перспективы.
5. Членские взносы 120 грн. ничего не решают для СПУ. Это ничтожно малая сумма, которая никак не спасает СПУ. Это косвенное подтверждение того, что нас хотят просто пересчитать. (здесь могу ошибаться, т.к. это просто мои ощущения).
6. Хотелось бы услышать подробнее о программе финансовой поддержки. К примеру, в долбанной раше давно выдают гранты на фермерское хозяйство. Перенимайте опыт, пишите условия и требования, получайте гранты заграничные и вперёд...


Понятно,что в раше денег больше, но хоть что-то надо делать? КОНКРЕТНО.
Мог бы еще написать на пару страниц, но дальше будет утомительно для чтения.

П.С. Безусловно, Стретович хороший "локомотив", хороший титульный лидер, который много может... только не вижу, что это всё для нас. Пока вижу, что это всё сделано для обслуживание миллионеров, которые потратились на пасечное дело и хотят возврата инвестиций.


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Іван Михайлович сказал:

а хто той чиновник ???  один з поміж нас !!!  самий хитрий , часто безграмотний і захланний  тип , якому МИ  дали таку можливість .  

На это есть ответ из жизни . Хотите узнать ?:ah: Гласит так ---Хочешь узнать человека дай ему власть  ион покажет на что способен

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, yurko сказав:

А от цікаво, на скільки збільшиться кількість антибіотика в меді, якщо його за це можна буде конфіскувати, а не просто знижку вибити?

я не розумію Вашого запитання, бо конфіскація вказуватиме на неможливість продажі, а не збільшення ,чи зменшення, та вважаю дане обговорення б мало бути в іншій темі скільки воно переходить в частину продукції тощо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...