Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

37 минут назад, nibond сказал:

А я навпаки.

Як ви там говорили? Просто він Вам милий. А любов зла...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Віктор просто сказав:

Як ви там говорили? Просто він Вам милий. А любов зла...

Ні, я емоції відкидаю. Стретовича необхідно правильно використати для становлення організації. Зараз наші і його цілі збігаються. Йому потрібен імідж впливового громадського діяча і для цього вже не достатньо однієї вивіски, потрібно реально організувати роботу СПУ. Для нас це просто знахідка, коли за це береться людина з досвідом і знанням всіх як видимих, так і невидимих механізмів створення і роботи ГО.  Думаю, даремно сподіватись, що хтось з нас, пасічників, залишить свою пасіку і з головою за спасибі порине не шкодуючи голови відстоювати права всіх інших. Та коли й знайдеться такий Коля, Вася, Петя, то йому ще десяток років треба, щоб зрозуміти і опанувати цю справу. Бути просто хорошою людиною мало. 

А авторитарний вплив цілком компенсується наявністю реальних дієвих місцевих осередків. Коли вони будуть, то авторитаризм неможливий за визначенням. Але ж це вже наша зона відповідальності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, nibond сказал:

Ні, я емоції відкидаю. Стретовича необхідно правильно використати для становлення організації. Зараз наші і його цілі збігаються. Йому потрібен імідж впливового громадського діяча і для цього вже не достатньо однієї вивіски, потрібно реально організувати роботу СПУ. Для нас це просто знахідка, коли за це береться людина з досвідом і знанням всіх як видимих, так і невидимих механізмів створення і роботи ГО.  Думаю, даремно сподіватись, що хтось з нас, пасічників, залишить свою пасіку і з головою за спасибі порине не шкодуючи голови відстоювати права всіх інших. Та коли й знайдеться такий Коля, Вася, Петя, то йому ще десяток років треба, щоб зрозуміти і опанувати цю справу. Бути просто хорошою людиною мало. 

А авторитарний вплив цілком компенсується наявністю реальних дієвих місцевих осередків. Коли вони будуть, то авторитаризм неможливий за визначенням. Але ж це вже наша зона відповідальності

Я пас!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, nibond сказав:

Ні, я емоції відкидаю. Стретовича необхідно правильно використати для становлення організації. Зараз наші і його цілі збігаються. Йому потрібен імідж впливового громадського діяча і для цього вже не достатньо однієї вивіски, потрібно реально організувати роботу СПУ. Для нас це просто знахідка, коли за це береться людина з досвідом і знанням всіх як видимих, так і невидимих механізмів створення і роботи ГО.  Думаю, даремно сподіватись, що хтось з нас, пасічників, залишить свою пасіку і з головою за спасибі порине не шкодуючи голови відстоювати права всіх інших. Та коли й знайдеться такий Коля, Вася, Петя, то йому ще десяток років треба, щоб зрозуміти і опанувати цю справу. Бути просто хорошою людиною мало. 

А авторитарний вплив цілком компенсується наявністю реальних дієвих місцевих осередків. Коли вони будуть, то авторитаризм неможливий за визначенням. Але ж це вже наша зона відповідальності.

Цілком підримую та підписуюсь під кожним Вашим словом.

Стретович для когось як людина може бути недовподоби, можливо у людей хронічне не сприняття як будь якого керівника. А те, що Стретович це дійсно людина з величезним багажем знань, правничих зокрема то це факт.  І ці його знання та досвід сьогодні потрібні бджільничому загалу в питані обєднання і функціонуванні галузі відповідно 2018 го року, а не 1918.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, nibond сказал:

Ні, я емоції відкидаю. Стретовича необхідно правильно використати для становлення організації. Зараз наші і його цілі збігаються. Йому потрібен імідж впливового громадського діяча і для цього вже не достатньо однієї вивіски, потрібно реально організувати роботу СПУ. Для нас це просто знахідка, коли за це береться людина з досвідом і знанням всіх як видимих, так і невидимих механізмів створення і роботи ГО.  Думаю, даремно сподіватись, що хтось з нас, пасічників, залишить свою пасіку і з головою за спасибі порине не шкодуючи голови відстоювати права всіх інших. Та коли й знайдеться такий Коля, Вася, Петя, то йому ще десяток років треба, щоб зрозуміти і опанувати цю справу. Бути просто хорошою людиною мало. 

А авторитарний вплив цілком компенсується наявністю реальних дієвих місцевих осередків. Коли вони будуть, то авторитаризм неможливий за визначенням. Але ж це вже наша зона відповідальності.

Люди объединяются или вокруг сильной личности или вокруг общей идеи. У вас же нет ни того ни другого. Извините но объединение только ради объединения а там посмотрим как будет дальше когда уже объединимся это глупо.  Должен быть четкий понятный пошаговый, поэтапный план действий с четкими временными рамками выполнение которого позволит улучшить жизнь пчеловодам. Вместо этого видим только кнут и пряник, государство мол у нас будет спрашивать кому помогать и мы будем решать...... или вертолеты, спутники, грязный мед, по судам затаскаю. Но когда инициативы главы организации пчеловодов яростно поддерживают экспортеры (а это на минуточку люди которые заинтересованы как можно дешевле купить нашу продукцию и как можно дороже ее продать) то я полагаю что все инициативы воплощаемые в жизнь данным человеком направленны явно не в сторону помощи пчеловодам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, доктор сказав:

Я его воспринимаю как хозяйственника-он никакой,как государственный деятель-полный ноль.И не надо переворачивать с ног на голову-как нам его воспринимать.

Напишіть про себе, може у Вас є якісь більші, ніж у Стретовича досягнення, крім оселедця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Берендей сказал:

Люди объединяются или вокруг сильной личности или вокруг общей идеи. У вас же нет ни того ни другого. Извините но объединение только ради объединения а там посмотрим как будет дальше когда уже объединимся это глупо.  Должен быть четкий понятный пошаговый, поэтапный план действий с четкими временными рамками выполнение которого позволит улучшить жизнь пчеловодам. Вместо этого видим только кнут и пряник, государство мол у нас будет спрашивать кому помогать и мы будем решать...... или вертолеты, спутники, грязный мед, по судам затаскаю. Но когда инициативы главы организации пчеловодов яростно поддерживают экспортеры (а это на минуточку люди которые заинтересованы как можно дешевле купить нашу продукцию и как можно дороже ее продать) то я полагаю что все инициативы воплощаемые в жизнь данным человеком направленны явно не в сторону помощи пчеловодам.

Не витрачайте часу і нервів, вони знадобляться ще! Для декого граблі кращий вчитель.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, asaltan сказал:

Напишіть про себе, може у Вас є якісь більші, ніж у Стретовича досягнення, крім оселедця.

Забавне спостереження: Коли ціна на мед була нижча asaltan був добрішим!:IMHO1:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Берендей сказав:

Люди объединяются или вокруг сильной личности или вокруг общей идеи. У вас же нет ни того ни другого

Я не знаю які цілі маєте на увазі ви, але в спілці всіх обєднує:

РОЗДІЛ ІІ. МЕТА ТА НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ СПІЛКИ

2.1.            Головною метою діяльності Спілки є об'єднання зусиль зацікавлених учасників (членів) Спілки по створенню сприятливих умов розвитку бджільництва в Україні як неодмінного фактору збереження довкілля та бджіл як невід’ємної її складової, а також вирішення питань з реалізації продуктів бджільництва і примноження прихильників пасічникування.

А наскільки Стретович сильна особистість сказано вище

2 години тому, доктор сказав:

является президентом Восточноевропейского департамента и членом Совета директоров влиятельной международной организации «Парламентарии против коррупции и организованной преступности»

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, asaltan сказал:

Напишіть про себе, може у Вас є якісь більші, ніж у Стретовича досягнення, крім оселедця.

Да есть-пчелы это мое хобби-а так я врач реаниматолог и за свою карьеру спас не один десяток жизней ,чем игоржусь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, nibond сказал:

Я не знаю які цілі маєте на увазі ви, але в спілці всіх обєднує:

РОЗДІЛ ІІ. МЕТА ТА НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ СПІЛКИ

 

2.1.            Головною метою діяльності Спілки є об'єднання зусиль зацікавлених учасників (членів) Спілки по створенню сприятливих умов розвитку бджільництва в Україні як неодмінного фактору збереження довкілля та бджіл як невід’ємної її складової, а також вирішення питань з реалізації продуктів бджільництва і примноження прихильників пасічникування.

А наскільки Стретович сильна особистість сказано вище

 

 

 

 

Глядя на результаты его организации «Парламентарии против коррупции и организованной преступности» Честно говоря не хочется чтоб то же самое было с пчеловодством.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

друзі форумчани, атас, зараз пролітатиме спутник, раджу не висовуватись, може засікти. Поки він пролітатиме в мене виникло питання, допустимо, що не в жарт , а всі ці страшні речі стануться, {ну добрі, як повідує С.В.М}., які крім каральних заходів є добрі пропозиції для пасічників, та чи розуміє С.В.М., що одним лише намаганням інтересу бізнеса, немає тому результату, бджоли до Стретовича обходились вельми добре, і лише при таких менеджерах можуть бути знівечені, бо крім супутника ми ще не знаємо, які глобальні технології підуть в хід супроти нереєстрованих бджолярів, та й чи технології, бо може що і ого-го:Jumpy:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Максим Слобода сказав:

Честно говоря не хочется чтоб то же самое было с пчеловодством.

От бачите, Ви підсвідомо самі ставите йому навіть вищий рейтинг ніж я. Бо я сприймаю його як професійного мененжера, а не месію, а долю бджільництва вирішать всі бджолярі.

Під вінець силком ніхто нікого не тягне, вже є альтернатива, а ні - створюйте власні організації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, nibond сказав:

От бачите, Ви підсвідомо самі ставите йому навіть вищий рейтинг ніж я. Бо я сприймаю його як професійного мененжера, а не месію, а долю бджільництва вирішать всі бджолярі.

Під вінець силком ніхто нікого не тягне, вже є альтернатива, а ні - створюйте власні організації.

Розказали в Полтаві на конференції:

З?їв "блаженніший" Хелікоптер за обідом качку, запив "віце-медівочкою", та покивав у вбиральню класти личинку. Через хвилину виліта звідти перепуджений, хапа своє "віце" за барки - Льоню, глянь що з оком, личинка не лізе!  Теє віце дивиться між булками - Так нема, каже, ока! Білим лицем "святейшество" до своєї свити - Ну що, годувальниці, долизалися!!?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

От бачите, Ви підсвідомо самі ставите йому навіть вищий рейтинг ніж я. Бо я сприймаю його як професійного мененжера, а не месію, а долю бджільництва вирішать всі бджолярі.

Під вінець силком ніхто нікого не тягне, вже є альтернатива, а ні - створюйте власні організації.

Если "профессиональный менеджер" по борьбе  с коррупцией не посадил ни одного коррупционера и не добился ровным счетом ни какого результата, полностью профукав доверенную ему людьми работу, то он извините, не менеджер а дармоед . А если человек про..л одно важнейшее дело,  доверять ему другое, как-то странно.  

Мне лично все-равно что делает эта организация, меня беспокоит то что он требует чего-то для всех пчеловодов, и при этом никого не спросил, нужно ли оно им. Вот интересно, в самой СПУ проводились какие-то опросы, голосования, чего добиваться, за какие изменения законов выступать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як на мене для бджолярів і бджіл не так багато і треба зробити, але як необхідне ,це ввести в дію

1. правило заборони  обробляти препаратами поля в денну пору

2.препарати повинні бути безпечні для бджіл,

3.заборонити лікування бджіл антибіотиком {продукція яка йде на експорт і так перевіряється, а та що залишиться в нас немає мати ходу}, у разі виявлення антибіотику в продуктах бджільництва ,продукцію конфісковувати,

4.добитися як найбільшого пропагування бджолиної продукції в нашій країні, на кожнім каналі пропагувати бджолину продукцію{ми тоді взагалі перестанемо говорити про експорт, і лишим ділків нечесного бізнесу},

5.добитись щоб на підприємствах різних галузей де є фактор шкідливих умов праці, працівникам видавати збалансовані бджолопродукти,мед,пилок тощо,

6. в школах дітям видавати бджолопродукти,

7. впровадити в навчальних закладах, навчання важливості продуктів бджільництва в житті людини і бджоли в природі.

Хто може передайте моє прохання через супутник менеджеру СПУ  Стретовичу В.М., а якщо він того неможе чого треба, то кому він і те СПУ потрібно.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, nibond сказав:

Я не знаю які цілі маєте на увазі ви, але в спілці всіх обєднує:

РОЗДІЛ ІІ. МЕТА ТА НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ СПІЛКИ

2.1.            Головною метою діяльності Спілки є об'єднання зусиль зацікавлених учасників (членів) Спілки по створенню сприятливих умов розвитку бджільництва в Україні як неодмінного фактору збереження довкілля та бджіл як невід’ємної її складової, а також вирішення питань з реалізації продуктів бджільництва і примноження прихильників пасічникування.

А наскільки Стретович сильна особистість сказано вище

 

Цікаво, і що ж він конкретно на тій посаді в "боротьбі"з корупціонерами зробив, га ?:ah:

   А чи хоч жодного при його сприянні посадили? Звідси й виходьте : номінація без дії нічого не значить!:IMHO: І , якщо перебуваючи на тій посаді ним нічого не зроблено, запитайте його, а скільки ж він за це одержав офіційно і в курупційних конвертах за те що нічого не зробив?:hmm: 

 Хоч день у кріслі нардепа - й цього достатньо для судових позовів.:IMHO: Тому що ВР - то клоака злодіїв у законі. Не вірите? Згадайте яника, зайчика, косичку, а тепер скоро теж саме буде і з вінницькими. Стежина там добре витоптана зеками і зечками. Знаю це з перших вуст - років з двадцять мав перепустку у ложу преси ВР.:dntknw:

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, nibond сказав:

Стретовича необхідно правильно використати для становлення організації.

Вибачте, але перед очима картина, як група овець міркує, як їм використати вовка-пастуха для того, щоб стадо перегнали на більш соковиті пасовиська. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Sanich сказав:

Вибачте, але перед очима картина, як група овець

Так овець сам Бог створив, щоб стригти і їсти, кого в цьому винити. Відчувайте себе медведем, або хоч лисом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

 

3.заборонити лікування бджіл антибіотиком {продукція яка йде на експорт і так перевіряється, а та що залишиться в нас немає мати ходу}, у разі виявлення антибіотику в продуктах бджільництва ,продукцію конфісковувати,

 

 

:hmm:...

Здесь  возникнет   ну  очень  много  вопросов.    

Наверное  этот  пункт  на  ближайшую  пятилетку  пропустим. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Так овець сам Бог створив, щоб стригти і їсти, кого в цьому винити. Відчувайте себе медведем, або хоч лисом.

Много овец и так думают что они медведи или лисы, пока не станут добычей матерого не ряженого волка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Sanich сказав:

Вибачте, але перед очима картина, як група овець міркує, як їм використати вовка-пастуха для того, щоб стадо перегнали на більш соковиті пасовиська. 

вівці:hmm:, по ходу там зрілі є, а чабан явно зі сопілкою:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Максим Слобода сказав:

Если "профессиональный менеджер" по борьбе  с коррупцией не посадил ни одного коррупционера и не добился ровным счетом ни какого результата, полностью профукав доверенную ему людьми работу, то он извините, не менеджер а дармоед . А если человек про..л одно важнейшее дело,  доверять ему другое, как-то странно.  

Мне лично все-равно что делает эта организация, меня беспокоит то что он требует чего-то для всех пчеловодов, и при этом никого не спросил, нужно ли оно им. Вот интересно, в самой СПУ проводились какие-то опросы, голосования, чего добиваться, за какие изменения законов выступать?

Ми з вами в унісон висловилися. Це ще одне свідчення нашої з вами правоти. Такі повинні сидіти виключно в холодних і голодних тюрмах , а не в затишних начальницьких кабінетах. От тоді нам та нашим спадкоємцям й не довелося  б як бобікам бігати по Європах та шукати кращого життя.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, nibond сказав:

Так овець сам Бог створив, щоб стригти і їсти, кого в цьому винити. Відчувайте себе медведем, або хоч лисом.

Ви далекі в такому разі від істини, бо їсти і жерти овець дається не лисам і вовкам, а тому хто їх пасе, вовк пасти неможе він їх знищить, він нерозуміє розмноження їх, він володіє інстинктом знищення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Берендей сказав:

Много овец и так думают что они медведи или лисы,  пока не станут добычей матерого не ряженого волка.

Бо бродять поодинці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...