Перейти к содержанию

Весна - літо 2015 рік


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

вчора під вечер сипанув мокрий сніг, в ночі невеликий приморозок. з самого ранку сонечко, в тіні +8, +9. з завтрішнього дня метрологи обіцяють пониження температури. радує те що облетілися. мабуть до квітня не поїду на точок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас +6 но вітер дуже холодний сонечко вийде і знову сховається.зимуєм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Погода неважна... На Стрітеня було сонячно і тепло - прикмета на затяжну зиму справдилась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас на ближайшие 10 дней вероятный прогноз на такую погоду как сейчас - ночью приморозок, днем +3/+7. Так что пока зимуем. Пчелы после облета успокоились, беглый осмотр проведен, корма в достатке, думаю на пару недель можно о пчелках забыть, беспокоиться не о чем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Погода неважна... На Стрітеня було сонячно і тепло - прикмета на затяжну зиму справдилась.

У нас сегодня в Измаиле + 14 пчелы летают во всю. Лещина сыпит пыльцой, но почему-то пчелок на ней нет? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас мокрый снег идут ak.gif а как хорошо все начиналось... opr06K9J.gif opr06K9J.gif opr06K9J.gif

вчора під вечер сипанув мокрий сніг, в ночі невеликий приморозок. з самого ранку сонечко, в тіні +8, +9. з завтрішнього дня метрологи обіцяють пониження температури. радує те що облетілися. мабуть до квітня не поїду на точок.

Наверно рано Вы ребята перебрались в эту тему , да и тема рано открылась :ah: По старому календарю ещё февраль :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас ось така весна прийшла :)). Вдень сонце, ввечері сніг. IMG_0002_500.jpgi.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу следующий мед смешать с настойкой полыни. Ни как не определюсь с дозировкой.

Для пчел полезно, однако у Вас евть шанс получить майский мед со вкусом полыни. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні перечистив усі лежаки. Багатокорпусні почистив раніше. Окутав майже вси сімї блістером Вереда лишив пару не окутаних і пару плівкою для порівняння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перезимовали отлично, подмора мало. Товарищ говорил что у него почти половина из 30 семей отошла по непонятной причине. Перезимовали, но судить пока рано. По региону пчёловоды жалуються на плохую зимовку, заказывают пакеты - создают ажиотаж, но цены нет. Один оптовик жаловался что мед не сдают, воска нет-ЗАТАИЛИСЬ пчёловоды. :ay: Молодцы- берегите наше " белое и желтое золото"! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас сегодня в Измаиле + 14 пчелы летают во всю. Лещина сыпит пыльцой, но почему-то пчелок на ней нет? :dntknw:
шось вкусніше знайшли.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Винiс сьогоднi cвоiх з зимiвника +9 в тiнi ,було сонечко.Всi живi,але облетiлись на 30%.Мабуть зробив помилку ,поспiшив :( .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу следующий мед смешать с настойкой полыни. Ни как не определюсь с дозировкой.

Для пчел полезно, однако у Вас евть шанс получить майский мед со вкусом полыни. :IMHO1:
Сегодня дал мед с полынью, 1 флакон на 3л меда. Мед на паровой бане слегка растопил. Горечь ощущается но не смертельно, посмотрим как заберут. На счет майского меда, не уверен что туда полынь попадет. У меня рамки не очень полные. Есть ульи вообще легкие, так что контролим корма раз в неделю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Винiс сьогоднi cвоiх з зимiвника
Зачем ???выгляните в окно снег идёт лапатый, всё вокруг бело .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Погода неважна... На Стрітеня було сонячно і тепло - прикмета на затяжну зиму справдилась.
Про яку зиму Ви говорите :umora: Цього року як такої зими і не було. Я навіть санки не діставав щоб малюків возити... Тим більше що
: По старому календарю ещё февраль :hi:
Сьогодні вранці сонце світило - поїхав на пасіку. +8, бджоли воду носять, деякі обліт невеликий роблять. В обід різко похолодало до нуля. Дощ з мокрим снігом
Наверно рано Вы ребята перебрались в эту тему , да и тема рано открылась :ah:
Підтримую...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні вранці сонце світило - поїхав на пасіку. +8, бджоли воду носять, деякі обліт невеликий роблять. В обід різко похолодало до нуля. Дощ з мокрим снігом

Ну у нас и на лыжах можно было ездить , снег ещё по посадкам лежит , да и у меня на огороде ещё чуток есть . На точке в теньке лежит , если бы не разбросал было бы болото , а так потихоньку подсыхает . Который день пасмурно , но не ветрено , днём +2 , снега нет и это хорошо что бы не разбрасывать снег и болота не было . На данный момент 0 градусов , зимуем дальше пчёл не выносил , только готовлю пакеты с мёдом для раздачи , а когда буду раздавать :dntknw: инет на десять дней не чего тёплого не обещает .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Винiс сьогоднi cвоiх з зимiвника
Зачем ???выгляните в окно снег идёт лапатый, всё вокруг бело .
Сыплет снег , мокрый ! Зимуем!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сыплет снег , мокрый !Зимуем!

Кажись (точно ) па пртязі тижня в вас і в нас повишення температурине не буде.Ті сімї , які пережерли ,то і так з них толку не буде. Інтересно ,а як підуть справи після травня в Старатєля (можливо і є якась закономірність) звичайно без використання марганцівки і екоциду
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наверно рано Вы ребята перебрались в эту тему , да и тема рано открылась :ah:
Підтримую...
і я не проти, що рано перейшов але йдучи на роботу, сонечко світить, шпаки посвістують, хош-нехош, а природа оживає. в інші роки теж довго сидів в темі-зима-літо і іншим по-доброму заздрив. вчора брат казав, що літають всі по-троху. сьогодні в ночі -2, знову з ранку світить сонце, вже +1, без вітру та хмар. вчора знайомий розповідав, що в сусіда до 10-ти сімей з зими не вийшли.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я виставив своїх 27.02. Облетілись добре й одразу, погода була майже квітнева + 16 та сонечко. Часткова провів ревізію. З 21 сім'ї вийшли 17, що вважаю досить нормальним, вважаючи що в зиму багато сімей сильно ослабли (мабудь війну пережили погано), а в деякі залізли миші. Ждемо пилок, бо запасів меда хватає...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Винiс сьогоднi cвоiх з зимiвника +9 в тiнi ,було сонечко.Всi живi,але облетiлись на 30%.Мабуть зробив помилку ,поспiшив :( .
Я утримався,пока не виносив.хоча чже зривався,встановив в приміщенні +8+10,почекаю ще трохи :al:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я виставив своїх 27.02. Облетілись добре й одразу, погода була майже квітнева + 16 та сонечко.

У мене іноді відчуття що в якійсь окремій країні живу. В Україні майже у всіх пасічників обліти повноцінні були а в мене лише 5 сімей політали по троху і далі сидять в спокої. Зимуємо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я утримався,пока не виносив.хоча чже зривався,встановив в приміщенні +8+10,почекаю ще трохи :al:
Не знаю... В мене в зимівнку при +6 бджоли почали вилітати з вулика - мусив винести. Як то вони у Вас не вилітають? Чи може льотки зачинені?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я виставив своїх 27.02. Облетілись добре й одразу, погода була майже квітнева + 16 та сонечко.

У мене іноді відчуття що в якійсь окремій країні живу. В Україні майже у всіх пасічників обліти повноцінні були а в мене лише 5 сімей політали по троху і далі сидять в спокої. Зимуємо.
У мене теж весна і погода з виду ніби льотна 9b9b28ed1f29t.jpgдуша рветься в бій, а тіло в ліжко. Останні дні зимової сплячки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...