Перейти к содержанию

Весняна обробка від кліща Varroa


konoval_am

Рекомендуемые сообщения

Вот и я так-же планирую без, тимола, пока, но Хуторной особо подчеркивал его наличие в щавельке... Но думаю пару раз можно без него, осталось дождаться еще + 17-20 градусов.

Я думаю эффект будет и без тимола. Многие так обрабатывают и не жалуются.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коновал Антон а тимол де купували?

Вибачають, не одразу побачив повідомлення. Замовляв ось тут: http://dom-pasechnika.com/lekarstva-dlja-pchel/ Але прислали трохи напутавши замовлення (більше ніж замовляв щавелевої і менше тимолу) його не в склі а в пакетиках. У кума запитав, так в нього в райцентрі у ветеринарній аптеці є і щавелька і тимол... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Останній час підставляю полурамки з полоскою вочини для тутневого розплоду і після запечатування видаляю. Так як кліщ надає перевагу трутням видаляється основна маса кліща і молода бжола занята роботою. І кліща не має і дурні думки типа роїння не приходять. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Я ставлю противварроатозные полоски примерно в средине-конце апреля.Но,правда никакого контроля за осыпанием клеща не провожу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Уважаемые пчеловоды! 

Прошу помощи!

В начале сентябре 2015 слетело 2 семьи из за клеща, перед этим ставил полоски Варротома! 

После обнаружения слета, купил Байварол!
Можно ли его ставить весной по  полоске на семью?
Или какие полоски посоветуете?

Щавелька и т.д пока еще не для меня:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Уважаемые пчеловоды! 

Прошу помощи!

В начале сентябре 2015 слетело 2 семьи из за клеща, перед этим ставил полоски Варротома! 

После обнаружения слета, купил Байварол!
Можно ли его ставить весной по  полоске на семью?
Или какие полоски посоветуете?

Щавелька и т.д пока еще не для меня:hi:

не знаю на рахунок Байваролу... не використовував. Можу порадити Болгарські Варостоп. Поставите після ревізії. Коштує зараз до 100 грн. за 10 полосок (1 упаковка). Але ці  на собі перевірив. Аби тільки точно знати, що то дійсно Болгарські, а не з під Одеси)))  дуже багато підробок...В цьому році в знайомого стояли якісь пластини нашого виробництва, на кліща жодного впливу...Я стільки кліща на бджолі в житті не бачив...навіть на матці сиділи....допомогла гармата з біпіном, але це було вже в жовтні. Мабуть пів чайної ложки кліща з сімї..бідні бджоли(( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемые пчеловоды! 

Прошу помощи!

В начале сентябре 2015 слетело 2 семьи из за клеща, перед этим ставил полоски Варротома! 

После обнаружения слета, купил Байварол!

Можно ли его ставить весной по  полоске на семью?

Или какие полоски посоветуете?

Щавелька и т.д пока еще не для меня:hi:

Вы инструкцию байварола читали? Там написано 2 полоски вот так и ставьте а то все хотят сэкономить а потом жалуются...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніколи не обробляв  весною бджіл від кліща. Але в кінці літа, опісля середини серпня ставлю пластини, через місяць обробляю іншим препаратом, через дватиждня повторна обробка. А в жовтні початку листопада, все залежить від погоди спалюю по таблечці Апівароля. Але ідея цікава і  корисна, завжди треба тримати руку на пульсі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, kastor сказал:

не знаю на рахунок Байваролу... не використовував. Можу порадити Болгарські Варостоп. Поставите після ревізії. Коштує зараз до 100 грн. за 10 полосок (1 упаковка). Але ці  на собі перевірив. Аби тільки точно знати, що то дійсно Болгарські, а не з під Одеси)))  дуже багато підробок...В цьому році в знайомого стояли якісь пластини нашого виробництва, на кліща жодного впливу...Я стільки кліща на бджолі в житті не бачив...навіть на матці сиділи....допомогла гармата з біпіном, але це було вже в жовтні. Мабуть пів чайної ложки кліща з сімї..бідні бджоли(( 

Купуйте в офіційного представника. Вирішив купувати зі свіжої партії, щоб хватало на 2 сезони. Як тільки будуть свіжі буду купувати 100 упаковок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2016в18:53, BVL_Studio сказал:

Вы инструкцию байварола читали? Там написано 2 полоски вот так и ставьте а то все хотят сэкономить а потом жалуются...

Инструкцию читал,  осенью ставил по две, в одну семью три.  

Но для весны, думал что и одной достаточно.

В 12.02.2016в20:21, Wladimir_K сказал:

Купуйте в офіційного представника. Вирішив купувати зі свіжої партії, щоб хватало на 2 сезони. Як тільки будуть свіжі буду купувати 100 упаковок.

Поделитесь контактами пожалуйста 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже ділився. Заходите на сайт виробника і в розділи офіційні представники по Україні дивитесь "Бровафарм".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2016в14:02, kastor сказал:

не знаю на рахунок Байваролу... не використовував. Можу порадити Болгарські Варостоп. Поставите після ревізії. Коштує зараз до 100 грн. за 10 полосок (1 упаковка). Але ці  на собі перевірив. Аби тільки точно знати, що то дійсно Болгарські, а не з під Одеси)))  дуже багато підробок...В цьому році в знайомого стояли якісь пластини нашого виробництва, на кліща жодного впливу...Я стільки кліща на бджолі в житті не бачив...навіть на матці сиділи....допомогла гармата з біпіном, але це було вже в жовтні. Мабуть пів чайної ложки кліща з сімї..бідні бджоли(( 

А проблем с антибиотиком после Варостопа  не будет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Wladimir_K сказал:

Вже ділився. Заходите на сайт виробника і в розділи офіційні представники по Україні дивитесь "Бровафарм".

Яка ціна варостопу на даний час? Можливо ви знаєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо трохи не в тему,але все ж.Колись на колгоспній пасіці бачив спеціальні магніти,котрі ставили поверх дощечок під матрац.Пояснювалось,що сприяють видаленню кліща.Недавно побачив такі на блошиному ринку і купив декілька штук.Хто що небуть щось чув про цей метод.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, Дронь сказал:

Можливо трохи не в тему,але все ж.Колись на колгоспній пасіці бачив спеціальні магніти,котрі ставили поверх дощечок під матрац.Пояснювалось,що сприяють видаленню кліща.Недавно побачив такі на блошиному ринку і купив декілька штук.Хто що небуть щось чув про цей метод.

Еврика!!! Только теперь нужно придумать как клеща металической стружкой накормить.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Або в рицарськi обладунки вдiти!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Дронь сказал:

.Колись на колгоспній пасіці бачив спеціальні магніти,котрі ставили поверх дощечок під матрац.Пояснювалось,що сприяють видаленню кліща.Недавно побачив такі на блошиному ринку і купив декілька штук.Хто що небуть щось чув про цей метод.

Клас. А потім тільки підняв дощечку, згорнув з неї кліща і спокій:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Пчеломучитель_ua сказал:

А проблем с антибиотиком после Варостопа  не будет?

Це акарицид на основі чи то флуванолу..чи флуметрину, не запамятав ( по хімії була трійка)) та і упаковку викинув...корочше кажучи ще не антибіотик! Користуюсь 5 рік, жодних вибриків не було. Але відразу попереджую, можете натрапити на підробку. Спробуйте знайти оригінальні Болгарські, з інтеренетом це не складно. Сам купую в оптовиків, що приймають мед, вони тримають бджіл і купують собі справжні Болгарські ( а там хто їх знає;))). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, офіцер сказал:

Яка ціна варостопу на даний час? Можливо ви знаєте.

Все залежить від об'єму закупки і курсу євро. Від 100 упаковок продавали по 76, думаю зараз на рівні 80.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Wladimir_K сказал:

Все залежить від об'єму закупки і курсу євро. Від 100 упаковок продавали по 76, думаю зараз на рівні 80.

У нас в магазине 130, Байварол 100, вощина 140

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

встречал инфу что Англичане применяют тимол насыпая перед летком в какие-то ёмкости а на ночь убирают чтобы не отсырел.Ссылку не могу дать не помню.Может кто знает лучше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.02.2016в21:13, офіцер сказал:

Яка ціна варостопу на даний час? Можливо ви знаєте.

У нас ціна близько 110 гр за 10шт. Але мені не сподобалось. Бо самі пластини дуже маленькі. Бери краще ВАРОТОМ сербія. Ціна та ж сама і діюча речовина та ж.  Флуметрин. А сама пластина в два рази більша за площою. А це значить контакт з бджолами кращий. Тому і тримати у вулику можна менше часу. І хоча в інструкції термін тримання місяць. Я ставлю чотири пластини на два тижні. От уже 15 квітня буду переставляти по третьому разу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуты назад, Маркіян сказал:

У нас ціна близько 110 гр за 10шт. Але мені не сподобалось. Бо самі пластини дуже маленькі. Бери краще ВАРОТОМ сербія. Ціна та ж сама і діюча речовина та ж.  Флуметрин. А сама пластина в два рази більша за площою. А це значить контакт з бджолами кращий. Тому і тримати у вулику можна менше часу. І хоча в інструкції термін тримання місяць. Я ставлю чотири пластини на два тижні. От уже 15 квітня буду переставляти по третьому разу.

 

Дивує підхід, обробляю всього 1 раз починаючи з середини серпня і до перших чисел вересня. Варостоп ефективніший і діючі речовини інші. У варостопі флуметрин 3,6, а варотомі флувалінат 80. 

На рахунок ціни варотом торік був дешевшим у офіційного представника.

Ціна варостопу в районі 84 грн. з терміном до 08.17 р. від 100 шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Варотом 95 від 100 уп., 87 від 200 уп.

Зараз активно продвигають нові препарати  один на  основі мурашиної кислоти і другий на основі тимолу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Также хочу добавить, что "Варостоп" и "Варотом" являются официально зарегистрированными ветеринарными препаратами в Украине (официальный сайт  Государственной ветеринарной и фитосанитарной службы Украины -http://www.vet.gov.ua). Так что  можно применять данные препараты без боязни. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Весняна обробка від кліща Varroa

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...