Перейти к содержанию

Прошу совета


slava4444

Рекомендуемые сообщения

Цифрою 450 все сказано. Якщо пригадати деякі методи встановлення рекордів у сільськогосподарському виробництві у колишньому Союзі то можна зрозуміти. :hi:
Это ж с какого улья они столько накачали, и какая должна быть семья??? :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Семья ударников коммунистического труда и передовиков производства. Интересно. насколько подобные (или хотя бы близкие к этим) цифры реальны? Или там просто по доброй советской традиции нолик приписали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

После откачки 100 семей с такими привесами, думаю что очень мало останется радостных лиц

40 тонн со 100 семей, по сегодняшним ценам... Думаю ;) была бы механизация в откачке и снятии забруса... Но мечтать не вредно. :ak: А вообще начиная я думал получать по 100 кг. а по факту надо поработать чтобы бидон на 40 л. получить.
Пока у Вас молодість ,aleksanderche, ще не пройшла - у самому соку,- займіться садінням медоносних дерев,- на старість буде, як знахідка! Я, приміром, вже маю власноруч посаджений більш, ніж двадцятирічний гайочок десь з понад 200 акаційних та вербових дерев, не далі як за 300 метрів від пасіки. І взяток з них дуже вже відчутний. Була б земля не виключно піщана, садив би обов'язково й липи... Тож і Ви, якщо займетеся медовим садівництвом, матимете досить пристойну віддачу. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

там просто по доброй советской традиции нолик приписали?
Скорее всего в первой цифре, палочку поперек :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Предлагаю всем кто что помнит, у кого что записано о пчелах. Все что есть, но если хочешь найти в справочнике, то никогда не можешь отыскать. Много писать не надо, всего одну информационную строчку. Для начинающих пчеловодов информация будет к стати. И так начнем:
Починайте з вибору місця для пасіки. Потрібно врахувати відсутність іншої пасіки в напрямку основного льоту бджіл до медоносів. Особливо якщо обидві пасіки стаціонарні. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найліпші "ходові" цвяхи для збивання рамок - 1,6х30

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найліпші "ходові" цвяхи для збивання рамок - 1,6х30
А у меня почему-то 1,6 колет рамку, пользуюсь 1,2 :dntknw::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найліпші "ходові" цвяхи для збивання рамок - 1,6х30

1,6x40 набагато кращі, як на мене.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для початку, майбутній бджоляр, повинен добре вивчити початок і терміни цвітіння медоносів на територіях прилеглих до пасіки а також по зовнішніх ознаках визначати початок весни і відповідно прогнозувати початок льотної діяльності бджіл (не надіючись тільки на прогноз погоди).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найліпші "ходові" цвяхи для збивання рамок - 1,6х30
А у меня почему-то 1,6 колет рамку, пользуюсь 1,2 :dntknw::hi:
Такі теж маю, але "китайська" металургія гнеться. Раніш, ще до перестройки, дійсно то була гарна річ.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Найліпші "ходові" цвяхи для збивання рамок - 1,6х30
А у меня почему-то 1,6 колет рамку, пользуюсь 1,2 :dntknw::hi:
Заказывай липовые :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Цифрою 450 все сказано. Якщо пригадати деякі методи встановлення рекордів у сільськогосподарському виробництві у колишньому Союзі то можна зрозуміти.

Да нет, для Приморья (Дальнего Востока) это возможно, там действительно уникальная медоносная база, одни липы чего стоят!!!
На Далекому Сході поширена липа Амурська. Початок цвітіння - липень. Дозрівання плодів у вересні. Хороший медонос, цінна деревина. Вартість меду (згідно оголошень) від 150 руб./кг. Шкода що повільно росте.
evgenij M, а Ви хотіли засадити нею гори неподалік пасіки? :umora: То було б правильно. Щоправда росте вона повільно, але в Карпатах може рости й швидше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В далеком 1976,служил в тех краях.Да и тетка, родная, там жила.И поверьте,таких липовых лесов,я нигде больше невстречал.Так, что и я могу поверить в это количество собранного меда одной семей,но усиленной несколькими отводками.Но вкус меда,дальневосточног,я помню и сейчас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В далеком 1976,служил в тех краях.Да и тетка, родная, там жила.И поверьте,таких липовых лесов,я нигде больше невстречал.Так, что и я могу поверить в это количество собранного меда одной семей,но усиленной несколькими отводками.Но вкус меда,дальневосточног,я помню и сейчас.
виталийЗ, що тут скажеш, Вам тільки добре позаздрити можна. Не кожному це дано побачити. А запах, мабуть, просто одурманює в час цвітіння. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...