Jump to content
Sanich

Крыша улья

Recommended Posts

.
Перекрыл полиграфическим "люминем"

Що це таке - не знаю :dntknw:
На крышу без оцинковки не поставишь дымарь.

На Пчеловод.ком продають листовий алюміній, замовляв 10 листів, скажу чесно, якість :at::at::at: . Тому цей варіант відпадає. :IMHO1: А багатошарова фанера, та покрити дебело лаком... ;)
Так вот это и есть типографский алюминий, а чем Вам не понравился?? Я покупал в Запорожье, на Пчеловод.ком на вид такой-же, правда дешевле, и крыши мне приходили, тоже такой, тонкий, легкий :ay:
чем Вам не понравился?

Перше враження було не фонтан. :hi:
Наверно это одно и тоже

Чого я спочатку не допетрав? :dntknw: Все таки зупинюсь на такому варіанті: обв'язка, покрити QSB, пропитка парафіном, утеплити пінопластом, покрию алюмінієм :hi: Шановні форумчани, дякую за оперативну підтримку. :az:
Возник у меня вопрос по верхнему утеплению в ульях на 145......Крышка-сендвич(оцинковка, фанера, пенопласт 20мм, фольгоизол 5мм). Под крышкой пленка(накрывает корпус). Подкрышника нет. .....Зимуют в трех корпусах на 145(нижний пустой). Толщина стенок 35мм. Леток в дне на всю его ширину.
Вопрос-нужно ли под крышку, сверху пленки, положить еще вспененный полиэтилен(изолон)? Дабы максимально утеплить верх. Или сендвича вполне достаточно? Спасибо.
Нвсколько я понимаю ,крыша у Вас нахлабучку?Смысл в том чтоб к клеёнке максимально плотно прилегал утеплитель(теплоизолятор).У меня на клеёнке лежит пенопласт (30мм) , сверху подкрышик и крыша сендвич как у вас.В местах не плотного прилегания пенопласта к клеёнке появляется конденсат .Для себя сделал вывод что необходим уплотнитель в виде синтепона . Второй вариант ,убрать подкрышник ,крыша получится в нахлабучку,сендвич с фольгоизолом обеспечит хороший теплоизолятор .
положить еще вспененный полиэтилен(изолон)? Дабы максимально утеплить верх.
лучше положить ,изолон устранит неплотное прилегание жесткой крыши к неровной клеёнке.

Изготовление крышки для улья. DZ2-Ex1hyjQ

Изготовление крышки для улья.

Вентиляция нужна обязательно и утепление :IMHO1: А вот гибочный станок, понравился :ay:
А вот гибочный станок, понравился :ay:
И сделать его минутное дело, для мастера на все руки если заниматься производством а если для себя то зачем , загнул один раз лист алюминия и на всю жизнь, только дерево три раза менял за 33 года, больше 11 лет не служит :dntknw:

Увожаемые форумчане подскажите есть у кого фото или чиртеж крыши к улью егошина на 145 как я понял они без фальцевые и интересует толщина стенок улья

Изготовление крышки для улья.

noweth312, Дійсно,- класика! І якісна робота і масу часу економить! Ну, а завіси, мабуть, трубчасті?

Шановні! Є питання щодо конструкції даху корпусного вулика. На відео вище, дашки ідуть "в нахлобучку". У мене в паз, тобто на рівні корпусу. Боюсь що при дощі вода потече з кришки на підкришник і т.д. А це волога лишня.. Хоча в кума стоять, і ніби нічого. Бачив дашки з навісом, але в мене перекриття з ЮСБ..чи можна напук з фанери зробити? Чи і так піде?

Боюсь що при дощі вода потече з кришки на підкришник і т.д

Сверху положите кусок шифера и вода затекать не будет :IMHO1: При транспортировке на кочевку ульи с крышами заподлицо лучше чем в нахлобучку, плотно прилегает скрепная лента и ульи ставятся в притык друг к другу :IMHO1:
Шановні! Є питання щодо конструкції даху корпусного вулика. На відео вище, дашки ідуть "в нахлобучку". У мене в паз, тобто на рівні корпусу. Боюсь що при дощі вода потече з кришки на підкришник і т.д. А це волога лишня.. Хоча в кума стоять, і ніби нічого. Бачив дашки з навісом, але в мене перекриття з ЮСБ..чи можна напук з фанери зробити? Чи і так піде?
Если пустить это дело на самотек долго не прослужит - это подходит для количества.
Я роблю криші як на відео (в нахлобучку), тільки під оцинковку кладу пінопласт 3 см. То все ок. Напуск краще не робити як будете перевозить більше місце будуть займать, тай лишні витрати матеріали нідочого, + лишня вага.
Я роблю криші як на відео (в нахлобучку), тільки під оцинковку кладу пінопласт 3 см. То все ок. Напуск краще не робити як будете перевозить більше місце будуть займать, тай лишні витрати матеріали нідочого, + лишня вага.

MaXUA123, :IMHO: при перевезенні дах спокійно можна скласти в окрему"пірамідку", а на вуликах залишити підкришники. Так, доречі, значно краща вентиляція і більша гарантія успішної кочівлі (якщо мова йде про багатокорпусники). Edited by ДобровоЛ

MaXUA123, :IMHO: при перевезенні дах спокійно можна скласти в окрему"пірамідку", а на вуликах залишити підкришники. Так, доречі, значно краща вентиляція і більша гарантія успішної кочівлі (якщо мова йде про багатокорпусники).
Підкришника нема, накрив фольгоіол, двп і кришка.

MaXUA123, :IMHO: при перевезенні дах спокійно можна скласти в окрему"пірамідку", а на вуликах залишити підкришники. Так, доречі, значно краща вентиляція і більша гарантія успішної кочівлі (якщо мова йде про багатокорпусники).
В 2011 році переїздів було 5 і чотири рази потрапляли під дощ. Без криші були б проблеми, та і пилу збираєш інколи досить багато.А рік був гарний.
:) ну шифер - це на крайній випадок)) Про нюанси при перевезенні я вже думав, та коли через 2 роки облізе і згниє підкришник...якось не по-хозяйськи))) Правда у кума стоять..фарба злізла, але стоять)) Думаю якщо на дашок у "фальц" вдарю зверху ЮСБ х10мм із запасом, а потім обтягну оцинковкою, то буде якраз..тільки питання всеж є, чи витримає ЮСБ? Може в кого є відео, чи фото як таке можна реалізувати в життя?)) Буду вдячний. Бачив щочь на подобі у С.Степаненка...але там зверху не фанера, а планки.. Edited by kastor
ну шифер - це на крайній випадок))

У меня крыши в нахлобучку и осенью я сверху ложу шифер. Один лист шифера режу на четыре части. Уль всегда сухие, если не боковой ветер при дожде.

Може хтось підкаже де в Україні можна купити бляху на вулики з порізкою по розмірах?

Може хтось підкаже де в Україні можна купити бляху на вулики з порізкою по розмірах?
Найкраще купувати бляху в фірмах, які займаються виготовленням металопрофілю. Там бляха і тонша за листову - легше гнути, і розкрій виходить практично (на корпусні вулики) без відходів. Edited by Олег Р

Подскажите какую крышу сделать для безфальцевого улья?без подкрышника!!!

Подскажите какую крышу сделать для безфальцевого улья?без подкрышника!!!
Только нахлобучка .Можно сделать и без дерева .По методу Брониславовича ,корыто с оцинковки, а внутри ппу Edited by Мико
Ліпше купувати алюмінієву на типографії. Там вона йде вже як використовувана, тобто дешевше. Сама ж легенька, але добре береже вулики від непогоди. Сам такою користуюсь вже кілька десятків років. :hi:
Ліпше купувати алюмінієву на типографії. Там вона йде вже як використовувана, тобто дешевше. Сама ж легенька, але добре береже вулики від непогоди. Сам такою користуюсь вже кілька десятків років. :hi:
У меня накрыты алюминием ,из которого делали на заводе битончики 10-ти литровые .На них можно и гвозди ровнять .Бросаю на землю и ставлю сверху до 5 корпусов с мёдом ,при разборке гнезда .А вот нуки накрыты типографским .Ложить их на землю не рискую .Уж больно они тонкие .Но дешовые. Брал по 12 гривнов на выставке в Харькове .И в этом году ещё буду брать . Сокращаться что то не получается ,почемуто Наверное цена закупочная не даёт :dntknw:
  • Like 1
Ліпше купувати алюмінієву на типографії.

То же что фольга. просто ужас. оцинковка 0.35 лучше.
Ліпше купувати алюмінієву на типографії.

То же что фольга. просто ужас. оцинковка 0.35 лучше.
Andrej1986, та ні ж! Я з газетним виробництвом зв"язаний все життя. І знаю про що говорю. Тим більше, що у мене вулики типографськими алюмінієвими листами покриті не один десяток років. І служать до цих пір. Вони дуже легкі, і це чи не головна їх перевага. Спробуйте, я поганого ніколи не пораджу іншим. :ay:
  • Like 1