Перейти к содержанию

Матки Штучного осіменіння карніка бакфаст 2015рік


Рекомендуемые сообщения

Хочу замовити 2 шт Pechetz і 2 шт Австрійської лінії. (Матки ШЗ перевіренні на яйцекладку до запечатання розплоду – 250 грн.)

відповім в лічку
ПиСи: А можна викласти характеристики карнік материнок, як у повідомленні 22? ah.gif

можна трішки з годом. я в стартовому повідомленні давав ссилку на бібрід і описав як подивитись характеристику. але якщо треба викладу тут так як в повідомленні "22"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропоную в сезоні 2015 року штучно запліднених бджоломаток, порід бакфаст, карніка, перші матки ШЗ орієнтовно початок червня.
Благословений тебе. Думаю дело хорошее, но хотелось бы чтоб участники вели журналы на покупных маток. Так и наши Украинские линии выведем. Надо бы формат журнала и метод заполнения разработать, для преобретающих.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Какими трутнями будут оплодотворены Ваши матки, имею ввиду Карнику??

ось тут...
КАРНІКА : БАТЬКІВСЬКІ СІМЇ C-Peschetz 17-85-5-2010 Медопродуктивность 114 % - Незлобливость 108 % - Усидчивость на рамках 109 % - Неройливость 115% - Устойчивость к вароатозу 107 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 113% C-L561-K4303 99120-71352-2012 Медопродуктивность 128 % - Незлобливость 147 % - Усидчивость на рамках 146 % - Неройливость 123% - Устойчивость к вароатозу 147 % - Общая оценка по отношению к средним семьям 152%

Паланочка и придраться не к чему smile.gif ay.gif Пока opr06K9M.gif самое грамотно оформление предложение о продаже маток.

Спасибо я старался ;):wave:
Успеха.

спасибо :)
Посмотрел фото и подумал... может у нас теперь будет свой "свой брат Адам"

спасибо конечно , но для етого мало освоить ио нужно освоить еще и селекцию... даст Бог и у нас в Украине будет движение вперед.
А можна викласти характеристики карнік материнок, як у повідомленні 22? ah.gif

в стартовому повідомленні.
Благословений тебе. Думаю дело хорошее, но хотелось бы чтоб участники вели журналы на покупных маток. Так и наши Украинские линии выведем. Надо бы формат журнала и метод заполнения разработать, для преобретающих.

поясніть що ви маєте на увазі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поясніть що ви маєте на увазі.

Он говорит о сайте, которым я занимаюсь... Чтобы собрать информацию о всем материале и как-то "следить" о его крестах
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сказати, що ціна бути просто іншою. Хто хоче гарантованої ціни - неахй платять зараз. opr06K9M.gif

я не знаю як правильно вийти із ситуації привязка до долара мені здавалась логічною. я всетаки мабуть привяжусь до долара , з поміткою що якщо долар буде кошутвати дишевше 15 грн то ціни будуть в гривнях озвученні зараз.
Все правильно Паланочка. Я с понедельника буду в городе и оплачу. А с породой определюсь после зимовки, если можно. Реквизиты старые?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все правильно Паланочка. Я с понедельника буду в городе и оплачу. А с породой определюсь после зимовки, если можно. Реквизиты старые?

в личку отвечу. хлопці прошу вибачення , але в звязку з ситуацією з постійним обезціненням гривні. прошу оплатити зараз вартість замовлень по теперішній ціні , або бути готовим при отриманні , оплатити дорожче ,(перерахунок буде адекватний) через падіння гривні . прошу зрозуміти мене правильно . я не намагаюсь на комусь щось виграти , але через пів року не зрозуміло яка буде вартість гривні. Хто буде готовий оплатити зараз в лічку спитайте номер карти. post-1784-1415909324_thumb.jpg матка В21(МАА)= imq .14 – В350(TR) mrk KB177 підсаджуеться в сімю .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хлопці прошу вибачення , але в звязку з ситуацією з постійним обезціненням гривні. прошу оплатити зараз вартість замовлень по теперішній ціні , або бути готовим при отриманні , оплатити дорожче ,(перерахунок буде адекватний) через падіння гривні . прошу зрозуміти мене правильно . я не намагаюсь на комусь щось виграти , але через пів року не зрозуміло яка буде вартість гривні. Хто буде готовий оплатити зараз в лічку спитайте номер карти.
Приємно, Артеме, читати такі повідомлення (я не про цей пост, зокрема, а взагалі за всю цю твою тему). Радісно, що і в нас зявляються люди, які щось можуть і дійсно роблять на відміну від "нашого" інституту бджільництва! Мабуть невдовзі замовлятиму нержавіючу табличку з написом"тут відпочивав..." і укріплю її на дивані у камінному залі. :umora: Ну, а щодо матководства. Перезимує моя жовтенька В-73(АР), будуть пропозиції. Щось не зовсім везе мені. Поставив полоски з Рівного на половині пасіки, результат,- осип по дуже добрій пригоршні в кожній сімї у т.ч. і в моїх жовтеньких. А підсилювати вже запізно... Тож тому,- ближче до весни поговоримо на цю тему. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть невдовзі замовлятиму нержавіючу табличку з написом"тут відпочивав..." і укріплю її на дивані у камінному залі. opr06K9J.gif

як замовите табличку , треба буде "прилити" :ah:;):umora::umora:
Тож тому,- ближче до весни поговоримо на цю тему. opr06K93.gif

домовились :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть невдовзі замовлятиму нержавіючу табличку з написом"тут відпочивав..." і укріплю її на дивані у камінному залі. opr06K9J.gif

як замовите табличку , треба буде "прилити" :ah:;):umora::umora:
Тож тому,- ближче до весни поговоримо на цю тему. opr06K93.gif

домовились :wave:
20 літрів ізабели з того куща, що біля бесідки, вже стоять готові ще з того року... Ну, а як ти співаєш,- добре памятаю (акапело в Баришивці) :friend_drink: А класні й фото у тебе вийшли. Видно, що ти людина, яка завжди добивається того, що хоче. Тож надіюсь на подальшу співпрацю. :ay::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бесідки

флуд конечно, но Леонид, мясо было такое вкусное :) Встреча перед Кругом прошла очень душевна :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

бесідки

флуд конечно, но Леонид, мясо было такое вкусное :) Встреча перед Кругом прошла очень душевна :)
Дякую, Денисе, завжди радий і готовий прислужитися. Будемо чекати на наступну зустріч. Ну, а за досягнення Артема щодо ШЗ я дійсно дуже радий. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поясніть що ви маєте на увазі.

Он говорит о сайте, которым я занимаюсь... Чтобы собрать информацию о всем материале и как-то "следить" о его крестах
Да теска, ты правильно подметил. Вот вывел Паланочка маток, а результаты, как вода в песок, а так и работу внучек в этом году можно увидеть. Одному все прогонять, больно моторошно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Записуюсь на чергу ( надіюсь не відмовите ) запліднення по схемі брат х сестра з перевіркою на червління. Маю надію, що буде гарантія , що матка без тихої пропрацює хочаб рік. Краінка Першец. Розрахунок гарантую навіть вже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Записуюсь на чергу ( надіюсь не відмовите ) запліднення по схемі брат х сестра з перевіркою на червління. Маю надію, що буде гарантія , що матка без тихої пропрацює хочаб рік. Краінка Першец. Розрахунок гарантую навіть вже.

добре Пахомович , в приват скиньте ПІП , телефон, адресу куди відправляти матку відділення нової пошти. дозвольте запитати , а чому саме пешец ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

, а чому саме пешец ?

Взагалі я краінки в руках не тримав тому і оцінювати не можу. Може бути і інший зразок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі я краінки в руках не тримав тому і оцінювати не можу. Може бути і інший зразок.

я зрозумів принципіальна не порода , а схема брат сестра. добре чекаю данні для оформлення замовлення в приват.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я зрозумів принципіальна не порода , а схема брат сестра. добре чекаю данні для оформлення замовлення в приват.

Непотрібно заходити в круте піке. Порода краінка , а чому брат сестра , то пояснюю !) Гарантія , що це матка І.О 2) Що там немає бродячих трутнів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Непотрібно заходити в круте піке.

Пахомович говорю 1 раз , не грубіть мені , і висловлюйтесь без підтексту. :angry:
!) Гарантія , що це матка І.О 2) Що там немає бродячих трутнів.

буде вам чистопородна країнка заплідненна по схемі брат сестра.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

буде вам чистопородна країнка заплідненна по схемі брат сестра.

Добро ! Домовились.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі, Артеме, а якщо із своїми трутнями бакфаст то якого віку їх потрібно відбирати і в якій кількості? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі, Артеме, а якщо із своїми трутнями бакфаст то якого віку їх потрібно відбирати і в якій кількості? opr06K94.gif

матки на момент потрапляння до мене , 7-8 днів. Трутні на момент потрапляння до мене не молодші 14 днів, можливо старший , але не набагато , пару днів не страшно .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, ПІП то шо таке розшифруйте .Наперед дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, ПІП то шо таке розшифруйте .Наперед дякую.
М-да...... Прізвище Імя Побатькові
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, ПІП то шо таке розшифруйте .Наперед дякую.

Пахомович , для того щоб мені відправити матку новою поштою , мені потрібні ваше Прізвище Імя Побатькові , номер телефону , на який вам прийде смс про посилку , і на який я вам відішлю номер декларації (тобто діючий ваш номер), а також саму адресу ввіділення нової пошти куди відправляти посилку. Без цих даних я не можу брати замовлення , бо не буде куди відправляти його. :hi:
М-да...... Прізвище Імя Побатькові

Микола Дмитрович дякую :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кстате вот обратил внимание . не так давно ми обсуждали афонскую пчелу , так вот B33(BZF) =.11 – B100(JG) frkg B104(SL) http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...8BZF%29.11.html имеет своим корнем как раз афонскую пчелу из монастиря Креста Никити . B33(BZF) is a queen of Buckfast Zuchtgemeinschaft Friedrichskoog (DE) mated in 2011, descendant F17 of AthosSt80R. She is a ”Old Buckfast” who comes from a long strain of pure Athos Stavronikita-combination. B33 (БЗФ) является королева Бэкфест Zuchtgemeinschaft Friedrichskoog (DE) скрещенная в 2011 году, потомок F17 из AthosSt80R. Она "Старый Buckfast", который приходит от долгого напряжения чистого Афонского Ставроникита-комбинации. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...