Перейти к содержанию

Посев, посадка медоносов


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

В 29.05.2021 в 18:20, ДобровоЛ сказал:

Ходив сьогодні до свого акацієвого лісочка.

Цікаво....лісочок акаційовий, а ростуть одні сосни??)) окрім однієї окації))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Cfif сказав:

Цікаво....лісочок акаційовий, а ростуть одні сосни??)) окрім однієї окації))

:umora: Та ні. То, правда,  гіпербола. Але у  мене на пустирі , де є гектарів з п'ять, відсотків із 70 - посаджена мною біла акація, трохи кленів. Сусід пасічник там же потроху розводить розову  акацію. А ще я років з тридцять підряд  садив періодично  білу на узліссі та над дорогою й під високовольткою , що проходить теж лісом. Тепер там точно невеличкий акаційний лісочок. Бо там ще було трохи її й без моїх потуг. :dntknw: 

Та бджілкам вже вистачає, кочувати тепер на 'окацію' не потрібно. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

05.07.2021 в 22:18, Николай S сказав:

На цьому ресурсі найшов буркуна однолітньогоhttps://pchelosad.com.ua/burkun-biliy-odnorichniy-burkun-nasinnya/

цікаво чи брав хто там  його раніше,хочеться почути  відгуки 

Я брав. І точно було цвітіння у перший же рік. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
13 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Сьогодні одержав фундук -  дворічки  сортів Гігіант Гала та Рясний

Поздравляю! Можно переходить в тему фундука для обсуждения методов выращивания. :ay::az:

А кизил? Могу дать адресок провереного питомника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Макарыч57 сказав:

Поздравляю! Можно переходить в тему фундука для обсуждения методов выращивания. :ay::az:

А кизил? Могу дать адресок провереного питомника.

Дякую чемно! У мене ж дача вже більше 30 років. Тож і цього добра вистачає. От потроху сорти міняю. Два молоденьких кизили у сусідки взяв років три тому, а один із Видубецького монастиря (цікавий сорт...) у віці був то трохи прихворів. Вже мають родити всі у наступному році . :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

        ПРО НАБОЛІЛЕ.

Учора з'їздив на НП, де прийшло три моїх замовлення від різних за географію і видом рослин розплідників. Здивувало, а вірніше просто шокувало те, що усі вони булии оформлені від одного й того ж  підприємця за прізвищем Бабенко... Ну як це могло бути ? :frusty::dntknw: Замовляв я і з Закарпаття , і з Києва, і десь ,здається, з Вінничини... а приходить замовлення від однієї й тієї ж особи ? :dntknw: То робота, очевидно,  для антимонопольного комітету, що протирає штани, куплені за наші ж гроші й проїдає даром наш бюджет. Та мене цікавила, насамперед,  якість поставки. І що ж ? Замовляв я  три саджанці персика Флемінг Фюрі дворічки. Уговорили взяти ще партію з трьох, тоді ще три мали б бути як призові. Прийшло замовлення і що ж? Так, було там три персики однорічки різних сортів в т.ч. і один згаданого сорту  та дві упаковки по три ростки не то малини, не то ожини... :crazy: Решту замовлень у кульках целофанових заборонили вскривати. Тож я плюнув й відмовився брати кота в мішку і заїхав у садовий цетр. У нас в Княжичах і це є - тут більше шести тисяч дач! Купив за 180 гривасів трирічку персика згаданого сорту у відмінному стані, корінь просто суперовий, що був прикопаний, та кущик лохини сорту Бонус, які ще вчора посадив. Тож відключу воду, зберу сніжний кальвій, який цьогоріч вродив на славу та й переберуся на зимові квартири... А замовлень саджанців через НП я заприсягся більше ніколи тепер не робити ! :dntknw: Нехай 'бабенки' багатіють тепер вже й  без моїх пенсійних грошей.  :umora: :please:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.10.2021 в 08:28, ДобровоЛ сказал:

    по три ростки не то малини, не то ожини... :crazy: 

Хотел посадить на даче жасмин. Заказал жасмин кучерявый, пришёл весной саженец. Потом зацвёл мелкими цветочками. Сейчас на нём розовые ягоды. Похоже розовый снежноягодник.:dntknw:

Вы не один

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, siverit сказав:

Хотел посадить на даче жасмин. Заказал жасмин кучерявый, пришёл весной саженец. Потом зацвёл мелкими цветочками. Сейчас на нём розовые ягоды. Похоже розовый снежноягодник.:dntknw:

Вы не один

 @siverit ,  ви ніби трохи мене заспокоїли... :rofl: :az: 

Але тепер вже  ніхто не спровокує мене  довіряти цим садоаферистам ! Адже подібне, на жаль,  було вже не в перший раз. Думав, що то випадково. А виходить то система... Отож , шановні , будьте пильні й уважні.:please:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, хотів би дізнатися з перших рук (вуст) чи у кого прижилися та вижили хоч одну зиму такі розрекламовані рослини, як малинне 'дерево', хурма, ківі і т.п. екзотичні культури... :dntknw::hmm:  Бо мені прислали хурму, як наобіцяли , - районовану в Україні - з Айзербайджану... :rofl:  Ясно, що замерзла у першу ж зиму, хоч як я її й не вкривав...:frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

До речі, хотів би дізнатися з перших рук (вуст) чи у кого прижилися та вижили хоч одну зиму такі розрекламовані рослини, як малинне 'дерево',

Моя дружина в минулому році саджала малинове дерево, перезимовало нормально, в цьому посадила "вічноплодящую" полуницю. Зараз стоїть у мене в майстерні, але не родить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, АнатолийМ сказав:

Моя дружина в минулому році саджала малинове дерево, перезимовало нормально, 

Наростило крону?:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, АнатолийМ сказав:

Моя дружина в минулому році саджала малинове дерево, перезимовало нормально, в цьому посадила "вічноплодящую" полуницю. Зараз стоїть у мене в майстерні, але не родить. 

У мене два саджанці  малинового дерева прийшли засушеними та так, що навіть щоденний полив нічого не дав... Так вони й простояли сухими пеньками. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

У мене два саджанці  малинового дерева прийшли засушеними та так, що навіть щоденний полив нічого не дав... Так вони й простояли сухими пеньками. :dntknw:

Малинового дерева не існує. Це продаванський трюк)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Олег Мельник сказав:

Малинового дерева не існує. Це продаванський трюк)

Так,дякую !  Я вже це зрозумів, тільки , на привеликий жаль , через гулі на власній голові. :frusty: :rofl:

  Якщо й купуватиму що із саджанців, то виключно лише у нашому  сільському садовому центрі. Там можна й  руками попробувати, вибрати та подивитися агроному-садівникові у вічі, що для мене немаловажно. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
7 минут назад, Серж 82 сказал:

Якщо немає куди підвезти на ріпак то мабуть цукор, бо після садів до акації є провал

Серж як з ріпаком у теби на наступний рік ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Женя Циба сказал:

Серж як з ріпаком у теби на наступний рік ?

40 відер замовили вже. Чи ти може хочеш своїх підвезти?

Минулого року в цей час був майже в коліно (десь я фото виставляв з металодетектором). А зараз ледь землю прикрив (осінь була дуже суха(у жовтні дощу не було)).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Серж 82 сказал:

40 відер замовили вже. Чи ти може хочеш своїх підвезти?

НеА :).

Хотів запитати в якому він стані при такій засухі .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Женя Циба сказал:

НеА :).

Хотів запитати в якому він стані при такій засухі .

То в тебе така ж картина як і у мене?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

То в тебе така ж картина як і у мене?

Так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тиждень назад був трохи дощ то вносили підживу. Одна фірма 50 метрів від хати посіяли, завтра зфотаю якщо не забуду, але він кращий бо сіяли скоріше ніж інші.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Серж 82 сказал:

Тиждень назад був трохи дощ то вносили підживу. Одна фірма 50 метрів від хати посіяли, завтра зфотаю якщо не забуду, але він кращий бо сіяли скоріше ніж інші.

Ближче не підходив бо в шльопках.

IMG_20211114_080550_5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 21.12.2021 в 15:03, Николай S сказал:

Це  вам не підсніжники:umora: наживка для покупця ідеальна:umora::veselo:

Можно увеличить медосбор с акации. - Насейте карагану. Семена есть в продаже. Она разберется с шиповником  + добавит ещё добрую неделю медосбора с акации. Мёд с неё как с белой, даже лучше. 03.05.2021 ↔ 12.05.2021 + с караганы 20.04.2021 ↔ 02.05.2021 = 21 дня медосбора на 50 га - это вы там серьёзно бицы накачаете. Шиповник цветёт в июне. Как вы его купажируете непонятно? Акациевый мёд пчёлы запечатали ещё в мае. Там у вас что-то иное. Как бы там ни было надо дать пчёлам альтернативу, хорошую прозрачную не ароматную, что цветёт в это время - эспарцет, козлятник, вику, клевер белый. Они не проявятся на акации. Но увеличат смесь. Я бы выбрал клевер белый. Семена доступны - Н.Зеландия в мешках. Трава не напрягает. Нектар не горчит.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Oblik сказал:

эспарцет, козлятник, вику, клевер белый. Они не проявятся на акации. Но увеличат смесь. Я бы выбрал клевер белый. Семена доступны - Н.Зеландия в мешках. Трава не напрягает. Нектар не горчит.  

Серьёзно? Не проявится в акации?? А то что нектар красного цвета - не напрягает, акация красного цвета??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо не важко, дайте наводку на перевірених продавців липи медоносної. Саджанці щоб міцні були і медодайних сортів.

Цією весною взяв 8 штук лозинок 1,5 метрової висоти, то до осені не всох тільки 1 випадково, хоч і полив і затінення було.

Думаю, якщо у 50 років садити липи, то максимально крупні, щоб була надія діждатися самому якогось нектару.

Акація у моєму випадку не варіант, поре город кореневою поростю, вивести неможливо вже багато років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Oblik сказал:

Ну,вам же всё равно, что я напишу от себя...

Конюшина - швидка сідає. а еспарцет червоний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...