Jump to content
Petrovych61

Посев, посадка медоносов

Recommended Posts

3 хвилини тому, Лектор сказав:

и что, не присаживаются?

я не бачив, читав тільки:dntknw:

• Like 1
5 минут назад, Лектор сказал:

гладкие, кизил у меня имеется

такі тоді бірючина... всеодно гарна рослина посухою і Сонцем неубієнна річ. тілько водородною бомбою...

• Like 2
1 минуту назад, Cfif сказал:

такі тоді бірючина... всеодно гарна рослина посухою і Сонцем неубієнна річ. тілько водородною бомбою...

по берегу речки можно ее высаживать? 

6 минут назад, Лектор сказал:

ей больше нравятся боле сухие места.

• Like 2
5 часов назад, Олександр Коваль сказал:

От якраз для розвитку відводків варто медоноси і висівати, хоч по кілька соток. Меду не накачаєте, але хоч підкормлювати менше треба і бджолам яка-не-яка робота буде

Фігня це все , маю на увазі травяні медоноси для пасік села 

Садить мохна тільки дерева у них є перспектива на декілька десятків років , колись під погоду і підстроются 

Травяні медоноси мають актуальність , точніше рентабельность для закритих пасік 

Невже ніхто небачив , як сотні кущів наприклад буркуну , появляются в окремі роки , а в деякі майже нема , про нектаровиділення мовчу 

Садить траву в рік коли погода цього нехоче , це м....... ,протів природи непопреш в один рік зьявляются мілліони цвітків якя декілька років нецвіли , як угадать що сіять 

Пасічник може впливати тільки на посадку дерев , трава че як ціна на мед , як повезе , що там багато гадать рапс живий приклад , багато зібрали цей рік 

Edited by AVA
  • Like 2
  • Thanks 3
Только что, Лектор сказал:

По берегу речки лучше аморфу.:IMHO1:

• Like 4
Только что, Алексей Кременчуг сказал:

погодите, итак не успеваю ))) мозоли не сходят))

ток шо еще три акации копнул) иду высаживать с кустиками заодно

• Like 1
  • Haha 1
20 часов назад, Cfif сказал:

еще сумах можно рассаживать

Поддерживаю. Несколько десятков сумаха рассадил на днях. 

• Like 3
25 минут назад, Алексей Кременчуг сказал:

Ну нема кражого випадку , як допомогти ростині , розсій де вона пророслоаі і все 

• Like 2
2 часа назад, medhon сказал:

Будь-яке насіння, навіть бур'ян "з руки" на цільнику не буде рости, по любому треба підготувати грунт, хоча б переобрати, або передискувати. А це "копієчка". Синяк, бур'ян, не зійшов навіть на переораному і скультивованому городі, бо вологи не було. 

А як же в дикій природі? Хто їм дискує?

• Like 3
2 години тому, Сергей 2014 сказав:

І що Ви з ним зробили ?

В смислі, з синяком? Нічого через три місяці передискувати і батьки засадили розсадою хризантем.

• Like 2
42 минуты назад, Сергей 2014 сказал:
1 час назад, medhon сказал:

В смислі, з синяком? Нічого через три місяці передискувати і батьки засадили розсадою хризантем.

Синяк часто через рік сходе, а щоб зійшов в перший потрібно садити шліфоване насіння.

• Like 3
54 минуты назад, medhon сказал:

В мене синяк не зійшов в рік посадки, зате зійшов на наступний рік. Віддали мені підзаросшу бур"яном ділянку . Я її накрив гербіцидом суцільної дії два рази, потім восени повздовж і впоперек пройшов фрезою на глибину 5-7 см, навесні заборонував , потім( 15-20 квітня 2019 року) закультивував і посіяв суміш фацелію+ синяк 1 до 2, фацелія була ріденька але розкапустилася й бур"ян таки глушила , цвіла десь 1,5 місяця, а ось синяка я не бачив.'Восени мені ніколи було на тій ділянці фрезерувати , то я навесні 2020 року порозкидував з руки фацелію й просто пройшов мотоблоко з бороною в двох напрямках, зійшла фацелія.......і синяк. На наступний рік повинен цвісти)))

• Like 6
29.11.2020 в 18:23, ДобровоЛ сказав:

Ліпше  все ж насінням стратифікованим садити.

Це як? Я розсіяв минулої осені насіння- зійшло 0!

• Like 1
2 години тому, bondarev сказав:

В мене синяк не зійшов в рік посадки, зате зійшов на наступний рік. Віддали мені підзаросшу бур"яном ділянку . Я її накрив гербіцидом суцільної дії два рази, потім восени повздовж і впоперек пройшов фрезою на глибину 5-7 см, навесні заборонував , потім( 15-20 квітня 2019 року) закультивував і посіяв суміш фацелію+ синяк 1 до 2, фацелія була ріденька але розкапустилася й бур"ян таки глушила , цвіла десь 1,5 місяця, а ось синяка я не бачив.'Восени мені ніколи було на тій ділянці фрезерувати , то я навесні 2020 року порозкидував з руки фацелію й просто пройшов мотоблоко з бороною в двох напрямках, зійшла фацелія.......і синяк. На наступний рік повинен цвісти)))

Шо по витратах вийшло?

• Like 1
7 минут назад, medhon сказал:

Шо по витратах вийшло?

На 20 соток синяка близько 2 кг(по 180 грн за кіло) , фацелії десь з 1 кг( 100 грн за кіло ) , на другий рік сіяв 2 кг( перемішував з мілкою тирсою, так добре видно де сипав , та й легка вона),мотоблок в мене свій, так що всі роботи на площах до 1 га проводжу сам.

• Like 4
6 годин тому, gardener сказав:

та я ж не знав шо то тільки Вашу акацію не ріжуть

Просто біля мене старі акаційні посадки - справа майже виключно  моїх рук.

Зараз вже підключив ще декого до цього процесу.:wave:

• Like 2
  • Thanks 1
2 години тому, Павло Михайлович сказав:

Це як? Я розсіяв минулої осені насіння- зійшло 0!

В Гуглі все є. 

Для стратификации семена белой акации его нужно прогреть до температуры в 50-70 градусов. ... Но лучший и простой способ – семена белой акации можно просто залить водой нагретой до температуры 60-70 градусов и оставить для набухания на сутки. После такой процедуры семена можно высевать в грунт.

Цю процедуру варто проводити, оскільки акаційне насіння покрите  міцним захистом. Тому й часто не проростає.

Edited by ДобровоЛ
  • Like 2
  • Thanks 1
8 годин тому, medhon сказав:

Будь-яке насіння, навіть бур'ян "з руки" на цільнику не буде рости, по любому треба підготувати грунт, хоча б переобрати, або передискувати. А це "копієчка". Синяк, бур'ян, не зійшов навіть на переораному і скультивованому городі, бо вологи не було. 

Не спішіть. Синяк схожість зберігає до десяти років!

І на другий рік після посіву часто сходить більше чим у рік посіву.:IMHO:

• Like 3
  • Thanks 1

А я вот только сосвоей бирючиной закончил разбиратся. заказал у профи медоносные и красивые кусты бирючины редких видов и красивых... Ну спец мне и положил в посылку список... но на латыне)))

Мне неудобно было написать чтоб разъяснил... как будто бы я сам не вижу кто есть кто....:Jumpy:

Сам только разобрался:1 бирючина блестящая 2Б. делавея, 3Б. квихоу и 4. бирючина ибота.... всё ведь видно и понятно..)))

Обещают быть очень красивые. выносливые и медоносные)) + декоративные ягоды.

• Like 2
16 минут назад, Cfif сказал:

Обещают быть очень красивые. выносливые и медоносные)) + декоративные ягоды.

будем посмотреть что у Вас получится) может и мы со временем разживемся)

а тем временем, точнее завтра, буду опять копать обычную бирючину. благо есть еще места где высадить!

• Like 2
30.11.2020 в 21:02, ДобровоЛ сказав:

Для стратификации семена белой акации его нужно прогреть до температуры в 50-70 градусов. ... Но лучший и простой способ – семена белой акации можно просто залить водой нагретой до температуры 60-70 градусов и оставить для набухания на сутки. После такой процедуры семена можно высевать в грунт.

Цю процедуру варто проводити, оскільки акаційне насіння покрите  міцним захистом. Тому й часто не проростає.

А як тоді сама акація розростається?Хто її гріє до 60-70 градусів?????:dntknw:

15 хвилин тому, Павло Михайлович сказав:

вона сходить тоді коли сама хоче(коли є умови), а ми хочемо шоб тоді коли ми хочемо (вже зараз)

• Like 4
9 минут назад, Павло Михайлович сказал:

Насіння, що проростає - лежить в землі довгий час. Декілька місяців потрібно, щоб оболонка "розкисла" і волога проникла в ядро. До того ж умови для кожної насінини різнитимуться. Тому "сходи" будуть не дружні і розтягнуті в часі.

Якщо не поспішаєте, то можна і не обробляти.

Якщо хочете зрівняти шанси всіх насінин і прискорити  процес, то варто обробляти...

• Like 5
В 30.11.2020 в 10:35, Cfif сказал:

Фото ничего не доказывает....

а тут виднее? вчера еще накопал))

IMG_20201202_142308.jpg

• Like 3