Перейти к содержанию

Посев, посадка медоносов


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

11 година тому, СЄРЖ сказав:

 Серж: цікаво буде почути чи проросте по неугіддям. в мене де потрапило на кротовини то повиростали буйні кущі, а так не сильно в дерні проростає, фацелія взагалі одинокі рослинки. для неугідь однозначно потрібно багаторічні рослини.

Я теж сіяв цого року по цілині - закинутим колгоспним землям. Але перед цим пройшовся дискувальним агрегатом. Сіяв і мордовник, про який тут вже згадували, і три види буркунів (в т.ч. й трохи однорічного), синяк. Гарно весною взялося, але цілий місяць були суховії. А там у мене супісь... Лиш ослятник лишився, який я ще раніше насівав. Ну він на піску росте. Тож теж чекаю з нетерпінням весни. Якщо не спалять в черговий раз, то може що й прижилося...

 А початківцям теж бажаю почати з нектароносів.:IMHO:

Переніс сюди. Бо про початківців - то не зовсім в темі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.03.2017 в 21:27, ДобровоЛ сказал:

Я теж сіяв цого року по цілині - закинутим колгоспним землям. Але перед цим пройшовся дискувальним агрегатом. Сіяв і мордовник, про який тут вже згадували, і три види буркунів (в т.ч. й трохи однорічного), синяк. Гарно весною взялося, але цілий місяць були суховії. А там у мене супісь... Лиш ослятник лишився, який я ще раніше насівав. Ну він на піску росте. Тож теж чекаю з нетерпінням весни. Якщо не спалять в черговий раз, то може що й прижилося...

 А початківцям теж бажаю почати з нектароносів.:IMHO:

Переніс сюди. Бо про початківців - то не зовсім в темі.

Правильно: хорошая медоносная база - путь к процветанию и успеху!:IMHO1:

В 07.01.2017 в 12:37, Отец Николай сказал:

После люцерны земля хорошая, запаши ее по весне и когда воздух прогреется до градусов 16-18, сей мордовник (на форуме про него даже отдельная тема есть), золотарник или клевер белый. Все они - поздние медоносы.

Та эти растения и под снег можно сеять.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, dacha сказав:

Правильно: хорошая медоносная база - путь к процветанию и успеху!:IMHO1:

Та эти растения и под снег можно сеять.:IMHO1:

 Воно то так...Але все ж ліпше в переорану земельку.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто может подсказать, какую фацелию выбрать? Их оказывается много. http://prom.ua/Semena-fatselii.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ss77 сказав:

Кто может подсказать, какую фацелию выбрать? Их оказывается много. http://prom.ua/Semena-fatselii.html

Насправді не так вже і багато, кілька сортів. Має бути фацелія пижмолиста, у нас ?? в минулому році продавали по 100грн за кг., а який конкретно сорт буде, то недуже суттєво, вони всі хороші медоноси

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.03.2017 в 08:09, davolodya сказал:

Насправді не так вже і багато, кілька сортів. Має бути фацелія пижмолиста, у нас ?? в минулому році продавали по 100грн за кг., а який конкретно сорт буде, то недуже суттєво, вони всі хороші медоноси

Дороговато. У нас и за 60-70 можно было купить.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Pchelnik 2 сказав:

Дороговато. У нас и за 60-70 можно было купить.:hmm:

У нас фацелію невирощують, насіння привозне, можливо ще кілька посередників, тому і ціна висока

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.11.2016 в 14:44, Stol сказал:

Ну тогда только липу и не одну.

Если и садить, то лучше уж точно с десяток и не меньше. и так несколько лет подряд....:IMHO1:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, davolodya сказал:

У нас фацелію не вирощують, насіння привозне, можливо ще кілька посередників, тому і ціна висока

Где- то тут как-то ваш земляк фермер описывал. как он садил и выращивал именно фацелию. Еще и хвастался, что на следующий год она у него сама взошла. Но кто это - уже не помню. Так что и у вас её всё же выращивают. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.09.2016 в 19:46, Redkii сказал:

Всем добрый вечер , посоветуйте начинающему пчеловоду какую лучше посадить траву  ???   есть пустырь соток 5 рядом и по одной сотке рядом все .

Донник, синяк, мордовник, ваточник.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.03.2017 в 07:22, ss77 сказал:

Кто может подсказать, какую фацелию выбрать? Их оказывается много. http://prom.ua/Semena-fatselii.html

Пижмолистую.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.03.2017 в 00:37, dacha сказав:

Пижмолистую.:IMHO1:

Та будь-яка фацелія є для бджіл гарним медоносом.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В прошлом году собрал семена синяка и только сейчас нашёл. Не знаю где и как посеять. Кто-нибудь может подсказать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ss77 сказав:

В прошлом году собрал семена синяка и только сейчас нашёл. Не знаю где и как посеять. Кто-нибудь может подсказать?

Прокопович висівав (висаджував) у полі. 

Корж В.М. про синяк

Тут також

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо, я уже там побывал. Думал есть нюансы, которые там не указаны. А так всё понятно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ss77 сказал:

Думал есть нюансы, которые там не указаны. А так всё понятно!

Ньансы есть, но другого плана. Я вот и живу всего в 60 км от пасеки Прокоповича, и синяк у нас сам сорняком растёт. А вот пчёл я на нём почемуто практически не вижу. Скорее всего грунты не те. Синяк похоже для нектаровыделения любит чернозёмы. Так что не известно будет ли толк с Вашего посева.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, siverit сказав:

Ньансы есть, но другого плана. Я вот и живу всего в 60 км от пасеки Прокоповича, и синяк у нас сам сорняком растёт. А вот пчёл я на нём почемуто практически не вижу. Скорее всего грунты не те. Синяк похоже для нектаровыделения любит чернозёмы. Так что не известно будет ли толк с Вашего посева.

Теж скільки не спостерігав крім джмеля нічого не бачив. Навіть там де є більші його зарості. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас лучше синяка ничего нет! Пчёлы его предпочитают всему остальному. Рядом кориандр, рапс,доник, а они сидят на синяке! Жаль, что он цветёт только на второй год.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, СЄРЖ сказав:

Теж скільки не спостерігав крім джмеля нічого не бачив. Навіть там де є більші його зарості. 

У нас синяк добре відвідується бджолами при зростанні на сухих глинистих або суглинистих ґрунтах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Цього року зрізали шісь акацій 25- річних, посаджених та які я поливав цілий сезон,- пісок у нас підступний, як і підлючі людці.

Але щодо посівів - молитви допомогли. У п"яти місцях бачив спроби підпалів, але - не пішло, дякувати Богу! Зелений травостій не дав познущатися з укладених мною в цю аферу коштів на  дискування та посів пару га медоносів - синяка, буркунів, мордовника, галеги. Ну, а віслятник і ваточник самі засіялися по дискованому полі.  Чекаємо на їх ріст та квітування.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.04.2017 в 11:26, siverit сказав:

Ньансы есть, но другого плана. Я вот и живу всего в 60 км от пасеки Прокоповича...

Це не біля полігону під Батурином? Я там три місяці проходив збори після військової кафедри КДУ ім.Т. Шевченка.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Как называется. этот цветок? Очень популярен сейчас у пчёл!10062017.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.04.2017 в 15:08, ДобровоЛ сказав:

Цього року зрізали шісь акацій 25- річних, посаджених та які я поливав цілий сезон,- пісок у нас підступний, як і підлючі людці.

Але щодо посівів - молитви допомогли. У п"яти місцях бачив спроби підпалів, але - не пішло, дякувати Богу! Зелений травостій не дав познущатися з укладених мною в цю аферу коштів на  дискування та посів пару га медоносів - синяка, буркунів, мордовника, галеги. Ну, а віслятник і ваточник самі засіялися по дискованому полі.  Чекаємо на їх ріст та квітування.:wave:

Синяк хоч і рідко, але зацвів на тимх га. З рештою медоносів справа пока гірше.

В 11.06.2017 в 13:44, ss77 сказав:

Как называется. этот цветок? Очень популярен сейчас у пчёл!10062017.jpg

 

Ніби то- ехінацея.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Декоративний Декоративний соняшник - сорти, догляд, розмноження.соняшник (геліантус)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что-то крупный! Те цветочки помельче будут(многие на клумбах садят), но похож.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...