Перейти к содержанию

Кочуємо: хто? як? і головне - на чому?


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, koste сказал:

Ну а как же тогда Вереск ?:)

На вересі стоять 40 сімей. Тільки майже без толку. Останні роки він не виділяє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, бігунець сказал:

На вересі стоять 40 сімей. Тільки майже без толку. Останні роки він не виділяє.

Какая порода и сила семей там ?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Порода? А хто його знає? Купував сім'ї весною. Швидше всього дворяни.:)

Сила сімей не дуже. Беремо в середньому 10.

Верес почав медувати в останні дні серпня. Та й то декілька днів летіли на нього.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, бігунець сказал:

Порода? А хто його знає? Купував сім'ї весною. Швидше всього дворяни.:)

Сила сімей не дуже. Беремо в середньому 10.

Верес почав медувати в останні дні серпня. Та й то декілька днів летіли на нього.

Дочки от разных материнок могут роботать по разному на медозборе . Лучше знать наверняка какие себя как проявляют .:)  У меня Карника спокойно летала за два км. до начяла подсолнуха .;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Вітаю. Хто кочює на полупричепах тягачем?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18.09.2021 в 22:28, бігунець сказав:

На вересі стоять 40 сімей. Тільки майже без толку. Останні роки він не виділяє.

останні роки мед з гарним запахом і смаком вереса, але малувато, особливо цього року. останній гарний принос був в нас в 2019.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, СЄРЖ сказал:

останні роки мед з гарним запахом і смаком вереса, але малувато, особливо цього року. останній гарний принос був в нас в 2019.

Маловато это сколько ?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.11.2021 в 12:30, СЄРЖ сказал:

останній гарний принос був в нас в 2019.

У нас теж. Минулоріч взагалі нічого. Цьогоріч щось, але змішали із золотарником звичайним (не путати з канадським). Дуже він став розповсюджений у лісах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, бігунець сказал:

У нас теж. Минулоріч взагалі нічого. Цьогоріч щось, але змішали із золотарником звичайним (не путати з канадським). Дуже він став розповсюджений у лісах.

Откуда он там взялся ... его же у нас раньше не было .:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, бігунець сказав:

У нас теж. Минулоріч взагалі нічого. Цьогоріч щось, але змішали із золотарником звичайним (не путати з канадським). Дуже він став розповсюджений у лісах.

@бігунець, А яка між ними різниця у нектаровиділенні? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, koste сказал:

Откуда он там взялся ... его же у нас раньше не было .:hmm:

Не знаю, та по лісах його вже багато. Мед його мені не сподобався. Може в мене неправильні смакові рецептори, здається що мед солонуватий.

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

@бігунець, А яка між ними різниця у нектаровиділенні? :ah:

Не знаю і цього. Про канадський можу розказати, з простим стикнувся вперше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12.11.2021 в 15:20, koste сказав:

Маловато это сколько ?:ah:

від  магазину на 145 до півтора, два не було . і коли потепліло долили гніздо в зиму, верес+ золотарник. після зняття магазинів давав сиропу з КАСом по 5 л.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, СЄРЖ сказал:

від  магазину на 145 до півтора, два не було . і коли потепліло долили гніздо в зиму, верес+ золотарник. після зняття магазинів давав сиропу з КАСом по 5 л.

Тоже хорошо.  И как зимуют на таком корме ? 

   У меня в округе есть золотарник ,но он ничего не даёт . Может вид такой .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.11.2021 в 18:10, koste сказав:

Тоже хорошо.  И как зимуют на таком корме ? 

   У меня в округе есть золотарник ,но он ничего не даёт . Может вид такой .:hi:

на золотарнику добре зимують , без проблем. коли гарно виділяє верес то 50/50 , тобто зимують але при першому обльоті є що вулики, льотки обгажені, тяжкувато зимують на вересі. на вересі зимують лише сім'ї. коли давав сироп після відбору магазинів то зимують краще, менше або зовсім відсутні сліди опоношення. золотарник, пізня гречка, верес в цьому році дуже слабо в нас, була холодна погода. в вересні пару тижнів потепліло і тоді краще понесли. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.11.2021 в 18:10, koste сказав:

   У меня в округе есть золотарник ,но он ничего не даёт . Может вид такой .:hi:

чув що є якісь різні види, але як вони відрізняються я не знаю. в нас золотарника дуже багато і одні розповідають що і на глинистих пагорбах гарно виділяє, а інші північніше мене, кажуть що нічого крім пилку, так що тут я теж не скажу яка причина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт, надумав я, що мені газельки з 3 метровим кузовом для перевозки пасіки мало, хочу взяти щось з більшим кузовом та вантажопідйомністю, понишпорив по сайтах, саме більше схиляюсь до  придбання  мерса 4,5-6 метровим кузовом,   але в очі попадались AVIA A31  хтось може щось розказати про цю техніку, основне , що цікавить як вона веде себе на малих швидкостях по грунтовим дорогам, перегрівається швидко чи можна нею возити пасіку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

Всім привіт, надумав я, що мені газельки з 3 метровим кузовом для перевозки пасіки мало, хочу взяти щось з більшим кузовом та вантажопідйомністю, понишпорив по сайтах, саме більше схиляюсь до  придбання  мерса 4,5-6 метровим кузовом,   але в очі попадались AVIA A31  хтось може щось розказати про цю техніку, основне , що цікавить як вона веде себе на малих швидкостях по грунтовим дорогам, перегрівається швидко чи можна нею возити пасіку

Недалеко від Коропа така є, якщо марку не путаю. Возить дрова полями регулярно, кілометрів до 40 в одну сторону. Не вникав, але власник казав, що газон відстає по всім параметрам. Кузов хоч і довгий, але на перший погляд вузький, хоча ця ж проблема буде і у "маленьких" мерседесів, фольців 90 років

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Абсолютный максuмум сказав:

Недалеко від Коропа така є, якщо марку не путаю. Возить дрова полями регулярно, кілометрів до 40 в одну сторону. Не вникав, але власник казав, що газон відстає по всім параметрам. Кузов хоч і довгий, але на перший погляд вузький, хоча ця ж проблема буде і у "маленьких" мерседесів, фольців 90 років

По мерсам все, що взяв на замітку ширина 2.2м, цього мені вистачає бо втиснув, 4 ряди  вулики в газель а там 1.98м.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Николай S сказал:

По мерсам все, що взяв на замітку ширина 2.2м, цього мені вистачає бо втиснув, 4 ряди  вулики в газель а там 1.98м.

Прокатайтесь 20 км від Коропа - може спіймаєте хазяїна авіа:umora:

Якщо далі цікаво - можу розказати в повідомленнях, у кого в Коропі повинен бути його номер:al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

Прокатайтесь 20 км від Коропа - може спіймаєте хазяїна авіа:umora:

Якщо далі цікаво - можу розказати в повідомленнях, у кого в Коропі повинен бути його номер:al:

тоді краще приват.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

............ Кузов хоч і довгий, але на перший погляд вузький, хоча ця ж проблема буде і у "маленьких" мерседесів, фольців 90 років

промоніторив по сайтах у AVIA A31  тих років  ширина кузова чи будки в межах 2.15-2.20м 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай S сказал:

промоніторив по сайтах у AVIA A31  тих років  ширина кузова чи будки в межах 2.15-2.20м 

Я знаю, що 4,5 довжина, а ширина на перший погляд якоюсь малою здалась:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

промоніторив по сайтах у AVIA A31  тих років  ширина кузова чи будки в межах 2.15-2.20м 

Короче " труба "  -    після покупки АВІА в других пасічників не буде меду з акації

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Николай S сказал:

Всім привіт, надумав я, що мені газельки з 3 метровим кузовом для перевозки пасіки мало, хочу взяти щось з більшим кузовом та вантажопідйомністю, понишпорив по сайтах, саме більше схиляюсь до  придбання  мерса 4,5-6 метровим кузовом,   але в очі попадались AVIA A31  хтось може щось розказати про цю техніку, основне , що цікавить як вона веде себе на малих швидкостях по грунтовим дорогам, перегрівається швидко чи можна нею возити пасіку

Лучше старого Мерседеса есть только новый .:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Абсолютный максuмум сказал:

Я знаю, що 4,5 довжина, а ширина на перший погляд якоюсь малою здалась:dntknw:

Как не ставь 3   штуки в  ряд получается ,

если конечно не восьмирамочники 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...