Jump to content
sika4

Фотографії бджіл

Recommended Posts

Давно хотів подивитись на пилок наших медоносів. Частково вони тут представлені. Та збільшення дуже велике. Бо я дивитимусь у свій мікроскоп, що дає значно менше збільшення. Тому для порівняння бажано мати співмірні фото. Може хто знає де вони можуть бути?

В журналі "Пчеловодство" десь за кінець 70-х початок 80-х є малюнки пилкових зерен багатьох рослин. Якщо потрібно можу відсканувати
В журналі "Пчеловодство" десь за кінець 70-х початок 80-х є малюнки пилкових зерен багатьох рослин. Якщо потрібно можу відсканувати

sij! Дякую. Якщо знайдете зсилку то прошу вказати рік та № журналу. А я сам подивлюсь. Буду вдячний. Хоча маєте рацію, мати під руками папір краще. Надрукую.

Завел пчелок Бакфаст, так выглядит рамка с расплодом. post-556-1314988475_thumb.jpg

Сот с мамой post-556-1314988662_thumb.jpg Оказалось, что цикл развития пчелок 19!!! дней, а маток 15. Получилась такая история post-556-1314988845_thumb.jpg Остальные матки вышли там где планировал... post-556-1314988964_thumb.jpg

Сот с мамой post-556-1314988662_thumb.jpg Оказалось, что цикл развития пчелок 19!!! дней, а маток 15. Получилась такая история post-556-1314988845_thumb.jpg Остальные матки вышли там где планировал... post-556-1314988964_thumb.jpg
Красота,не видел еще таких,а как же УС :ax:

Вот нашел на харьковфоруме такую фотографию post-12-1323265277_thumb.jpg

Сот с мамой

Броніславович на фото матка породи Бакфаст,я правильно зрозумів?Окрас тіла, рижий, притаманний цій породі чи можуть бути і відтінки?

а дійсно всі матки Бакфаст такого рижого кольору???

а дійсно всі матки Бакфаст такого рижого кольору???
Бывают и немного темнее... post-556-1331584891.jpg

Мое самое удачное фото, фото 2012 года, апрель, утром моросил дождик но пчелам очень хотелось пить: post-7698-1418919732_thumb.jpg.

• Thanks 1
Мое самое удачное фото, фото 2012 года, апрель, утром моросил дождик но пчелам очень хотелось пить:
Підтвердую, як профі у цій справі, що фото дійсно класне. Ну ,aleksanderche, а чим зроблене? Edited by ДобровоЛ
Ну ,aleksanderche, а чим зроблене?

В 2007 году купили Canon A650 12.1 мгп 6-я оптика, вообщем,чуть больше, мыльницы. Фото - макросъемка, без обработки на компьютере. Пожалуй единственная фото которое нравиться самому и часто ставиться рабочий стол.

Без вулика)

post-4822-1422005588_thumb.jpg

Без вулика)
Фотка бомба, сам знімав? Хотя ні видно що ці сімейки туди спеціально садили мабуть для дослідів. Edited by Kagarlik
Хотя ні видно що ці сімейки туди спеціально садили мабуть для дослідів.

Могу ошибаться но мне кажется что это макет, соты настоящее, пчелы не живые...
Хотя ні видно що ці сімейки туди спеціально садили мабуть для дослідів.

Могу ошибаться но мне кажется что это макет, соты настоящее, пчелы не живые...
Похоже що да. Так як тут макет на Апімондії :

post-9247-1422017648_thumb.jpg

Без вулика)
Фотка бомба, сам знімав? Хотя ні видно що ці сімейки туди спеціально садили мабуть для дослідів.
Фото знайдено в неті. Просто сподобалось, от і закинув в відповідну тему Edited by Yarch

Художник і скульптор Томаш Лібертіні, що працює в Нью-Йорку, вирішив взяти собі в підмайстри бджіл. Він створив металевий каркас у формі чайника, а решта доробили 60000 бджіл. Скоро у Томаша буде цілий кухонний набір, зібраний з сотів. f4a66e2ca8da0cc85e32a00966427c6d_970x.jpeg54bf36c260e7cbc581e0e0fdafc2bcdc_970x.jpeg27f1c85d444d8b1079b1f52362c28e08_970x.jpghttp://news.distractify.com/pinar/un-bee-lievable-teapot/

Edited by Yarch
Він створив металевий каркас у формі чайника, а решта доробили 60000 бджіл.

Чаю он с него не попьет :umora:
Він створив металевий каркас у формі чайника, а решта доробили 60000 бджіл.

Чаю он с него не попьет :umora:
Холодного може попити :);) Красота. Edited by Юрко

инетересно, как он это делает? Неуж-то вощину так вылаживает?

Червону вощину бджоли не тягнуть, той глечик пофарбований. Але задумка оригінальна.

Китайська бджілка кружляє у виставковому павільоні, присвяченому бджільництву на щорічному фестивалі сільського господарства в Пекіні. Захід буде тривати до 03.05.2015. Хто там буває в Китаї, можете відвідати. PS. Какая шляпка! :hi:post-1893-1428179553_thumb.jpg