Jump to content
Юстина

Что вас беспокоит в саду или на огороде?

Recommended Posts

в центральной Украине ужас какая погода для конца апреля. Как быть с садом, боюсь уже все потерял.(

Черешні починають гнити на дереві зеленими...

Ніколи такого ше не було...

• Confused 2
  • Sad 4
32 хвилини тому, ромео сказав:

От блін. Так хотілося черешень.... :( 

• Haha 8
  • Sad 1
22 години тому, ромео сказав:

в мене вже років 4. моніліоз

• Like 1

Уважаемые коллеги кто в теме про болезни яблони. В садку второй год наблюдаю слабый рост веточек и листьев на яблоньках, в этом году наблюдаю у 20 %  яблонь в прошедшем было меньше. Я не придал этому значение, помогите поставить диагноз. 

4A58BE4E-F81C-42EA-947F-D1AF64E55BAE.jpeg

F3B20363-C5BC-4816-AB13-9ACEE9050865.jpeg

C06FC20D-0A33-4768-9A56-25BE7A88F2A8.jpeg

Два роки назад посадив саджанці плодових і ягідних. А на осінь-весну кора у них порлбилася ось така. Що це і як із ним боротися? 

IMG_20210401_125540.jpg

18 хвилин тому, Sanich сказав:

Два роки назад посадив саджанці плодових і ягідних. А на осінь-весну кора у них порлбилася ось така. Що це і як із ним боротися? 

IMG_20210401_125540.jpg

Цикадка, схоже. 

• Like 1

Зараз добре росте тільки те, що добре посипається/поливається хімією.

10 хвилин тому, Олег Мельник сказав:

Цикадка, схоже. 

Дійсно схоже. І як із ним боротися? 

Posted (edited)
6 хвилин тому, Sanich сказав:

А не знаю. То до практиків. У мене теж таке було, не робив нічого, поки жодне з деревець не всохло. Кажуть, що треба ретельніше видаляти високу траву довкола саджанців, щоб такому запобігти (мої дійсно в траві були).
Пан @gardener може щось дієвого порадить

Edited by Олег Мельник
  • Thanks 1
2 часа назад, Sanich сказал:

IMG_20210401_125540.jpg

Цикади побили.

• Sad 1
2 часа назад, Sanich сказал:

Я не агроном ,але  постійно косити траву вони в ній множаться, плюс карбамід  рання весна пізня  осінь 800гр. на 10 л. води , і літом 80г на 10л води . Вирізання повністю дуже пошкоджених гілок , або навіть повністю зрізання 10 см. вище місця прививки. Два роки таких маніпуляцій дають результати, можливо ще хтось щось порадить.:IMHO:

• Sad 1
4 хвилини тому, uam_63 сказав:

Я не агроном ,але  постійно косити траву вони в ній множаться, плюс карбамід  рання весна пізня  осінь 800гр. на 10 л. води , і літом 80г на 10л води . Вирізання повністю дуже пошкоджених гілок , або навіть повністю зрізання 10 см. вище місця прививки. Два роки таких маніпуляцій дають результати, можливо ще хтось щось порадить.:IMHO:

То це всі дерева потрібно порізати... :(

Якщо сильне ураження та краще порізати , коренева система вже сформована за один рік при догляді дерево виросте до тих же розмірів , але це краще робити весною . Ну і після не забувати про карбамід навіть при нормальній корі.

• Like 1
В 02.06.2021 в 18:35, олександр сказал:

в мене вже років 4. моніліоз

Хмм, интересно. Вот у меня монилиоз косит весной  абрикос практически в ноль, некоторые сорта вишен. А черешни ниразу и никогда, хотя все растет рядом.

В прошлом году в аномально жаркое лето , полностью засохла аграменная черешня, а вторая - наполовину. Лет 10 назад тоже засохли огромные черешни.. не знаю теперь, что и думать. Абрикос как не обезлистьевался, но потом оживал, но без плодов,  а неужели монилиоз убивает черешню полностью? :hmm:

В 01.06.2021 в 20:57, Sanich сказал:

От блін. Так хотілося черешень.... :( 

В 04.06.2021 в 09:45, Sanich сказал:

Купи Моспілан  повись дозу  в два рази і колись побориш. Бери приклад з Пахомича ти баниш, а він іде проти течії:hi:

• Thanks 1

Другий рік підряд на молодій груші чорніє листя. Минулого року зчорніло третину листя під осінь, але навесні дерево нормально розпустилося і почало далі рости. А зараз знову почали з"являтися чорні листочки. Що це може бути? 

image.png 

image.png