Перейти к содержанию

Распечатка медовых рамок


Strelec

Рекомендуемые сообщения

Може хто користується прямим паровим ножем. Хочу придбати, тож цікаві відгуки про цей ніж. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Я користуюсь електричним на 12 вольт ножем, дуже зручно жінка каже ,що ні на який інший не поміняю.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25.12.2022 в 18:20, Анатолий Олейник сказав:

Я користуюсь електричним на 12 вольт ножем, дуже зручно жінка каже ,що ні на який інший не поміняю.

 

Я також (ніж Гуслія, нержавійка на 40 ват), але дуже напрягає під час роботи нерівномірність його нагріву. Кінець леза зазвичай ледь теплий. Добре ріже тільки перша третина.

Якщо працювати повільно то все норм.

Купив більш продуктивну медогонку, тепер одного ножа буде мало. Чи є сенс купувати подовжений нержавіючий ніж Гуслія на 70 ват? Чи може купити на 40 ват з чорного металу (його легше точити)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, yu1986ra сказал:

Чи є сенс купувати подовжений нержавіючий ніж Гуслія на 70 ват? Чи може купити на 40 ват з чорного металу (його легше точити)?

Я користуюся ножами Гуслія вже давно, мабуть з моменту їх появи на ринку. Перший ніж я благополучно перегрів та спалив, тоді ще не так поголовно всі знали про таку їх особливість. З того часу маю ще три таких нержавіючих, використовую від акумулятора, так і через інвертор від 220. Так от в один з найвідповідальніших моментів під час відкачки у дружини вийшов зі строю інвертор (як виявилось пізніше, конденсатор репнув), відповідно один ніж випав з процесу. Вирішив поспіхом купити резервний ніж, незалежний від джерел живлення і поновити роботу дружині - купив аналог Джеро, що виробляє "ПАВІК". На моє здивування, ніж в роботі показав себе не гіршим за електричні по швидкості і зручності роботи. Дружина до нього призвичаїлась і відтоді це її ніж, електричний їй менше подобається.

Згодом взимку на мій день народження з'явився вже не аналог Джеро, а він сам. Він дорожчий, проте надійніший, і не вигинається через товщину металу, а також надійнішим є кріплення рукояті до леза (в Гуслієвому аналозі кріплення кволеньке на парі зварних.

Коротше, до чого я - висновок зробив однозначний для себе. У разі виходу зі строю кожного наступного електроножа, що я маю, йому на заміну буде куплений не черговий електричний, а Джеро. Ніж такого типу працює, як на мене, так само ефективно зі швидкості роботи і так само зручно, при цьому позбавлений мінусів електричних ножів як от нерівномірний розігрів леза, необхідність контролювати перегрів, заряд акумулятора, не треба тягнути переноску до інвертора, немає проводів ножів, що вічно за щось чіпляються. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27.12.2022 в 11:13, Mаксим сказав:

Коротше, до чого я - висновок зробив однозначний для себе. У разі виходу зі строю кожного наступного електроножа, що я маю, йому на заміну буде куплений не черговий електричний

Із Гуслійових добре зарекомендував себе ніж з терморегулятором. За рахунок контролю температури потужність його десь 120 ват, тому він добре і швидко прогрівається.

Але таких ножів була випущена обмежена партія під замовлення і коштував він, якщо не помиляюсь, десь до 2,5 тис грн. Зараз, наскільки я знаю, такі ножі не виробляє через складність комплектування і дороговизну.

Але такий ніж заслуговує на увагу. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27.12.2022 в 11:13, Mаксим сказав:

до чого я - висновок зробив однозначний для себе. У разі виходу зі строю кожного наступного електроножа, що я маю, йому на заміну буде куплений не черговий електричний, а Джеро. Ніж такого типу працює, як на мене, так само ефективно зі швидкості роботи і так само зручно, при цьому позбавлений мінусів електричних ножів як от нерівномірний розігрів леза, необхідність контролювати перегрів, заряд акумулятора, не треба тягнути переноску до інвертора, немає проводів ножів, що вічно за щось чіпляються

У мене зараз 2 електроножі -  старий, який відпрацював більше 5 років, і зараз знаходиться в напівживому стані - бо сильно нагрівається лиш п'ятка біля ручки, а носик ледь теплий, і новий, куплений кілька років тому як резерв для підстраховки... Новий купляв вже під кінець сезону, пропрацював всього кілька днів і успішно згорів, після чого оперативно був замінений по гарантії - хоч тут сервіс в Гуслія на висоті... Сам гарантійний ніж приїхав дуже  тупий, і хоча заточка для мене не проблема - осад залишився, бо хочеться купити річ і нічого в ній не вдосконалювати...  

Для себе зробив такий же висновок - краще електричного - хороший механічний ніж, лиш з тією різницею, що у мене це не джеро, а саморобний з нержавіючої сталі 95х18 з хорошою термічкою. Зараз їх вже маю 2 - один довший, другий чуть коротший, а електричні вже кілька років як закинув в шухляду... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

08.12.2022 в 20:01, бігунець сказав:

Може хто користується прямим паровим ножем. Хочу придбати, тож цікаві відгуки про цей ніж. 

Дивись ютубканал Баскевич Андрій, він користується таким ножем.

Маю станок шатківницю з клиновидним ел ножем.

Хотів би змінити клин на паровий, але не чув, щоб хтось виготовляв такі крім кооперативу ПАВІК.

Але технологія  виготовлення у них така, що їх паровий ніж не витримує перегрітого пару.

А в мене парогенератор дає пар 150°С. Потрібен клин, в якого або суцільна трубка, або зварка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрій Михайлович не зміг прийняти замовлення, пообіцяв перетелефонувати за півгодини. Перетелефонували більше чим за добу. За цей час про майбутнє замовлення узнав мій хлопець - він головний по розпечатці - і розкритикував. Відкачку проводимо в полі, треба гріти воду, палити бензин. На моє зауваження, що через рік-два буду переходити на відкачування на стаціонарі, сказав, що тоді можна буде купити  станок для розпечатки. 

Замовив і вже отримав у парк плюсі німецький ніж з серейторною заточкою. На кочівлі розпечатувати саме те. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

03.01.2023 в 10:02, Троян сказав:

 

Але технологія  виготовлення у них така, що їх паровий ніж не витримує перегрітого пару.

Поясніть, будь ласка. Дуже цікаво. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Фомич сказал:

Поясніть, будь ласка. Дуже цікаво. 

Пояснюю. 1.Температура розігрітої водяної пари не регулюється і відповідно не регулюється тиск, що створює значне навантаження на герметичний шов. 2. Герметик, яким герметизуємо шов вкрай низької якості, знайти кращий не вдається, поставки проблематичні. 3.Позитивний результат показують ножі з водяним нагрівом, регулюється температура та краща тепловіддача, тому в умовах обмеженого фінансування частіше використовуємо водяний нагрів. 4. Пробували шов паяти, але це досить складно і не ремонтується. 5. Якщо буде можливість спробуємо робити шов аргонною зваркою.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Ю.М. сказав:

 4. Пробували шов паяти, але це досить складно і не ремонтується. 

А тут ще цікавіше стало. Напишу в лс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 04.01.2023 в 23:30, бігунець сказал:

Юрій Михайлович не зміг прийняти замовлення, пообіцяв перетелефонувати за півгодини. Перетелефонували більше чим за добу. За цей час про майбутнє замовлення узнав мій хлопець - він головний по розпечатці - і розкритикував. Відкачку проводимо в полі, треба гріти воду, палити бензин. На моє зауваження, що через рік-два буду переходити на відкачування на стаціонарі, сказав, що тоді можна буде купити  станок для розпечатки. 

Замовив і вже отримав у парк плюсі німецький ніж з серейторною заточкою. На кочівлі розпечатувати саме те. 

Вітаю. Такий?https://m.youtube.com/watch?v=rw8h7eUhb_Y

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

:blink:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Алексей Кременчуг сказав:

:blink:

 

Ящо погодинна оплата праці, то найманим працівником можна працювати:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Якийсь би проміжний підсумок теми, особливо для тих в кого малі об'єми.
Склалось враження, електроножі горять, неоднорідно нагріваються і заморока із живленням. 
Парові, складна конструкція, заморочитись із паром. Гострі тонкі ножі, тільки для роздутих рамок, під брусками не йде.
Вилками довго. нудно і багато відходів, для мене це мінус. Забрусу один кілограм нікуди не пристроїти, тільки місце займає

Феном добре, немає відходів, але відкриває не все, деякі комірки відразу ж і заліплює розплавлений віск, неоднорідний результат.

Поки що, для малих об'ємів, найкраще працює валик з голками, типу їжак. Але дуже довго проціджувати, пів відра воскової крихти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Grygorii сказав:

Якийсь би проміжний підсумок теми, особливо для тих в кого малі об'єми.
Склалось враження, електроножі горять, неоднорідно нагріваються і заморока із живленням. 
Парові, складна конструкція, заморочитись із паром. Гострі тонкі ножі, тільки для роздутих рамок, під брусками не йде.
Вилками довго. нудно і багато відходів, для мене це мінус. Забрусу один кілограм нікуди не пристроїти, тільки місце займає

Феном добре, немає відходів, але відкриває не все, деякі комірки відразу ж і заліплює розплавлений віск, неоднорідний результат.

Поки що, для малих об'ємів, найкраще працює валик з голками, типу їжак. Але дуже довго проціджувати, пів відра воскової крихти. 

Короче, та ну його... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Короче, та ну його... :umora:

А де його короче взяти, а різати боляче і шкода. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, ромео сказав:

Короче, та ну його... :umora:

Та ні, качаю потихеньку. Щось спробував сам, щось можна зрозуміти з коментарів.

Все добре, тільки якось не оптимізовано.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Grygorii сказав:

Та ні, качаю потихеньку. Щось спробував сам, щось можна зрозуміти з коментарів.

Все добре, тільки якось не оптимізовано.

В мене досить непогано працює ел-ніж Гуслія, правда качаю тільки піврамки. Покищо альтернативних варіантів не бачу.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Конструктор сказав:

досить непогано працює ел-ніж Гуслія, правда качаю тільки піврамки

І шо, жодного разу не згрішили з трьохсотими? :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, ромео сказав:
2 години тому, Конструктор сказав:

досить непогано працює ел-ніж Гуслія, правда качаю тільки піврамки

І шо, жодного разу не згрішили з трьохсотими? :)

Трохи на так написав, вірніше було б написати: в основній масі качаю тільки піврамки.:hi:Наприклад минулого року 98%мого меду було викачано з 145р. І лише 2%з 300рамки , і цьому році ще жодної на 300 не качав , можливо і не буду.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Конструктор сказав:

Трохи на так написав, вірніше було б написати: в основній масі качаю тільки піврамки.:hi:Наприклад минулого року 98%мого меду було викачано з 145р. І лише 2%з 300рамки , і цьому році ще жодної на 300 не качав , можливо і не буду.

Да, хто "підсів" на магазинні, то на 300 вже не заманиш :umora:

Але я в цьому році "балуюсь" двохкорпусними (по методу Демарі), то трьохсотих буде...

Та й лежаки ще трохи є... :ah: Здавалося б викинь їх і забудь... Але я прям як бачу порожній вулик, то аж спокій втрачаю...:ah: тому заселено все

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби ви ближче, чи оказія підкунув би вам своїх даданів. Спокій нам(вам) тільки мріеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...