Перейти к содержанию

Распечатка медовых рамок


Strelec

Рекомендуемые сообщения

15 минут назад, Ivan S сказал:

Електричним користуюсь років 5, про звичайний і згадувати не хочеться. Гуслія синій. Теж пропрацював один сезон, відпали контакти на керамічному нагрівачі. Його слабке місце, там чи то зварка, чи електроклей, довго не живе. Видрав, залив під епоксидку ніхром 1мм, на заклепках закрив це все нержавійкою 0,5. З'єднання з проводами обов'язково в обжим, і ізоляція бажано тонка склотканина. Працює без нарікань.

Так это уже новый нож получился . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Який би це добрий елекроніж купити ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

ножі від Гуслія гавняні,один сезон покористувався і всьо.

Шось Ви робите ним не так :IMHO:

Я вже років вісім користуюсь... 

Перший прослужив років із п'ять. Другий - вже третій сезон...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Женя Циба сказал:

Який би це добрий елекроніж купити ?

Користувався 2 сезони електро ножем від Гуслія. 2 сезони польот нормальний. При необхідності в допомогу виделка та ніж. Під 145 ранку і -1 рамка, для некомлекту,в магазині взагалі пісня.

Пасіка 50+ 

Робив вимикач, щоб натискати ногою і не було перегрівання, коли була потреба на перерву.

Правда, дружина звичайною виделкою розпечатувала не гірше ніж я електроножем. 

Шкода, але вся пасіка та інвентар залишились на окупованій території. 

Чомусь думаю, що коли повернусь там від інвентаря залишиться тільки пам'ять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Шось Ви робите ним не так :IMHO:

Я вже років вісім користуюсь... 

Перший прослужив років із п'ять. Другий - вже третій сезон...

Ви до чого його підключаєте ?

Я працюю через блок живлення 12v,може перегрівається ,може краще через акамулятор:dntknw:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, ромео сказав:

Шось Ви робите ним не так :IMHO:

Я вже років вісім користуюсь... 

Перший прослужив років із п'ять. Другий - вже третій сезон...

Перші ножі дійсно були супер, потім якість впала - мабуть Гуслій переключився на машини для розпечатки, а ножі і так підуть, всеодно купують;)

Мій перший електроніж (синій, 40 ват) чесно відслужив 5, може навіть 6 років - він і досі працює, але нерівномірно нагрівається -носик холодний, а на п'ятці, біля ручки мед аж димить... 3 роки тому йому на зміну був придбаний такий же ніж, але невдало - відпрацював аж 3 дні і згорів, після чого був замінений по гарантії. Гарантійний приїхав тупий, добре хоч гріє більш-менш нормально. Хоча нагострити  для мене не проблема - такий підхід до клієнта трохи розчаровує... Це все відбувалося в кінці сезону, відкачку якось завершив, а за зиму виготовив саморобного ножа з нержавіючої сталі, яким користуюся вже третій сезон. Ніж ріже на холодно і нормально тримає заточку, недавно зробив такого ж ножа, тільки чуть коротшого, і вже навіть встиг випробувати - більше дурні думки про електроніж в голову не лізуть, розпечатую рамки саморобними, а електричні закинув в шухляду...

IMG_20220724_191831.thumb.jpg.4f5746074eb738dda380e7835db410c3.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, davolodya сказал:

Перші ножі дійсно були супер, потім якість впала - мабуть Гуслій переключився на машини для розпечатки, а ножі і так підуть, всеодно купують;)

Мій перший електроніж (синій, 40 ват) чесно відслужив 5, може навіть 6 років - він і досі працює, але нерівномірно нагрівається -носик холодний, а на п'ятці, біля ручки мед аж димить... 3 роки тому йому на зміну був придбаний такий же ніж, але невдало - відпрацював аж 3 дні і згорів, після чого був замінений по гарантії. Гарантійний приїхав тупий, добре хоч гріє більш-менш нормально. Хоча нагострити  для мене не проблема - такий підхід до клієнта трохи розчаровує... Це все відбувалося в кінці сезону, відкачку якось завершив, а за зиму виготовив саморобного ножа з нержавіючої сталі, яким користуюся вже третій сезон. Ніж ріже на холодно і нормально тримає заточку, недавно зробив такого ж ножа, тільки чуть коротшого, і вже навіть встиг випробувати - більше дурні думки про електроніж в голову не лізуть, розпечатую рамки саморобними, а електричні закинув в шухляду...

IMG_20220724_191831.thumb.jpg.4f5746074eb738dda380e7835db410c3.jpg

Я також користуюся звичайними ножами,але цегорічний сонях густий як смола,звичайний ніж погано вскриває,потрібно нагрівати у воді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Женя Циба сказав:

звичайний ніж погано вскриває,потрібно нагрівати у воді.

Щоб ніж добре різав - має бути тонкий і дуже гострий, як кажуть ножовики - має бути агресивний різ - це забезпечує хороша сталь і якісна термічка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

Щоб ніж добре різав - має бути тонкий і дуже гострий, як кажуть ножовики - має бути агресивний різ - це забезпечує хороша сталь і якісна термічка...

До цих пір якось різалось добре,а сьогодні всі три ножа тупо рвуть соти,мед густий.Якщо нагріти то норм,але з тими ваночками гратися нема бажання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

виготовив саморобного ножа з нержавіючої сталі

А яку сталь використовували? Якої товщини? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Женя Циба сказал:

Ви до чого його підключаєте ?

Я працюю через блок живлення 12v,може перегрівається ,може краще через акамулятор:dntknw:.

Щоб добре різав треба напругу підвищіть до 14,5 вольта . цє перєвірено на 25/30/40 ватт . 12 В мало для розпечатки .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Міхал-69 сказав:

А яку сталь використовували? Якої товщини? 

Нержавійка 95х18, купував в кругляку, а далі розковування і термічка, з подальшим шліфуванням на плоскошліфі. Товщину можна любу зробити, у мене 1,7мм - тоньше шліфувати вже  не захотів, бо полосу  з магнітної плити зриває...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Женя Циба сказал:

Ви до чого його підключаєте ?

Я працюю через блок живлення 12v,може перегрівається ,може краще через акамулятор:dntknw:.

Підключено до блока живлення від комп'ютера. Паралельно ще й електропривід медогонки живить.

Поряд кнопка для відмикання при довших паузах.

3 часа назад, Женя Циба сказал:

цегорічний сонях густий як смола

Да, мед густий. Навіть в лежаках, де печатки 50%.

Окрім того, якийсь він і на смак, і на колір, і навіть запах не схожий на минулорічні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, davolodya сказал:

Нержавійка 95х18, купував в кругляку, а далі розковування і термічка, з подальшим шліфуванням на плоскошліфі. Товщину можна любу зробити, у мене 1,7мм - тоньше шліфувати вже  не захотів, бо полосу  з магнітної плити зриває...

 

Чудова сталь, підтверджую. Треба тільки обережно, має тягу до сколювання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Нержавійка 95х18, купував в кругляку, а далі розковування і термічка, з подальшим шліфуванням на плоскошліфі. Товщину можна любу зробити, у мене 1,7мм - тоньше шліфувати вже  не захотів, бо полосу  з магнітної плити зриває...

 

Металл конечно лучше чем покупные 40Х13 , у Гуслии . 

1,7 мм толстоват . У меня на ноже заточка плавные спуски как у копья . Ну и острота как у бритвы . При толщине в средине 1мм и меньше . Нож хорошо гнётся . При распечатывании не обезательно делать режущие движения при распечатке . 

  Но у этой стали есть недостаток ,с временем поевляются трещины . 

  Купил на базаре заготовку полосу из этой стали ,а при термичке вообще пошли проблемы .:rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Медовий Макс сказав:

Чудова сталь, підтверджую. Треба тільки обережно, має тягу до сколювання.

Співчуваю...Вам трапився терміст з кваліфікацією двірника. У мене ножі зі сталі 90х18 на фуганку, кухонні і пасічні - приблизно сорок років інтенсивної роботи і жодної щербинки:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, davolodya сказав:

Нержавійка 95х18, купував в кругляку, а далі розковування і термічка, з подальшим шліфуванням на плоскошліфі. Товщину можна любу зробити, у мене 1,7мм - тоньше шліфувати вже  не захотів, бо полосу  з магнітної плити зриває...

 

Дякую за відповідь!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, koste сказав:

Металл конечно лучше чем покупные 40Х13 , у Гуслии . 

1,7 мм толстоват . У меня на ноже заточка плавные спуски как у копья . Ну и острота как у бритвы . При толщине в средине 1мм и меньше . Нож хорошо гнётся . При распечатывании не обезательно делать режущие движения при распечатке . 

  Но у этой стали есть недостаток ,с временем поевляются трещины . 

  Купил на базаре заготовку полосу из этой стали ,а при термичке вообще пошли проблемы .:rolleyes:

Товщина - це ще й в якійсь мірі справа смаку - особисто мені не подобається, коли ніж сильно тонкий і прогинається від власної ваги... Відносно тріщин - дуже багато залежить від термообробки - неправильною термічкою можна спаскудити навіть найкращу сталь, і навпаки - правильно підібраний режим може розкрити потенціал навіть дешевшої сталі... І ще, купити заготовку металу на ринку - не найкраща ідея, дуже часто продають не те, що потрібно, а те, за чим запитуєте... Для подібних покупок є серйозні металобази з  асортиментом різних сталей, лиш нажаль зараз цей асортимент трохи обмежений через війну...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, davolodya сказав:

Перші ножі дійсно були супер, потім якість впала - мабуть Гуслій переключився на машини для розпечатки, а ножі і так підуть, всеодно купують

 

16 годин тому, Женя Циба сказав:

До того всього щей ніж накрився,ці ножі від Гуслія гавняні,один сезон покористувався і всьо.

Так якби вони не ламались хто б їх купував.:umora:

В мене теж декілька згоріло , радує що міняли по гарантії.:) Останній попався живучий ропечатав меду на більше 10т.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.07.2022 в 18:01, blek-269 сказал:

Щоб добре різав треба напругу підвищіть до 14,5 вольта . цє перєвірено на 25/30/40 ватт . 12 В мало для розпечатки .

Только 14,5 Вольта нужно подавать во время распечатки, если постоянно, то нож перегреться с последствиями...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все, кто жалуется на сгоревшие ножи, было бы правильно рассказать об условиях эксплуатации ножа.

Если получится в этом сезоне попасть на пасеку и показать мед, то испытаю свой блок питания для ножа

https://tochok.info/topic/16936-блок-питания-для-электрического-ножа/

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Фомич сказал:

Все, кто жалуется на сгоревшие ножи, было бы правильно рассказать об условиях эксплуатации ножа.

Сгорело два ножа.

Условия эксплуатации 1: младший сын, услышав слово "перерыв" исчез из цеха быстрее, чем с ножа успел стечь мед.

Условия эксплуатации 2: младший сын, спустя год, услышав слово "перерыв" исчез из цеха быстрее, чем с ножа успел стечь мед, возможно, быстрее, чем за год до этого.

Выводы: в инструкцию по эксплуатации сына внёс пункт "Если ещё раз не отсоединить от аккумулятора нож во время перерыва, стоимость ножа будет вычтена из карманных денег." Пока работает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Фомич сказав:

Все, кто жалуется на сгоревшие ножи, было бы правильно рассказать об условиях эксплуатации ножа.

Если получится в этом сезоне попасть на пасеку и показать мед, то испытаю свой блок питания для ножа

https://tochok.info/topic/16936-блок-питания-для-электрического-ножа/

 

 

Включив, розпечатав 3 даданівські або 6 магазинних рамок і  виключив живлення. І так весь день, бо медогонка трьохрамочна, більше розпечатувати наперід нема потреби... Блок живлення - автомобільний зарядний пристрій з плавним регулюванням струму, з вбудованими амперметром і вольтметром - на ніж подавав 14,5v, перегріву ніколи не помічав - можливо тому перший ніж відпрацював більше 5-и років.  Другий експлуатував в такому ж режимі, успішно згорів на 3-й день після покупки. Зараз користуюся лише саморобними, електричні вже роки 3, як закинув в шухляду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене,то Найкраще розпечатувати  тим що розпечатує бiльшу кiлькiсть рамок Я наприклад можу розпечатувати 6тис рамок в день,а комусь такий спосiб розпечатування не сподобається бо  кожний пасiчник ставить перед собою своï цiлi iвраховує своï  можливостi. Хтось ставиться до розпечатування як мистецтва,iншим потрiбна висока продуктивнicть.  Головне в розпечатуваннi правильна органiзацiя працi,розподiл працi i завжди перебувати в пошуку кращого вiд того що є  Доречi ,кого не влаштовують ножi та вилки я продаю станок Лисонь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Фомич сказал:

Только 14,5 Вольта нужно подавать во время распечатки, если постоянно, то нож перегреться с последствиями...

Так это должен знать каждый ,  утюг же выключают после глажки ? Да и на нюх слышно будет .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...