Перейти к содержанию

Распечатка медовых рамок


Strelec

Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Мико сказал:

Чекаемо вiд Ю. М. Гуслiя щось подiбне 

Може на виставку в Харкiв привезе зразок 

Не буде скоро навіть невбіцяє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні звонили до виробника розпечатки "Пуфлера" , ціна на сьогоднішній день 19 тис. і буде а ж на наступний рік. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Конструктор сказал:

Сьогодні звонили до виробника розпечатки "Пуфлера" , ціна на сьогоднішній день 19 тис. і буде а ж на наступний рік. :(

Не подобається мені сьогодні теж говорив з ним там щітками розпичатує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, targal сказал:

Не подобається мені сьогодні теж говорив з ним там щітками розпичатує

Що саме не подобається? говорити з ним, чи те що щітками 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Конструктор сказал:

Що саме не подобається? говорити з ним, чи те що щітками 

що щітками розпечатує багато крихти воскової

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, targal сказал:

що щітками розпечатує багато крихти воскової

Багато воскової крихти, це і є основним недоліком розпечаток щітками, еле і є плюси швидкість і ціна:IMHO:, бачив відео де цілий конвеєр по розпечатці щітками, так там теж назвали недолік багато крихти, шнеком можна його компенсувати тільки це знову впирається в кошти.

І рік чекати теж не хочеться , буду розглядати інші варіанти , або робитиму сам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2018 в 20:05, Конструктор сказал:

3. Якого обєму повинен бути відстійник, якщо в день качати тону меду.

 

300 л відстійник Лисонь із ситом. Ставлю на піддон 200л бочку і зверху відстійник куди перекачую насосом мед - бочка 200 л наповнюється за 2-3хв - слідкуйте за рівнем меду, фільтрується все у відстійнику. Сито  швидко чистити лопаткою крихти бо воно плоске - промиваю тількики коли забється кристалами меду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Конструктор сказал:

Багато воскової крихти, це і є основним недоліком розпечаток щітками, еле і є плюси швидкість і ціна:IMHO:, бачив відео де цілий конвеєр по розпечатці щітками, так там теж назвали недолік багато крихти, шнеком можна його компенсувати тільки це знову впирається в кошти.

І рік чекати теж не хочеться , буду розглядати інші варіанти , або робитиму сам.

і пропозицій на ринку недуже багато

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Конструктор сказал:

Багато воскової крихти, це і є основним недоліком розпечаток щітками, еле і є плюси швидкість і ціна:IMHO:, бачив відео де цілий конвеєр по розпечатці щітками, так там теж назвали недолік багато крихти, шнеком можна його компенсувати тільки це знову впирається в кошти.

І рік чекати теж не хочеться , буду розглядати інші варіанти , або робитиму сам.

Видно в нього замовлення багато. Мені  виготовив  протягом 3х місяців тай коштувала  вона тоді  з пресилкою 15 000гр. Мій знайомий замовляв у  липні  17року прийшла в листопаді  казав що обійшлась йому  з пересилкою 17 500 гр

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, targal сказал:

і пропозицій на ринку недуже багато

Да, а на закордоне обладнання ціни в євро:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, djdf сказал:

Видно в нього замовлення багато. Мені  виготовив  протягом 3х місяців тай коштувала  вона тоді  з пресилкою 15 000гр. Мій знайомий замовляв у  липні  17року прийшла в листопаді  казав що обійшлась йому  з пересилкою 17 500 гр

Сказав що може бути і скоріше, але як я зрозумів всеодно вже  на сезон 2019

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Конструктор сказал:

Да, а на закордоне обладнання ціни в євро:(

Та чи євро чи гривні все гроші але мені потріьен автомат по розпечатці  типу цього 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
St?? do odsklepiania z podajnikiem automat.230V
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, targal сказал:

Та чи євро чи гривні все гроші але мені потріьен автомат по розпечатці  типу цього 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
St?? do odsklepiania z podajnikiem automat.230V

Тоді чим цей не підходить, чи він має якісь недоліки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Конструктор сказал:

Тоді чим цей не підходить, чи він має якісь недоліки?

Я думаю його недолік то його вартість. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, targal сказал:

що щітками розпечатує багато крихти воскової

А може з крихти у відстійнику краще мед буде стікати чим із забрусу? Але то потрібен відстійник. Я цей станок теж розглядаю для відкачці на кочівлі. Якщо для стаціонарної відкачки у цеху тоді я думаю тільки атоматичний як у Лисоня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Херсонец сказал:

Я думаю його недолік то його вартість. 

Мабуть самий більший недолік, це низька ціна нашого меду, і я не думаю що  станок такого типу зроблений в Україні буде багато дешевший.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

купил обычный нож 12в  Гуслия .пользуюсь около трех лет вполне себя оправдывает. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, РОМАН ВАСЮКОВ сказал:

купил обычный нож 12в  Гуслия .пользуюсь около трех лет вполне себя оправдывает. 

Тоже пришли к выводу что ножи вполне заменят полуавтоматы 

Как по скорости обрезки ,так  и по качеству 

По сей причине и забросили доработку станков 

Моментальный снимок 2 (01.01.2017 18-13).png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

Тоже пришли к выводу что ножи вполне

а якщо до ножа Гуслія причепити регулюємий блок живлення Ельтек, та покласти його у ванночку з водою і рядом мочалку, взагалі робота стає просто бомба ( ідею побачив у Александра Пасічніка)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, larson сказал:

а якщо до ножа Гуслія причепити регулюємий блок живлення Ельтек, та покласти його у ванночку з водою і рядом мочалку, взагалі робота стає просто бомба ( ідею побачив у Александра Пасічніка)

:IMHO:достатньо вимикача напольного :ay:Поки сидиш i рiжеш нiж включений ,  встав i  пiшов нiж вимкнувся 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Мико сказал:

:IMHO:достатньо вимикача напольного :ay:Поки сидиш i рiжеш нiж включений ,  встав i  пiшов нiж вимкнувся 

Вмен ніж запитаний від зарядного, обрізаю 12 вольт , в режимі очікування переключаю на 6 вольт тоді неперегрівається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Мико сказал:

Поки сидиш i рiжеш нiж включений ,  встав i  пiшов нiж вимкнувся

це все так і є, просто напруга піднята, не +12 а більше ( Гуслій це допускає), відповідно коли проходиш одну сторону і перевертаєш рамку не треба чекати поки підігріється, працюєш безперервно і швидко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Мико сказал:

:IMHO:достатньо вимикача напольного :ay:Поки сидиш i рiжеш нiж включений ,  встав i  пiшов нiж вимкнувся 

 

31 минуту назад, Иваныч сказал:

Вмен ніж запитаний від зарядного, обрізаю 12 вольт , в режимі очікування переключаю на 6 вольт тоді неперегрівається.

А я думаю зробити таку підставку з концевиком , положив на ню ніж напруга 6-8вольт тільки взяв в руки 12-14вольт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Конструктор сказал:

Мабуть самий більший недолік, це низька ціна нашого меду, і я не думаю що  станок такого типу зроблений в Україні буде багато дешевший.:IMHO:

У Вінниці фірма Бистар уже виготовила ціна 40 000гр 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, djdf сказал:

У Вінниці фірма Бистар уже виготовила ціна 40 000гр 

А де її можна побачити, і яка черга?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...