Перейти к содержанию

Продам пчелоплатформу


Рекомендуемые сообщения

Продам бджолоплатформу на базі камазовського причепу з навісом можна з бджолами. На платформу стає 30 багатокорпусних вуликів(десятирамочних), довжина 7,2 якщо не помиляюсь ціна без бджіл 30 тис+ невеличкий торг.post-1504-1403689341_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продам бджолоплатформу на базі камазовського причепу з навісом можна з бджолами. На платформу стає 30 багатокорпусних вуликів(десятирамочних), довжина 7,2 якщо не помиляюсь ціна без бджіл 30 тис+ невеличкий торг.post-1504-1403689341_thumb.jpg
post-1504-1403700854_thumb.jpg post-1504-1403700854_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Продам бджолоплатформу на базі камазовського причепу з навісом можна з бджолами. На платформу стає 30 багатокорпусних вуликів(десятирамочних), довжина 7,2 якщо не помиляюсь ціна без бджіл 30 тис+ невеличкий торг.post-1504-1403689341_thumb.jpg
post-1504-1403700854_thumb.jpg post-1504-1403700854_thumb.jpg
0954671973
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дорого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дорого.
дуже дорого. Якщо платформа разом з вуликами но без бджіл так можна ще говорити.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ціна без бджіл 30 тис+ невеличкий торг

Невеличкий в межах 5 тис? :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопцы,вспомните цену металлолома а потом уже говорите о дороговизне. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопцы,вспомните цену металлолома а потом уже говорите о дороговизне. :IMHO1:
О металле тут вообще не уместно говорить. более 5 тыс он не потянет. Предложений хватает пчелоплатформ. Иногда отдают чуть дороже цены металла что бы не гнил.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дорого.
Дорого.
дуже дорого.
Ви,хлопці, що, хотіли купити? Чи просто "добавили свої 5 копійок" до теми. Не заважайте чоловікові продати свою платформу. Бо це в нас, українців мода така. Стоїш на ринку за прилавком, називаєш покупцю ціну товару, а рядом чуєш: "Беріть у мене. В мене дешевше".
Дорого.
... Якщо платформа разом з вуликами но без бджіл так можна ще говорити.
Так з вуликами і без бджіл. Читати слід уважніше:
Продам бджолоплатформу на базі камазовського причепу з навісом можна з бджолами. На платформу стає 30 багатокорпусних вуликів(десятирамочних), довжина 7,2 якщо не помиляюсь ціна без бджіл 30 тис+ невеличкий торг.post-1504-1403689341_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Андрей 1986. земляк. якщо для тебе дорого, то, що ж тодi про остальних говорити.Бери 5л.медовухи приїжай,, під вечер добре й уступлю. :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олег77, Район яркий?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зіньківський на границі з Охтирським :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олег77, Сегодня в Зенькове :-) завтра уезжаю на пасеку в Хорол.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Андрей 1986. земляк. якщо для тебе дорого, то, що ж тодi про остальних говорити.Бери 5л.медовухи приїжай,, під вечер добре й уступлю.

Олег77, А не вийде справа з бджолами, можна там і бичків відгодовувати! :ay::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Олег77, А не вийде справа з бджолами, можна там і бичків відгодовувати

дайте відповідь будь ласка на питання які я думаю цікавить багатьох форумчан:1скільки вам років? 2чи довго ви думаете перед тим як пишите подіб ні маразми в кожній темі?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дайте відповідь будь ласка на питання які я думаю цікавить багатьох форумчан:1скільки вам років? 2чи довго ви думаете перед тим як пишите подіб ні маразми в кожній темі?

Я можно Вам отвечу??? :) Если человек лешон чуства юмора значит было за что!!! :umora:
можна там і бичків відгодовувати! ay.gif opr06K9J.gif

Или кататся с ветерком....... :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если человек лешон чуства юмора значит было за что!!!

з почуттям гумору все добре не перей майтесь :wave: та коли людина постійно видае під девізом "аби не мовчки"винекають цілком логічні запитання :dntknw: мабуть десь таки не дораховуютьсь одного юмориста :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дайте відповідь будь ласка на питання які я думаю цікавить багатьох форумчан:1скільки вам років? 2чи довго ви думаете перед тим як пишите подіб ні маразми в кожній темі?

Так, нажаль lddo, "строчить" скрізь по темі та без теми... :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, нажаль lddo, "строчить" скрізь по темі та без теми...

увас мабуть як і в мене" немае" почуття гумору :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Платформа №2 post-1504-1405517500_thumb.jpg 50 000грн+торг, зверху стае 44-десятеромочних багатокорпусних вуликів,вісімнадцять знизу+6 відводків

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Внизу погріб обемом не менше 7000л документи,номера,проводка,стопиповоротигабаріти.Ніяк не можу добавить фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...