Перейти к содержанию

Гречиха посевная


sij

Рекомендуемые сообщения

Ви шо на приколі? де скільки місця набрати для всіх бджіл, якщо ставіти по 25-50 сімей на точку.

kiicko2011, по посадках. Там ховаються цілі армії.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в цьому році з гречкою пролетіли, було 300 га різновікової, взятку з її "0".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в цьому році з гречкою пролетіли, було 300 га різновікової, взятку з її "0".
Буває. Коли погода 0.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в цьому році з гречкою пролетіли, було 300 га різновікової, взятку з її "0".

vovchik, Ловився і я на таку.... :angry::dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

vovchik, Ловився і я на таку....

Iddo, да нету гречихи самоопыляющейся. Но бывают неподходящие погодные условия, когда гречиха ничего не дает. Кто сомневается - найдите в продажи семена гречихи самоопыляющейся.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да нету гречихи самоопыляющейся. Но бывают неподходящие погодные условия, когда гречиха ничего не дает. Кто сомневается - найдите в продажи семена гречихи самоопыляющейся.

Sanich, Це не я, а життя вказує на це. Стояв я якось з вісьмома земляками на одній гречці. Мала вже відцвітати. Вирішили переїхати, не дослухались мене. Я сам залишився. У мене гарний взяток так і був далі, а у них на 250-300 га нічого так і не взяли, навіть не кали. Віддаль між точками була 8-9 км. , так що й умови однакові. Хоча за багаторічними даними агролабораторії на новому полі був значно більший вміст у грунті мікроелементів , що сприяли виділенню нектару.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хоча за багаторічними даними агролабораторії на новому полі був значно більший вміст у грунті мікроелементів , що сприяли виділенню нектару.

Самі відповіли на своє питання. А герчки самозапильної нема. Інакше - де купити її насіння. Я в гугулі такого не знайшов.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Имхо самоплодность и нектаропродуктивность суть разные субстанции.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в цьому році з гречкою пролетіли, було 300 га різновікової, взятку з її "0".
Буває. Коли погода 0.
Или предшественники неподходящие В часности после сахарной свеклы :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Самі відповіли на своє питання. А герчки самозапильної нема. Інакше - де купити її насіння. Я в гугулі такого не знайшов.

Sanich, Про попердники Мико, доречно вказав. Але ж там було кілька сівозмін на тій масі полів. А точок був якраз майже у центі . А от земля під кращі умови нектароносносці, в тому то й справа, була саме там, куди переїхали мої колишні сусіди по точку. Щодо сортів гречки, то раніш такі, як Аврора і Кавказ (якщо не помилився) давали нектар майже у два з половиною рази більше за звичайні сорти. А ось і для Sanichа,, знайшов одну із ....archive.nbuv.gov.ua/portal/natural/Nvuu/biol/2011_30/Shevchuk.pdf archive.nbuv.gov.ua/portal... копия Гречка татарська – однорічна самозапильна рослина з родини Polygonaceae роду Fagopyrum Mill. Так що, виходить,все ж є і її самозапильні сорти. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

vovchik, Ловився і я на таку....

Iddo, да нету гречихи самоопыляющейся. Но бывают неподходящие погодные условия, когда гречиха ничего не дает. Кто сомневается - найдите в продажи семена гречихи самоопыляющейся.
Кожна рослина, що запилюється комахами, фактично має властивість самозапилятися, але тоді її врожайність буде низькою. Так і відносно гречки частина врожаю можна отримати і без запилення комахами, а от все інше це тільки комахи. У мене один з дипломів є агронома, отримував, у Кам'янець-Подільську, там у ті роки був інститут гречки при академії там у 2000 р. у них були сорти які могли виділити по 300 кг/га. А так гречка для великих контор невигідна культура великі затрати малий прибуток, тому у наших краях великі посіви вже років з 4 рідкість. Цього року посіяли фермери (тобто не агрофірма) 200-300 га. в сусідньому районі то на поле зібралося до 50 місцевих пасічників, туде не їздив, але ті що були фактично меду і не взяли. Гречка татарська це один із видів гречки її вирощують у Китаї, у неї не той смак, що у нашої.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гречка татарська це один із видів гречки її вирощують у Китаї, у неї не той смак, що у нашої.

Wladimir K, Ну це як і партинокарпіки - огірки тепличні. Їх можна вирощувати і без запилення. Щодо татарської,- от якраз китайську і закупив тисячі тонн наш відомий австрієць"Попереднік", а фермери тепер її й сіють,- ціна ж нижча, хоч і сміття.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Wladimir K, От якраз китайську і закупив тисячі тонн наш відомий "Попереднік", а фермери тепер її й сіють,- ціна ж нижча, хоч і сміття.

Щоб оцінити на китайську попит зваріть з неї каші. А так сіють звичайну нашу гречку, тільки у фермерів грошей і якісної техніки 0, від цього низький посівний матеріал і агротехніка, а від такої гречки меду буде 0. А цього і попереднього року на звичайні посіви гречки ще й погоди не було. Було у ночі досить холодно, а гречка як і липа цього не любить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб оцінити на китайську попит зваріть з неї каші.

Wladimir K, Я ж згоден на всі сто й не заперечую. Не дарма ж нас кличуть ще й гречкосіями. :hi::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Запит про медопродуктивні сорта гречки Якщо комусь це відомо, то просив би підказати, які сорта гречки є найбільш медопродуктивні та де їх можна було би придбати? Загальновідомо, що гречка далеко не завжди добре медує. Часто причиною цього є несприятлива погода, але чув також, що ніби дехто сіє гібридне насіння, гречка з якого зовсім може не медувати. Не компетентний в цьому питанні, тому запитую про це тих, хто достовірно про це знає. Просьба вказати джерело інформації по даному питанню. Чому про це запитав? Просто одна місцева агрофірма щороку висіває трохи гречки неподалік від мого місця проживання, але практично ніколи з цієї гречки меду не мав, а тільки одного року якось було, що трохи закрасили бджоли мед у вуликах принесеним з неї нектаром. Запитав про цю гречку одного чоловіка в агрофірмі, але вони не знають, що за гречку сіють. Сказав, що намолочують крупи з неї нормально, але ні сорту гречки, ні причини відсутності з неї взятку не зміг пояснити. Хотів би розібратись з цим. Може вдалося б мені їх вговорити придбати якийсь інший сорт гречки, хоча це малоймовірно, бо ж за насіння треба було б платити, а так вони сіють те, що самі зібрали, тому не потрібно їм витрачатись на насіння. Правда, директор цієї агрофірми в цьому році завів особисто для себе дві сім”ї бджіл, тому, можливо, позитивно віднесеться до моєї пропозиції. Можливо також, що проблема в низькій родючості грунтів, бо жодного разу не бачив, щоб та агрофірма підживлювала чимось свої поля. Так що, можливо, який би сорт гречки не сіяли б, то ніякий з них меду не дав би по цій причині.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо також, що проблема в низькій родючості грунтів, бо жодного разу не бачив, щоб та агрофірма підживлювала чимось свої поля. Так що, можливо, який би сорт гречки не сіяли б, то ніякий з них меду не дав би по цій причині.

Анатолий Крутий, Наскільки я ще пам'ятаю сильнонектароносні сорти за Союзу - Аврора, Нева, Кавказ, якщо не помиляюсь. Випадок із моєї практики. Був взяток на гречці. Проте вона вже завершувала квітування. Кочівники, - бджолосімей з 100,- переїхали на пізню гречку де її було більше сотні га. Я лишився на старому полі, за сімейними обставинами. сам. У мене - гарний взяток, а в перекочувавших на 8-10 км від мене ,- а ні сотні грамів! :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене - гарний взяток :dntknw:
Вітаю. :ay::az::wave::hi: на добро.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю.

Jivec, Та тож, тезко, було з десяток - другий років тому! А зараз контрольний на соняху показує мінуси. Відкачаюсь і , мабуть, махну на Полісся на верес, - давня моя мрія! ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЗНАЙШОВ В ІНТЕРНЕТІ ТАКУ ІНФОРМАЦІЮ - "Наймедовіші сорта гречки": Гречка Аеліта — 174,8 кг/га Гречка Вікторія — 135,4 кг/га. Гречка Глорія — 130,8 кг/га. Ще попалась інформація про гречка сорту ARNO - канадский ярый сорт. Щось дуже хвалили, але ціна на насіння космічна - 45 гривень за 1 кг, причому просять брати не менше тони. :angry: Крім того говорилось, що це трансгенний сорт. Це що таке, тобто, це те, що називають ГМО? А як воно для здоров"я людини, коли їсти таку гречку? :ak::( Крім того говорилось, що ця гречка може давати врожай абсолютно без запилення бджолами. А чи дає вона взагалі нектор та скільки? Може хтось це знає, то просив би відповісти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Крім того говорилось, що це трансгенний сорт. Це що таке, тобто, це те, що називають ГМО? А як воно для здоров"я людини, коли їсти таку гречку?

Анатолий Крутий, Саме це так і є. Трансгенний - виведений штучно із використанням генів кількох культур, а можливо і не тільки рослинних.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

кокой сорт гречки выделяет хорошо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кокой сорт гречки выделяет хорошо
Це ще старі сорти, по памяті, якщо не помиляюсь, - Кавказ, Аврора,Орбіта,Чернігівська,Аеліта. Цих сортів нектарний запас майже 200 кг. А за звичай сіють сорти, що дають десь 80 кг нектару. А вже є й самозапильні сорти, що бджолам не дають анічогісінько.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спгласно этому Reestr_2014_10_16.pdfбукварю только эти сорта гречихи разрешены для использования. А из этих _______.pdfсортов много толковых?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вже є й самозапильні сорти, що бджолам не дають анічогісінько.

Якщо не виділяює нектару, то не означає самозапильна . Геномодифікованої гречки немає і скоріш за все не буде. Взагалі цього року в ваших краях який врожай гречки. Там де я стояв то гірщого не могло бути , на полі правда була сильна сосонка .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

ДобровоЛ, Чому ви підняли питання про гречку і зразу зійшли. А тема дуже серйозна!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...