Перейти к содержанию

Пасічники дітям


mnykol

Рекомендуемые сообщения

Щира подяка від дітей та молоді з особливими потребами, вихованців Львівського навчально-реабілітаційного центру "Джерело" за щедрий дар меду, який для покращення їх здоров'я дарував один із бджолярів м. Львова. Гарно дякуємо і бажаємо Вам міцного здоров'я, процвітання Вашим пасікам та великих медових врожаїв нам всім на користь!

post-312-1235239225_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитав це повідомлення, яке ледь не загубилося в Різному і виникла думка, що може і не один пасічник дав би дітям хоч якусь частинку свого здобутку, але може не у всіх є інформація кому можна ту частинку адресувати. То ж пропоную в цій темі, можливо скоріше не пасічникам, викладати адреси дитячих установ. Хотів написати "які потребують...", але напевно потребують всі. Правда знаю, що деякі сиротинці навіть мають свої пасіки. Така інформація також була б корисна. Може їм потрібна практична допомога щодо бджіл? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А то и вообще скинутся по литре -две ,да и передать в дет -дома ,я думаю не обеднеют наши пчеловоды

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А то и вообще скинутся по литре -две ,да и передать в дет -дома ,я думаю не обеднеют наши пчеловоды

А они и передают, и не беднеют... :hi: А цікаво мені, чи якісь оргагізації на рівні обласних спілок займаються доброчинністю? Я принаймні, такої інформації не маю. Ось пройшов ярмарок у Харкові, але щось не чути про такі заходи. хоча ціна торгового місця була, скажемо прямо, далеко не символічною. І це при тому, що власники приміщення надали його безкоштовно....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А цікаво мені, чи якісь оргагізації на рівні обласних спілок займаються доброчинністю? Я принаймні, такої інформації не маю.

Відвідуючи форум шанувальників автомобіля "Ланос" з приємністю виявив, що в них в повазі тема Доброчинності. Думаю, що і на нашому Точку ця тема буде мати перспективу "конкретних дій" допомоги потребуючим дітям у спосіб, який посильний кожному пасічнику.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціль цієї теми бачив лише в інформації про сиротинці, інтернати, реабілітаційні центри, тощо. Щоб той хто хоче комусь допомогти, мав інформацію куди це зробити.

А цікаво мені, чи якісь оргагізації на рівні обласних спілок займаються доброчинністю? Я принаймні, такої інформації не маю. Ось пройшов ярмарок у Харкові, але щось не чути про такі заходи. хоча ціна торгового місця була, скажемо прямо, далеко не символічною. І це при тому, що власники приміщення надали його безкоштовно....

Все правильно, але не хотілося б щоб ця тема перетворилась на перелік тих, хто дав. Думаю що і обласні і меншого рангу це роблять - в них більше інформації. Власне щоб тут був перелік тих, кому треба. Вже один заклад є в переліку, а звертатися до автора повідомленя - він має до цього центру безпосереднє відношення. Якщо хтось має потребу показати тих, хто дає, це не заборонено, але прохання відкривати нову тему. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціль цієї теми бачив лише в інформації про сиротинці, інтернати, реабілітаційні центри, тощо. Щоб той хто хоче комусь допомогти, мав інформацію куди це зробити.

Шановні друзі, я вдячний Mapety за співпрацю в цій соціально-важливій темі. Беру на себе громадський обов'язок підготувати Вам базу даних про сиротинці, інтернати, центри реабілітації в Україні. З цього питання вже зараз співпрацюю з форумом http://www.detdom.info
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З цього питання вже зараз співпрацюю з форумом http://www.detdom.info

Ну це вже якась інформація. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Питання навчити пасічника з *дітдомовців* дуже актуальне - Стогов Володимир з Сибіру каже шо з 16 його вихованців тільки один потяг до того мае- буде хорошим пасічником не думаю що подарувати лежачка та пакета на Божу справу то погану - навпаки на Святі Меду в Мукачеві кожного року діти сироти отримують мед від пасічників - їхні прийомні батьки за це дуже вдячні :IMHO1: Підходять після Служби Божої в церкі та дякують з сльозами на очах,,,,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Дякую Mapet-у за щедрий дар вихованцям (діти з церебральним паралічем та розумовою відсталістю) центру "Джерело" у Львові - відро меду! По "роду служби" мені доводиться відвідувати подібні установи в різних регіонах України. В більшості це будинки-інтернати системи Міністерства соціального захисту в яких перебувають діти-інваліди покинуті батьками. Нажаль, як правило, такі відвідування справляють важкі враження. Найбільше чого бракує дітям в цих установах - це звичайного людського спілкування та співучасті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Ось приклад для наслідування. Особисто щиро дякую п. Юрію Гуслію! https://www.facebook.com/media/set/?set=a.6...6920&type=1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для того чтобы дети ели в детском доме мед - нужно пройти кучу инстанций и обязательно его пофасовать по порции ( ложка меда )иначе его сожрут банками руководство !Или приходить и кормить самому с ложки )))

Можно и не фасовать Почитайте сообщение №11, Да и людям нужно больше доверять. Не ужели все вокруг такие плохие и гадкие?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То ж пропоную в цій темі, можливо скоріше не пасічникам, викладати адреси дитячих установ. Хотів написати "які потребують...", але напевно потребують всі. Правда знаю, що деякі сиротинці навіть мають свої пасіки. Така інформація також була б корисна. Може їм потрібна практична допомога щодо бджіл?

ДІйсно, такі заклади є. Може хтось з Закарпаття навіть знає:
В Ужгородському районі в с. Велика Добронь уже багато років діє дитячий будинок милосердя «Добрий самаритянин». Дитячий будинок розташований на земельній ділянці 9 гектарів, має підсобне господарство. Тут знаходяться центральний корпус, бібліотека, терапевтичний кабінет, комп’ютерний клас, зелена зона для відпочинку, басейн, спортивні майданчики, штучний рибник, власна пасіка та пекарня, підсобні приміщення – хліви, майстерні, склади та теплиці. Держава дитячий будинок практично нічим не забезпечує. У закладі працюють 42 наймані працівники. Всі кошти та гуманітарна допомога надходять від благодійників з Голландії та США.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мы от своей организации каждый год собираем мед с каждого по 1л и передаем в Лозовскую школу-интернат,где учатся дети сироты,дети с многодетных семей. С медом даем форму №2.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мы от своей организации каждый год собираем мед с каждого по 1л

Оч благородно. Особенно, когда афишируете это.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ввесь юговосток работает,а они митингуют. Какую еще дать оценку этим людям.

И центр работает, и запрд, и север... А сегодня и вчера, вообще, выходные. И народу в несколько раз больше, на Майдане, в вечернее время, после работы. Так что, уважаемый, с хамством Вы погарячились. Промашка вышла. Ну, ничего, бывает. Вон, Приморскай, с фотографией Майдана, то же... промахнулся :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тепер щодо видалення мого повідомлення про передачу меду на портреби Майдану. Я звертаюсь до адміністрації Форуму з проханням пояснити мені по якій причині було видалено це повідомлення. З нетерпінням чекаю відповіді. :hi:
Хоть я и не администрация ,но ...Вот ответ на Ваш вопрос..
Ціль цієї теми в інформації про сиротинці, інтернати, реабілітаційні центри, тощо. Щоб той хто хоче комусь допомогти, мав інформацію куди це зробити. Не хотілося б щоб ця тема перетворилась на перелік тих, хто дав. Власне щоб тут був перелік тих, кому треба. Вже один заклад є в переліку, а звертатися до автора повідомленя - він має до цього центру безпосереднє відношення. Якщо хтось має потребу показати тих, хто дає, це не заборонено, але прохання відкривати нову тему. :hi:
Давайте не превращать в политику хотябы эту тему
Якщо хтось має потребу показати тих, хто дає, це не заборонено, але прохання відкривати нову тему. :hi:
Как то так..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...