Jump to content

Recommended Posts

Це ще не зовсім так, скажімо ціна на соняшник оптова була 12 грн. додаємо +6 грн (курсова інфляція) і ще +20% (від 18 грн. ) це мито, яке скасував Євросоюз на експорт меду з травня і виходить чесна ціна, яка умовно влаштує усіх 21-22 грн. за кг. соняшника чи ріпаку.
Це не вся правда: - мито 17,3% Євросоюз зняв на квоту 5000 тон, тобто - хто не встиг, той запізнився. За моїми розрахунками квота буде вичерпана до середини (може до кінця) липня. Отже основний урожай (моняшниковий мед) піде мимо квоти, з митом. Тобто можна, очікувати, що ціни місяць-півтора будуть рости, а потім трохи впадуть (якщо Порошенку не вдасться домовитись про інше). - імпортери, які раніше реально платили мито, тепер, після його відміни, не дуже хочуть ділитись профітом, добре, якщо вдається домовитись про половину. Справедливо, на мою думку, було б, якби європейський імпортер, українські експортер і пасічник одержали вигоду порівно - приблизно по 2 гривні. - на жаль, немає ніяких гарантій того, що пасічник привезе мед саме тому, хто його перевірив і сказав, що все в порядку. Він може лего змінити і ціну і заявлену кількість. Єдиного найкращого варіанту закупівлі не існує... :dntknw:
Что бы сильно грамотных не было...
Я хочу, щоб було менше дурнів. :hi:
было сказано в новостях, что мед не квотируется вообще :hi:

было сказано в новостях, что мед не квотируется вообще
Квотується, дивіться тут: http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds2/...amp;Code=093051 :hi:

Якщо є липовий або акацієвий, прошу переслати зразки (100г) для перевірки на фізико-хімію та антибіотики.

Это само-собой разумеется, а вот закупочные цены на вышесказанные меда вы можете озвучить или это тайная информация, или цена назначается в зависимости от марки машины привезшего пробы?

Это само-собой разумеется, а вот закупочные цены на вышесказанные меда вы можете озвучить или это тайная информация?
Інформація настільки таємна, що я її сам не знаю! :dntknw: Проблема в тому, що європейці або араби хочуть акацію з вмістом пилку не менше 15%, а співвідношення вмісту фруктози до глюкози не менше 1,5. Таких зразків ми майже не одержуємо, до того ж не готові швидко і стабільно визначати ці показники. :dntknw: Отже, я не можу обіцяти акацієвий мед іноземцям, бо не впевнений, що назбираю необхідну (хоча б 10 тон) кількість. Інший варіант - пропонувати той акацієвий мед, який є реально і торгуватись. Саме це зараз і роблю, але яка ціна кінець-кінцем складеться поки що не знаю. Думаю, що при стабільній гривні це буде 30-35 грн/кг. Крім того самі пасічники повинні визначити, скільки вони продадуть "на банки", а скільки - оптом. Поки що всі переконують одне одного, що "меду геть нема!" :ole_ole: Але так буває щороку... Будем їхать - будем бачить. :hi:

Prostomed, Ваші прогнози які? 20-21грн/кг сонях може коштувать?

Поки що всі переконують одне одного, що "меду геть нема!" Але так буває щороку...

У мене таке- перший рік за останні 22... :dntknw:

Думаю, що при стабільній гривні це буде 30-35 грн/кг.

Спасибо, пан Prostomed ! :hi: Итак, все слышали сколько стоит элитная акация на нынешнем этапе? В уме себе прикинули цены на менее элитные липу и гречку? Губозакаточные машинки достаем из шкафчика и настраиваем!
У мене таке- перший рік за останні 22...

Вроде уже было нечто подобное в 2002 году. Правда, холодный июнь такой я не помню при своей памяти.

У мене таке- перший рік за останні 22...

у мене кругом ріпаку було тьма, то коли люди питають акацію я говорю що нема в цьому році акації бо бачу що він помутнів і тюгучий став, колись викачав чистий ріпак, то він як сояшник через дві неділі в цеглу обернувся, от і сидю с цією мішанкою і незнаю що робити, людям не продаю бо товар не відповідає запиту а чи візьме його оптовик не зрозуміло і по якій ціні. :dntknw:

• 2 weeks later...

Продовжуємо купляти соняшниковий мед по 19 грн/кг. Оплата через 2-3 тижні, після перевірки на антибіотики. :hi:

Продовжуємо купляти соняшниковий мед по 20 грн/кг. Оплата 50% - відразу, після перевірки на антибіотики - доплата 50%, або взаємне повернення авансу і меду.:hi:

Продовжуємо купляти соняшниковий мед по 20 грн/кг. Оплата 50% - відразу, після перевірки на антибіотики - доплата 50%, або взаємне повернення авансу і меду.:hi:
С чем связан такой ежедневный рост цены?.Может пока воздержаться с продажей ? :dntknw:

С чем связан такой ежедневный рост цены?.Может пока воздержаться с продажей ?

Мои все друзья говорят мало мёда,в этом году! И это. Пчёл воды с пасеками за 100 семей!

Prostomed, Был бы самовывоз то я бы отдал. Тон за 4 приехали бы 250 км?

Prostomed, Был бы самовывоз то я бы отдал. Тон за 4 приехали бы 250 км?
А возврат..., если чё? :ah:

Оплата 50% - відразу, після перевірки на антибіотики - доплата 50%, або взаємне повернення авансу і меду.

Вже давно придумали схему яка працює в усіх оптовиків- робимо аналізи і купуємо мед.Хто не довіряє пасічнику- забирає лроби меду самостійно.

С чем связан такой ежедневный рост цены?.Может пока воздержаться с продажей ?
Закінчується квота 5000 тон на безмитне ввезення в ЄС меду з України. Залишилось 32%. Через тиждень ціна стабілізується, а може й просяде. :hi:

Вже давно придумали схему яка працює в усіх оптовиків- робимо аналізи і купуємо мед.Хто не довіряє пасічнику- забирає лроби меду самостійно.
Не завжди працює, інколи пасічники починають торгуватись після перевірки і продають мед іншому експортеру. :(

Пожалуй по 20 гривен продал бы 4т подсолнуха, есть еще 1,5 т. акации с шалфеем, 0,5т разнотравья и так, по мелочи всякого. Может по другой цене договоримся? Гарантировано нет антибиотиков, аметраза, флюванилата.

примара, Я договорился по 21 грн но количество 4-5 тон.

примара, Я договорился по 21 грн но количество 4-5 тон.
до мене якісь шаромижніки приїздили якщо колір червонястий 17 грн все інше 16 грн. Сказав якщо привезуть цукор по 7-8 грн тоді і мед віддам за таку ціну.

до мене якісь шаромижніки приїздили якщо колір червонястий 17 грн все інше 16 грн. Сказав якщо привезуть цукор по 7-8 грн тоді і мед віддам за таку ціну.

:ay::az:

Пожалуй по 20 гривен продал бы 4т подсолнуха,

позвони в волноваху-звонил берут по 20 сонях

Сразу деньги через 3 недели мед. Что бы сильно грамотных не было...

Жека_, Розумно і правильно. Підтримую всеціло,- якщо ти бізнесмен,- бери в банку ссуду, а не перетворюй пасічників на безправних позичальників.

Продовжуємо купляти соняшниковий мед: 1. Пасічник привозить мед не менше 300 кг в Кривий Ріг, вул.Окружна, 12 2. Перевіряємо документи, відбираємо проби, якщо потрібно, переливаємо в нашу тару, виписуємо накладну. 3. Перевіряємо якість меду (в основному, антибіотики), повідомляємо пасічника. Пасічник готує документи. 4. Через 2-3 тижні після приймання меду розраховуємося за ціною: - 22 грн/кг з пакетом документів (тел. 067 1742877); - 20 грн/кг - документи відсутні. :hi:

А как в этом году на счет сотового мёда?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...