Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Постійно купляємо в Кривому Розі мед ріпаковий та соняшниковий без антибіотиків, з вологістю до 19% за ціною 17 грн/кг. Партія не менше 200 кг. Розрахунок протягом 3-4 тижнів. Перевірка на антибіотики - до 2-х тижнів, після чого можливе повернення меду. Тел.067 1742877 - Генадій :ole_ole: На мою думку, ціни на мед будуть потроху рости. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як щодо меду з акації?
Оскільки на півдні і в центрі України, кажуть, акацієвого меду мало, то ціну на нього можна буде скласти тільки пізніше, коли буде ясно, який урожай зібрано північніше. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розрахунок протягом 3-4 тижнів. Перевірка на антибіотики - до 2-х тижнів, після чого можливе повернення меду.

Итого- 2 місяці очікування.Духу авантюри ,як озону після грози.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Постійно купляємо в Кривому Розі мед ріпаковий та соняшниковий без антибіотиків, з вологістю до 19% за ціною 17 грн/кг. Партія не менше 200 кг. Розрахунок протягом 3-4 тижнів. Перевірка на антибіотики - до 2-х тижнів, після чого можливе повернення меду. Тел.067 1742877 - Генадій :ole_ole: На мою думку, ціни на мед будуть потроху рости. :hi:
Ціна хоч 17 вже добре, але з очікуванням 3-4 тижні в наш час це нереально. У мене від пасіки "Бартнік" в 7 км. привіз зранку, взяли на аналізи і до обіду забрав гроші, єдине що ціна трохи смішна поки 15 грн/кг. А так поки в наших краях цей рік навіть дуже медовий.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розрахунок протягом 3-4 тижнів.

Я здав теж мед 3 тони з відстрочкою на 2-3 тижні в Дніпропетровськ фирма "Конопус 123" по дуже гарній ціні, та одна біда, грошей чекаю 2-3 роки, та вже й не чекаю бо марно :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

фирма "Конопус 123"

Одно название уже говорит что-то не так. Договор надо наверно подписывать, хоть какие-то гарантии, сфоткать людей кому отдаешь мед, записать видео. А потом если не отдадут деньги, найти и снести бошку.
ТОВ "Меганом-АП"

Думаю нормальная кантора. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это уже все делалось, людей пострадало сотнями, но толку мало :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Договор надо наверно подписывать, хоть какие-то гарантии, сфоткать людей кому отдаешь мед, записать видео. А потом если не отдадут деньги, найти и снести бошку.

Так був на телебаченні сюжет про цю фірму. Коли розгнівані пасічники приїхали, то "Конопус" вже з*їхав з офісу та складів. Знайшли автомобілі, але вони були виняйняті і перевізники там не при ділах. Якось так. Мабуть треба привчати експортерів, щоб піднімали п*яту точку, їхали по пасічниках, брали проби а ємності пломбували. А через пару тижнів спочатку гроші а потім стулья. При мінімальній закупочній ціні це справедливо, пасічник матиме більше часу на розвиток пасіки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть треба привчати експортерів, щоб піднімали п*яту точку, їхали по пасічниках, брали проби а ємності пломбували. А через пару тижнів спочатку гроші а потім стулья. При мінімальній закупочній ціні це справедливо,

Так есть люди которые по этой схеме работают. Люди хотят работать, а те хто хочет побыстрому хапнуть и надурить, те и ищут разные схемы
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Договор надо наверно подписывать, хоть какие-то гарантии, сфоткать людей кому отдаешь мед, записать видео. А потом если не отдадут деньги, найти и снести бошку.

Так був на телебаченні сюжет про цю фірму. Коли розгнівані пасічники приїхали, то "Конопус" вже з*їхав з офісу та складів. Знайшли автомобілі, але вони були виняйняті і перевізники там не при ділах. Якось так. Мабуть треба привчати експортерів, щоб піднімали п*яту точку, їхали по пасічниках, брали проби а ємності пломбували. А через пару тижнів спочатку гроші а потім стулья. При мінімальній закупочній ціні це справедливо, пасічник матиме більше часу на розвиток пасіки.
Те ж такої думки. А так народ здає там де платять гроші зразу. Думаю проблема в лабораторіях для аналізів, закупівля обладнання і його сертифікація за кордоном справа договартісна і накладна. На скільки мені відомо, кажись реально обладнання той же "Бартнік" для лабораторії, яка робить аналізи на місці по європейським стандартам, спромігля купити чи то в 2012 чи 2013 р., а кантора на скільки знаю тримає 60-70% всього експорту.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На мою думку, ціни на мед будуть потроху рости. :hi:
А почему потроху?Гривна упала на 50% к доллару,а значит и мед должен стоить дороже,как минимум, на 50% еще в феврале. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так есть люди которые по этой схеме работают. Люди хотят работать, а те хто хочет побыстрому хапнуть и надурить, те и ищут разные схемы

Цілком з Вами згоден, і думаю, що при збільшенні експорту Українського меду до Європи таких фірм більшатиме. А зараз багато ще хочуть працювати на грошах пасічника. Взяти у нього мед, вигідно продати, а потім там колись віддати гроші, які до того часу обезціняться, або збити і так низьку ціну, мотивуючи антибіотиками, або взагалі пасічника кинути. От і треба оптовиків привчати їхати до пасічника, а не навпаки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А почему потроху?Гривна упала на 50% к доллару,а значит и мед должен стоить дороже,как минимум, на 50% еще в феврале.

Це ще не зовсім так, скажімо ціна на соняшник оптова була 12 грн. додаємо +6 грн (курсова інфляція) і ще +20% (від 18 грн. ) це мито, яке скасував Євросоюз на експорт меду з травня і виходить чесна ціна, яка умовно влаштує усіх 21-22 грн. за кг. соняшника чи ріпаку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розрахунок протягом 3-4 тижнів.

Я здав теж мед 3 тони з відстрочкою на 2-3 тижні в Дніпропетровськ фирма "Конопус 123" по дуже гарній ціні, та одна біда, грошей чекаю 2-3 роки, та вже й не чекаю бо марно :(
Мда.... нужно продавать мед. Сразу деньги через 3 недели мед. Что бы сильно грамотных не было...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це ще не зовсім так, скажімо ціна на соняшник оптова була 12 грн. додаємо +6 грн (курсова інфляція) і ще +20% (від 18 грн. ) це мито, яке скасував Євросоюз на експорт меду з травня і виходить чесна ціна, яка умовно влаштує усіх 21-22 грн. за кг. соняшника чи ріпаку.
Так я же и написал,что мед должен подорожать на 50%,как минимум, еще в феврале,т.е. если отбросить все сегодняшние условия по экспорту,то закупка уже должна стоить 18 грн. за кило. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

той же "Бартнік" для лабораторії, яка робить аналізи на місці по європейським стандартам, спромігля купити чи то в 2012 чи 2013 р., а кантора на скільки знаю тримає 60-70% всього експорту.

Враховуючи однакові назви, думаю що тут працюють Польські гроші від фірми "Сондецький Бартнік" з міста Новий Сонч у Польських Карпатах. Власником фірми є пан Януш Каштелевіч, який має немалі пасіки, виробляє медові напої, видає бджільницьку літературу та ін. Думаю, що добре розкрутитись ще тоді він зміг завдяки грошам дяді Сема, який з розвалом комунізму щедро одарив Поляків в піку імперії зла.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це ще не зовсім так, скажімо ціна на соняшник оптова була 12 грн. додаємо +6 грн (курсова інфляція) і ще +20% (від 18 грн. ) це мито, яке скасував Євросоюз на експорт меду з травня і виходить чесна ціна, яка умовно влаштує усіх 21-22 грн. за кг. соняшника чи ріпаку.
Це не вся правда: - мито 17,3% Євросоюз зняв на квоту 5000 тон, тобто - хто не встиг, той запізнився. За моїми розрахунками квота буде вичерпана до середини (може до кінця) липня. Отже основний урожай (моняшниковий мед) піде мимо квоти, з митом. Тобто можна, очікувати, що ціни місяць-півтора будуть рости, а потім трохи впадуть (якщо Порошенку не вдасться домовитись про інше). - імпортери, які раніше реально платили мито, тепер, після його відміни, не дуже хочуть ділитись профітом, добре, якщо вдається домовитись про половину. Справедливо, на мою думку, було б, якби європейський імпортер, українські експортер і пасічник одержали вигоду порівно - приблизно по 2 гривні. - на жаль, немає ніяких гарантій того, що пасічник привезе мед саме тому, хто його перевірив і сказав, що все в порядку. Він може лего змінити і ціну і заявлену кількість. Єдиного найкращого варіанту закупівлі не існує... :dntknw:
Что бы сильно грамотных не было...
Я хочу, щоб було менше дурнів. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

раховуючи однакові назви, думаю що тут працюють Польські гроші від фірми "Сондецький Бартнік" з міста Новий Сонч у Польських Карпатах. Власником фірми є пан Януш Каштелевіч, який має немалі пасіки, виробляє медові напої, видає бджільницьку літературу та ін. Думаю, що добре розкрутитись ще тоді він зміг завдяки грошам дяді Сема, який з розвалом комунізму щедро одарив Поляків в піку імперії зла.

Частина грошей вкладена саме ним і вони постійно спонсорують наскільки розумію, але всім завідує Паньковський мер Ізяслава і ключові пости займають його родичі. Колись у 90 р. він у них у Польші напевне працював, бо раніше працював у виправній колонії у Ізяславі їх 2. Prostomed вирішіть проблему взяттям аналізів і з очікуванням грошей і кількість клієнтів зросте в рази.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розрахунок протягом 3-4 тижнів.
Скажіть, будь ласка, а за грішми треба буде повторно їхати, чи перераховуєте на рахунок постачальника. І чи повідомляєте про наявність грошей? Чи пасічник сам мусить про себе нагадувати? П.С. Деякі закупщики економлять на процентах в банкові по перерахунку (дуже економні), і дізнаватись про гроші - це проблема пасічника.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Скажіть, будь ласка, а за грішми треба буде повторно їхати, чи перераховуєте на рахунок постачальника. І чи повідомляєте про наявність грошей? Чи пасічник сам мусить про себе нагадувати?
- Звичайно, можна скинути на картку; - Стараємось повідомляти першими, але буває по-різному...; - На жаль, важче всього повертати зворотню тару, тому мед привозять, зазвичай, ті, хто живе не дуже далеко. Проте, буває, відра відправляємо в Сумську область. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Prostomed, Я если приказу то только в мешках, а то з возвратом тары проблемы. А мешок отдал и забыл,Вы его розрезали и мед на перетопку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Prostomed, Покупает уже по 18 грн/кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Prostomed, Покупает уже по 18 грн/кг.

По чём же он покупает липовый и гречневый с акациевым? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По чём же он покупает липовый и гречневый с акациевым?
Якщо є липовий або акацієвий, прошу переслати зразки (100г) для перевірки на фізико-хімію та антибіотики. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...