Перейти к содержанию

Свято наближається


sij

Рекомендуемые сообщения

Ще два дні і Великдень прийде до нас, готуємся до свята :az: D-wfcD4PncA

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще два дні і Великдень прийде до нас, готуємся до свята :az: D-wfcD4PncA
красота !! смакота !!! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

готуємся до свята

Уже готовы!!! :ax::ay::az::az::az:

post-276-1397793013_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

sij,а дорожки уже долго прослужили?А то я все не решаюсь форму приобрести.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще один день i Великдень прийде до нас , готуємося до свята :ay::az:Сайт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Романович видео не работает..Чето сылка баранит.. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Романович видео не работает..Чето сылка баранит.. :)
Перезалил
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дорожки уже долго прослужили?А то я все не решаюсь форму приобрести.

Форми я сам варив з полоси, а дорожки в травні буде рік як залив, поки що тримаються
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...

Для того щоб не ходити перед Новим роком по лісах у пошуках ялинки, вирішив зварити її з металу, а потім вставити гілки, так як хочеться мені, а не так як хочеться їй. Ось що вийшло, здається не погано :) sNosKCFz_iA

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для того щоб не ходити перед Новим роком по лісах у пошуках ялинки, вирішив зварити її з металу, а потім вставити гілки, так як хочеться мені, а не так як хочеться їй. Ось що вийшло, здається не погано :)
sij , звичайно ялинка - супер, без питань. Але у мене питання щодо жаби (тож Ваша зйомка?),- Ви, очевидно, проходили спецпідготовку у японських самураїв на терпіння і витривалість? :blink: Бо я навіть відео не зміг додивитися до кінця! Аж серце заболіло із-за бджілок! Ото холера,- і не вкусила ж її пока жодна! І як Ви її не понищили? Чи Ви "супер зелений", як за рубежем,- вони ні в що не вмішуються у природі? Але ж то мирні беззахистні Божі комахи, яких жаль завжди... :dntknw: Ну, а коптильня,- то Ваша перлинка! Як жаль, що тепер мені вже неможливо переробити дачу так, щоб влаштувати цю перлинку і у себе!.. :dntknw::ak::P З наступаючим Вас і всю Вашу родину! І нехай ці свята засіють Вас лише Здоров*ям, Щастям та Добром!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уже готовы!!! :ax::ay::az::az::az:
Cлавик,если все то съешь,и сам станешь готовым...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви, очевидно, проходили спецпідготовку у японських самураїв на терпіння і витривалість?Бо я навіть відео не зміг додивитися до кінця! Аж серце заболіло із-за бджілок! Ото холера,- і не вкусила ж її пока жодна! І як Ви її не понищили?

ДобровоЛ, Я ніколи не знав, що жаби їдять бджіл, але це мабуть такий сорт жаб. Я її відніс за ріку, вбивати було жаль, а саме основне, що через кілька днів з'явилась інша. Я їх вісім штук зловив на пасіці і всіх переніс на інший бік ріки. Після цього нових не появлялось. Тепер буду пильнувати :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви, очевидно, проходили спецпідготовку у японських самураїв на терпіння і витривалість?Бо я навіть відео не зміг додивитися до кінця! Аж серце заболіло із-за бджілок! Ото холера,- і не вкусила ж її пока жодна! І як Ви її не понищили?

ДобровоЛ, Я ніколи не знав, що жаби їдять бджіл, але це мабуть такий сорт жаб. Я її відніс за ріку, вбивати було жаль, а саме основне, що через кілька днів з'явилась інша. Я їх вісім штук зловив на пасіці і всіх переніс на інший бік ріки. Після цього нових не появлялось. Тепер буду пильнувати :hi:
sij , Поселіть їжачків біля вуликів. Вони хоч теж живляться бджолами, але виключно тільки мертвими. Зате ні мишей, а ні таких жаб не побачите довкола і від мертвих бджіл позбавитесь. У мене кілька років живе ціла їх сім*я . Щороку близько чотирьох малят приводять. Підкормлюю потроху,- найбільше люблять м*ясо у будь-якому вигляді. А щодо жаб, то були десь якось екперементи по їх завезенню для нищення якихось комах. Але вони, як писалось у повідомленні, перейшли саме на бджіл,- за ними ж ганятися по всьому полю не треба. Коли ж пасічники підняли повище вулики, вони додумались до чехорди,- ставали по черзі одна на одну і так кормилися... :huh::blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

sij , Поселіть їжачків біля вуликів. Вони хоч теж живляться бджолами, але виключно тільки мертвими. Зате ні мишей, а ні таких жаб не побачите довкола і від мертвих бджіл позбавитесь. У мене кілька років живе ціла їх сім*я . Щороку близько чотирьох малят приводять. Підкормлюю потроху,- найбільше люблять м*ясо у будь-якому вигляді. А щодо жаб, то були десь якось екперементи по їх завезенню для нищення якихось комах. Але вони, як писалось у повідомленні, перейшли саме на бджіл,- за ними ж ганятися по всьому полю не треба. Коли ж пасічники підняли повище вулики, вони додумались до чехорди,- ставали по черзі одна на одну і так кормилися... :huh::blink:
Приплід минулого сезону.

post-1746-1420529797_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поселіть їжачків біля вуликів. Вони хоч теж живляться бджолами, але виключно тільки мертвими.

Де ж їх взяти я останній раз їжака бачив років 20 тому :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...