Перейти к содержанию

Замовлю заготовки до 20 корпусів на 145


Рекомендуемые сообщения

Замовлю заготовки до 20 корпусів на 145 з сухого легкого дерева.. Майже стандарт, але по ширині +10 мм , без льотків. Не дорожще 45 -50 грвн. :vinny: Пропозиції в личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пропозиції в личку.

Далі буду поза ін-нетом. Тож Тел. 067 775 79 14, Леонід. Звоніть, пропонуйте свою ціну, будемо домовлятися.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Далі буду поза ін-нетом. Тож Тел. 067 775 79 14, Леонід. Звоніть, пропонуйте свою ціну, будемо домовлятися.

Що немає сміливих? Чи столярі облінилися? До 05. 05 сиджу в іннеті. Жду пропозицій.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи столярі облінилися? До 05. 05 сиджу в іннеті. Жду пропозицій.
Столяра от станков не отходят и іннета у них нема А якщо сидiти i чекати пропозицiй то можна i не дочекатися Дiяти треба
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Столяра от станков не отходят и іннета у них нема А якщо сидiти i чекати пропозицiй то можна i не дочекатися Дiяти треба

Мико, Дякую! Наче вже є напрацювання, але треба перевезти власні дошки до спеціаліста. А я вже, як на зло, зарядив причіп бджолами. Їх там планується тримати й зимою. З моєю спиною другий раз це зробити не дуже й хочеться... :dntknw: Тож чекаю. А 145 планую на сотові під верес. :ah: Час ще є...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
Жду пропозицій.

? :dntknw::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жду пропозицій.

? :dntknw::hi:
Я б зробив такого плану, але все в час впирається... :(

post-5245-1401555931_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жду пропозицій.

? :dntknw::hi:
Я б зробив такого плану, але все в час впирається... :(
А що то за горизонтальні пропили з внутрішньої сторони корпусу і для чого?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть доска 30 ка смерека... Был заказ на рамки :at: Крендель :ah: уже не хочет рамки.Зачем я покупал доски??? :dntknw: Выложите размеры Ваших корпусов.Посмотрю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що то за горизонтальні пропили з внутрішньої сторони корпусу і для чого?
Мабуть прополіс збирати
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А що то за горизонтальні пропили з внутрішньої сторони корпусу і для чого?
Мабуть прополіс збирати
Було мало часу і корпус робив з суцільної дошки тому пропили зроблені для того щоб саму дошку не викручувало з часом (послаблення полокон). Дошка 35 мм., висота корпуса 160 мм., всередині 450*450 мм. Верхня чверть 25*12, нижня 25*10... Дошка - сосна після сушки... Отакі от магазини до 12-рамочних гнізд... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...