Перейти к содержанию

Программы для Иннета


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Adblock уже давно не тот... Adguard блокирует все баннеры и поддерживаеться во всех браузерх (http://adguard.mobi/)

Лично я использую браузер Google Chrome и все ок (http://google.chrome.ideaprog.download/)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 03.02.2018 в 23:39, Yokohama сказав:

Adblock уже давно не тот... Adguard блокирует все баннеры и поддерживаеться во всех браузерх

Adblock нормальний. Блокувати всю абсолютно рекламу недоречно. Треба дозволяти ненав'язливу нормальну рекламу, яка розвиває сайти та іноді буває корисна.

У мене проблемка такого плану: прописався якийсь вірус, при відкритті одного цілком благонадійного форума бджолярів Британії йдуть запити на якісь фейковий раша-сайт. Потім при переході з головної сторінки форума по будь-яким сторінкам форума йде перенаправлення на той шкідливий сайт. Підозрюю, що заніс заразу з файлом PDF (якщо таке можливо), який недавно звідти завантажив. Той таки Adguard (дісно хороша річ) починає сваритись і блокує всю цю хрінь. Антивірус (NOD32) нічого не бачить. Користуватись форумом неможливо. Прогнав все і почистив різними інструментами, знайшов купу троянів та всякої зарази, але ситуацію не виправив. У кого які є ідеї?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Arius сказав:

Adblock нормальний. Блокувати всю абсолютно рекламу недоречно. Треба дозволяти ненав'язливу нормальну рекламу, яка розвиває сайти та іноді буває корисна.

У мене проблемка такого плану: прописався якийсь вірус, при відкритті одного цілком благонадійного форума бджолярів Британії йдуть запити на якісь фейковий раша-сайт. Потім при переході з головної сторінки форума по будь-яким сторінкам форума йде перенаправлення на той шкідливий сайт. Підозрюю, що заніс заразу з файлом PDF (якщо таке можливо), який недавно звідти завантажив. Той таки Adguard (дісно хороша річ) починає сваритись і блокує всю цю хрінь. Антивірус (NOD32) нічого не бачить. Користуватись форумом неможливо. Прогнав все і почистив різними інструментами, знайшов купу троянів та всякої зарази, але ситуацію не виправив. У кого які є ідеї?

Мені завжди в таких випадках допомагав ВЕБ КУРЕЛТ. Знаходив і лікував всю заразу, яку інші антивіруси небачили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, davolodya сказав:

Мені завжди в таких випадках допомагав ВЕБ КУРЕЛТ. Знаходив і лікував всю заразу, яку інші антивіруси небачили.

не курелт, а cure it (вилікуй це) :umora:

Дякую, спробував. Щось знайшло, але проблему не вирішило. Вже їх перепробував кілька штук, цих утіліт і програм, всі щось знаходять, але все одно йде перенаправлення на "димабелан умер" і в Firefox, і в IE. І саме на тому форумі. Я вже думаю, може сусідня країна заражає вірусами українських користувачів, які пишуть на іноземних сайтах. Від них такий ідіотизм можна чекати. Поки що пробую копатись вручну, але не дуже тямлю в цій кухні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Arius сказав:

не курелт, а cure it (вилікуй це) :umora:

Дякую, спробував. Щось знайшло, але проблему не вирішило. Вже їх перепробував кілька штук, цих утіліт і програм, всі щось знаходять, але все одно йде перенаправлення на "димабелан умер" і в Firefox, і в IE. І саме на тому форумі. Я вже думаю, може сусідня країна заражає вірусами українських користувачів, які пишуть на іноземних сайтах. Від них такий ідіотизм можна чекати. Поки що пробую копатись вручну, але не дуже тямлю в цій кухні.

Спробуйте проблему коротко описати в Гуглі, мені колись вірус  поміняв місцями нулики і одинички в реєстрі,  завдяки підказкам Гугля обійшлося без перестановки операційки. Всі основні проблеми там є описані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кукі і історію спробуйте очистити а також папку з тимчасовими файлами навряд чи допоможе але спробувати варто за одно підчистите можливі місця його перебування

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, gru.v сказав:

Кукі і історію спробуйте очистити а також папку з тимчасовими файлами навряд чи допоможе але спробувати варто за одно підчистите можливі місця його перебування

хех, це було б надто просто. Вже все перечищене не один раз. Навіть зніс всі браузери і перевстановив. Воно скоріше за все сидить у Windows. Без додатків у голому браузері відразу підміняє адресу і відсилає на "димабелан умер". З додатками завантажує головну сторінку британського форума (чомусь без зображень), хоча толку від неї... Короче, нема слів, одні... вигуки і стукання кулаком по столу :umora:

15 годин тому, davolodya сказав:

Спробуйте проблему коротко описати в Гуглі, мені колись вірус  поміняв місцями нулики і одинички в реєстрі,  завдяки підказкам Гугля обійшлося без перестановки операційки. Всі основні проблеми там є описані.

саме цим і займаюсь вже два дні. Давно такого не було. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Arius сказал:

саме цим і займаюсь вже два дні. Давно такого не було. :hi:

Оцим пробували?

http://www.spyware-ru.com/malwarebytes-antimalware/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Saturday, March 17, 2018 в 16:47, Arius сказав:

... Я вже думаю, може сусідня країна заражає вірусами українських користувачів, які пишуть на іноземних сайтах. Від них такий ідіотизм можна чекати...

І це таки так. Я вже декілька років не заходжу на сайти сусідньої країни і від цього мій планшет тільки краще прцює. І це не тільки :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Arius сказав:

саме цим і займаюсь вже два дні. Давно такого не було. :hi:

Цією пробували Adwcleaner ? Сказав товариш- комп'ютерщик що повинно допомогти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Arius сказав:

хех, це було б надто просто. Вже все перечищене не один раз. Навіть зніс всі браузери і перевстановив. Воно скоріше за все сидить у Windows. Без додатків у голому браузері відразу підміняє адресу і відсилає на "димабелан умер". З додатками завантажує головну сторінку британського форума (чомусь без зображень), хоча толку від неї... Короче, нема слів, одні... вигуки і стукання кулаком по столу :umora:

Вам сюди, одного універсального рецепта не існує, потрібно пробувать різні проги.

 http://fost.ws/security/anti-keyloggers/31051-spyhunter-42324686-repack-portable-by-dakov-16102016-ru-en.html

http://fost.ws/security/antivirus-utilities/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Arius сказал:

хех, це було б надто просто. Вже все перечищене не один раз. Навіть зніс всі браузери і перевстановив. Воно скоріше за все сидить у Windows. Без додатків у голому браузері відразу підміняє адресу і відсилає на "димабелан умер". З додатками завантажує головну сторінку британського форума (чомусь без зображень), хоча толку від неї... Короче, нема слів, одні... вигуки і стукання кулаком по столу :umora:

саме цим і займаюсь вже два дні. Давно такого не було. :hi:

Звичайний поліморфний вірус який не визначає не один антівіруснік. Не тіште себе надіями не допоможе жодне бескоштовне ПЗ. Переставляйте Windows бо можете втратити дані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ромео сказав:

Пробував. Це перше, що видає гугол на запит по вірусу редірект.

 

Тільки що, davolodya сказав:

Цією пробували Adwcleaner ? Сказав товариш- комп'ютерщик що повинно допомогти

Спробуємо.

 

Тільки що, Seos сказав:

Вам сюди, одного універсального рецепта не існує, потрібно пробувать різні проги.

 http://fost.ws/security/anti-keyloggers/31051-spyhunter-42324686-repack-portable-by-dakov-16102016-ru-en.html

пробував. До речі, цікава програмка, знайшла поки що найбільше рекламного сміття - 82 об'єкти. От тільки видаляти їх задарма не хоче. Спасибі, хоч шлях вказали, вичищав вручну, не знаю, чи вдало :umora:

 

Тільки що, Урош сказав:

Звичайний поліморфний вірус який не визначає не один антівіруснік. Не тіште себе надіями не допоможе жодне бескоштовне ПЗ. Переставляйте Windows бо можете втратити дані.

Ще побачу. Поки що ніякого дискомфорту в роботі немає окрім недоступного форума. Щодо безкоштовного ПО, воно умовно безкоштовне. Все ще вірю, на кожну заразу існують ліки. А може той вірус тимчасовий, накручує відвідуваність "димабелана", а потім сам відключиться.


До речі, ще не пробував Касперського. Колись давно був у мене. Треба буде спробувати, бо здається, там ноги ростуть з однієї контори, що у віруса, що у антивіруса.:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Arius сказав:

Спробуємо

Якщо не вийде, скажете, товариш тоді ще одну програмку підкаже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Arius сказал:

Пробував. Це перше, що видає гугол на запит по вірусу редірект.

 

Спробуємо.

 

пробував. До речі, цікава програмка, знайшла поки що найбільше рекламного сміття - 82 об'єкти. От тільки видаляти їх задарма не хоче. Спасибі, хоч шлях вказали, вичищав вручну, не знаю, чи вдало :umora:

 

Ще побачу. Поки що ніякого дискомфорту в роботі немає окрім недоступного форума. Щодо безкоштовного ПО, воно умовно безкоштовне. Все ще вірю, на кожну заразу існують ліки. А може той вірус тимчасовий, накручує відвідуваність "димабелана", а потім сам відключиться.


До речі, ще не пробував Касперського. Колись давно був у мене. Треба буде спробувати, бо здається, там ноги ростуть з однієї контори, що у віруса, що у антивіруса.:umora:

 

Коли отой вірус пошифрує вам усі дані на компьютері які програмки будете використовувати щоб відновити дані?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, davolodya сказав:

Якщо не вийде, скажете, товариш тоді ще одну програмку підкаже.

AdwCleaner - знайдено 5 об'єктів, "димабилан умер" все ще живий :at:

Чи може бути заражений сайт? Вірус на сайті ідентифікує користувача і перенаправляє?

 

10 годин тому, Урош сказав:

Коли отой вірус пошифрує вам усі дані на компьютері які програмки будете використовувати щоб відновити дані?

почнемо життя з чистого листа. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Arius сказав:

Чи може бути заражений сайт? Вірус на сайті ідентифікує користувача і перенаправляє?

Навряд. Вірус в компі:IMHO:. Завтра запитаю ,може товариш ще якусь корисну програмку підкаже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Arius сказал:

AdwCleaner - знайдено 5 об'єктів, "димабилан умер" все ще живий :at:

Чи може бути заражений сайт? Вірус на сайті ідентифікує користувача і перенаправляє?

 

почнемо життя з чистого листа. :hi:

Який маєте браузер, який антивірус? Постороннє вікно відкривається у новій вкладці чи на цій самій?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ромео сказав:

Який маєте браузер, який антивірус? Постороннє вікно відкривається у новій вкладці чи на цій самій?

Firefox, Internet Exploper. Nod32 оновлений (правда оновлення завантажив вже після :ah:, такий урок на майбутнє). Якщо обрати нову вкладку, відкриється в новій. Головна сторінка завантажується без зображень (логотип форума, графічні значки), паралельно йдуть запити на news-of-wolrd.ru (саме wolrd, а не world), а перекидає на fresh-eversmi.com...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Arius сказал:

Firefox, Internet Exploper. Nod32 оновлений (правда оновлення завантажив вже після :ah:, такий урок на майбутнє). Якщо обрати нову вкладку, відкриється в новій. Головна сторінка завантажується без зображень (логотип форума, графічні значки), паралельно йдуть запити на news-of-wolrd.ru (саме wolrd, а не world), а перекидає на fresh-eversmi.com...

З інших браузерів так само? Хромом попробуйте

У мене щось подібне було. Користуюсь Хромом. На одному сайті перекидало весь час на інший, коли ще був антивірус Касперський. Коли поставив антивірус AVG (безкоштовну версію), то сайт відкривається тепер чисто. 

Дружина сидить в Однокласниках, то користується Оперою ( vpn). Так там постійно перед зображенням сторінки (будь-якої) вискакував рекламний банер. Правда, прозорий, лише хрестик для закриття видимий. Видно, Каспер не міг справитись і повністю не блокував. Після AVG проблема зникла.

Не знаю, може то збіг...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.03.2018 в 08:19, ромео сказав:

З інших браузерів так само? Хромом попробуйте

Закачав свіжий Хром, і вгадайте, що було далі... :frusty:

Шукаю AVG і VPN, які сумісні з моєю старенькою XP. Щось мені підказує, що все закінчиться встановленням нової ОС. Давно пора. :unsure:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Arius сказал:

старенькою XP.

А-а-а

2 часа назад, Arius сказал:

Давно пора. :unsure:

a4c33b8c053d64f4fe3cbf8ff8d3849a.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Час від часу виникають параноїдальні думки... Пробую різні варіанти. Opera з додатком VPN аналогічно :frusty:. Навіть головну сторінку не завантажує, відразу перекидає на "билана". А вконтакте, однокласники без проблем. Просканував антивірусом Avast до запуску віндовс (корисна функція), знайшов ще пару хробачків. Чекаю нормальний обліт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Налаштувався на свята переставити вінду. Думаю, час є, займусь. Спробував наостанок ще раз відкрити той сайт...і, о, диво, все працює! Віруса немає, "димабилан" зник, возможно, "умер" :umora:. Все відміняється!

Що це було, для мене загадка?  :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...