Перейти к содержанию

Ульи из камыша


NVN

Рекомендуемые сообщения

8 хвилин тому, Lefty сказав:

залежитиме від того як реалізуєте задумане: якщо очерет буде в середині ППУ, то можливо буде норм

Саме так і думаю щоб очерет був в середині Ппу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Lefty сказал:

так звернув увагу, ІМХО завдяки тому, що  рядів проволоки набагато більше, а ніж реєчок, + Ви писали вище, що при закріплені проволокою біля місця де буде проволока, зтягуєте очерет брусками і струбцинами. Виходить гарно, але і час збільшує істотно в порівняні з реєчками.....хоча знову ж, якщо вибірку робити під тіж реєчки - то хз що краще...

Количество рядов проволоки соответствует количеству реек. По скорости если и дольше то не на много. Струбцины лучше заменить на две доски с одной стороны соединённые петлей а с другой зажимом типа того что стоят на бидонах. В реечках не нравится что при стяжке часто саморез срывается по резьбе.

18 минут назад, Lefty сказал:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Помпилио сказав:

 В реечках не нравится что при стяжке часто саморез срывается по резьбе.

у мене стінка + 2 стяжні = 54мм , саморізи беру 65, рейки стягую між собою (пару) в кілька етапів, почерзі підтягуючи кожним із 3 саморізів, саморізи бажано трішки пускати наскісь. У такий спосіб, практично небуває, щоб саморізи зривались по різьбі (дуже дуже рідко).. Щоб саморіз  внутрішні тоненькі рейки не колов, попередньо через отвір зовнішньої стяжної і стінку очерету, "просверлюю"  в цій реєчці десь 1-1.5 мм отвір ( заточеним кінчиком натфіля)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, seim сказав:

Это не я категорично заявляю, а Вы категорично воспринимаете. Отсюда и непонимание всего написанного. Не считаются со временем не равно тому что "не вмiють рахувати час". Это не одно и то же. 

В мене з цього приводу зовсім  інша думка: нерахуються з часом і своєю працею - це всеодно що не вміти цінити (рахувати) ні час ні працю, саме в такому контексті був написаний Ваш допис і  сприймаю я , рівно так, як Ви це написали ....

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Конструктор сказав:

Я навпаки думаю що комиш спрацює як арматура в бетоні.

Можливо я переоцінюю міцність комиша , але ті що я бачив у відео значно міцніший ніж той що росте в моїй місцевості.

Мабуть потрібно продумати розположення самого комиша в корпусі, "арматура" відмінно спрацює на розтягування вздовж стебла а от як скріпити між собою окремі деталі армування, по одній товщині повинні бути як горизонтальні так і вертикальні "арматурини", тобто "сітка":hmm::IMHO::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, seim сказал:

Те кто их продают хотят больше чем за деревянные. Это я считаю уже маразм.

А адвокат, прийшов з листочка почитав і грошей за раз почитать бере як гарному токарю платять за місяць, прикиньте.

Зробіть хочаби з 10ток очеретяних вуликів і Ви все зрозумієте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Lefty сказал:

Все жалежить від місцевості: приміром в донецькій обл. дуже багато ярів з струмками чи озерцями, і очерет там суперовий, в одеській обл на лимані гарний очерет (густий рівний високий, і по товщині підходящий),  - це те що бачив. А ось у мене на ставках і річках в окрузі  вже трохи  кривий - переважно західний вітер робить його дещо дугою, але всеодно вибрати можна.

Так и есть.Раз на раз не приходится.

В этом году он качеством 50 на 50.Пол банановго ящика уходит в брак иногда.

Хороший по качеству от воды,так льда нет.

Есть хороший в болоте,снегом подьезды засыпаны.

Подождем до марта,с него и лист облетит заодно.

Пока работаю с заготовленным в прошлом сезоне.Он в пучках и по 2 года стоит.

Заложил партию нуков на 2 места на рамку 435/2.

На них как раз уходит после обрезки кривуль материал.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Конструктор сказал:

Вже давно в мене крутиться в голові досить цікава ідея: закласти очерет в форму і залити поліуретаном . Хто що скаже?

Гарна ідея, але :IMHO: дарма затратите час та кошти.

Вулик звичайно буде але, залитий очерет не дасть тієї монолітності корпуса що має чистий ппу, в результаті буде "живий корпус", можна збирати корпус в пресі після чого вставляти в форму та заливати ппу, або шити мати та вставляти в заливочну форму ппу, але як втримати очерет саме по середині стінки :dntknw:,  таким чином получиця крепкий корпус, але затрати ручного труда дуже великі, і основне... в трубки залитого очерету рано чі пізно попаде вода яка почне псувати очерет із середини, плісніва, грибки і т,д, також  залитий очерет в ппу втратить свою можливість "дихати" а це основна особистіть очеретяного корпуса ( зимою не має вологи, в літку спеки, а весняний розвиток гарний ).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.01.2022 в 07:02, Віталій.В сказал:

А адвокат, прийшов з листочка почитав і грошей за раз почитать бере як гарному токарю платять за місяць, прикиньте.

Зробіть хочаби з 10ток очеретяних вуликів і Ви все зрозумієте.

А боксер вышел морду другому боксеру разбил и за 3 раунда получил столько адвокат за всю жизнь не получит. При этом никакой пользы человечеству не приносит, а только вред здоровью другим людям. А депутаты вообще на работу не ходят или только иногда зелёные кнопочки нажимают. И денег получают больше чем адвокаты. Прикиньте. И какое отношение к этому имеет цена тростникового улья к цене деревянного? 

 

В 30.01.2022 в 07:02, Віталій.В сказал:

Зробіть хочаби з 10ток очеретяних вуликів і Ви все зрозумієте.

Перед вами поставят 10 тростниковых ульев и 10 деревянных. И скажут выбирайте любые. Цена одинакова или даже тростниковый дороже. Тогда Вы все поймёте какие ульи вы захотите забрать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, seim сказав:

Те кто их продают хотят больше чем за деревянные. Это я считаю уже маразм.

Мабуть потрібно змиритись з фактом, що люди цінують свою працю:IMHO: а  сам очеретяний вулик, для стаціонару вважають більш "правильним" чим дерев"яний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, seim сказав:

А боксер вышел морду другому боксеру разбил и за 3 раунда получил столько адвокат за всю жизнь не получит. При этом никакой пользы человечеству не приносит, а только вред здоровью другим людям. А депутаты вообще на работу не ходят или только иногда зелёные кнопочки нажимают. И денег получают больше чем адвокаты. Прикиньте. И какое отношение к этому имеет цена тростникового улья к цене деревянного? 

 

Перед вами поставят 10 тростниковых ульев и 10 деревянных. И скажут выбирайте любые. Цена одинакова или даже тростниковый дороже. Тогда Вы все поймёте какие ульи вы захотите забрать. 

 Щоб не було ляля, одразу зазначу, що час і працю вмію рахувати. Виберу очеретяні. Взагалі в вланах усю пасіку (окрім вуликів для  відводків і нуклеусного парку) перевести на такі вулики (а це під сотню сімей). Рішення грунтується на досвіді використання вуликів з очерету (20 шт) на протязі 5 років.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Lefty сказав:

 Щоб не було ляля, одразу зазначу, що час і працю вмію рахувати. Виберу очеретяні. Взагалі в вланах усю пасіку (окрім вуликів для  відводків і нуклеусного парку) перевести на такі вулики (а це під сотню сімей). Рішення грунтується на досвіді використання вуликів з очерету (20 шт) на протязі 5 років.

Суперечку ведуть,ті хто бачив ці вулики на диплеї. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Ворон сказав:

Суперечку ведуть,ті хто бачив ці вулики на диплеї. :umora:

та ото ж, часом ці спеціалісти -теоретики починають підкумарювати..... он у Нічика в коментах один розказує що він  за робочий день 30 гніздових корпусів робить ще й з порізкою очерету в розмір..... я своїх ну максимум 4-5 (усе заготовлене і підготовлене), але умене корпус по висоті, це півтора  даданівського, запитав в товариша (у нього даданівський) каже що не напрягаючись - 5 шт пресує , але якщо в темпі - максимум 10 можна зробити...... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Lefty сказав:

та ото ж, часом ці спеціалісти -теоретики починають підкумарювати..... он у Нічика в коментах один розказує що він  за робочий день 30 гніздових корпусів робить ще й з порізкою очерету в розмір..... я своїх ну максимум 4-5 (усе заготовлене і підготовлене), але умене корпус по висоті, це півтора  даданівського, запитав в товариша (у нього даданівський) каже що не напрягаючись - 5 шт пресує , але якщо в темпі - максимум 10 можна зробити...... 

Я свої слова завжди підтвержую фотофактами. :hi:п/с а писаки уміють, тільки писати теорії з потолка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Lefty сказал:

та ото ж, часом ці спеціалісти -теоретики починають підкумарювати..... он у Нічика в коментах один розказує що він  за робочий день 30 гніздових корпусів робить ще й з порізкою очерету в розмір..... я своїх ну максимум 4-5 (усе заготовлене і підготовлене), але умене корпус по висоті, це півтора  даданівського, запитав в товариша (у нього даданівський) каже що не напрягаючись - 5 шт пресує , але якщо в темпі - максимум 10 можна зробити...... 

Быстро только кошки родят и диванные хенералы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Lefty сказал:

10 можна зробити.....

Все сходиться

20 минут назад, Lefty сказал:

за робочий день 30 гніздових корпусів робить ще й з порізкою очерету в розмір.....

Якщо робочий день - 24 години:umora:

То просто молодий, енергійний новачок, натхненний накліпати якнайбільше вуликів і хапнути швидких легких грошей - працює цілодобово:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Абсолютный максuмум сказав:

Все сходиться

Якщо робочий день - 24 години:umora:

То просто молодий, енергійний новачок, натхненний накліпати якнайбільше вуликів і хапнути швидких легких грошей - працює цілодобово:ae:

Так можна заробити на власний похорон, через чур, ламається метал. :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.01.2022 в 10:00, Николай S сказал:

Мабуть потрібно змиритись з фактом, що люди цінують свою працю:IMHO: а  сам очеретяний вулик, для стаціонару вважають більш "правильним" чим дерев"яний.

Во-первых такого факта нет. Воочию можно наблюдать во сколько многие пчеловоды оценивают свой труд в конце сезона медосбора. Сколько им дают во столько и оценивают. Во-вторых я не оценивал чужой труд по изготовлению улья. Я оценивал готовые изделия из разных материалов. Многие кто изготавливают из тростника отказываются их делать на продажу. Так как понимают что против деревянных тростниковые и в подметки не годятся. Валить такую же цену как за деревянный совесть не позволяет, а продавать намного дешевле много мороки. Для себя морочатся так как есть материал бесплатный и есть время чтобы изготовить. Это и есть факт. Сначала здесь комментировали что идеальную стенку из тростника сделать невозможно и она будет выдутой в той или иной степени и такой как деревянная никогда не получится. А потом комментируют что однозначно выбрали бы улей с выдутыми стенками из тростника чем ровные из дерева. Комментарии на грани абсурда. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Lefty сказав:

..... он у Нічика в коментах один розказує що він  за робочий день 30 гніздових корпусів робить ще й з порізкою очерету в розмір.....

Тут багато чого залежить від досвіду, організації робочого місця, така здавалось би не  значна ,  детель як наявність приспособи для нарізки очерету по розміру та зручне її розташування це вже +

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.01.2022 в 11:03, Ворон сказал:

Я свої слова завжди підтвержую фотофактами. :hi:п/с а писаки уміють, тільки писати теорії з потолка.

Я опасаюсь чтобы разговор не начался про поход в сортир. Иначе может быть предъявлен фотофакт :crazy: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, seim сказав:

Во-первых такого факта нет. Воочию можно наблюдать во сколько многие пчеловоды оценивают свой труд в конце сезона медосбора. Сколько им дают во столько и оценивают. Во-вторых я не оценивал чужой труд по изготовлению улья. .............

Не зовсім вдале порівняння, бо ми з Вами говоримо про різних людей і ситуацію:IMHO:     здавачі меду. що  вже  мають продукт і певні фінансові труднощі то одне,

а людина  яка домовляється на перед про виготовлення очеретяних вуликів то зовсім інше бо нема вигідної домовленості то нема і клопоту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Николай S сказав:

Не зовсім вдале порівняння, бо ми з Вами говоримо про різних людей і ситуацію:IMHO:     здавачі меду. що  вже  мають продукт і певні фінансові труднощі то одне,

а людина  яка домовляється на перед про виготовлення очеретяних вуликів то зовсім інше бо нема вигідної домовленості то нема і клопоту

Изначально разговор не стоял дорого или дёшево берут за работу. Разговор был о том что цена на тростниковый примерно такая же как и на деревянный. Это в продолжение о том что все косяки тростникового сглаживает цена. А цена на него как на деревянный. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, seim сказав:

Я опасаюсь чтобы разговор не начался про поход в сортир. Иначе может быть предъявлен фотофакт :crazy: 

Ля, ля, тополя, більше "майстер" нінащо не здатен. :umora::umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это тот типок людей которые лезут в чужые темы.что бы с умным видом поучать других.

Плодят массы постов со страстью бабок сидящих под подьездами и мелющих языками от скуки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Lefty сказал:

та ото ж, часом ці спеціалісти -теоретики починають підкумарювати..... он у Нічика в коментах один розказує що він  за робочий день 30 гніздових корпусів робить ще й з порізкою очерету в розмір..... я своїх ну максимум 4-5 (усе заготовлене і підготовлене), але умене корпус по висоті, це півтора  даданівського, запитав в товариша (у нього даданівський) каже що не напрягаючись - 5 шт пресує , але якщо в темпі - максимум 10 можна зробити...... 

Мой максимум 14 шт. Не помню сколько времени потратил. 10 шт. 12 рам на 300 это оптимальное количество для 8 часов работы. Ну естественно что все должно быть заготовлено.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...