Перейти к содержанию

Ремонт димаря (ремонт дымаря)


wus47

Рекомендуемые сообщения

Майже 20 років користувався димарем аж поки не вигоріла верхня частинв. Прийшлось будувати розгортку для нахиленого конусу. Складена мною програма дозволяє легко вирахувати таку розгортку. Завантажити програму побудови таклї розгортки можна протягом 14 днів, опісля ця програма бкде витерта з файлообмінника адміністрацією сайту http://www.fileconvoy.com/dfl.php?id=g1a8e...935ec372b83618f

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Майже 20 років користувався димарем
Может быть и проблема была 20 лет назад :dntknw: Но сейчас - не так и дорого дымарь стоит, что бы его еще и ремонтировать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приближенно знакомые с курсом начертательной геометрии рисуют такую развертку циркулем и линейкой как два пальца обасфальт.Ну а целесообразность ремонта ....Смешно....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приближенно знакомые с курсом начертательной геометрии рисуют такую развертку циркулем и линейкой как два пальца обасфальт.Ну а целесообразность ремонта ....Смешно....
Ну заменил я дермантин на кожу и то только потому что открутились меха от нового дымаря. (кретёж на саморезах ) Но чтобы крышу ему чинить це мабуть занадто :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціна питання 1-2 літра меду :ah::dntknw::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Майже 20 років користувався димарем аж поки не вигоріла верхня частинв. Прийшлось будувати розгортку для нахиленого конусу. Складена мною програма дозволяє легко вирахувати таку розгортку. Завантажити програму побудови таклї розгортки можна протягом 14 днів, опісля ця програма бкде витерта з файлообмінника адміністрацією сайту http://www.fileconvoy.com/dfl.php?id=g1a8e...935ec372b83618f

Больше всего дело наверно в том что бы мы скачали прогу, а ему капнули деньги за это. А то смысла не вижу зайти написать одно сообщение, и у него нет даже пчел :-)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По моему тоже розвод :angry:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По моему тоже розвод

Пасичник2, Розвод і правда.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приближенно знакомые с курсом начертательной геометрии рисуют такую развертку циркулем и линейкой как два пальца обасфальт.Ну а целесообразность ремонта ....Смешно....
Дійсно смішно, але весною 13 р. переробив верхню камеру свого одного димаря. Вичитав (здається в Укр. пасічнику) що розміри теперішніх димарів дещо занижені, поставив 2 см. вставку під конус. Вийшло не досить гарно , але де мій другий не перероблений димар ... .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вийшло не досить гарно , але де мій другий не перероблений димар ... .

Лавр, Справа у нашому звиканні до щоденних речей.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приближенно знакомые с курсом начертательной геометрии рисуют такую развертку циркулем и линейкой как два пальца обасфальт.Ну а целесообразность ремонта ....Смешно....
Не думаю що так легко зробити розгортку нахиленого конусу. Для прямого конусу - немає проблем, потрібно вирахувати тільки довжину твірної. А для нахиленого конусу потрібно набагато більше проміжних обчислень. Дкмаю що прийдеться обмочити не тільки пальці але й голову........................ В інтернеті немає програми обчислення згаданої розгортки. Лише існує в автокаді можливість вирахувати таку розгортку але модуль для побудови розгортки згаданого конусу коштує немплі гроші і ті в долярах..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В інтернеті немає програми обчислення згаданої розгортки.
У нас якось навпаки - робити ремонт димаря тому, що є програма викройки :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене також прогорів конус, сьогодні поїхав в магазин купив новий димар, з нержавійки. Мій старий випущений в 1982 році, а цей в 2012, коли вдома добре роздивився то склалось враження що він виготовлений ще до потопу. Заусениці, все криве, все розгойдане, його більше доводити до норми ніж відремонтувати старий.

Не думаю що так легко зробити розгортку нахиленого конусу.

Дуже легко, він же не згорів синім полум'ям, щось та залишилося з чого можна зробити викройку. Болгаркою відрізати старий конус і зробити викройку. Ось що вийшло, ще послужить довше як новий

post-6-1397674651_thumb.jpg

post-6-1397674696_thumb.jpg

post-6-1397678461_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Когда еще не было такого разнообразия в магазинах, нужен был дымарь большого обьема. Делал из поливной трубы Ду 250 мм. Конус сначала "пристрелял" из прешпана, потом по нему вырезал из металла. Скачивать програму и разбираться в ней наверное более муторно :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Когда еще не было такого разнообразия в магазинах, нужен был дымарь большого обьема. Делал из поливной трубы Ду 250 мм. Конус сначала "пристрелял" из прешпана, потом по нему вырезал из металла. Скачивать програму и разбираться в ней наверное более муторно :)
Програма побудови розгортки дуже проста в користуванні - змінити вже наперед задані параметри конусу та натиснути кнопку calculate. Але я думаю це вжк не актуально бо програма була виставлена в файлообмінник на 14 днів, які вже пройшли. Зрозуміло - виробникам невигідно щоб клієнт сам ремонтував димар. Тому вони все роблять так аби клієнт як найшвидше купляв в них знову. Через це виробники роблять міха димаря з дермантину, який проривається або прогоряє через рік, дифузор виготовляють з дуже тонкої сталі, яка теж прогоряє через рік -два. Та й решта частин бажає кращого. Тобто все розраховано так аби клієнт черех недовгий час купляв новий димар. А так від мене самого залежить який матеріал я використаю для довговічності димаря.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але я думаю це вжк не актуально бо програма була виставлена в файлообмінник на 14 днів, які вже пройшли.

Не все так просто 14 днів рахують від останього завантаження(на більшості сайтів)- вона так роками може буди в доступі. Тількіщо перевірив - качається. ДЯКУЮ! Може й згодиться колись, собі в архів кинув. В мене димар ще совітський там метал добрячий йшов. а ще один є самопал з нержавійки ну тяжкий дуже. то поки не користуюся ним. Дійсно все працює не простоа як колись в давні часи була така реклама - не просто, а дуже просто)))
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Учитывая качество сегодняшних дымарей, то может и есть смысл отремонтировать старый, к которому очень привык. Посмотрел свой дымарь выпущенный в 80-х годах и понял, что менять на современный не хочется. Хорошо, что еще один есть в запасе, еще с тех времен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А для нахиленого конусу потрібно набагато більше проміжних обчислень. Дкмаю що прийдеться обмочити не тільки пальці але й голову........................
Какие еще такие обчислення?Я же сказал-циркуль и линейка наше фсе.Делается это так. Конечно,сегодня не все могут такое построить,вернее построить могут не только лишь все,мало кто может это делать,но обычно тот,кого научили в школе линейкой и циркулем поделить окружность на пять частей такое могут делать,правда не все. post-3553-1397829721_thumb.jpg Цитатка: не перестаю удивляться, насколько простота математических соотношений, преподаваемых в школе, оказывается недоступной такому огромному количеству людей. И даже это было бы не так удивительно, если бы такие вещи, как геополитика, реинкарнация душ и энергоинформационное поле не были бы понятны абсолютно для всех.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Конечно,сегодня не все могут такое построить,вернее построить могут не только лишь все,мало кто может это делать,но обычно тот,кого научили в школе линейкой и циркулем поделить окружность на пять частей такое могут делать,правда не все.

Все правильно так і вигляає розгортка, тільки я робив зі старої прогорівшої, вона хоч і прогоріла, та не до стану попелу, дещо залишилось, щоб розібрати і зробити розгортку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не все так просто 14 днів рахують від останього завантаження(на більшості сайтів)- вона так роками може буди в доступі. Тількіщо перевірив - качається. ДЯКУЮ! Може й згодиться колись, собі в архів кинув. В мене димар ще совітський там метал добрячий йшов. а ще один є самопал з нержавійки ну тяжкий дуже. то поки не користуюся ним. Дійсно все працює не простоа як колись в давні часи була така реклама - не просто, а дуже просто)))
Радий, що хоч одна людина вважає цю програму корисною. Подаю обновлену версію програми (контроль введених параметрів, etc) cone2.zip
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Вас часом нету програмулины для умножения два на три с контролем начальных параметров?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все познаеться в порівнянні Одні щось знають краще другі ні тому і розбираемось тут на форумі але для мене був шок коли у депутатів запитали скільки буде третина від дюжини і ніхто не зміг дати відповіді я довго не міг заснути роблячи деякі висновки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Вас часом нету програмулины для умножения два на три с контролем начальных параметров?
Ответ удален. Тема не для политики.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как поменять меха на дымаре? Купил из нержавейки пару лет назад с кожаными мехами. Меха потрескались и порвались. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как поменять меха на дымаре? Купил из нержавейки пару лет назад с кожаными мехами. Меха потрескались и порвались.

Я тоже уже пару раз ремонтировал дымарь с нерж. который купил несколько лет назад. Первая поломка была в том что болты которые держат меха открутились, а вторая - лопнула пружина. Так вот, приходилось снимать кожу с фанерки, ремонтировать и потом опять ее (кожу) прибивать. Ну с пружинкой что лопнула ладно, а вот когда просто открутились болты, то было обидно, так как болты открутить и прикрутить без снятия кожи было никак :dntknw: Я думаю что в Вашем случае возможно тоже придется снимать кожу для того чтобы прикрутить меха.Хотя может я и ошибаюсь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Ремонт димаря (ремонт дымаря)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...