Перейти к содержанию

Изготовление рамок


mashika

Рекомендуемые сообщения

Бортник,чому відмовився від шурупів?

З шурупами не така висока продуктивність праці, коли треба було збити пару сотень рамок - одна справа, а коли вже пару тисяч - трохи інша. Крапелька ПВА вирішує питання міцності в даному випадку на 100 відсотків. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

шурупи дорожчі за гвіздки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На минулих вихідних спробував робити рамки "Примітив" з брусків 17*17.Сподобалось через свою простоту але виникли питання 1) Плечики (за відсутністю іншого) робив з гвіздка 2*40 мм-чи не дуже тонкі,не вигнуться від ваги в подальшій експлуатації? 2) Чи використовує хтось повністю тільки такі рамки (і як гніздові) у МК вулику на 145мм рамку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Изготовление рамок. watch?v=xGcjeJJKzuw

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Изготовление рамок.

noweth312, дякую за відео! :hi::az: Соромно зізнатись, та я перший раз зустрічаю таке виготовлення боковушок на рамки :ah: ... Це цікава ідея... :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
Изготовление рамок.

noweth312, дякую за відео! :hi::az: Соромно зізнатись, та я перший раз зустрічаю таке виготовлення боковушок на рамки :ah: ... Це цікава ідея... :IMHO1:
І продуктивність велика!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На минулих вихідних спробував робити рамки "Примітив" з брусків 17*17.Сподобалось через свою простоту але виникли питання 1) Плечики (за відсутністю іншого) робив з гвіздка 2*40 мм-чи не дуже тонкі,не вигнуться від ваги в подальшій експлуатації? 2) Чи використовує хтось повністю тільки такі рамки (і як гніздові) у МК вулику на 145мм рамку?
Використовую вже багато років і як гніздові теж. Тільки в такому разі верхні і нижні мають бути напроти один одного щоб медове поле було в одній площині - особливо взимку - тоді бджоли долають міжрамковий простір і без перешкод піднімаються у верхній напівкорпус.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На минулих вихідних спробував робити рамки "Примітив" з брусків 17*17.Сподобалось через свою простоту але виникли питання 1) Плечики (за відсутністю іншого) робив з гвіздка 2*40 мм-чи не дуже тонкі,не вигнуться від ваги в подальшій експлуатації? 2) Чи використовує хтось повністю тільки такі рамки (і як гніздові) у МК вулику на 145мм рамку?
kebadima. ну і як тобі 145? Дмитре, ти її вже запровадив у себе, чи тільки перші спроби? Бо я закупив деталі до 145 у Василя Б з Шостки*(зробив добре) та була затримка з корпусами у мене. А весною спробую пару сам виготовити. Та чогось трохи з опаскою відношусь до добавляння на пасіці іще одного розміру рамки... Чи ж варто? Ну,Живець, а що ти скажеш тезко? У тебе в цьому плані неабичкий досвід. Чи варто ж ? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи варто ж ? :dntknw:
Бiльше 8 рокiв маю два розмiри рамок на пасiцi Незручностi таки присутнi Але ж в мене 145 тiльки пiд мед використовувалась а гнiздовi три корпуси на 230 Але вже весною мабуть розпрощаюсь з 230 i перейду на 145 100 корпусiв вже дома :ay: ,100 до весни обiцяе виготовити :az:post-4404-1420052541_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи варто ж ? :dntknw:
Бiльше 8 рокiв маю два розмiри рамок на пасiцi Незручностi таки присутнi Але ж в мене 145 тiльки пiд мед використовувалась а гнiздовi три корпуси на 230 Але вже весною мабуть розпрощаюсь з 230 i перейду на 145 100 корпусiв вже дома :ay: ,100 до весни обiцяе виготовити :az:
Ну, Романовичу,"а гнiздовi три корпуси на 230" ? Ну, а самі ж говорили, що й 10рамок для гнізда достатньо? Але все ж гніздо не варто складати з 145 .- :IMHO1: Матка повинна класти яйця , а не переплигувати через планки у пошуках вільних чарунків. Та й з 230 менше дерева й мороки. Але це лише виключно моя думка. Що ж до 145 як для медової, - то я за, хоч її пока й не опробував. А у мене ще є й 300 лежаки, які так і лишу на стаціонарі. Цьогоріч надіюсь вже почнуть цвісти по моїх неугіддях мною ж порозсівані багаторічні медоноси. Тож на 300 стоятимуть на стаціонарі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але все ж гніздо не варто складати з 145 .- :IMHO1: Матка повинна класти яйця , а не переплигувати через планки у пошуках вільних чарунків.
Менi потрiбно гнiздо на 145 для заселення нуклеусiв ,бо вони в мене 3-х рамковi на 145 .Та i хочу мати легенький корпус з медом. Бо тягати важкi корпуси на 230 вже нема бажання :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матка повинна класти яйця , а не переплигувати через планки у пошуках вільних чарунків
То забобони.... Хоча - кожному своє :) Хай щастить!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але все ж гніздо не варто складати з 145 .- :IMHO1: Матка повинна класти яйця , а не переплигувати через планки у пошуках вільних чарунків.
Менi потрiбно гнiздо на 145 для заселення нуклеусiв ,бо вони в мене 3-х рамковi на 145 .Та i хочу мати легенький корпус з медом. Бо тягати важкi корпуси на 230 вже нема бажання :az:
Мико, А в мене вони на одну 230. По 8 у одному корпусі через ДВП. Бортник, згоден. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Яка середня вага 145 надставки з медом? Думаю близько 17кг. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Яка середня вага 145 надставки з медом? Думаю близько 17кг.

Бывает и 20-22кг.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вот все просят делать с рожками боковые планки! Кто подскажет как это сделать без фрезы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вот все просят делать с рожками боковые планки! Кто подскажет как это сделать без фрезы.

без фрези проблемно.... :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вот все просят делать с рожками боковые планки! Кто подскажет как это сделать без фрезы.
Купить ручной фрезер и фрезу к нему. Чтоб пальцы целыми были...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купить ручной фрезер и фрезу к нему. Чтоб пальцы целыми были

А потом с этого ручного фрезера сделать маленький фрезерный станочек и по мелочи можно работать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купить ручной фрезер и фрезу к нему. Чтоб пальцы целыми были

А потом с этого ручного фрезера сделать маленький фрезерный станочек и по мелочи можно работать.
Рамочки на 145 с разделитилями на таком станке очень классно делать, а вот на 300 дольше. Зделал такой станочек неделю назад и очень доволен. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А потом с этого ручного фрезера сделать маленький фрезерный станочек и по мелочи можно работать.

так и сделал! А потом разобрал его и снова пользуюсь ручным фрезером.После небольших рассчётов выяснилось,что заказать рамки-дешевле,чем делать самому. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги підскажіть де можна купить по нормальній ціні пластмасові розділювачі Гофмана. На пасіці біз знайшов але ціна кусається 1грн пара.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги підскажіть де можна купить по нормальній ціні пластмасові розділювачі Гофмана. На пасіці біз знайшов але ціна кусається 1грн пара.
Могу ошибаться, но, кажется, видел у Санина... На ярмарке в Харькове точно будет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги підскажіть де можна купить по нормальній ціні пластмасові розділювачі Гофмана. На пасіці біз знайшов але ціна кусається 1грн пара.
Могу ошибаться, но, кажется, видел у Санина... На ярмарке в Харькове точно будет.
Дякую за інформацію. Хочу здешевить виготовлення рамки якщо це можливо. Ви як будете на ярмарці запитайте яка ціна. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви як будете на ярмарці запитайте яка ціна.

Я на ярмарку буду, але чи матиму можливість ретельно роздивитися експонати.... Наберіть у Гуглі "Чарунка" або "магазин "Кузинський міст".. Там напевно будуть координати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...