Перейти к содержанию

Изготовление рамок


mashika

Рекомендуемые сообщения

Може повернетесь і до лежака? ;):ay::az:
Не повернусь, бо ніколи там і не був. А на прості рамки переходю, бо не збираюсь кочувати. Цього року вивіз половину, так ті, що залишились, принесли різнотрав`я стільки ж. Тільки без витрат часу і грошей на переїзди. Працювати намагаюсь корпусами. Порамочно - це як виключення.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

name='Mapet' date='10.11.2011, 23:24' post='85594'] Інших і не роблю. На стаціонарі розділювачі взагалі зайвий клопіт
А що Ви використовуєте при постановці таких рамок у вулик для дотримання міжрамкового?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інших і не роблю. На стаціонарі розділювачі взагалі зайвий клопіт
Ф що Ви використовуєте при постановці таких рамок у вулик для дотримання міжрамкового?
Я виставляю міжрамковий на "око" або як кажуть старі пасічники "на палець" :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я виставляю міжрамковий на "око" або як кажуть старі пасічники "на палець" :ay:
А весною, коли потрібно зменшити до 8мм, мизинець іде в хід? :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якого Ви враження від рамок без розподільників? Я збираюсь перейти на такі. І у виготовленні простіше(всі прямі прорізи), і у використанні зручніше(при зміні міжрамкового весною), та і до бджіл гуманніше(менше гине при постановці)

Интересный вопрос и много подвопросов. Постараюсь высказаться по порядку. Мне рамки с разделителями нравятся, хотя я на стационаре постоянно, особенно они хороши для многокорпусников. В изготовлении особых проблем и трудностей нет. При уменьшении межрамочного пространства тоже нет проблем, ширина разделителя 35 мм. При постановке рамок пчелы не гибнут, рамки ставлю в корпуса, а потом корпуса на ульи. Если даже привыборочном осмотре 1-2 пчелки и погибнут, то это не скажется на семье. А при отсутствии разделителя, можно случайно раздавить всю улочку пчел, а то и больше. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полностью поддерживаю! Рамки с разделителем практичнее. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полная информация о разных типах разделителей: Сайт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хтось використовує таку стаместку? _________.rar

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хтось використовує таку стаместку?
Просто настолько, что остается только :dntknw: как раньше не додумался? :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто работает с пневмостеплером и гвоздезабивателем. Хочу приобрести и не знаю какой, подскажите.Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто работает с пневмостеплером и гвоздезабивателем. Хочу приобрести и не знаю какой, подскажите.Спасибо.
Смотри тему рамки на пчеловодинфо,сам буду брать.К пнвмостеплеру еще нужен компрессор и шаблон для сколачивания 10-20 рамок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто работает с пневмостеплером и гвоздезабивателем. Хочу приобрести и не знаю какой, подскажите.Спасибо.
Смотри тему рамки на пчеловодинфо,сам буду брать.К пнвмостеплеру еще нужен компрессор и шаблон для сколачивания 10-20 рамок.
Про пневмопістолет http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=804&st=211
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хтось використовує таку стаместку?
Просто настолько, что остается только :dntknw: как раньше не додумался? :ay:
Не даремно на форумі кажуть, що читати треба не тільки повідомлення на форумі, а ще й якусь літературу ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Не даремно на форумі кажуть, що читати треба не тільки повідомлення на форумі, а ще й якусь літературу Доброго дня. Я в літературі, чи на відео зустрічав, що деякі пасічники сверлять у верхньому брускові рамки 3-4 отвори, діаметром 8-10 мм. Ніби то вони сприяють крашій вентиляції в жару, а також служать для переходу клуба з однієї вулички на іншу взимку. Цікаво, чи дійсно це так, і чи бджоли не заліплюють такі отвори. Може хтось використовував даний спосіб, поділіться буть-ласка. :helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в літературі, чи на відео зустрічав, що деякі пасічники сверлять у верхньому брускові рамки 3-4 отвори, діаметром 8-10 мм. Ніби то вони сприяють крашій вентиляції в жару, а також служать для переходу клуба з однієї вулички на іншу взимку. Цікаво, чи дійсно це так, і чи бджоли не заліплюють такі отвори. Може хтось використовував даний спосіб, поділіться буть-ласка.

Тобто отвори розміщені вертикально (для виходу під потолочини) чи горизонтально (з вулички у вуличку)?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

горизонтально (з вулички у вуличку)?
Обсуждалось на каком-то сайте,признано ерундой,как и перфорирование суши гильзами
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в літературі, чи на відео зустрічав, що деякі пасічники сверлять у верхньому брускові рамки 3-4 отвори, діаметром 8-10 мм. Ніби то вони сприяють крашій вентиляції в жару, а також служать для переходу клуба з однієї вулички на іншу взимку. Цікаво, чи дійсно це так, і чи бджоли не заліплюють такі отвори. Може хтось використовував даний спосіб, поділіться буть-ласка.

Тобто отвори розміщені вертикально (для виходу під потолочини) чи горизонтально (з вулички у вуличку)?
Отвори розміщені горизонтально (із вулички у вуличку)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

горизонтально (з вулички у вуличку)?
Обсуждалось на каком-то сайте,признано ерундой,как и перфорирование суши гильзами
А на якому саме сайті обговорювалася така "єрунда", не пам'ятаєш?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А на якому саме сайті обговорювалася така "єрунда", не пам'ятаєш?
Нет,к сожалению не помню.Там была фотка даже не с отверстиями,а с целыми фрезероваными пазами
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Новачок! Не морочте собі голову такими дурницями, краще використайте той час на щось більш корисніше - наприклад на десяток рамок бльше зробіть... :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Новачок! Не морочте собі голову такими дурницями, краще використайте той час на щось більш корисніше - наприклад на десяток рамок бльше зробіть... :IMHO:
Правильно ! :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...

Добрый вечер! Вопрос: У меня остались брусы 150х70 они были обработаны антисептиком "снежок" что бы не заводилась разная живность. Можно ли их применить для изготовления рамок? Может можно снять какой то определенный слой, интересно на какую глубину может пропитаться эта гадость? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый вечер! Вопрос: У меня остались брусы 150х70 они были обработаны антисептиком "снежок" что бы не заводилась разная живность. Можно ли их применить для изготовления рамок? Может можно снять какой то определенный слой, интересно на какую глубину может пропитаться эта гадость? :hi:
cтрогните и узнаете
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на какую глубину может пропитаться эта гадость? :hi:
Отрежьте кусок по длине. На срезе увидите всю картину.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый вечер! Вопрос: У меня остались брусы 150х70 они были обработаны антисептиком "снежок" что бы не заводилась разная живность. Можно ли их применить для изготовления рамок?

А может лучше эти брусы приспособить для других целей и не рисковать :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...