Перейти к содержанию

Конструкції рамок


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, sitava сказав:

В кавказянок гніздо не більше 8-9(моїх), а то і менше. Далі іде чистий мед без перги, скільки вже наносять. 12л то десь три з половиною рамки.

В мене кавказянки немає, і ніколи не буде, 12 літрів це мінімум, бо коли рамки роздують, це звичайно більше, в мене магазинка має роздільник 42 мм. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Ворон сказав:

В мене кавказянки немає, і ніколи не буде, 12 літрів це мінімум, бо коли рамки роздують, це звичайно більше, в мене магазинка має роздільник 42 мм. :hi:

Ну да, ви ж можете поставити наверх ще магазин і ще. Був би взяток.

В моїх умовах навіть в малому лежаку на 16(або 15розсунутих) рам запас місця десь на 30 л меду, без урахування гніздового. Для стаціонару-тутешнього взятку це космос :).

Можна стульні наробити під мед з планкою наприклад 45мм :umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, sitava сказав:

Ну да, ви ж можете поставити наверх ще магазин і ще. Був би взяток.

В моїх умовах навіть в малому лежаку на 16(або 15розсунутих) рам запас місця десь на 30 л меду, без урахування гніздового. Для стаціонару-тутешнього взятку це космос :).

Можна стульні наробити під мед з планкою наприклад 45мм :umora:.

 Я спочатку пробував робити роздільник 44 мм, але бджоли мене перехитрили, почали будувати нові стільники між такими широкими роздільниками, я сам столяр, тому можу зробити любі роздільники, так я роблю рамки сотнями. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Ворон сказав:

 Я ссочатку пробував робити роздільник 44 мм, але бджоли мене перехитрили, почали будувати нові стільники між такими широкими роздільниками, я сам столяр, тому можу зробити любі роздільники, так я роблю рамки сотнями. :hi:

Так, ліпити починають. Пробував ще і ширші, але в мою медогонку товстіші 45 вже погано влазять :umora:

привіт Сокальщині

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
04.10.2022 в 11:04, Lefty сказав:

У лежаках ( їх не багато і стоять стаціонарно) рамки з верхнім бруском 36мм. Дуже подобається - реально бдж.сімя менше турбується особливо коли не потрібно повністю гніздо продивлятись але і при повному огляді досить зручно), ІМХО є в такій рамці  (з таким верхнім бруском) кілька недоліків - вона тільки для лежаків, вартість рамки, час від часу на протязі сезону необхіддність зчищати з боків верх бруска прополіс ( віск), не можливість в кінці зими ( при фосмажорі) дати канді. Але в лежаках від такої рамки відмовлятись не планую, це при тому що основна маса пасіки на рамці де верхній брусок 25мм 

З канді можна вирішити просто, поставивши в середину одну-єдину стандортну рамку .

Але канді я застосовую в одному випадку, коли відправляю маток замовникам.:dntknw:

Просто потрібно подбати про корми у повномедних печатних стільниках ще з літа

та добре скоротити при підготовці до зими.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • ромео changed the title to Конструкції рамок

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...