Перейти к содержанию

Прикрепляем, вкладываем...


igorrost

Рекомендуемые сообщения

Ошибка загрузки. У вас нет прав для загрузки файла с таким расширением. :ak: обычный текстовый документ Word :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я взагалі не можу просканований текст розмістити. Чомусь виходить по 4мб. Якщо стиснути, текст стає незрозумілим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я взагалі не можу просканований текст розмістити. Чомусь виходить по 4мб. Якщо стиснути, текст стає незрозумілим.

То треба текст зберегти як текстовий файл, а не як зображення.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я взагалі не можу просканований текст розмістити. Чомусь виходить по 4мб. Якщо стиснути, текст стає незрозумілим.

Поцікавтеся програмою Abby Fine Reader для розпізнавання тексту. Тоді ваші 4 МБ зменшаться в сотні разів. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я взагалі не можу просканований текст розмістити. Чомусь виходить по 4мб. Якщо стиснути, текст стає незрозумілим.

Поцікавтеся програмою Abby Fine Reader для розпізнавання тексту. Тоді ваші 4 МБ зменшаться в сотні разів. :hi:
А ще існує безкоштовна CuneIForm також для розпізнавання. Наразі з її допомогою розпізнаю отскановану книгу про бджолярство. До речі, вже існує багато безкоштовного програмного забезпечення, яке може закрити потреби звичайного користувача компютера так само як і ти до яких ми звикли. От була проблема в декого - не може відкрити файл MS Word найновішої версії в MS Word версії попередьної. В той час існує безкоштовний Open Office, який не тільки виконує ті ж самі функції що і MS Word а і може відкрити їх найновіші версії, чого не може сам MS Word!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для вставки ссылки используется эта кнопка

Не нашел я эту кнопку
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не нашел я эту кнопку

Эта кнопка находится в том окне, где пишется ответ. Шестая слева.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробуем http://www.dombee.info Сайт

Так в открывшееся окно надо ссылочку вставить(там по умолчанию стоит только http:// ) , а Вы видно просто жмёте ОК :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сайт получилось ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чи побачимо ?post-1595-1265969870_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поцікавтеся програмою Abby Fine Reader для розпізнавання тексту.

До речі для дилетантів можна в сукупності з іншими прогами перекладаи сканований текст.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если фото большое - сжимаем.

Шановний П. для мене по кнопочках у фаін редер, потрібно для лекцій "Яким бути ідеальному вулику".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайшов фото меншого обсягу по темі "Яким бути ідеальному вулику". запитаюсь. post-1719-1266077102_thumb.jpg Наче вийшло. А як перемістити у лекції?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друге фото Шабаршова А ось такий переріз у борті. post-1719-1266693158_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щось не так post-1595-1266836785_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А так буде краще ? post-1595-1266873074_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як перемістити у лекції?

Повторити ті ж дії там. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробую вставить фото.post-334-1267046609_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Вордовские документы нельзя вставлять?Что то я их там не увидел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Ну що ж спробуємо зараз розмістити фото моїх бджілокpost-2220-1277492542_thumb.jpg Здається вдалося :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну що ж спробуємо зараз розмістити фото моїх бджілокpost-2220-1277492542_thumb.jpg Здається вдалося :ay:
а это мои и купленная маточкаSDC12913.ZIP
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а это мои и купленная маточка

Зручніше коли фото викладені або прямо на форумі, або щоб сильно не стискати - завести собі Веб-альбом, наприклад ТУТ, а на Точку викладати посилання, чи фото по URL. І ще - все ж таки варто стискувати фото. Ця функція просто реалізується з допомогою Microsoft Pictures Manager, компонент Офіса(на файлі правою кнопкою миші відкрити контекстне меню і вибрати "Откріть с помощю..."). Стискання для документів майже не погіршує якість зображення. Ось Ваша фотка трохи обрізана і зменшена в об"ємі в 10 разів post-3-1277523612_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-2142-1277746597_thumb.jpgпроверка post-2142-1277746889_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...