Jump to content
Petrovych61

С днём рождения!

Recommended Posts

NVN---- С дём рождения , всего самого на лучшего

NVN, с Днём Рождения!

blek-269. einar. СПАСИБО. :hi:

Mapet С днём рождения

Mapet! Поздравляю с днём рожденья!счастья,здоровья и любви!

Edited by genya9

Тож у прекрасний літній час Дозвольте привітати з святом І побажати в день святковий Від всього серця Вам Хай ллється радість із очей І буйно квітне все навколо. [Нехай Вас Бог благословляє, Хай результати праці Вам дають наснагу. Хай буде світлим кожен день в житті, Хай негаразди завжди обминають, Хай буде легко Вам вперед іти, І словом добрим Вас завжди вітають. Бажаю успіхів великих у роботі,. Нехай минають завжди всі турботи, І хай приносить радість кожний день І будьте в дні ці непрості Завжди веселі та здорові.! Хай буде світлим кожен день в житті, Хай негаразди завжди обминають, Хай буде легко Вам вперед іти, І словом добрим Вас завжди вітають. Бажаю успіхів великих у роботі,. Нехай минають завжди всі турботи, І хай приносить радість кожний день

post-3552-1312868740_thumb.jpg

Mapet я вас поздоровляю з ювілеєм

Mapet! С днем рождения! Будь здоров!

Господа! Поздравляю Вас с праздником! Счастья, добра, благополучия Вам и вашим близким! Mapet! Поздравляю Вас с юбилеем, наилучшие пожилания! :baby::ole_ole::hi:

Мої вітання п. Mapet! Наснаги до праці, поваги від оточуючих, міцного здоров'я і всього тільки доброго у житті :az::ole_ole::hi:

Друзі, дякую за привітання і побажання! Я щасливий тим, що на форумі є стільки хороших людей, яких я б мав за честь вважати своїми друзями! :az: Таничка, благодаря! Радвам се да ви видя по време на форума, сестра! :ax: Іван, valerev1, вітаю вас! Піднімемо сьогодні чарочку за наше день народження! :az::ole_ole:

Mapet, вітаю з Днем народження! :az: Зорить чудова Ваша дата Цей світлий день – Ваш ювілей. У дім уже заходить свято З вітанням друзів та гостей. Хай незліченні будуть роки Багаті сонцем та добром, Веселим спів, легкими кроки, Хай доля сповниться добром. :wave:

Дима, :az:

Mapet, с Днём рождения! Спасибо за самый лучший украинский сайт-форум по пчеловодству. Счастья, здоровья, удачи. Долгих лет жизни и всякого добра. С уважением, Дмитрий

Mapet, с Днём рождения! Спасибо за самый лучший украинский сайт-форум по пчеловодству. Счастья, здоровья, удачи. Долгих лет жизни и всякого добра. С уважением, Дмитрий
Діма, дякую за вітання і ППЗ за співпрацю! Разом ми робимо одну справу. :az:

Mapet, з Днем народження! :az:

einar, дякую! :az: Семеныч, з днем народження! Хай все задумане здійснюється!

Mapet, дай Бог тобі миру, спокою, благодаті божою, счастя і любові :hi::ax:

шаруда, дякую! І Вам всіх благ і здоров"я! :az:

Taras(42), sika4(34), алексей31(37), buka_b(30), Kuznec(30)
Всіх з днем народження! Хай щастить!

Taras(42), sika4(34), алексей31(37), buka_b(30), Kuznec(30) Козаки, з Днем народження вас, щастя, удачі в житті :az::az::az::az::az:

post-6-1313527408_thumb.jpg

Bdjol, з днем народження!

vovchikу-братику! З Днем народження! Успіхів з бджолами і в твоїй такій потрібній людям роботі! :az:

Bdjol, з днем народження!
Спасибо, только заметил.