Перейти к содержанию

С днём рождения!


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

Антон! Вітаю з Днем народження. Марія! Вітаю тебе з Днем натодження твого чоловіка! :umora: Антон! Бажаю тобі щастя, здоров"я, успіхів в усіх справах, хай на твоєму шляху трапляються тільки добрі люди і вірні друзі. :az::az::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Struk 07 , я приєднуюсь до Ваших привітань, тим більше що добре уявляю, кого поздоровляю - приємний і поважний чоловік, як і його дружина, :az: але шкода що

"Последнее посещение 30.8.2008, 20:12"
і напевно вони не прочитають цього привітання. :dntknw::hi: Тож як доведеться побачити, то передавайте! :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

щиро вдячний хлопці за привітання....приємно одержувати вітання від вірних друзів... :ah: Вдячність висловлює також МЕДОВА КНЯГИНЯ. :ole_ole: Струк і Марет, постійно слідкуємо за вашими спілкуванням на форумі.Без вас форум був би не форум.. :IMHO1: .так тримати :ay: з часом приєднаємось і ми....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Без вас форум був би не форум..

Ну якщо вже говорити чесно, то форум -це багато людей. Тож без кожного з форумчан форум не був би форумом. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згідний!!!Тактовність спілкування і слушні пропозиції характерно для багатьох. Я просто висловив особисту думку (і не тільки свою) щодо вас конкретно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Братство бджолярів Землі Волинської"Ройовий Стан" вітає пасічника з Вінниці Лохова Валерія з Днем Народження і зичить здоров'я, щастя у сімейному житті, удачі у конкурсі в Баришівці , всього найкращого. Братаймося, бо ми того варті :az: ! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Старообразец, з днем народження, колего(не побоюсь цього слова :umora: )! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Mapet,спасибо за поздравление :az::az::az: !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Егошин Л.Р Сонячних ранків Ранніх світанків Щастя без ліку І довгого віку :ax::baby::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Єгошин Л.Р. Хай буде літ не менше ста в житті, І шлях ваш буде світлим, А все життя немов кришталь, Прекрасним, радісним і чистим! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Єгошин Л.Р. За Вас и за все хорошее!!!!!!! :az::az::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Егошин Л.Р. С Днём Рожденья!!! Успехов в трудовой деятельности и всего наилучшего!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И я присоединяюсь к поздравлениям коллег! Сегодня предоставилась возможность поздравить Леонида лично, и я этим воспользовался. :ole_ole: Успехов, вдохновения, процветания и результатов! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

zik ЖЕЛАЮ СЧАСТЬЯ И ДОБРА И ЗЕЛЁНОГО БАБЛА!!! :az: С Днём Рожденья!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Sidor Желаем счастья и здоровья! Желаем бодрости и сил! Чтоб каждый день обычной жизни Вам только радость приносил. :baby::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ногаец. Щастья и всего самого лучшего!!! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ногаец. щастя здоровья терпения .щоб тебе тары нехватало под мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ногаец, здоровья, любви иудчи! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нагаец, поздравляю, удачи, Божьей милости!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нагаец, с праздником. :ax: Чтобы елось и пилось, Чтоб хотелось и моглось, Чтобы всяко и везде Было с кем и было где! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ракетин, с Днем рождения. :ax: Сколько прожито лет Мы не будем считать, Но хотим в этот день Мы тебе пожелать: Не болеть, не стареть, Никогда не скучать И еще много лет Дни рожденья встречать! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ракетин. Поздоровляю, здоров*я бажаю і всього того що мігби сам собі бажати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ракетин, присоединяюсь к поздравлениям! Желаю вдохновения и успехов в матководстве!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ракетин, вітаю Вас з днем народження! Щастя та здоров'я Вам бажаю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...