Перейти к содержанию

Бджільництво врятує Україну!


Рекомендуемые сообщения

Смотрим Видео :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Смотрим Видео :)
Потрібно додати, що технологією вже зацікавилось кілька фірм - експортерів органічної продукції. Але всі просять зразки продукту, лабораторні висновки та визначення термінів зберігання. По першому та третьому пунктах інтенсивно працюємо. По дослідженню продукту, велика надія на Умань - ще 4 роки тому домовлявся з представником Уманьського сільгосп. універс. але тоді не склалося - чиновники не дали дозволу. Зараз все або за великі гроші, або в навчальних закладах із залученням студентів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

9-16 травня в Україні перебувала делегація фірми "Thomas apicultura"- провідного європейського виробника обладнання для бджільництва. Гості прибули на  запрошення кооперативу "ПАВІК" з метою подальшого розвитку стосунків у розробці та виробництві нових видів продукції.  Основною метою французької фірми була демонстрація нової лінії для відкачування меду на виставці в Києві. Основним завданням нашої фірми було забезпечити гостям комфорт, організувати експозицію на виставці та ознайомити зі станом бджільництва в Україні.

 Протягом візиту було організовано:
-Демонстрацію лінії для відкачування меду на медовій виставці Інституту Бджільництва ім. П,І,Прокоповича.
-Знайомство гостей з провідними Українськими виробниками обладнання, що були присутні на виставці.
- Екскурсію на кафедру бджільництва Національного Аграрного Університету.
-Екскурсію на промислову пасіку В.І.Нагорнюка
-Екскуурсію на завод по експорту медової продукції фірми "Біхайв"
-Екскурсію на експериментальну пасіку В.О. Соломки (Діда Василя) та до музею медоваріння.
-Екскурсію на пасіку В.І.Ільченка та візит до його  магазину "Медова хата"
_Екскурсію на виробництво кооперативу ПАВІК та фірми Етон- виробника металокерамічних нагрівачів.
 Крім того відбулися дуже цікаві та плідні зустрічі:
-З керівництвом Спілки Пасічників України
- З експортерами меду.
- Відбувся візит до посольства Франції в Україні.
- Проведено зустріч з представниками кабміну України з питань євроінтеграції.
-Проведено переговори про співпрацю фірми "Thomas apicultura" з кооперативом ПАВІК, який представлятиме інтереси французької фірми в Україні.
-Проведено виробничу нараду для освоєння спільного виробництва деяких видів продукції.
-І протягом 4х днів було відкрите спілкування з відвідувачами виставки - ярмарку.
    На завершення візиту, як фінальна крапка, була козацька юшка, вечеря біля Дніпра, соловейко над головою і тривале спілкування про життя-буття...
Гості візитом задоволені, Компанія ПАВІК додала у рейтингу серед виробників та авторитету у пасічників.
 
Наостанок хочу подякувати моїм колегам та друзям за допомогу по організації візиту.
Ю.М.Гуслій.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не похвальби ради... Коли ми розвантажували лінію 10 травня на площі Інституту (добилися з боєм, бо хотіли нас поставити під парканом), пішов сніг. Не дуже приємною погодою зустрічала Україна своїх гостей, прикро дивитись як падає сніг на нове обладнання...

  І мені знову пригадалась перша моя виставка. Рівно 7 років тому я привіз на Київську виставку перші ножі, зроблені на балконі зимою. Заплатити за місце не було чим і я ходив між рядами з рябою торбою, пропонуючи ножі пасічникам. І продавав я їх "аж" по 150 грню при собівартості 180, тому що компанія ОСЬ викинула на ринок аж 1000 ножів, зроблених по моїй технології, але нікчемної якості, і продавали їх по 170 грн... І ще я завжди пам"ятатиму, як Валентин Антонович Міняйло з Марганцю дав мені табуретку і дозволив безкоштовно сидіти біля нього, продавати ножі... Це було 2010 року, і 1 травня цього року я зайшов у арендоване приміщення і почали працювати, спочатку вдвох, потім додалося ще людей... І 7травня 2017 року ми сіли за стіл і пригадали нашу історію... А вже 9 травня я зустрічав французів.

 І варто було подивитись на реакцію гостей, коли під снігом з дощем через 10 хвилин були розкладені піддони, а через годину стояв намет і лінія, змонтована за годину, була загорнута і вкрита. Тільки тоді гості почали посміхатись і фотографувати сніг...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не похвальби ради...  Коли на фуршет, організований французами, прибули представники кабміну ( не перші особи, молоді хлопець та дівчина), я трішки п"яний від вина, а більше від хвилювання, бо не вчили мене проголошувати промови на міжнародних зустрічах, почав розповідати цим дітям з кабміну про життя. Про те що можна в Україні розвивати виробництво, можна за 7 років з нуля вийти на міжнародний ринок, створювати робочі місця, і, головне, платити людям зарплату... Я вмію це робити!

   І знову пригадав весняну зустріч в Полтаві. Конференцію про кооперативи. Де мене затюкали і не дали говорити. І прикро не тому що затюкали, а тому що не почули як отримати з вулика більше продукції, як організовувати кооперацію, невже 7 років досвіду нікому не потрібно??? Зате пів дня слухали тих хто мріє створювати кооперативи за державні (тобто за мої!) гроші...

Чому відразу по приїзду французів запросили до посольства Франції, вітали, обіцяли сприяти, допомагати, підтримувати. А коли ми були на Апіславії в Алма-Аті минулого року, і "порвали" всіх конкурентів, нїхто з ураїнских дипломатів про це не чув і не бачив? Чому в Казахстані всі пасічники знають Діда Василя, а наші владці навіть на нагороду  до 75 річчя поскупилися???

  Ми велика медова країна! Ми рухаємось в правильному напрямку! І Бог нам допомагає!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Ю.М. сказав:

Ми рухаємось в правильному напрямку!

принаймні ми так думаємо, що так є...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ю.М. сказал:

 

   І знову пригадав весняну зустріч в Полтаві. Конференцію про кооперативи. Де мене затюкали і не дали говорити. ... Зате пів дня слухали тих хто мріє створювати кооперативи за державні (тобто за мої!) гроші...

..... А коли ми були на Апіславії в Алма-Аті минулого року, і "порвали" всіх конкурентів, нїхто з ураїнских дипломатів про це не чув і не бачив? Чому в Казахстані всі пасічники знають Діда Василя, а наші владці навіть на нагороду  до 75 річчя поскупилися???

  

 

потому что- чемодана не принесли!.... ничего в стране не изменилось:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, vetal_61123 сказал:

 

12 часа назад, vetal_61123 сказал:

... ничего в стране не изменилось:(

Змінилось багато! Виробництво у 2016 році перевищило 100 тис, експорт 57(?) тис.

Зростання виробництва обладнання ще вражаюче. Враховуючи, що до 1993р в Україні зовсім не було профільних підприємств,

зараз, враховуючи виробництво обладнання, вуликів, одягу, ліків, це десятки підприємств і більше 1000 працівників! 

62186_20170119234935_5881346f224c5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаві цифри про бджільництво Франції: Минулого року Франція зібрала 9 000 т. меду і закупила 35 000т. В основному у Польщі. Під час наших переговорів йшлося про закупки українського меду в Україні, а не в Польщі.

Після переговорів і аналізу візиту в мене склалось переконливе вреження - хто в кого вчитися повинен??? Як спеціаліст з організації виробництва мушу визнати: ОРГАНІЗАЦІЯ, ЯКА ДАЄ 20% приросту щорічно НЕ ПОТРЕБУЄ РЕФОРМУВАННЯ! Її можна тільки удосконалювати. Покажіть мені ще подібне зростання в Україні!

Французи привозили лінію, дуже красиву, якісну і дорогу! Але досягли домовленості з нами про виробництво простих і дешевих механізмів! І знову питання, чи потрібні великі лінії, чи потрібні пасіки на тисячі сімей, чи потрібно сліпо когось копіювати? А може то просто понти і примочки? Адже ніхто не дав економічних розрахунків використання потужних ліній на наших пасіках, всі аргументи "на пальцях". А ще французи побачили нові! технології!!! і нові продукти і просять поділитися досвідом!

То невже в цій країні нічого не змінилося???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Ю.М. сказал:

Цікаві цифри про бджільництво Франції: Минулого року Франція зібрала 9 000 т. меду і закупила 35 000т. В основному у Польщі. Під час наших переговорів йшлося про закупки українського меду в Україні, а не в Польщі.

Після переговорів і аналізу візиту в мене склалось переконливе вреження - хто в кого вчитися повинен??? Як спеціаліст з організації виробництва мушу визнати: ОРГАНІЗАЦІЯ, ЯКА ДАЄ 20% приросту щорічно НЕ ПОТРЕБУЄ РЕФОРМУВАННЯ! Її можна тільки удосконалювати. Покажіть мені ще подібне зростання в Україні!

Французи привозили лінію, дуже красиву, якісну і дорогу! Але досягли домовленості з нами про виробництво простих і дешевих механізмів! І знову питання, чи потрібні великі лінії, чи потрібні пасіки на тисячі сімей, чи потрібно сліпо когось копіювати? А може то просто понти і примочки? Адже ніхто не дав економічних розрахунків використання потужних ліній на наших пасіках, всі аргументи "на пальцях". А ще французи побачили нові! технології!!! і нові продукти і просять поділитися досвідом!

То невже в цій країні нічого не змінилося???

Зрозуміло, що у Польщі купували український мед і зрозуміло, що у 2016 р. був рекорд по медозборів, тільки чи виграв від того рекорду виробник і чи держава його підтримувала? В Україні на ринку меду діє жорстокий капіталізм, в механізми якогобагато пасічників так і не освоїли.

А рекордсменом бути лише по 2 найбільших причинах природніх умовах і посівах соняшника, ну і звичайно трудулюбивісь пасічників ніхто не відміняв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Зрозуміло, що у Польщі купували український мед і зрозуміло, що у 2016 р. був рекорд по медозборів, тільки чи виграв від того рекорду виробник і чи держава його підтримувала? В Україні на ринку меду діє жорстокий капіталізм, в механізми якогобагато пасічників так і не освоїли.

А рекордсменом бути лише по 2 найбільших причинах природніх умовах і посівах соняшника, ну і звичайно трудулюбивісь пасічників ніхто не відміняв.

Жорстокий капіталізм, але відсутність монополізму веде до конкуренції, чого бракує іншим галузям.

А що до посівів соняшнику, то ми ще побачимо результат експерименту в Семенівці. Років 10 тому у мене була дискусія з В.М.Коржем що до цукрових буряків та цукру для бджіл. Я сів рахувати собівартість цукру та меду і виявилось, що розбіжність не така вже й велика. А враховуючи інші продукти бджільництва, особливо пергу, бджільництво досить перспективне.  І якщо провести історичні паралелі, що колись Київську Русь годували бджоли, а у 18-19 сторіччі вся індустріалізація України створена завдяки цукроварінню, то зараз знову ситуація змінилась.Цукрозамінники можна отримати синтетичні, а мед і пергу -ні! Золотий міліард хоче їсти  і готовий друкувати будь яку кількість зелених папірців для отримання якісного продукту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ю.М. сказал:

Жорстокий капіталізм, але відсутність монополізму веде до конкуренції, чого бракує іншим галузям.

А що до посівів соняшнику, то ми ще побачимо результат експерименту в Семенівці. Років 10 тому у мене була дискусія з В.М.Коржем що до цукрових буряків та цукру для бджіл. Я сів рахувати собівартість цукру та меду і виявилось, що розбіжність не така вже й велика. А враховуючи інші продукти бджільництва, особливо пергу, бджільництво досить перспективне.  І якщо провести історичні паралелі, що колись Київську Русь годували бджоли, а у 18-19 сторіччі вся індустріалізація України створена завдяки цукроварінню, то зараз знову ситуація змінилась.Цукрозамінники можна отримати синтетичні, а мед і пергу -ні! Золотий міліард хоче їсти  і готовий друкувати будь яку кількість зелених папірців для отримання якісного продукту.

А де ж на ті семенівські  пасіки взяти  працівників?

У Семенівці не розраховують на сонях.

Там інших розрахунок про нього писав.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Працівників знайти можна - люди продовжують тікати з села хто в місто, хто за кодон в пошуках роботи, складніше навчити...

А по Семенівці мене цікавлять не розрахунки, то не завжди справдовується, а те що віддали поля під медоноси, мабуть вперше в Україні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Ю.М. сказал:

Працівників знайти можна - люди продовжують тікати з села хто в місто, хто за кодон в пошуках роботи, складніше навчити...

А по Семенівці мене цікавлять не розрахунки, то не завжди справдовується, а те що віддали поля під медоноси, мабуть вперше в Україні.

Платіть оренду більше ніж інші і Вам те ж віддадуть, а що сіяти в переважній більшості "питання треттє".

А в кількісному плані бджільництво Україні не врятує, 100 млн. експортної виручки це для об'ємів держави, фактично "капля в морі" єдина перевага бджільництва це відносно значна зайнятість населення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.05.2017 в 14:55, Wladimir_K сказал:

 

А в кількісному плані бджільництво Україні не врятує, 100 млн. експортної виручки це для об'ємів держави, фактично "капля в морі" єдина перевага бджільництва це відносно значна зайнятість населення.

На мою думку, найбільша перевага бджільництва - кадри, люди які працюють на себе. Причому вже в другому- третьому поколінні!

Під час переговорів з експортерами  не обійшли кадрову політику. Аргумент простий - люди, які вкинули міліони в сучасні заводи залежать від дядька-пасічника більше, ніж він від них!  Тому що "ложка дьогтю" псує вже не бочку, а 20 т. меду!  І питання, як співпрацювати з пасічником, як провести селекцію постачальників на порядність та навчити правильно готувати продукцію дуже актуальне. Власники заводу пішли шляхом створення власної бази клієнтів за територіальним принципом. Я ж пропонував використати досвід Польщі- надати пасічникам дотації. Але не на кількість вуликів, а на придбання засобів виробництва. І організувати видачу часткової компенсації за придбаний товар повинні місцеві організації. Таким чином гроші приведуть пасічників до спілки, будуть стимулювати виробників обладнання, покажуть напрямок розвитку та у вигляді податків повернуться державі. Аргумент - фірма Лисонь працює 21 рік, але вийшла в світові лідери і продає продукцію в 100 країн світу, заробляючи славу і валюту для країни.  

А буде кадрова політика - буде і організація, і навчання, і захист.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 years later...

Під час проведення Апімондії в Стамбулі я багато спілкувався з делегацією Азербайджану. Воно й не дивно, бо тільки завдяки допомозі друзів з Азербайджану ми, кооп ПАВІК та АВВ-100 змогли як приватні особи потрапити на міжнародну виставку. Кабмін України нам такого дозволу не дав...

 Але мова про інше. Після війни в Нагірному Карабаху залишились великі площі замінованих безлюдних земель. І першими на освоєння були відправлені пасічники. Згідно державної програми! Причому ті, що "на колесах", повністю автономні з запасами харчів та палива. Було багато проблем в організації, та й тривалі переїзди гірськими дорогами не минули без втрат. Але є досвід! Наступного року вони планують розширити кількість пасік, причому вже з отарами овець (в тому числі й для розмінування) та зі стаціонарними пунктами догляду за пасіками та худобою. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
В 29.05.2017 в 14:55, Wladimir_K сказал:

 

А в кількісному плані бджільництво Україні не врятує, 100 млн. експортної виручки це для об'ємів держави, фактично "капля в морі" єдина перевага бджільництва це відносно значна зайнятість населення.

Повертаючись до теми. Зайшли до нас чоловік з дружиною, років по 40. Дружина (!!!) показує пальцем на обладнання і наголошує: " Оце треба купити, і оце треба купити, і оце треба купити!" ( так тисяч на 70-100). На моє здивування чоловік пояснює: " У нас 60 гектарів землі і 100 вуликів. Але мед хоч продається, будемо розширювати пасіку"... Висновки:

1."Капля в морі" по відношенню до інших експортних товарів значно виросла. І може ще вирости в рази при втручанні антимонопольного комітету в цінову політику. Якщо державі потрібна валюта, доцільно вкладати гривню в допомогу пасічникам для продукування експортного продукту.

2. Зайнятість населення надактуальна тема! Біля нашого заводу видають гуманітарку, отримують сотні людей, приїздять на крутих машинах... А евакуйованих підприємств, які  орендують приміщення й працюють у нас на заводі 4-5, людей близько 20 чоловік! 

3. Лінія фронту грубо 1000 км, на глибину 50 (мінімум), тобто 50 000 кв. км, або 5 000 000 га землі, непридатної для використання в найближчому майбутньому. Для бджільництва це величезні площі медоносів, бджола не підірветься на мінах, не буде збирати боєприпаси і т.д., але принесе прибуток пасічнику і державі! Україна може стати монополістом на світових ринках меду!!!

4.Українське бджільництво за роки незалежності не тільки не впало (на відміну від інших галузей), але й динамічно розвивалось! Це підтверджується розвитком ринку обладнання. Тому вважаю за необхідне написати програму розвитку галузі на найближчі 5-10 років,  без участі громади це не можливо! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Ю.М. сказал:

Повертаючись до теми. Зайшли до нас чоловік з дружиною, років по 40. Дружина (!!!) показує пальцем на обладнання і наголошує: " Оце треба купити, і оце треба купити, і оце треба купити!" ( так тисяч на 70-100). На моє здивування чоловік пояснює: " У нас 60 гектарів землі і 100 вуликів. Але мед хоч продається, будемо розширювати пасіку"... Висновки:

1."Капля в морі" по відношенню до інших експортних товарів значно виросла. І може ще вирости в рази при втручанні антимонопольного комітету в цінову політику. Якщо державі потрібна валюта, доцільно вкладати гривню в допомогу пасічникам для продукування експортного продукту.

2. Зайнятість населення надактуальна тема! Біля нашого заводу видають гуманітарку, отримують сотні людей, приїздять на крутих машинах... А евакуйованих підприємств, які  орендують приміщення й працюють у нас на заводі 4-5, людей близько 20 чоловік! 

3. Лінія фронту грубо 1000 км, на глибину 50 (мінімум), тобто 50 000 кв. км, або 5 000 000 га землі, непридатної для використання в найближчому майбутньому. Для бджільництва це величезні площі медоносів, бджола не підірветься на мінах, не буде збирати боєприпаси і т.д., але принесе прибуток пасічнику і державі! Україна може стати монополістом на світових ринках меду!!!

4.Українське бджільництво за роки незалежності не тільки не впало (на відміну від інших галузей), але й динамічно розвивалось! Це підтверджується розвитком ринку обладнання. Тому вважаю за необхідне написати програму розвитку галузі на найближчі 5-10 років,  без участі громади це не можливо! 

Ви ціну меду бачили? Поцікавтесь.  Можна, що хоч писати і творити, але без ринків збуту продукції це нікому не потрібне.  Чи 2019 р. забули?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ю.М. сказал:

3. Лінія фронту грубо 1000 км, на глибину 50 (мінімум), тобто 50 000 кв. км, або 5 000 000 га землі, непридатної для використання в найближчому майбутньому. Для бджільництва це величезні площі медоносів, бджола не підірветься на мінах, не буде збирати боєприпаси і т.д., але принесе прибуток пасічнику і державі! Україна може стати монополістом на світових ринках меду!!!

Ось отут у мене є питання ? Ви тут би жили ? А я да же знаю відповідь, бо живу тут де зараз . Тут буде не до меду ,а як вижить і тут уже не до раматету і пальцями тикать не будеш що купить . А що на даний момент потрібно . Так може думати людина яка не була отут тому так вона дума  і що вона виробляє цей рамотет . Я не хочу писати тут цілі трактати . Ось один Ви повезете бджіл на міни ? Да же якщо у Вас все буде добре в дома , хоча я дуже сумніваюсь в цьому .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, blek-269 сказав:

Ось отут у мене є питання ? Ви тут би жили ? А я да же знаю відповідь, бо живу тут де зараз . Тут буде не до меду ,а як вижить і тут уже не до раматету і пальцями тикать не будеш що купить . А що на даний момент потрібно . Так може думати людина яка не була отут тому так вона дума  і що вона виробляє цей рамотет . Я не хочу писати тут цілі трактати . Ось один Ви повезете бджіл на міни ? Да же якщо у Вас все буде добре в дома , хоча я дуже сумніваюсь в цьому .

Тим паче поля не засіяні будуть. Не буде ні соняшнику, ні рапсу, ні чого...:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, ПчОла сказал:

Тим паче поля не засіяні будуть. Не буде ні соняшнику, ні рапсу, ні чого...:hi:

І які Ваші будуть дії ? Що Ви будете їсти ? Я в цьому році не планую їхати не куди бо так складуться обставини .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, blek-269 сказал:

Ось отут у мене є питання ? Ви тут би жили ? А я да же знаю відповідь, бо живу тут де зараз . Тут буде не до меду ,а як вижить і тут уже не до раматету і пальцями тикать не будеш що купить . А що на даний момент потрібно . Так може думати людина яка не була отут тому так вона дума  і що вона виробляє цей рамотет . Я не хочу писати тут цілі трактати . Ось один Ви повезете бджіл на міни ? Да же якщо у Вас все буде добре в дома , хоча я дуже сумніваюсь в цьому .

Чи я б там жив? Я не знаю. І ви мене погано знаєте. Але Ви живете! Я написав про перспективу можливостей. Таких як Ви багато і чим будуть заробляти на хліб, якщо не пасікою? Тому що, по перше війна закінчиться, а по друге потрібно допомогти тим хто залишився. Можна возити продукти, дрова і т.ін. а можна допомогти забезпечивши умови для роботи (дати вудку, а не рибу). Вирішувати не мені, а нам разом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Ю.М. сказал:

Повертаючись до теми. Зайшли до нас чоловік з дружиною, років по 40. Дружина (!!!) показує пальцем на обладнання і наголошує: " Оце треба купити, і оце треба купити, і оце треба купити!" ( так тисяч на 70-100). На моє здивування чоловік пояснює: " У нас 60 гектарів землі і 100 вуликів. Але мед хоч продається, будемо розширювати пасіку"... Висновки:

1."Капля в морі" по відношенню до інших експортних товарів значно виросла. І може ще вирости в рази при втручанні антимонопольного комітету в цінову політику. Якщо державі потрібна валюта, доцільно вкладати гривню в допомогу пасічникам для продукування експортного продукту.

2. Зайнятість населення надактуальна тема! Біля нашого заводу видають гуманітарку, отримують сотні людей, приїздять на крутих машинах... А евакуйованих підприємств, які  орендують приміщення й працюють у нас на заводі 4-5, людей близько 20 чоловік! 

3. Лінія фронту грубо 1000 км, на глибину 50 (мінімум), тобто 50 000 кв. км, або 5 000 000 га землі, непридатної для використання в найближчому майбутньому. Для бджільництва це величезні площі медоносів, бджола не підірветься на мінах, не буде збирати боєприпаси і т.д., але принесе прибуток пасічнику і державі! Україна може стати монополістом на світових ринках меду!!!

4.Українське бджільництво за роки незалежності не тільки не впало (на відміну від інших галузей), але й динамічно розвивалось! Це підтверджується розвитком ринку обладнання. Тому вважаю за необхідне написати програму розвитку галузі на найближчі 5-10 років,  без участі громади це не можливо! 

відповів вам на фейсбуці...продублюю тут

1237b0579c971085444446fb4276f4fe.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, mascot сказал:

відповів вам на фейсбуці...продублюю тут

1237b0579c971085444446fb4276f4fe.png

3.Всім відомо, що закупівельну ціну диктують 3-5 компаній, решта - статисти. Я не торгую медом, але маю багато інформації. Зокрема як пояснити коливання закупівельних цін в 2 рази за кілька місяців, чи стабільну ціну при зростанні курсу валюти в 1.5 рази?

4. На зовнішніх ринках експортери демпінгують! Хто може їх заставити вести узгоджену політику на зовнішніх ринках в інтересах держави? Тільки держава, яка захищає інтереси своїх громадян. Чи можна це зробити? Можна! Чи є в нас така держава? Поки що ні...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ю.М. сказал:

3.Всім відомо, що закупівельну ціну диктують 3-5 компаній, решта - статисти. Я не торгую медом, але маю багато інформації. Зокрема як пояснити коливання закупівельних цін в 2 рази за кілька місяців, чи стабільну ціну при зростанні курсу валюти в 1.5 рази?

4. На зовнішніх ринках експортери демпінгують! Хто може їх заставити вести узгоджену політику на зовнішніх ринках в інтересах держави? Тільки держава, яка захищає інтереси своїх громадян. Чи можна це зробити? Можна! Чи є в нас така держава? Поки що ні...

 

1. Яким чином 3-5 компаній диктують закупівельну ціну? Вони якось заважають 6-й компанії купувати мед в 2 рази дорожче чи в 2 рази дешевше? 

Як ви пояснюєте коливання цін на вашу лінію по відкачці в 2 рази.?  Ви учасник монопольного зговору ?  

На ціну завжди впливає безліч факторів .... але в основі лежить баланс попиту і пропозиції ... а не лінійна залежність від курсу валюти ...  

Які ви використовуєте джерела щодо курсу ?  Звідки взяли зміну курсу в 1,5 рази.  Курс по якому продається виручена за мед валюта  був 29,3 і переставився на 36,6 .... різниця 7,3грн .... де ви знаходите курс 29,3*1,5=44грн  ?  Тобто курс продажу валютної виручки за мед змінився на 7грн , а ви пишете що 14 ....  уже тільки тут допускаєте похибку в 100% ....

 

2. Ви коли продаєте свою лінію дешевше за лінію від Лисонь - ви також демпенгуєте? Чому ви також демпенгуєте, але при цьому засуджуєте в демпінгу інших?

 

А ось це  ..  "Хто може їх заставити вести узгоджену політику на зовнішніх ринках в інтересах держави?Тільки держава..." 

 

Ви сумуєте за СССР з тотальним державним регулюванням?

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...