Перейти к содержанию

Рейсмус


Рекомендуемые сообщения

34 минуты назад, Андрій Сумчанин сказал:

У вас какая модель DeWalt? DW733?

Да, DW733. Долго мучался выбором между Makita и Metabo, но знакомый (в связи с покупкой стационарного станка) предложил по очень вкусной цене DeWalt и я не смог устоять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, shersand сказал:

Да, DW733. Долго мучался выбором между Makita и Metabo, но знакомый (в связи с покупкой стационарного станка) предложил по очень вкусной цене DeWalt и я не смог устоять.

DeWalt рейсмус это тот станок от которых не отказываются. Я читаю по инету, что рейсмусы ДеВолт самые лучшие в категории настольных, особенно выделяют DeWalt DW735. Цена на них от 20 до 30 тыс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Андрій Сумчанин сказал:

DeWalt рейсмус это тот станок от которых не отказываются. Я читаю по инету, что рейсмусы ДеВолт самые лучшие в категории настольных, особенно выделяют DeWalt DW735. Цена на них от 20 до 30 тыс.

Я за свой отдал восемь :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купил на Метабо ножи с Utool UTP-13, Корвет Эксперт 21, они такие же, только три отверстия под штифты, цена Джетовских!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.11.2017 в 19:52, Andruhan сказал:

Купил на Метабо ножи с Utool UTP-13, Корвет Эксперт 21, они такие же, только три отверстия под штифты, цена Джетовских!

:ay:

В инете есть объявления по продаже ножей на  Utool UTP-13, Корвет Эксперт 21 и Metabo DH330 по цене 715-775 грн, запорожское предприятие изготавливает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

:ay:

В инете есть объявления по продаже ножей на  Utool UTP-13, Корвет Эксперт 21 и Metabo DH330 по цене 715-775 грн, запорожское предприятие изготавливает.

Брал по акции, 600 грн за два комплекта, заводской Китай, ещё не ставил, но по- виду нормальные. Сейчас чуть подорожали, но брать можно.  http://demet.com.ua/ru/online-marketing/derevoobrabotka/osnastka-k-rejsmusovym-stankam/komplekt-nozhej-dlya-rejsmusovogo-stanka-korvet-ekspert-21-330-artikul-25538-detail.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після купівлі роздивлявся рейсмус, тоді і фотнув.

IMG_20171124_102137.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Коллеги стоим перед выбором нужен совет . На каком остановиться рейсмусе МЕТАВО DH330 или МАКИТА 2021NB ?Обрабатываем до 4х куб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Метабо у меня работает почти два года. Переработал уже кубов 27 (95% древесины  - это сосна). После 25 поменял ножи, путем разворота. Аппаратом доволен. Точность на уровне. Единственное, за один проход при ширине детали 160мм более 1 мм толщины не снимаю, чтоб не перегружать аппарат. Гарантия три года от продавца.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

49 минут назад, Виктор С сказал:

Коллеги стоим перед выбором нужен совет . На каком остановиться рейсмусе МЕТАВО DH330 или МАКИТА 2021NB ?Обрабатываем до 4х куб.

Макітою користуюсь четверту зиму, проробив біля 18 куб. доски без фуганка, на цю зиму потрібно підточити ножі, нарікань ніяких, більше 1мм. незнімаю!

сосна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, M_Oleksandr_V сказал:

 

Макітою користуюсь четверту зиму, проробив біля 18 куб. доски без фуганка, на цю зиму потрібно підточити ножі, нарікань ніяких, більше 1мм. незнімаю!

сосна.

А разве в nb2012 точатся ножи? Я что-то пропустил видно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Mаксим сказал:

А разве в nb2012 точатся ножи? Я что-то пропустил видно

Чесно, ще незнаю, ще руки до нього недойшли. Можливо ти в цьому щось знаєш то напиши? можливо і неточаться!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проютюбив, там дійсно стоять двосторонні ножі (про заточку ніде ніслова) коли руки дойдуть буду знати що і як! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, M_Oleksandr_V сказал:

Проютюбив, там дійсно стоять двосторонні ножі (про заточку ніде ніслова) коли руки дойдуть буду знати що і як! 

На сайті макіти є опис про ножі. Є одноразові що йдуть з станком а є багаторазові. Однаразові не точуться і вони односторнні і там прижимна планка інакша. А двосторонні можли точити тіль не у гаражних умовах. А на спеціальних заточних станках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Урош сказав:

 А двосторонні можли точити тіль не у гаражних умовах. А на спеціальних заточних станках.

Ножі для фуганка чи рейсмуса неможливо заточити на заточному верстаті. Такі ножі якісно заточуються- шліфуються виключно на шліфувальних верстатах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Алексей пчеловод сказав:

Переработал уже кубов 27 (95% древесины  - это сосна). После 25 поменял ножи, путем разворота. Аппаратом доволен. Точность на уровне. Единственное, за один проход при ширине детали 160мм более 1 мм толщины не снимаю, чтоб не перегружать аппарат.

 

22 години тому, M_Oleksandr_V сказав:

Макітою користуюсь четверту зиму, проробив біля 18 куб. доски без фуганка, на цю зиму потрібно підточити ножі, нарікань ніяких, більше 1мм. незнімаю!

Оце я розумію РИБАКИ.:umora:

І скільки потрібно часу щоб прогнати 18 чи 25 кубів через рейсмус по 1 мм? Мінімум дошка від потрібного розміру, наприклад сороковку в 35мм, чистими вже 5 мм, а якщо врахувати викривлення то буде мінімум 10мм. А тепер рахуємо що одну заготовку потрібно прогнати 10 разів.

Цікаво що там у Вас за підшипники стоять в двигуні, та на самому валу ножів. А саме цікаве що там за мастило, що так довго і на таких великих обертах так довго працюють. У моєму Штерні вже два рази міняв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

 

Оце я розумію РИБАКИ.:umora:

І скільки потрібно часу щоб прогнати 18 чи 25 кубів через рейсмус по 1 мм? Мінімум дошка від потрібного розміру, наприклад сороковку в 35мм, чистими вже 5 мм, а якщо врахувати викривлення то буде мінімум 10мм. А тепер рахуємо що одну заготовку потрібно прогнати 10 разів.

Цікаво що там у Вас за підшипники стоять в двигуні, та на самому валу ножів. А саме цікаве що там за мастило, що так довго і на таких великих обертах так довго працюють. У моєму Штерні вже два рази міняв.

Рассказываю, коллега, коротко. Беру заготовку искривленную в процессе естественной сушки толщиной 29-30мм, по пласти дважды провожу на фуганке, при этом снимаю около 2 мм. Затем иду к рейсмусу и за четыре прохода снимаю около 3мм (+-0,5). Получаю деталь корпуса или обвязки крыши толщиной 25мм. 

На зимний сезон лежит сейчас на переработку 25 кубов сухой сосны (необрезной) и Metabo DH330 с этим объемом справиться и далее будет служить верой и правдой. А по поводу штерна, могу сказать: купите Макиту или Метабо, поработайте, и только тогда почувствуете разницу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Mihail-ves сказал:

 

Оце я розумію РИБАКИ.:umora:

І скільки потрібно часу щоб прогнати 18 чи 25 кубів через рейсмус по 1 мм? Мінімум дошка від потрібного розміру, наприклад сороковку в 35мм, чистими вже 5 мм, а якщо врахувати викривлення то буде мінімум 10мм. А тепер рахуємо що одну заготовку потрібно прогнати 10 разів.

Цікаво що там у Вас за підшипники стоять в двигуні, та на самому валу ножів. А саме цікаве що там за мастило, що так довго і на таких великих обертах так довго працюють. У моєму Штерні вже два рази міняв.

Не бачу потреби щось комусь обясняти! Кожний сам собі лікар! 

Я доволі бідний, щоб купувати дешеві речі ;).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Алексей пчеловод сказав:

по пласти дважды провожу на фуганке, при этом снимаю около 2 мм.

Це вже зовсім інша справа! Рейсмус використовується по мінімуму.

 

7 годин тому, M_Oleksandr_V сказав:

Не бачу потреби щось комусь обясняти!

Я не просив пояснювати, а рибаки бувають різні. Прошу не ображатись, колега вище написав правильну роботу рейсмуса.

А якщо коротко, то всім користувачам мініресмусів моя порада, яка вже пройшла випробування, дивіться за підшипниками!!!!! І якщо чуєте якісь посторонні високочастотні звуки, то краще зупиніть роботу та  найдіть їх походження. Повірте це стосується що дорогих що дешевих екземплярів. Тому що повний ремонт буде коштувати майже нового рейсмуса. В мене після 10 кубів полетів підшипник в двигуні, то розмолотило крильчатку, прийшлось шукати новий якір. і також після кожних 4-5 кубів змащую два підшипника на стругальному валу. Оскільки оберти сильно великі від цього і йдуть всі проблеми.

P.S. І до речі, в мене не має широкого фуганка, і я всі свої куби проганяю тільки через рейсмус, тому і приводжу свої рекомендації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, язичник сказал:

Ножі для фуганка чи рейсмуса неможливо заточити на заточному верстаті. Такі ножі якісно заточуються- шліфуються виключно на шліфувальних верстатах

Є такий станок як тормек ну може ще є якісь як заточують такі ножі а потім хонингують

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, M_Oleksandr_V сказал:

Не бачу потреби щось комусь обясняти! Кожний сам собі лікар! 

Я доволі бідний, щоб купувати дешеві речі ;).

 

1 час назад, Mihail-ves сказал:

Це вже зовсім інша справа! Рейсмус використовується по мінімуму.

 

Я не просив пояснювати, а рибаки бувають різні. Прошу не ображатись, колега вище написав правильну роботу рейсмуса.

А якщо коротко, то всім користувачам мініресмусів моя порада, яка вже пройшла випробування, дивіться за підшипниками!!!!! І якщо чуєте якісь посторонні високочастотні звуки, то краще зупиніть роботу та  найдіть їх походження. Повірте це стосується що дорогих що дешевих екземплярів. Тому що повний ремонт буде коштувати майже нового рейсмуса. В мене після 10 кубів полетів підшипник в двигуні, то розмолотило крильчатку, прийшлось шукати новий якір. і також після кожних 4-5 кубів змащую два підшипника на стругальному валу. Оскільки оберти сильно великі від цього і йдуть всі проблеми.

P.S. І до речі, в мене не має широкого фуганка, і я всі свої куби проганяю тільки через рейсмус, тому і приводжу свої рекомендації.

Штерн і макіта це різні вагові категорії. Тай різні технології хочаб того ножа, підшипники та редуктори тому зрівнювати некоректно:IMHO:

Ніж орігінал макіти коштує на сервісі 1100 грн. який має кремневе вкраплення та цементоване покриття. Це їхня технологія. Тому їх ніхто не точе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Урош сказав:

Є такий станок як тормек ну може ще є якісь як заточують такі ножі а потім хонингують

Хонингують - доводять абразивними брусками- виключно внутрішню поверхню циліндрів.

Люфти і вібрації  підшипників і направляючих на заточних верстатах ну дуже суттєво відрізняються від подібних параметрів шліфувальних верстатів. Тому й чистота обробки ножів відрізняються кардинально. Але я маю свою призму для шліфування, бо у шліфувальника немає призми довжиною 400мм і з кутом заточки 35 градусів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Урош сказав:

 

який має кремневе вкраплення та цементоване покриття. Це їхня технологія. Тому їх ніхто не точе.

Технологія цементації насичує верхній шар сталевої деталі вуглецем, а це взагалі проходить без ніяких покриттів будь- якими цементами. І ножі, які пройшли процес цементації, шліфуються безпроблемно, але є високий ризик викришитися на сучках. Кращі сталі для виготовлення ножів на фуганок- сталь ресорна 65Г, а найкраще медична сталь 95х18 або 90х18, де х-це вміст хрому у сплаві

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю взагалі нащо цементація для ножів фуганка?Зробити більш твердий верхній шар (до 1мм.) сталі, навряд чи це оправдано для ножа.Пружино-ресорна 65Г непогано справляеться з задачами на неї покладеними. Точити такі ножі можна до можливості надійно зажати . Попадались(е в арсеналі) блискучі ножі що не ржавіли, думав то "понти" виробника, дякую що "просвітили". Хром в сталі додае в'язкості-загне жало а не вищербить.Про кут заточки, начебто від 30*до 45* для м'якших порід гостріший кут.Мені точили в призмі з кутом -43.просто станочнику подобалась цифра(сорок три чашечки кофе).Мій товариш, в минулому лекальщик, придумав і показав мені як він точе ножі бор машиною не знімаючи з барабана.В мене такої машині немае, трохи помитикувавши вставив в ручний фрезер абразивний камінь(мейд ін джапан) діаметром 30-35мм і пройшовся ним по ножам фуганка зафіксувавши барабан.Пам'ятаю -дуже пишався собою, як мені вдалось спростити  справу "підсівші" ножі - гострі ножі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, язичник сказал:

Технологія цементації насичує верхній шар сталевої деталі вуглецем, а це взагалі проходить без ніяких покриттів будь- якими цементами. І ножі, які пройшли процес цементації, шліфуються безпроблемно, але є високий ризик викришитися на сучках. Кращі сталі для виготовлення ножів на фуганок- сталь ресорна 65Г, а найкраще медична сталь 95х18 або 90х18, де х-це вміст хрому у сплаві

Ні зовсім ні. Саталь з чого виробляють ножі до Макіти це HSS з цементацією нитридом бору ( нітрід бору твердіший за алмаз) А сталь HSS це і є вуглицева сталь. Може в дешевих рейсмусах і стоїть 65Г але ця сталь боїться ударів. Тому про якісь обробляємої поверхні немає що говорити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...