Перейти к содержанию

Поліетиленова плівка і бджолосім'я


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

44 минуты назад, <Юра> сказал:

Я так понял это на 700 ульев?:)

Пожалуйста покажите отрезаный, готовый холстик. 

Я не  робот ,работаю спустя рукава ,

время от времени форум отвлекает 

думаю за 3-4 дня  управлюсь 

в рулоне 15 метров на 70 ульев ,

1,5 метровое полотно 

отрезал сперва 103 см на пару кусков 

слева на фото ,потом порежу пополам 

Сверху обвязка деревянная ,

шаблон для порезки 

Со второго куска 47 см ,буду нарезать в длинну ,

так отход меньший ,размер наружный 515х415,

режу без напусков ,строго по корпусу 

20210201_145422.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Sanich сказав:

На вулиці чи в зимівнику? 

У мне вкрай негативний досвід із такою схемою зимівлі. Із рамок просто течуть потоки води. :dntknw:

Я той же само мав результат на вулиці. Отож плівку використовую лише після першого обльоту й до акації. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Я той же само мав результат на вулиці. Отож плівку використовую лише після першого обльоту й до акації. :IMHO:

У меня плёнка лежит круглый год. Нижний леток закрывается после облёта и открывается в апреле. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Гурович сказав:

У меня плёнка лежит круглый год. Нижний леток закрывается после облёта и открывается в апреле. 

  А зимуєте на вулиці чи в приміщенні? Цікаво, а як у вас справи  із конденсатом?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ДобровоЛ сказал:

  А зимуєте на вулиці чи в приміщенні? Цікаво, а як у вас справи  із конденсатом?:ah:

А крутнуть колёсико и подняться на 3 поста выше никак?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, Гурович сказав:

А крутнуть колёсико и подняться на 3 поста выше никак?

Дякую, але немає колесика, з моб. одним пальчиком друкую... :dntknw::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 годину тому, ДобровоЛ сказав:

Отож плівку використовую лише після першого обльоту й до акації. 

Аналогічно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

      З такою погодою, як зараз, саме плівка крім утеплення  дозволяє також зберігати бджіл-водоносів від загибелі.:IMHO:

  На плівці, що  повністю закриває гніздо,  за таких несприятливих умов виділяється конденсат,

який бджоли використовують для своїх цілей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

01.02.2021 в 17:40, ДобровоЛ сказав:

Я той же само мав результат на вулиці. Отож плівку використовую лише після першого обльоту й до акації. :IMHO:

Спробуйте прокласти саму тонку, стречплівку для упаковки, зверху полотняний положок чи шо там ложите, і бджола сама покаже коли знімати плівку, мої до садів її вже намагаються прибрати, але як тільки перехожу на сітку в дні то плівку зверху вже не чіпають

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замiсть положка фольгоiзолон,то на piпаку начинають гризти,пльонка нормально,ну мiль гризе,Може цупкiшу треба?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Николай S сказав:

Спробуйте прокласти саму тонку, стречплівку для упаковки, зверху полотняний положок чи шо там ложите, і бджола сама покаже коли знімати плівку, мої до садів її вже намагаються прибрати, але як тільки перехожу на сітку в дні то плівку зверху вже не чіпають

Дякую!  У мене досить сильна бічна вентиляція й далі через верхній і нижній льотки. Тому й плівка їм  не заважає. Але сильні сім'ї то я, звичайно, від плівки звільняю значно раніше. А от для слабачків та плівка як спасальний круг. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Один з вагомих недоліків п/е плівки  це її досяжність для молі.Скільки дірявих положків треба утілізувати цього року, доречі молі в стадії лялечки вже повно, гризе верхні бруски і плівку.В зв'язку з цим подяка п."Стол" з його ПЕТ плівкою яка дійсно не по зубам молі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19.04.2021 в 09:57, Винодел сказав:

Один з вагомих недоліків п/е плівки  це її досяжність для молі.Скільки дірявих положків треба утілізувати цього року, доречі молі в стадії лялечки вже повно, гризе верхні бруски і плівку.В зв'язку з цим подяка п."Стол" з його ПЕТ плівкою яка дійсно не по зубам молі.

А я використовую з упаковки котлет "Сімені" . Попросив у продавця з магазину на дачі за баночку меду. І запасся - там розмір просто ідеальний і мішок не піддається молі. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

А я використовую з упаковки котлет "Сімені" . Попросив у продавця з магазину на дачі за баночку меду. І запасся - там розмір просто ідеальний і мішок не піддається молі. :IMHO:

  Якось купив майже упаковку плівки в будівельному магазині. Вистачило на довго. Міль не проїдає.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hmm:

А це чи не головне. Бо міль може пошкодити плівку і тоді вона перестає працювати так, як потрібно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, ДобровоЛ сказав:

:hmm:

А це чи не головне. Бо міль може пошкодити плівку і тоді вона перестає працювати так, як потрібно.

 

18 годин тому, ДобровоЛ сказав:

:hmm:

А це чи не головне. Бо міль може пошкодити плівку і тоді вона перестає працювати так, як потрібно.

Чому? Я так після старту сам відвертаю плівку. В цьому році взагалі збільшена вологість, що зовні,що всередині. Та і погризена плівка змушує до її ротаціїї, як на мене це добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, ДобровоЛ сказал:

:hmm:

А це чи не головне. Бо міль може пошкодити плівку і тоді вона перестає працювати так, як потрібно.

Звичайний скотч непогано латає, якщо не сильно погризена.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Лавр сказав:

 

Чому? Я так після старту сам відвертаю плівку. В цьому році взагалі збільшена вологість, що зовні,що всередині. Та і погризена плівка змушує до її ротаціїї, як на мене це добре.

Та справа у тім, що буває плівку дуже сильно пошкоджують. От тоді й працює вона не на всю у слабачків , особливо при сильних похолоданнях . :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С ранней весны и до поздней осени у меня стоит полиэтиленовая прозрачная пленка, а на нее положен фольгоизол. Моль фольгоизол не грызет:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
30.04.2021 в 14:05, bvvvvd сказав:

С ранней весны и до поздней осени у меня стоит полиэтиленовая прозрачная пленка, а на нее положен фольгоизол. Моль фольгоизол не грызет:hmm:

гризе з плівкою разом. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю і дивуюся. Чому всі використовують поліетилен? Його можуть прогризти бджоли, а міль так взагалі може перетравити (читав про такі досліди) Я використовую ПЕТ плівку (поліетилентерефтелат) її ніхто не прогризає і служить вона роками. Звичайно вона не підійде до фальцевих вуликів, тому, що не гнеться і я її відрізаю по розміру корпуса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

де берете пет плівку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Tarass сказав:

де берете пет плівку?

Випадково прочитав Ваше запитання. Ви будь-ласка використовуйте цитату, тоді видно, що хтось запитує. А плівку брав ТУТ . У них є плівка ПЕТ-Е, то вона злегка матова. мені не сподобалась. А повністю прозора саме те що треба,можна не знімаючи заглянути у сім'ю і визначити,  наприклад. чи вже печатають мед. І ще, вони часом не хочуть продавати менше рулона (50кг) я роблю замовлення через корзину на промі, не запитуючи в них, є чи нема, а вони не хочуть негативних відгуків і знайшли мені 7 кг в залишках:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

А я влітку плівку я майже не використовую, хіба що, коли роблю невеликі відводки. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А я влітку плівку я майже не використовую, хіба що, коли роблю невеликі відводки. :IMHO:

:veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...