Перейти к содержанию

Поліетиленова плівка і бджолосім'я


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Я надеюсь без рамок? 

Да, Кузмич! без рамок, хотя советовали и с рамками ставить! в чем плюсы и минусы не говорилось! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 советовали и с рамками ставить!

 Это советовали те ,которые боятся чтоб пчёл не выдувало ламинарным потоком из улья,а турбулентным не возвращало обратно ,но через верхний леток:umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 в чем плюсы и минусы 

-из плюсов ШОП не задувало/выдувало ,но то такЭ

-минусы,это то что весной все рамки можно отправлять в перетопку(с нижнего корпуса),плесени и гадости вна рамках немеряно.

-минус еще в том,что если сыпанётся пчела резко (при форсмажоре) ,перекрывается проём между рамками подмором перекрыв вентиляцию через низ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо кузмич) значит я все таки правильное решение принял)) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо кузмич) значит я все таки правильное решение принял)) 

Да правильное,а я не правильное ,но zaporozhez уговаривал:umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачаюсь,можливо не в цій темі пишу хай модератори підправлять,хотілось би почути відгуки від використання плівки Вереда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачаюсь,можливо не в цій темі пишу хай модератори підправлять,хотілось би почути відгуки від використання плівки Вереда.

Нормально. Только в конце зимовки много лушпаек от семочек в подморе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нормально. Только в конце зимовки много лушпаек от семочек в подморе.

я не за зимівлю бджіл запитую а за використання плівки з весни по осінь:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я не за зимівлю бджіл запитую а за використання плівки з весни по осінь:hi:

У меня, в рогатых, с весны по осень лежала, нормально, крепкая. На зиму, положил плёнку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На части ульев использовал пленку от Вереда +2мм холстик фольгоизола на части плёнку 200мкн +  сверху 2мм холстик фольгоизола _ разницы не заметил

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачаюсь,можливо не в цій темі пишу хай модератори підправлять,хотілось би почути відгуки від використання плівки Вереда.

Якраз саме те! Бо тема ж - Поліетиленова плівка і бджолосім'я.:IMHO: То де ж про це й говорити, як не тут?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я хотів почути відгуки від дзеркальної чи харчової фольги,ту що рекламує пан Веред,чи дійсно так як він каже.Особливо за весінній розвиток бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я хотів почути відгуки від дзеркальної чи харчової фольги,ту що рекламує пан Веред,чи дійсно так як він каже.Особливо за весінній розвиток бджіл.

Я особливої різниці не помітив. :dntknw: А от мороки з нею багато, тому що її потрібно завернути за боки, а в БК це не так легко зробити. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Вибачаюсь,можливо не в цій темі пишу хай модератори підправлять,хотілось би почути відгуки від використання плівки Вереда.

одержав 2 рулони це 100 м.кв., для бджіл використав 5 -7 метрів, підбив під стелю в новобудові 80 м.кв. а решту склею скотчем заправлю в ковдру - зроблю домашній каремат, жаль на спальний мішок не вистачить... прийдеться ще купити.:umora: Адже ціна нижча від звичайної п-єтиленки та і від фольгоізолу теж на порядок дешевше.:ay:

Щодо ефективності застосування на гнізда бджіл - то єфект уявляю чисто гіпотетично і думаю, що бджолам від цього і тепліше і комфортніше і жаль, що вони не знають "звідки вітер віє"  і "щастя привалило".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

одержав 2 рулони це 100 м.кв., для бджіл використав 5 -7 метрів, підбив під стелю в новобудові 80 м.кв. а решту склею скотчем заправлю в ковдру - зроблю домашній каремат, жаль на спальний мішок не вистачить... прийдеться ще купити.:umora: Адже ціна нижча від звичайної п-єтиленки та і від фольгоізолу теж на порядок дешевше.:ay:

Теж купував два рулона .Один використав ,другий на полицi  валяеться . В ковдру заправляти не буду .Маю простирадло   електричне:ay: на пасiцi 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж купував два рулона .Один використав ,другий на полицi  валяеться . В ковдру заправляти не буду .Маю простирадло   електричне:ay: на пасiцi 

а Ви, Мико, скажіть б.л. в слідуючому сезоні застосуєте чи ні? Я кажу, що якщо  мені ще вдасться достати такої фольгоплівки метрів з 7-8, (а можна й десять) то буду вдячний, а якщо ні то візьму фольгоізол чи ізофол чи як там ще тому, що сума витрачених коштів на 5 м ізолону в два-три рази менша від суми за рулон ф/плівки. То "зачем платить больше". Короче рулон мені не треба, а тільки на спальний мішок.:umora::umora::umora: Заплутав ся ...

Мико, Ви може в роздріб... та - та-а - тарганём?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а Ви, Мико, скажіть б.л. в слідуючому сезоні застосуєте чи ні? Я кажу, що якщо  мені ще вдасться достати такої фольгоплівки метрів з 7-8, (а можна й десять) то буду вдячний, а якщо ні то візьму фольгоізол чи ізофол чи як там ще тому, що сума витрачених коштів на 5 м ізолону в два-три рази менша від суми за рулон ф/плівки. То "зачем платить больше". Короче рулон мені не треба, а тільки на спальний мішок.:umora::umora::umora: Заплутав ся ...

Мико, Ви може в роздріб... тарганём?

Применять не буду ,в том виде в каком применял буквой "П" ,так может сверху вместо полиэтиленовой .Дома остаток 4 метра ,остальная порезана  И рулон не начатый, тоже на пасеке .Таргануть не удастся ,так как доставка сведёт на нiвець вигоду . Могу только подарить :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Применять не буду ,в том виде в каком применял буквой "П" ,так может сверху вместо полиэтиленовой .Дома остаток 4 метра ,остальная порезана  И рулон не начатый, тоже на пасеке .Таргануть не удастся ,так как доставка сведёт на нiвець вигоду . Могу только подарить :az:

принять такой подарок ... надо подумать: что у меня есть равноценное... смогу  ли ответить ?  Есть  маленький 2-х местный нуклеус полистирольный цельнолитой для перевозки маток. Если что махнём? а в подарок да истчо такую блестящую плёнку... не-е-е-е неудобно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Применять не буду ,в том виде в каком применял буквой "П" ,так может сверху вместо полиэтиленовой .

Вот так готовил к применению

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Якраз настала пора для застосування плівки для підтримання відповідних умов у розплодному гнізді. А мої дворічні досліди щодо цього показують результат, що після першого облюту і до заміни зимувалих бджіл (а це близько 40 днів), використовуючи для скорочення гнізда метод Блінова, плівка дуже корисна. Вона значно полегшує бджолам підтримувати відповідні умови в розплодному гнізді, особливо у ослаблених.Тільки треба пам"ятати, що поверх плівки потрібно покласти гарне утеплення . Дякуючи цьому, збільшення розплоду буває у середньому на 20 відсотків більше за звичай. І значно зменшується можливість його застуди при частих весняних похолоданнях, що у наших широтах не дивина.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Якраз настала пора для застосування плівки для підтримання відповідних умов у розплодному гнізді. А мої дворічні досліди щодо цього показують результат, що після першого облюту і до заміни зимувалих бджіл (а це близько 40 днів), використовуючи для скорочення гнізда метод Блінова, плівка дуже корисна. Вона значно полегшує бджолам підтримувати відповідні умови в розплодному гнізді, особливо у ослаблених.Тільки треба пам"ятати, що поверх плівки потрібно покласти гарне утеплення . Дякуючи цьому, збільшення розплоду буває у середньому на 20 відсотків більше за звичай. І значно зменшується можливість його застуди при частих весняних похолоданнях, що у наших широтах не дивина.:IMHO:

Запитання . Коли поставив весною плівку на весь вулик ( як бачив в ютубі ) всередині вулик пліснявою покрився через тиждень. Якого .... ? Коли у всіх норма . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, vovchik13033 сказал:

Запитання . Коли поставив весною плівку на весь вулик ( як бачив в ютубі ) всередині вулик пліснявою покрився через тиждень. Якого .... ? Коли у всіх норма . 

Це не страшно. Днів за 40 ви ж її приберете, то погнити рамки не встигнуть і мед не зіпсується. А щоб  на постійно використовувати плівку, потрібно мати у дні сітку. Тоді й плісняви не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

Це не страшно. Днів за 40 ви ж її приберете, то погнити рамки не встигнуть і мед не зіпсується. А щоб  на постійно використовувати плівку, потрібно мати у дні сітку. Тоді й плісняви не буде.

:IMHO:Воно то не страшно , але приємного мало . Тому ранньою весною стелю сильно запрополюсовані холстики. Начебто не погано . :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Це не страшно. Днів за 40 ви ж її приберете, то погнити рамки не встигнуть і мед не зіпсується. А щоб  на постійно використовувати плівку, потрібно мати у дні сітку. Тоді й плісняви не буде.

Ви що Леонід, сітку в дні весною не прикриваєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Л.Веред, також надіслав політеленову-металізовану плівку, до цього я застосовув подібну плівку правда ціна була більша но і якість краща, але мова і суть не в тому, застосування плівки дає свої позитивні результати при умові обгортання гнізда ранньою весною, накопичення конденсату, дає змогу використання води прямо у вулику, тим самим зменшує відхід бджоли, яка навіть в теплу погоду падає через те, що вода сама холодна і погода вітряна, укладання плівки в гніздовій частині складний процес, для себе ми повинні з практикувати ці речі,проведення як найшвидшого процесу щоб не застудити гніздо, цвітіння стільників і все інше, що  можна говорити довго, але хто впертий і не розсудливий, вибачте можна робити це вічно, критикуйте на здоровя, бо умова одна 1.застосування при скорочених гніздах, 2.добре утеплення поверх плівки,  не буде плісняви і розчарувань також. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...