Перейти к содержанию

Про громадські организації в бджільництві


Bombus

Рекомендуемые сообщения

А якби Ви знали який ярадий , що Ви радий, особливо , що "трогнутий". Людина, яка вбачає в усому тільки смішне заслуговує на відповідне ставлення до себе оточуючих. З усмішкою "пляшущий вокруг костра с ХОРУГВАМИ" Струк. B)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зря Вы так. :dntknw: Я ведь не могу ответить. Повязан узами договора. Пинайте пьяного и связанного.А с чувством юмора у Вас ;):wave: Остается надеятся что Марет перечитает пару раз и улыбнется - на что я вобщем-то и рассчитывал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зря Вы так. :dntknw: Я ведь не могу ответить. Повязан узами договора. Пинайте пьяного и связанного.А с чувством юмора у Вас ;):wave: Остается надеятся что Марет перечитает пару раз и улыбнется - на что я вобщем-то и рассчитывал.
Вибачте, якщо Вас обідив. Тільки де були оті "узы" коли Ви називали пасічників, які стали під Хоругви, "индейцами"?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки де були оті "узы" коли Ви називали пасічників, які стали під Хоругви, "индейцами"?

Выбачте, якщо Вас обідив. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки де були оті "узы" коли Ви називали пасічників, які стали під Хоругви, "индейцами"?

Выбачте, якщо Вас обідив. :)
Тепр, коли вибачення прийняті , давайте краще поділимося своїми здобутками. Я маю 20ти річний досвід виготовлення плодово- ягідних вин і 2-х річний у виготовленні ставлених питних медів. Зараз взявся за овоєння технології виробництва вареного питного меду і спиртових настоянок на основі меду та інших продуктів бджільництва. Надіюсь ближчим часом зможу поділитися своїм досвідом на Форумі. Я також висіваю медоноси (в аренді 14 га землі біля пасіки) , ще місяць тому виготовляв вулики під замовлення, але цех і все обладнання згоріло. Коли відновлюся -- незнаю. Але я оптиміст. Ще хотілося б показати фото з Радехова і від Діда Василя , про зустріч з корейськими пасічниками і про нагороду мого друга золотою медаллю Апімондії 2007. Фотографій на бджолярську тематику в мене і в моїх друзів дуже багато ( біля 10.000) , правда я ще не вмію їх розміщати на Форумі. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фотографій на бджолярську тематику в мене і в моїх друзів дуже багато ( біля 10.000) , правда я ще не вмію їх розміщати на Форумі.

Звертайтеся в приватному повідомленні, допоможу із превеликим задоволенням.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фотографій на бджолярську тематику в мене і в моїх друзів дуже багато ( біля 10.000) , правда я ще не вмію їх розміщати на Форумі.

Звертайтеся в приватному повідомленні, допоможу із превеликим задоволенням.
Дякую, можливо в неділю викрою кілька годин для освоєння азів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я маю 20ти річний досвід виготовлення плодово- ягідних вин і 2-х річний у виготовленні ставлених питних медів

Мне трудно оценить это, я не пью.Поэтому, наверное, и не разделяю восторгов наших корифеев, таких как Соломка, по поводу популяризации "дополнительного" дохода. Ссылки, на то, что вот мол в других странах... меня не убеждают. Культура "выпивания" там другая. Пусть rut21 подтвердит.
Я також висіваю медоноси (в аренді 14 га землі біля пасіки)

Ну и как взяток с 14 га? Я так понимаю, что культуры разные и цветут в разные сроки, значит на опр. момент и того меньше выходит. Плюс "соседи" собирать помогают, наверное? И как на весах бывает?
Ще хотілося б показати фото з Радехова і від Діда Василя , про зустріч з корейськими пасічниками

А скажите, правда говорят, что на вопрос корейцев о породе у нас разводимой, наши представители Украины... мягко говоря замялись с ответом? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми відхиляємось від теми, тому відповіді по "фермерству" знайдете в темі "растения", а по медоварінню -- в "апиитерапии" В Українському домі, де відбувалась конференція з корейськими пасічниками, в президії від України сиділи Боднарчук, Уласік, професор Поліщук, Васильківська, Тихонов , ще хтось--- не пам"ятаю. Треба фото підняти. Я не думаю, що такі люди не володіють ситуацією з порід бджіл. Я такого конфузу не пригадую, але попитаю ще у своїх друзів, які теж були там.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми відхиляємось від теми,

Да ладно! Мы эту тему создали - все в наших силах.
Боднарчук, Уласік, професор Поліщук, Васильківська, Тихонов

:D Как раз эти люди и не володиють ситуацией по латинским названиям пород :IMHO1: Эх, нам бы туда Grivy послать - уверен краснеть не пришлось бы. Предупредите там через друзей, как будут с ответным визитом лететь - пусть хоть на руке ручкой напишут. :P:ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми відхиляємось від теми,

Да ладно! Мы эту тему создали - все в наших силах.
Боднарчук, Уласік, професор Поліщук, Васильківська, Тихонов

:D Как раз эти люди и не володиють ситуацией по латинским названиям пород :IMHO1: Эх, нам бы туда Grivy послать - уверен краснеть не пришлось бы. Предупредите там через друзей, как будут с ответным визитом лететь - пусть хоть на руке ручкой напишут. :P:ak:
Дякую за підказку. Від нашого Братства в Корею їде Приймак В.І. він за професією лісничий і великий приридолюб. Він завжди українську назву дерева чи трави супроводжує назвою на латині. Тож він не опозорить нас. А що стосується високої президії, то згідний з Вами за виключенням професора Віктора Петровича Поліщука , якого дуже поважаю як фахівця , а ще більше як хорошу людину. А що стосується теми, то всетаки я схиляюсь до того, щоб все лежало на своїх поличках (хоча заглянувши в мій гараж цього не скажеш) :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хоча заглянувши в мій гараж цього не скажеш) ah.gif

Он не сгорел кстати? Почему спрашиваю - сам в этом году "погорелец". Во время грозы оборвались провода, замкнуло и одна моя дача превратилась в ... место моих душевных страданий.
за виключенням професора Віктора Петровича Поліщука

Ну так его ж и таскают с собой, чтобы хоть как то приблизить "христа к магомету" :) Интересно, он это хоть понимает? Лесника за саженцами посылаете? Судя по тому, что Вы вспомнили о латыни - Вы в курсе "конфуза". :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хоча заглянувши в мій гараж цього не скажеш) ah.gif

Он не сгорел кстати? Почему спрашиваю - сам в этом году "погорелец". Во время грозы оборвались провода, замкнуло и одна моя дача превратилась в ... место моих душевных страданий.
за виключенням професора Віктора Петровича Поліщука

Ну так его ж и таскают с собой, чтобы хоть как то приблизить "христа к магомету" :) Интересно, он это хоть понимает? Лесника за саженцами посылаете? Судя по тому, что Вы вспомнили о латыни - Вы в курсе "конфуза". :)
Гараж цілий. Пожежа була на виробництві. Я там крім основної продукції -- паркетної заготовки, налагодив виробництво вуликів. Так там згоріло все.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

налагодив виробництво вуликів.

И почем же, если не секрет, себестоимость одного улья? И какого?
Лесника за саженцами посылаете?

? :) ?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

налагодив виробництво вуликів.

И почем же, если не секрет, себестоимость одного улья? И какого?
Лесника за саженцами посылаете?

? :) ?
Я вже казав ,що секретів від шановного товариства у мене нема. Собівартість вулика складається з таких складових- дошка суха необрізна -700-800 гр за 1метр кубічний. На лежак з надставкою йде близько 0,2м* = біля 150гр + 50гр плата робітнику+ 50гр цвяхи, електроенергія, заточка пил, транспорт, амортизаційні відрахування + 50 гр податки . Виходить 300гр . У мене в комплект вулика входили ще й рамки , прилітні дошки, дві утеплені загороджувальні дошки + я ще й фарбував вулики у два кольори . Продавав по..... 350. Казали ,що дуже дорого. Тепер обладнання згоріло і, чесно кажучи, нема великого бажання відновлюватися. Багатокорпусні вулики в кількості 80 шт на два гніздових і три надставкових корпуси з повним комплектом рамок я виготовив хлопцям з Кривого Рогу по 250гр, правда не фарбував. "Запросив" по 20 гр за фарбування (з урахуванням фарби і грунтівки) за вулик. Такий от "бізнес" А от за саджанцями в Корею їхати не варто. 70% медозбору у них з акації, яка , тим більше ,почала хворіти.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сказали - дорого. Такий от "бізнес"

Отож бо! Сейчас вот "Бартник" предлагает по 350 свои литые.Короче бидон меда, по 7-8 грв/кг. Ну Паркулаб подешевле конечно просит.Но я так понимаю разница и в исполнении присутствует. Это же еще без транспортных расходов?
А от за саджанцями в Корею їхати не варто. 70% медозбору у них з акації

Я имел ввиду изюмное дерево. И чтобы болячек не завезли нам на акацию! Так а чего тогда лесника посылаете? В чем он спец?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сказали - дорого. Такий от "бізнес"

Отож бо! Сейчас вот "Бартник" предлагает по 350 свои литые.Короче бидон меда, по 7-8 грв/кг. Ну Паркулаб подешевле конечно просит.Но я так понимаю разница и в исполнении присутствует. Это же еще без транспортных расходов?
А от за саджанцями в Корею їхати не варто. 70% медозбору у них з акації

Я имел ввиду изюмное дерево. И чтобы болячек не завезли нам на акацию! Так а чего тогда лесника посылаете? В чем он спец?
Він очолює наше Братство з початку його створення, він фахівець, хороший фотограф, пасічник з діда-прадіда. Кращої кандидатури годі знайти. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Хочу розділити з вами радість за свого друга, правда газетярі допустилися помилки - Україна отримала не 7 а 8 медалей. http://www.volyn.com.ua/?rub=21&article=7&arch=731 :ay::ole_ole::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привітайте свого товарища і від нас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привітайте свого товарища і від нас.
Він є активним читачем форуму і саме він мені про нього розповів, так що ваші вітання отримає з перших рук. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Він є активним читачем форуму

Було б незле, якби ще активним дописувачем... B) По при те, Пане Миколо, щиро вітаю Вас зі здобутками! :hi::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Миколі є що розповісти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Всім привіт, хтось має якусь інформацію про поїздку укр. бджолярів в Корею?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт, хтось має якусь інформацію про поїздку укр. бджолярів в Корею?

Інформація є, але подавати її я, поки що, не буду. Не хочу бути посередником. Буквально завтра буду вмовляти безпосереднього учасника вийти на наш форум з повідомленням про подорож до Кореї.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буквально завтра буду вмовляти безпосереднього учасника вийти на наш форум з повідомленням про подорож до Кореї.

Дуже було би цікаво!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Про громадські организації в бджільництві

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...