Перейти к содержанию

Собрание учасников Форума то Точку. Осень 2014. 5-6 сентября. Место проведения?


Sanich

Рекомендуемые сообщения

якщо це не цікаво то думаю не доцільно, але якщо цікаво то думаю дуже навіть доцільно..... в чому ви бачите складність ? я не сперечаюсь що може не все вийти як хочеш , от з трутнем можуть бути проблеми , але для більшості наших точківців я думаю це булоб цікаво . чому не показати якщо можеш ?

Я - за. Можна поставити камеру і транслювати на проектор. До речі, необхідно буде взяти проектор в оренду.
В общем то тема ИОМ интересна и её можно обсудить объеденив с докладами ( короткими) непосредственно тех, кто в этом году тренировался и чего то достиг или не достиг. :hi: По поводу экскурсии только ЗА , опыт Черкасс показывает что это неотъемлемая часть встречи :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По поводу экскурсии только ЗА , опыт Черкасс показывает что это неотъемлемая часть встречи

Будучи в Умани на встрече и не побывать в Софиевке даже в плохую погоду - преступлению подобно. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А приблизительную дату и время слета можно уточнить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сомной еще трое.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Постараюсь приїхати! :hi::wave:
Бажання є - це точно.
Конечно - Буду! ок :wave: 1 Паланочка 2 Fabro 3 Sanish 4 Bombus ;) 5 Коновал Антон 6 Шурік 7 Kolyan ?? ви будете ? 8 VLAVVS 9 виталийЗ + скільки ? 10 Кузмич 11 Сергiй Анатолiйович 12 hadzumaki 13 hena 14 Баняк 15 Бортник 16 Приз 17 Ю.М. 18 Jivec (100 км)
По поводу экскурсии только ЗА , опыт Черкасс показывает что это неотъемлемая часть встречи

Будучи в Умани на встрече и не побывать в Софиевке даже в плохую погоду - преступлению подобно. :IMHO1:
Да, очень красивая она Софиевка. Не раз бывал и ещё раз интересно приобщиться и прильнуть...
Я можливо +1 . З дівчиною.
Дочка?
А приблизительную дату и время слета можно уточнить?
Главное вопрос ребром, а название темы не читаем.
Сомной еще трое.
На троих придумано не даром, ну если ещё трое то это уже как-то затягивает в азарт, так и себе захххххоцца хотя бы одного ... О! Да со мной один. Звоню. Согласился. Дорога за мой счёт. Эт точно будет. . :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене теж будь ласка запишіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А приблизительную дату и время слета можно уточнить?

в заголовке теми указано 6-7 сентября. :wave: ______________________ 1 Паланочка 2 Fabro 3 Sanich 4 Bombus ;) 5 Коновал Антон 6 Шурік 7 Kolyan ?? ви будете ? 8 VLAVVS 9 виталийЗ + 3 10 Кузмич 11 Сергiй Анатолiйович 12 hadzumaki +1 13 hena 14 Баняк 15 Бортник 16 Приз 17 Ю.М. 18 Jivec +1 19 teplov
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 Bombus 6-7 сентября

Паланочка, Вы ничего не попутали. Почётные евреи собираются в другое время. Возможно буду. Если ПАН не сделает рабочим днём 6-7 сентября.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, Вы ничего не попутали. Почётные евреи собираются в другое время. Возможно буду. Если ПАН не сделает рабочим днём 6-7 сентября.

а вам что Евреи помеха ??? где ви еще живого хасида увидете ?? :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

где ви еще живого хасида увидете ?? :umora:
В мене в містечку похований якийсь їхній чи то учитель чи то святий... два рази на рік приїжджають.... Є на що подивитись :umora: Якщо дорослих хасидів я ще сприймаю, то дітей з пейсами..... як побачу так і усмішка сама зявляється... да ладно усмішка - реготати хочеться ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

реготати хочеться ;)
Знали бы они, где вы вечера проводите ,тоже рыготали бы :umora: А если серьёзно, попахивает ксенофобией Ксенофо?бия (от греч. ????? — чужой + ????? — страх) — страх или ненависть к кому-либо или чему-либо чужому, незнакомому, непривычному; восприятие чужого как непонятного, непостижимого, и поэтому опасного и враждебного. Воздвигнутая в ранг мировоззрения, может стать причиной вражды по принципу национального, религиозного или социального деления людей.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, а у Ваших коллег в Умані немає якогось актового залу? Це ж Ваша єпархія, напевне, знаєте усіх...

Епархія молода своїх приміщень достатніх для проведення зібрання 50 душ немає , епархіальні збори проводились ось недавно в актовому залі педучилища яке поряд з кафедральним собором....
Згоден з кожною літерою.Готовий їхати.Оголошуйте грошове питання,щоб здійснити проплату opr06K93.gif

на рахунок грошей.. перше це готель . http://hotel-uman.com.ua/index.php/hotel-uman-nomera.html ось тут є ціни на номера. на рахунок спільної вечері, я не зрозумів треба не треба ? мені до Умані їхати 30 км , нажаль незнаю таких бджолярів з Умані хто взявсяб допомогти, тому треба зібрати всі питання і потім я поїду і вирішу їх. Думаю що Ексеурсія по Софіївці це непогано. це історія нашого краю і бути в Умані і не відвідати цей парк :dntknw: незнаю які там зараз ціни на квитки і екскурсовода.. дізнаюсь.. що ще ? в залежності від кількості людей треба цікавитись і залом для конференції .. можливо вистачить і звичайної аудиторії.. можливо за зал треба буде щось сплатити... ці всі питання вирішу в найближчий час і викладу тут результати. що ще ? зберу із теми тих хто висловив бажання бути , прошу всіх хто має намір приїхати відписатись , щоб бачити приблизну кількість людей... 1 Паланочка 2 Fabro 3 Sanish 4 Bombus ;) 5 Коновал Антон 6 Шурік 7 Kolyan ?? ви будете ? 8 VLAVVS 9 виталийЗ + скільки ? 10 Кузмич 11 Сергiй Анатолiйович 12 hadzumaki 13 hena 14 Баняк
Буду!...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...мені до Умані їхати 30 км , нажаль незнаю таких бджолярів з Умані хто взявсяб допомогти, тому треба зібрати всі питання і потім я поїду і вирішу їх. Думаю що Ексеурсія по Софіївці це непогано. це історія нашого краю і бути в Умані і не відвідати цей парк :dntknw: незнаю які там зараз ціни на квитки і екскурсовода.. дізнаюсь.. що ще ? в залежності від кількості людей треба цікавитись і залом для конференції .. можливо вистачить і звичайної аудиторії.. можливо за зал треба буде щось сплатити... ці всі питання вирішу в найближчий час і викладу тут результати. що ще ?
Шановний Артеме! Пропоную звязатись з Шумко Станіславом Івановичем: Уманьський пасічник. Активний Кругівець. З товаришами вважають за честь прийняти наше товариство, в т.ч. взяти на себе левову частку організаційних питань, як то: проживання, харчування, конференц зал, екскурсія.... І все це, як я зрозумів, на території заповідника, чи десь зовсім поряд. Спілкуйся... Домовляйся! Тел. Шумко С.І. 067 397 09 62. Пароль "ДіД Василь"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(hadzumaki @ 14.7.2014, 19:59) Я можливо +1 . З дівчиною. Дочка?

:blink: Нет.. подруга, хочет Софиевку увидеть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу поїхати, але не можу наперед спрогнозувати чи вийде. Про всяк випадок резервую 2 місця...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду!...

:ay:
Шановний Артеме! Пропоную звязатись з Шумко Станіславом Івановичем: Уманьський пасічник. Активний Кругівець. З товаришами вважають за честь прийняти наше товариство, в т.ч. взяти на себе левову частку організаційних питань, як то: проживання, харчування, конференц зал, екскурсія.... І все це, як я зрозумів, на території заповідника, чи десь зовсім поряд. Спілкуйся... Домовляйся! Тел. Шумко С.І. 067 397 09 62. Пароль "ДіД Василь"

Дуже добре , дякую за допомогу , я від Умані всеж за 30 км , а якщо хлопці на місці це зовсім інша справа. :ay::az: Василь Олексійович з хлопцями звязався завтра поїду в умань і поспілкуемся більш предметно . Я сьогодні їздив вже по цих питаннях , але озвучувати нічого покищо не буду , можливо після підключення Уманских братчиків . щось зміниться , Слава Богу все йде на добре. Я особливо радий що в наш край завітають бджолярі і мої друзі зі всіх куточків країни :wave::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 Паланочка 2 Fabro 3 Sanich 4 Bombus ;) 5 Коновал Антон 6 Шурік 7 Kolyan ?? ви будете ? 8 VLAVVS 9 виталийЗ + 3 10 Кузмич 11 Сергiй Анатолiйович 12 hadzumaki +1 13 hena 14 Баняк 15 Бортник 16 Приз 17 Ю.М. 18 Jivec +1 19 teplov 20 Дід Василь 21 einar +1 __________ 27 душ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я особливо радий що в наш край завітають бджолярі і мої друзі зі всіх куточків країни :wave::az:
Добре було б щоб таки з усіх.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добре було б щоб таки з усіх.

як буде побачим , а сподіватись треба на краще.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

є і у мене з дружиною бажання приїхати, тим більше, що в Умані тітка живе. Точно скажемо вже в другій половині серпня) Все буде залежати від розкладів на роботах і ситуації в самій країні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А если серьёзно, попахивает ксенофобией

Кухьмич у БОМБУСА когдато была такая себе подпись о юморе и человеке который не имеет этого чувства. Надеюсь Вы его не потеряли, чувство юмора. Из меня ксенофоб, как из Вас балерина. А бомбус потирая пропахшие прополюсом руки, и ржот. Не правда, бомбус?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

є і у мене з дружиною бажання приїхати, тим більше, що в Умані тітка живе. Точно скажемо вже в другій половині серпня) Все буде залежати від розкладів на роботах і ситуації в самій країні.

будем чекати :wave:
А бомбус потирая пропахшие прополюсом руки, и ржот. Не правда, бомбус?

ми его ето спросим в Умани ви же видите он у меня в списке под 4 номером , пусть токо попробует не приехать ;) ми с него вичтем неустойку :ah::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кстати, а кто такой sanish? :dntknw::blink::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А если серьёзно, попахивает ксенофобией

Кухьмич у БОМБУСА когдато была такая себе подпись о юморе и человеке который не имеет этого чувства. Надеюсь Вы его не потеряли, чувство юмора. Из меня ксенофоб, как из Вас балерина. А бомбус потирая пропахшие прополюсом руки, и ржот. Не правда, бомбус?
Так мой пост был адресован не Вам , и вашу шутку я понял . :hi: Почему Вы моё замечание восприняли в свой адрес я не пойму? Кстати я не плохо танцую и занимался бальными танцами (31 год назад) :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...