Перейти к содержанию

Собрание учасников Форума то Точку. Осень 2014. 5-6 сентября. Место проведения?


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Я считаю проведение увеселительных мероприятий в такой ситуации невозможным. Вот даже не пойду на встречу однокурсников в ближайшую субботу, 25 лет выпуска однако.

я розумію.... а на круг ?
З Кругом ще не визначився...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзья,товарищи.Война это понятно,но жизнь продолжается.А в этом году,нам нужно собратся,как никогда.Ведь год очень аномальный.Да и о матках есть о чем поговорить.У меня вопросов к матководам ,много.Мы не свадьбу играть собираеся,а решаем глобальные,можно сказать вопросы пчеловодства.Вместо института пчеловодства.Умань,это просто супер.Да и Галатюка,не мешало бы пригласить,пусть окунется в среду простых пчеловодов.И из нутри прочувствует важность вопросов.Я и мои друзья за Умань.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я и мои друзья за Умань.

ждем еще отзывов ... як вирішить товариство так і буде.... зустріч якщо і проводити то для себе і за свої так що почекаемо ще відгуків.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Умань прекрасный город.Я-за.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уже років 6 не був в умані я за.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за. Но, солидарен с Михаилом. Поэтому это должно быть собрание поговорить о профессиональных делах. Никакого общего ужина с "будьмо" и "гей, гей, гей". Дабы непристойно веселится во время войны. Я вот не пошел на корпоратив, выразив недоумение, как можно в такое время устраивать поплясульки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за. Но, солидарен с Михаилом. Поэтому это должно быть собрание поговорить о профессиональных делах. Никакого общего ужина с "будьмо" и "гей, гей, гей". Дабы непристойно веселится во время войны. Я вот не пошел на корпоратив, выразив недоумение, как можно в такое время устраивать поплясульки.

тогда ето может бить в таком формате . поселились в гостинницу , вот тут http://hotel-uman.com.ua/index.php/cafe_bar_uman.html заказиваем обед - ужин в номер , (кушать ведь всеровно гдето надо) 1 день делаем екскурсию в Софиевку , попутно общаемся на свои темы . и второй день организуем небольшой показательний практикум по иом... правда может бить проблемка с трутом в то время ... но я думаю решым ... ну и может кто еще что интересное раскажет.. по поводу Галатюка пригласить. пригласить мы можем а вот приедет ли он ето другой вопрос ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за. Но, солидарен с Михаилом. Поэтому это должно быть собрание поговорить о профессиональных делах. Никакого общего ужина с "будьмо" и "гей, гей, гей". Дабы непристойно веселится во время войны. Я вот не пошел на корпоратив, выразив недоумение, как можно в такое время устраивать поплясульки.
Можливо(Бог поможе)до тієі пори, ТО ВСЕ, :ah: закінчиться
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ще раніше писав про те, що за будь-яке місто. В Умані був багато разів, парк дійно вартий того, щоб його відвідувати. Про війну і подібні міроприємства можу сказати дуже просто: ми ж не "шалаш" ставить на 300 чоловік зібралися і гулянки цілодобові влаштовувати. Якщо піддаватися логіки "зараз-же війна" то і на роботу з такими словами можна не ходити. Я за Умань. Буду майже 100% :hi: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

заказиваем обед - ужин в номер

Можно и общий ужин, но без плясок, попойки и вызывания духа таинственного "ГЕЙя". ;) Главное - общение. :IMHO1:
Можливо(Бог поможе)до тієі пори, ТО ВСЕ, закінчиться

Эх, как хотелось бы, но....
небольшой показательний практикум по иом

Нам нужен конференцзал в любом случае.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нам нужен конференцзал в любом случае.

. в умани много учебних заведений , думаю найти аудиторию или актовий зал не будет очень большая проблема. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за. Но, солидарен с Михаилом. Поэтому это должно быть собрание поговорить о профессиональных делах. Никакого общего ужина с "будьмо" и "гей, гей, гей". Дабы непристойно веселится во время войны. Я вот не пошел на корпоратив, выразив недоумение, как можно в такое время устраивать поплясульки.
Я "За", у форматі, запропонованому Sanichом. Нарада теж є роботою, а погуляємо колись потім.
Нам нужен конференцзал в любом случае.

. в умани много учебних заведений , думаю найти аудиторию или актовий зал не будет очень большая проблема. :dntknw:
Паланочка, а у Ваших коллег в Умані немає якогось актового залу? Це ж Ваша єпархія, напевне, знаєте усіх...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я ще раніше писав про те, що за будь-яке місто. В Умані був багато разів, парк дійно вартий того, щоб його відвідувати. Про війну і подібні міроприємства можу сказати дуже просто: ми ж не "шалаш" ставить на 300 чоловік зібралися і гулянки цілодобові влаштовувати. Якщо піддаватися логіки "зараз-же війна" то і на роботу з такими словами можна не ходити. Я за Умань. Буду майже 100% :hi: .
Згоден з кожною літерою.Готовий їхати.Оголошуйте грошове питання,щоб здійснити проплату :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згоден з кожною літерою.Готовий їхати.Оголошуйте грошове питання,щоб здійснити проплату

Ну от, уже нас ватага набирається ;) .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пiддержую на всi100.А душевнi лiричнi пiснi люди i на вiйнi спiвали. Може завдяки iм виживали.Все повинно бути в межах розумного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паланочка, а у Ваших коллег в Умані немає якогось актового залу? Це ж Ваша єпархія, напевне, знаєте усіх...

Епархія молода своїх приміщень достатніх для проведення зібрання 50 душ немає , епархіальні збори проводились ось недавно в актовому залі педучилища яке поряд з кафедральним собором....
Згоден з кожною літерою.Готовий їхати.Оголошуйте грошове питання,щоб здійснити проплату opr06K93.gif

на рахунок грошей.. перше це готель . http://hotel-uman.com.ua/index.php/hotel-uman-nomera.html ось тут є ціни на номера. на рахунок спільної вечері, я не зрозумів треба не треба ? мені до Умані їхати 30 км , нажаль незнаю таких бджолярів з Умані хто взявсяб допомогти, тому треба зібрати всі питання і потім я поїду і вирішу їх. Думаю що Ексеурсія по Софіївці це непогано. це історія нашого краю і бути в Умані і не відвідати цей парк :dntknw: незнаю які там зараз ціни на квитки і екскурсовода.. дізнаюсь.. що ще ? в залежності від кількості людей треба цікавитись і залом для конференції .. можливо вистачить і звичайної аудиторії.. можливо за зал треба буде щось сплатити... ці всі питання вирішу в найближчий час і викладу тут результати. що ще ? зберу із теми тих хто висловив бажання бути , прошу всіх хто має намір приїхати відписатись , щоб бачити приблизну кількість людей... 1 Паланочка 2 Fabro 3 Sanish 4 Bombus ;) 5 Коновал Антон 6 Шурік 7 Kolyan ?? ви будете ? 8 VLAVVS 9 виталийЗ + скільки ? 10 Кузмич 11 Сергiй Анатолiйович 12 hadzumaki 13 hena 14 Баняк
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пiддержую на всi100.А душевнi лiричнi пiснi люди i на вiйнi спiвали. Може завдяки iм виживали.Все повинно бути в межах розумного.
піддержуя баняка. Війна війною а вечеря по розпорядку. Шкода хлопців, але і у війну святкували. А в теперішній час подивимось хоча б на святкування дня конституції чи незалежності виступи океан ельзи чиї концерти обєднуюють мільйони українців життя продовжується. На мою думку краще було б щоб Паланочка відслужив за упокійну літію чи панахиду чи молебен об умякшеніі злих сердець більше пользи як зібратися і тупо сидіти по номерах. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

и второй день организуем небольшой показательний практикум по иом...
Думаю, это врядли целесообразно для большинства и весьма затруднительно для организаторов. Какая цель? Я буду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на рахунок спільної вечері, я не зрозумів треба не треба ? мені до Умані їхати 30 км

Треба, звичайно. Але без музики, п"янства і викликання духа "ГЕЙя". :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Конечно - Буду!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Постараюсь приїхати! :hi::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба, звичайно. Але без музики, п"янства і викликання духа "ГЕЙя". opr06K9M.gif

добре завтра проїду в Умань походю по закладах харчування поцікавлюсь що по чім.
Паланочка відслужив за упокійну літію чи панахиду чи молебен об умякшеніі злих сердець

мені як би не проблема.. я думаю з цього можна і розпочати нашу зустріч. коротку літію .
Думаю, это врядли целесообразно для большинства и весьма затруднительно для организаторов. Какая цель? Я буду.

якщо це не цікаво то думаю не доцільно, але якщо цікаво то думаю дуже навіть доцільно..... в чому ви бачите складність ? я не сперечаюсь що може не все вийти як хочеш , от з трутнем можуть бути проблеми , але для більшості наших точківців я думаю це булоб цікаво . чому не показати якщо можеш ?
Треба, звичайно. Але без музики, п"янства і викликання духа "ГЕЙя". opr06K9M.gif

я тільки за . все в міру. :)
Конечно - Буду!

ок :wave: 1 Паланочка 2 Fabro 3 Sanich 4 Bombus ;) 5 Коновал Антон 6 Шурік 7 Kolyan ?? ви будете ? 8 VLAVVS 9 виталийЗ + скільки ? 10 Кузмич 11 Сергiй Анатолiйович 12 hadzumaki 13 hena 14 Баняк 15 Бортник 16 Приз 17 Ю.М.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо це не цікаво то думаю не доцільно, але якщо цікаво то думаю дуже навіть доцільно..... в чому ви бачите складність ? я не сперечаюсь що може не все вийти як хочеш , от з трутнем можуть бути проблеми , але для більшості наших точківців я думаю це булоб цікаво . чому не показати якщо можеш ?

Я - за. Можна поставити камеру і транслювати на проектор. До речі, необхідно буде взяти проектор в оренду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якщо це не цікаво то думаю не доцільно, але якщо цікаво то думаю дуже навіть доцільно..... в чому ви бачите складність ? я не сперечаюсь що може не все вийти як хочеш , от з трутнем можуть бути проблеми , але для більшості наших точківців я думаю це булоб цікаво . чому не показати якщо можеш ?

Особисто я ШЗ освоювати не планую найближчим часом, але дуже вболіваю за колег, які починають. По суті без ізольованих пунктів спарювання ШЗ - це единий спосіб селекції в Україні. І якщо не кожний пасічник має ним володіти, то кожен повинен знати що воно таке і з чим його їдять. Незнаю як іншим учасникам, але мені буде це дуже цікаво для загального розвитку і поглиблення знань. Це краще ніж був виступ спеціаліста з апітерапії в Черкассах який загальну інформацію росповідав і якого якщо і слухали, то з поваги до віку :IMHO1: . P/S Дуже хотілось-би познайомитись з Міко і Бомбусом ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я - за. Можна поставити камеру і транслювати на проектор. До речі, необхідно буде взяти проектор в оренду.

найближчим часом поцікалюсь і цим питанням.
P/S Дуже хотілось-би познайомитись з Міко і Бомбусом wink.gif

;) і мені :umora::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...